Меню
Малокитаївська
вулиця, Київ29
900–1800

Архівні бокси та короба Esselte

Товаров найдено: 15
 • Архівний контейнер Esselte відкривається спереду 128910 Архівний контейнер Esselte відкривається спереду 128910
  Ціна
  383 грн шт
  Ідеальний в якості контейнера для архівних коробів. Передня кришка полегшує доступ до папок і коробам в контейнері, що стоїть на полиці. Вміщує 6 коробів 80 або 5 коробів 100 мм. Спеціальні "вушка" з'єднують контейнери один з одним і запобігають їх вислизання. Подвійні стінки і дно надають конструкції міцність і роблять її більш функціональною. Легка збірка, проста інструкція надрукована на виробі. На 100% виготовлений з переробленого гофрованого картону, 100% підлягає повторній переробці, сертифікат FSC®.

  Для захисту документів при зберіганні їх поміщають в картонні бокси. Щоб систематизувати їх, використовується архівний контейнер Esselte. Завдяки відкривається передній кришці зручно діставати необхідні папери, при цьому не потрібно знімати зі стелажа весь контейнер. Всередину можна укласти бокси товщиною 80 і 100 мм, які з'єднуються за допомогою спеціальних обмежувачів. Для підвищення міцності дно і стінки виконані подвійними. У каталозі можна вибрати і купити папір, офісні товари та приладдя для ванної.

  Купити
 • Архівний контейнер Esselte відкривається зверху 128900 Архівний контейнер Esselte відкривається зверху 128900
  Ціна
  383 грн шт
  Ідеальний в якості контейнера для архівних коробів. З відкидною кришкою. Вміщує 6 коробів 80 або 5 коробів 100 мм. Спеціальні "вушка" з'єднують контейнери один з одним і запобігають їх вислизання. Подвійні стінки і дно надають конструкції міцність і роблять її більш функціональною. Легка збірка, проста інструкція надрукована на виробі. На 100% виготовлений з переробленого гофрованого картону, 100% підлягає повторній переробці, сертифікат FSC®.

  Документи, які не використовуються часто, прибираються на зберігання в архів. Для їх систематизації застосовуються спеціальні картонні бокси. Для того щоб більш грамотно організувати зберігання, необхідно використовувати архівний контейнер Esselte. У нього укладаються бокси товщиною 80 і 100 мм. Для їх з'єднання задіюються спеціальні кріплення, що запобігають зісковзування. Виріб дуже міцне завдяки подвійним дна і стінок. В інтернет-магазині можна також купити приналежності для ванною, папки для документів і набори для творчості.

  Купити
 • Бокс архівний Boxy 80 мм білий Esselte 128080 Бокс архівний Boxy 80 мм білий Esselte 128080
  Ціна
  74 грн шт
  Ідеально підходить для архівації документів, витягнутих з папок-реєстраторів.
  Стійка конструкція з подвійними стінками. Вміщає 1 папку-реєстратор 75/80 мм.
  Інструкції, нанесені на коробі сприяють легкій збірці. Для паперів і папок формату А4, а також паперів формату Foolscap.
  Висота вироби ідеально підходить для стелажів. Можливо вертикальне і горизонтальне розташування.
  На 100% виготовлений з переробленого гофрованого картону, 100% підлягає повторній переробці, сертифікат FSC®.

  Документи без папок можна зручно зберігати саме в таких виробах, як архівний бокс від фірми Esselte білого кольору. Документацію комфортно складати в цю стійку коробку з подвійними стінками. Вона вміщує цілу папку-реєстратор, що має розмір 75/80 мм. Після придбання архівного боксу ви зможете легко його зібрати за допомогою простої інструкції, яка відображена прямо на коробці.
  Архівний бокс 80 мм підходить для зберігання паперів формату А4, Foolscap. Бокс відмінно розташовується на полицях і стелажах стандартних параметрів. Його можна поставити вертикально або горизонтально. Виготовлений бокс з гофрокартону, який повністю підходить для переробки.

  Купити
 • Архівний контейнер ECO відкривається спереду коричневий Esselte 623919 Архівний контейнер ECO відкривається спереду коричневий Esselte 623919
  Ціна
  292 грн шт
  Ідеально підходить для зберігання і транспортування документів, поміщених в архівні бокси Eco. Передня кришка для легкого доступу до документів: бокс не потрібно знімати з полиці, або виймати з стопки. Для 5 x 80 мм або 4 x 10 мм боксів Eco. Надбудовується іншими боксами цього типу. Спеціальні обмежувачі не дають боксів зісковзнути з стопки. Посилені стінки і підстава. Легка збірка, проста інструкція. На 85% виготовлений з переробленого гофрованого картону, на 100% підлягає повторній переробці, сертифікат FSC®.

