Меню
Малокитаївська
вулиця, Київ29
900–1800

Банківські приналежності. Що використовують банки для роботи?

Дата публікації: 06 квітня 2018

Банк – таємне будівля, яка охороняється тисячами замків, сучасною сигналізацією, сканерами сітківки ока і магнітними картками. А скільки фільмів знято про банки, можна збитися з рахунку. Сьогодні ми не будемо розповідати про найуспішніших пограбуваннях банків, або як влаштована внутрішня система безпеки. Ми розповімо іншу історія, яка покаже внутрішню роботу банку, його складові.

Всі знають, що для кожної професії потрібні певні предмети. Наприклад, художник не може обійтися без паперу і кистей, програміст – без комп'ютера, а письменник без блокнота і келиха з коньяком. Загалом, для кожного фахівця потрібні особливі предмети для продуктивної роботи. Коли ми про це задумалися, виникло питання: а чим користуються банківські співробітники? Ну, у них є комп'ютер. Не може ж бути, щоб вони обходилися лише комп'ютером. Адже це банк, там точно мають бути такі речі, які підійдуть саме для банківських працівників! Довго чи коротко, але ми все ж знайшли те, що використовують банки для роботи! І, повірте, деякі банківські приладдя для куріння від викликають подив і підняту брову.

Банківські приналежності:

  1. Лічильники банкнот

Це спеціальна машина, яка рахує гроші. Звичайно ж, у банках немає людей, які будуть відраховувати вам купюри. Адже людина – це не саме надійне, що може бути в банку. Вже давно використовують лічильники банкнот. :

  • – має мінімальний набір функцій, найчастіше його використовують в невеликих компаніях, магазинах або офісах.
  • – такі лічильники банкнот використовують компанії, де є великий оборот грошових коштів, які вимагає постійного підрахунку.
  • – лічильники купюр вищого рівня використовують в банках і пунктах обміну валют, такі лічильники мають більше функцій, але також і високу ціну.

У кожній з чудо-машин можна встановлювати необхідну швидкість або валюту. Жоден банк не обходиться без лічильника банкнот.

  1. Детектори валют

Маленькі машинки, які перевіряють справжність грошей. Природно, банк не може існувати без детектора валют. Звичайно, існують люди з «талантом» і «третім оком», які визначають справжність купюри на дотик або на око, але такого методу довіряти не варто. Сьогодні існує кілька видів детекторів:

  • – найпоширеніший вид детектора, саме його найчастіше розміщують на касі в супермаркетах. Він простий у використанні і має мінімальний набір функцій.
  • – детектор, в чиїй владі не тільки перевірка банкнот, але і цінних паперів. Такі детектори зможуть визначити, справжні документи або підроблені.
  • – вважається найбільш точним детектором. На гроші наносять спеціальну фарбу, яка не видно людському оку і навіть ультрафіолетового детектора. Цю фарбу помічає тільки інфрачервоний детектор. Коли фальшивомонетники підробляють банкноти, вони рідко наносять таку фарбу, тому що такий вид підробки вважається дорогим задоволенням. Тому фальшивками найчастіше промишляють в магазинах і т. д., де немає обладнання, яке зможе розпізнати спеціально нанесені символи.
  • Шило

  • Ми підійшли до більш цікавих предметів, які ну зовсім не планували зустріти в банку. У банківській справі шило використовується для того, щоб проколювати і зшивати документацію.

  • Нитки

  • Після того, як папери були проколоті шилом, їх зшивають нитками. Ні, це не курси крою і шиття. Такі правила були встановлені ще дуже давно, і зберігаються до сьогодні.

  • Пломби

  • Банківські пломби – це спеціальні затиски, які захищають все, що завгодно, від стороннього втручання. Пломби бувають різних розмірів і призначень. Наприклад, існують пломби для грошей і документів, техніки, складів і приміщень, мішків, транспорту, контейнерів і навіть приладів.

    1. Пакети для монет

    Якщо ж вдома ми можемо збирати монети в трилітрову банку або поліетиленовий пакетик, в банках такої розкоші дозволити не можуть. Для монет є спеціальні пакети, які зовні схожі на звичайні конверти.

    1. Накладки

    Накладки відносяться до банківських аксесуарів. Коли лічильник банкнот відрахував певну суму, пачку з купюрами обгортають спеціальною накладкою, на якій написано, скільки грошей знаходиться в пачці.

    1. Гумки для грошей

    Нещодавно ми розповідали, від куди з'явилася гумка для грошей та способи її застосування. Не дивлячись на те, що існує 1000 і 1 лайфхак з канцелярською гумкою, її також використовують у банківських установах.

    1. Шпагат

    Шпагат – це джгут, який використовують у банках для пломбування та опечатування документів. Шпагати бувають однониточные і многониточные. Останні виходять після того, як кілька ниток скручую між собою. Шпагати виготовляють з натуральних волокон льону, джуту або бавовни, тому вони екологічно чисті і ніяк не шкодять здоров'ю. Такі шпагати міцні і не піддаються кліматичних змін.

    Шпагат джутовый

    1. Інкасаторська сумка

    Інкасатор перевозить гроші в спеціальних сумках, тому інкасаторська сумка теж вважається банківським аксесуаром.

    Ось такими, здавалося б дивними для банку предметами, користуються в банківських установах. Сподіваємося, що ми знайшли для вас відповідь на питання, що ж використовують банки для роботи, і тепер «світових загадок» стало на одну менше.

    Поки ніхто не оцінював. Будьте першими :-)

    Наші клієнти
    alert text
    Вгору »

    Шановні відвідувачі, на сайті ведуться технічні роботи!

    Можуть виникнути проблеми з роботою інтернет-магазину. У випадку труднощів, оформлюйте замовлення через Viber, Telegram або по телефону. Приносимо вибачення за незручності.