  Архівний контейнер ECO Esselte використовується для більш зручного зберігання і транспортування документів. У нього можна поміщати картонні бокси з документами. Щоб дістати потрібні папери, досить відкрити передню кришку архівного контейнера ECO Esselte, при цьому не потрібно знімати все зі стелажа. Виріб оснащений спеціальними обмежувачами, завдяки яким бокси не вислизають. Для виготовлення виробу задіяний щільний гофрований картон. В інтернет-магазині можна також купити бокси, набори для творчості та аксесуари для ванної.

  Купити
 • Бокс архівний ECO 100 мм коричневий Esselte 623917 Бокс архівний ECO 100 мм коричневий Esselte 623917
  Ціна
  65 грн шт
  Ідеально підходить для архівації документів, витягнутих з папок-реєстраторів.
  Укріплені стінки забезпечують міцність конструкції. Легкість складання, проста і зрозуміла інструкція, надрукована на виробі.
  Розміри ідеально підходять для полиць архіву, короб може бути розташований як вертикально, так і горизонтально.
  На 85% виготовлений з переробленого гофрованого картону, на 100% підлягає повторній переробці, сертифікат FSC®.

  Виріб торгової марки Esselte - архівний бокс з щільного картону, який не тільки виготовлений з переробленого матеріалу, але може знову піддаватися переробці. Це зручне, екологічно чисте пристосування розраховане для зберігання паперів, документів, які не перебувають в папках-реєстраторах. Архівний бокс ECO висоти 100 мм підходить для багатьох полиць і стелажів, а розташовувати його можна вертикально і горизонтально.
  Зібрати куплений архівний бокс легко за допомогою інструкції, яка нанесена прямо на коробці.

  Купити
 • Архівні бокси Esselte Boxy 200 мм ємність 2000 листів білий 128701 Архівні бокси Esselte Boxy 200 мм ємність 2000 листів білий 128701
  Ціна
  156 грн шт
  Ідеально підходить для архівації документів, витягнутих з папок-реєстраторів. Стійка конструкція з подвійними стінками. Дуже місткий контейнер. Ручне складання у відповідності з інструкцією, надрукованій на виробі. Для паперів і папок формату А4, а також паперів формату foolscap. Висота вироби ідеально підходить для стелажів. Можливо вертикальне і горизонтальне розташування. На 100% виготовлений з переробленого гофрованого картону, 100% підлягає повторній переробці, сертифікат FSC®.

  Всі документи необхідно архівувати для подальшого зберігання. Саме для цього призначені архівні бокси Esselte Boxy. До складу стійкої конструкції входить дві стінки, вона вміщує до 2000 аркушів. Щоб заархівувати документи, досить скористатися наданою інструкцією. Архівні бокси Esselte Boxy призначені для зберігання паперів форматом А4. Вироби можна зберігати вертикально, вони чудово підійдуть під висоту стелажів. У каталозі можна вибрати не тільки бокси, але і блокноти, лінійки та інші аксесуари для школи і офісу.

  Купити
 • Архівні бокси Esselte Boxy 150 мм, ємність 1500 аркушів 128602 Архівні бокси Esselte Boxy 150 мм, ємність 1500 аркушів 128602
  Ціна
  127 грн шт
  Ідеально підходить для архівації документів, витягнутих з папок-реєстраторів. Стійка конструкція з подвійними стінками. Вміщує дві папки-реєстратора 75/80 мм. Ручна збірка згідно з інструкцією, надрукованій на виробі. Для паперів і папок формату А4, а також паперів формату foolscap. Висота вироби ідеально підходить для стелажів. Можливо вертикальне і горизонтальне розташування. На 100% виготовлений з переробленого гофрованого картону, 100% підлягає повторній переробці, сертифікат FSC®.

  Архівні бокси Esselte Boxy використовуються для зберігання документів, які використовуються рідко. Виріб товщиною 150 мм дозволяє вмістити до 1500 аркушів. Стійкість конструкції досягається завдяки подвійним стінкам, виготовленим з гофрованого картону. Архівні бокси Esselte Boxy призначені для паперів форматом А4. Вироби зберігаються на стелажах, розміщення може вертикальних і горизонтальних. У каталозі можна вибрати не тільки пристосування для архівації, а й дитячі набори для творчості, офісне приладдя, аксесуари для ванної.

  Купити
 • Архівні бокси Esselte Boxy 100мм ємність 1000 аркушів 128102 Архівні бокси Esselte Boxy 100мм ємність 1000 аркушів 128102
  Ціна
  51...78 грн шт
  Ідеально підходять для архівації документів, витягнутих з папок-реєстраторів.
  Стійка конструкція з подвійними стінками. Бокси можна зберігати в архівних контейнерах (по 5 або 6 коробок в одному).
  Корінець 100 мм, місткість до 1000 аркушів. Інструкція по збірці надруковано на коробі.
  Для паперів і папок формату А4, а також паперів формату Foolscap. Висота вироби ідеально підходить для стелажів.
  Можливо вертикальне і горизонтальне розташування. Різні кольори спростять архівування великої кількості документів.
  На 100% виготовлені з переробленого гофрованого картону, 100% підлягають повторній переробці, сертифікат FSC®.

  Для зберігання документів, які не використовуються часто, використовуються архівні бокси Esselte Boxy. Виріб товщиною 100 мм здатне вмістити до 1000 аркушів. Міцність і стійкість конструкції досягаються завдяки подвійним стінкам. Для систематизації архіву бокси можна помістити в спеціальні контейнери. Документи можна зберігати у вертикальному і горизонтальному положенні. Архівні бокси Esselte Boxy бувають різних кольорів, тому документи можна легко розділити по групах. У каталозі також можна вибрати пакувальний матеріал, аксесуари для ванної, дитячі набори для творчості та інші товари.

  Купити

 • Контейнер архівний ECO відкривається зверху коричневий Esselte 623918 Контейнер архівний ECO відкривається зверху коричневий Esselte 623918
  Ціна
  292 грн штука
  Ідеально підходить для зберігання і транспортування документів, поміщених в архівні бокси Eco. З відкидною кришкою. Для 5 коробів Eco 80 мм або 4 коробів Eco 100 мм. Легкість складання, проста і зрозуміла інструкція, надрукована на виробі. Укріплені стінки та підстава надають контейнера міцність і роблять його придатним для розміщення великих документів. Контейнер на 85% виготовлений з переробленого гофрованого картону. На 100% підлягає повторній переробці і має сертифікат FSC®. Купити
 • Архівні бокси швидкої збірки Esselte Speedbox 100 мм, ємність 1000 аркушів 623908 Архівні бокси швидкої збірки Esselte Speedbox 100 мм, ємність 1000 аркушів 623908
  Ціна
  54 грн штука
  Наявність уточнюйте
  Проста, інтуїтивна складання. Немає необхідності в інструкціях. Подвійні закрываюие клапани захищають від мимовільного розкриття і роблять більш міцними отвори для захоплення. Для паперів формату А4 і Foolscap і документів у папках А4. Корінець 100 мм, місткість до 1000 аркушів. Розміри ідеально підходять для полиць архіву, короб може бути розташований як вертикально, так і горизонтально. На 100% виготовлений з переробленого гофрованого картону. На 100% підлягає повторній переробці. Сертифікат FSC®. Купити
 • Архівний контейнер для реєстраторів відкривається спереду Esselte 10964 Архівний контейнер для реєстраторів відкривається спереду Esselte 10964
  Ціна
  272 грн штука
  Наявність уточнюйте
  Чудово підходить для зберігання документів в папках-реєстраторах. Відкидна передня кришка забезпечить зручність доступу до папок без необхідності знімати контейнер з полиці. Вміщує 6 папок-реєстраторів або вертикальних лотків 75/80 мм. Може розташовуватися на полиці разом з іншими контейнерами подібного типу. Спеціальні "вушка" з'єднують контейнери один з одним і запобігають їх вислизання
  Завдяки подвійним бічних стінок контейнер міцний і функціональний. Ручне складання у відповідності з інструкцією, надрукованій на виробі. На 100% виготовлений з переробленого гофрованого картону, 100% підлягає повторній переробці, сертифікат FSC®.
  Купити
 • Архівний контейнер швидкої збірки Esselte Speedbox 5Х80 мм, 4Х100 мм 623913 Архівний контейнер швидкої збірки Esselte Speedbox 5Х80 мм, 4Х100 мм 623913
  Ціна
  338 грн штука
  Наявність уточнюйте
  Простота процесу складання збереже ваш час. Укріплені стінки і підстава для максимальної міцності і легкості у використанні. З відкидною кришкою. Місткість: 4 короби 100 або 5 коробів 80. Ідеально підходить для транспортування великих обсягів документації та інших паперів, необхідних для ділової зустрічі або презентацію На 100% виготовлений з переробленого гофрованого картону, 100% підлягає повторній переробці, сертифікат FSC®. Купити
 • Архівний контейнер для 3 боксів 80 мм Esselte белый128911 Архівний контейнер для 3 боксів 80 мм Esselte белый128911
  Ціна
  158 грн штука
  Наявність уточнюйте
  Універсальний короб для зберігання і транспортування. Ідеальний для перевезення документів і аксесуарів для проведення презентацій та зустрічей. З відкидною кришкою зверху. Зручний при перенесенні. Місткий, але не занадто громіздкий і важкий. Легкість складання, проста і зрозуміла інструкція, надрукована на виробі. На 100% виготовлений з переробленого гофрованого картону, 100% підлягає повторній переробці, сертифікат FSC® Купити
 • Бокс архівний Boxy 80 мм, ємність 800 аркушів Esselte 12841 Бокс архівний Boxy 80 мм, ємність 800 аркушів Esselte 12841
  Ціна
  45 грн штука
  Наявність уточнюйте
  Ідеально підходить для архівації документів, витягнутих з папок-реєстраторів.
  Стійка конструкція з подвійними стінками. Бокси можна зберігати в архівних контейнерах. (по 5 або 6 коробок в одному).
  Вміщує папку-реєстратор 75/80 мм частого використання. Інструкція по збірці надруковано на самому виробі.
  Для паперів і папок формату А4, а також паперів формату Foolscap. Висота вироби ідеально підходить для стелажів.
  Можливо вертикальне і горизонтальне розташування.
  На 100% виготовлений з переробленого гофрованого картону, 100% підлягає повторній переробці, сертифікат FSC®.
  Купити
 • Архівні бокси швидкої збірки Esselte Speedbox 150 мм, ємність 1500 аркушів 623909 Архівні бокси швидкої збірки Esselte Speedbox 150 мм, ємність 1500 аркушів 623909
  Ціна
  93 грн штука
  Наявність уточнюйте
  Простота процесу складання збереже ваш час. Подвійні закривають клапани захищають від мимовільного розкриття і роблять більш міцними отвори для захоплення. Для паперів формату А4 і foolscap і документів у папках А4. Розміри ідеально підходять для полиць архіву, короб може бути розташований як вертикально, так і горизонтально. На 100% виготовлений з переробленого гофрованого картону. 100% підлягає повторній переробці. Сертифікат FSC®. Купити

Додати свій

Роботам заборонено залишати відгуки
А якщо ви правильно відповісте скільки буде 10 + 10 значить ви не робот

Настя
03 лютого 2020 в 11:44
Такого большого выбора боксов для архивации я не когда не видела. Спасибо сотрудниками интернет магазина за предметную помощь в выборе необходимых канц товаров.
Владимир
28 березня 2016 в 16:29
Купил на офис регистраторы Axent Prestige 1712. Палитра цветов порадовала, качество товара на высоком уровне.

Рейтинг: 5.0 із 5 , проголосувало: 3. Отзывов від покупців: 2.

Часто задаваемые вопросы про Архівні бокси та короба Esselte

🚨Какие самые популярные товары в категории Архівні бокси та короба Esselte в интернет-магазине Офис-Микс?

💵 Сколько стоят Архівні бокси та короба Esselte?

Актуальная цена на товары, представленные на нашем сайте: от 45 грн до 383 грн.

🛒 Почему рекомендуем купить Архівні бокси та короба Esselte на нашем сайте office-mix.com.ua?

Товары из категории Изделия из бумаги в каталоге представлены только от официальных поставщиков, имеют сертификаты качества и гарантию от производителя.

🤟 Какие самые покупаемые товары в категории Архівні бокси та короба Esselte в магазине канцелярии Office Mix?

🚚 Куда осуществляется доставка товаров из магазина Офис-Микс?

Доставка возможна в любую область Украины любыми курьерскими и почтовыми службами, а в Киеве также доступны услуги самовывоза и экспресс-доставки. Подробности — на странице «Оплата и доставка»
У нас можно купить сладости киев ,а так же приобрести канцелярия на заказ по выгодному прайсу в магазине канцелярских товаров https://office-mix.com.ua/ с доставкой по Виннице и других уголках Украины. В магазине Office Mix купить рамка в комплексте с рюкзаки для школы доставка в Днепр в течении 3х дней. А также, самое выгодное предложение на одноразовый стакан и карандаш цанговый — в нашем каталоге интернет магазин шампуней украина Купив Принадлежности для ванной и туалета в Украине в Хмельницком получите возможность заказать бланки строгой отчетности
Наші клієнти
alert text
Вгору »