Ніж складний сріблястий Ruike M875-TZ
Торгова марка: Ruike
Артикул: M875-TZ
Гарантія: 5 років
Характеристики
Тип товару | ножа |
Колір | сріблястий |
Довжина клинка | 89 мм |
Матеріал леза | нержавіюча сталь |
Марка сталі | N690Co |
Дивіться також
-
Ніж багатофункційний зелений Ruike L42-G
2660 грн шт
У нижній частині рукоятки розміщені: пила по дереву, зменшені в розмірі ножиці, шило, дві прямі викрутки (мала та середня), стропоріз, відкривалка для пляшок, інструмент, що зачищає дроти від ізоляції. На звороті рукоятки можна дістати штопор. Ще два інструменти вміщені з боку торця – це склобій та невелике кільце для підвішування до ножа темляка.
Основні властивості цієї моделі:
- кишеньковий складаний ніж;
- розмір леза ножа становить 85 мм;
- максимальна товщина клинка – 3 мм;
- ріжуча кромка зроблена гладко заточеною;
- ніж утримується відкритим за допомогою замка slip-joint;
- рукоятка Ruike L42 зроблена з композиту G10;
- на ручці ножа є притискна кліпса;
- довжина складеного ножа - 114 мм;
- вага моделі - 194.5 г.Артикул: L42-G -
Ніж складний Ruike Fang P105-K
2280 грн шт
Лезо ножа Ruike P105 виготовлено зі сталі марки 14C28N Sandvik шведського виробництва. Така сталь має у складі великий вміст вуглецю і хрому і розроблялася спеціально для застосування в клинках. Вона має високу твердість (58-60 HRC) та стійкість до корозії. Крім того, ріжуча кромка зберігає гостроту досить довгий час. Ніж фіксується в закритому та відкритому положеннях за рахунок фіксатора Liner Lock, який буде виконувати свої функції за будь-яких погодних умов. Рукоятка виготовляється з популярного композиту G10. Цей матеріал твердий, легкий і має текстуровану поверхню. Крім того дана модель має ергономічну форму ручки, а тому ніж зручно лежить в руці і не вислизає, навіть якщо рукоять волога. Також є спеціальна виїмка під вказівний палець, яка забезпечує захист від випадкових пошкоджень. Крім того, на рукоятці розміщена кліпса, що дозволяє прикріпити ніж на кишеню, ремінь або іншу амуніцію.Артикул: P105-K -
Ніж Ruike Jager чорно-зелений F118-G
3490 грн шт
Особливості даної моделі:
- метал – 14C28N Sandvik;
- матеріал рукояті – G10;
- довжина 223 мм;
- довжина клинка становить 110 мм;
- лезо товщиною 4.5 мм;
- маса – 190 г;
- у комплекті поставляються пластикові кріплення.Артикул: F118-G -
Ніж багатофункційний зелений Ruike L51-G
2880 грн шт
Накладки на рукоять виготовлені з високоякісного полімерного матеріалу — G10. Він витримує різний механічний вплив, стійкий до вологи і не вигорає під впливом сонячних променів. А його шорстка поверхня в парі з продуманими формами рукояті дозволяють утримувати ніж L51 з максимальним комфортом, незважаючи на досить значно ширину корпусу.
Довжина в робочому стані становить 197 мм. Довжина в складеному стані дорівнює 114 мм. Товщина леза в області обуха — 3 мм. Є 10 додаткових інструментів + склобій, твердість сталі за шкалою Роквелла — 58-59 HRC. Вага моделі становить 243.5 г.Артикул: L51-G -
Ніж складний чорний Ruike Hussar P121-B
2150 грн штАртикул: P121-B -
Ніж складний хакі Ruike P155-W
2430 грн шт
Відкривається ніж за допомогою двостороннього шпенька або невеликого «плавця», що є частиною клинка. До речі, ця ж деталь у відкритому вигляді також виконує функцію своєрідній гарді.
Для фіксації леза у відкритому положенні, в ножі Ruike P155 передбачений замок Liner-lock, доповнений механізмом Safety-lock. Наявність даних пристосувань не дозволить клинку скластися під великими навантаженнями та захистить від випадкових травм.
Особливості:
- довжина клинка — 9,0 см, а його товщина біля обуха — 3,5 мм;
- для виготовлення леза застосовується сталь 14C28N;
- довжина у відкритому вигляді становить 21,3 см;
- лезо моделі P155 виконано у формі Clip-point і має гладку заточку;
- ножі Ruike P155 має складну конструкцію;
- твердість клинка за шкалою Роквелла становить 58-60 одиниць (HRC);
- ніж не схильний до корозії;
- представлена модель штатно комплектується знімною кліпсою.Артикул: P155-W -
Ніж багатофункційний чорний Ruike Trekker LD41-B
2770 грн штАртикул: LD41-B - Выбрать или купить Складні ножі Тип товару ножа Всього: 47
-
Мультитул Victorinox SWISSTOOL SPIRIT X PLUS RATCHET 3.0236.L
14685 грн шт
Функції, що виконуються даною моделлю мультитула: ножиці, штопор, відкривачка для пляшок + 6мм пл.викрутка + паз для зняття ізоляції, консервний ніж + 3мм пл.викрутка, міні-викрутка у штопорі, гачок багатоцільовий, пила по дереву, напилок та ножівка по металу, плоскогубці, велике лезо, шило - кернер, набір викруток/біт, кусачки, інструмент для обтиску дротів, хрестова викрутка 1/2.Артикул: Vx30236.L -
Мультитул Victorinox SWISSTOOL SPIRIT X PLUS 3.0235.L
12120 грн шт
Функції, що виконуються даною моделлю мультитула: ножиці, штопор, відкривалка для пляшок, 6мм пл.викрутка, паз для зняття ізоляції, консервний ніж, 3мм пл.викрутка, міні-викрутка у штопорі, гачок багатоцільовий, пила по дереву, напилок та ножівка по металу, плоскогубці, стамеска - долото, велике лезо, шило - кернер, набір викруток/біт, кусачки, хрестова викрутка 1/2.Артикул: Vx30235.L -
Міні-мультитул BOTTLE OPENER Grin Bar NexTool KT5014
230 грн шт
Даний багатофункціональний інструмент виконаний з нержавіючої сталі марки 3Cr13. Це міцний і надійний матеріал, який гарантує моделі довгий термін експлуатації. Мультитул компактний і легкий - вага 15 г. Довжина мультитула 60 мм, ширина 42 мм, товщина – 2.5 мм. Призначений для відкривання пляшок, також може бути підставкою для тари. Розміри дозволяють носити його в кишені або сумці, можна використовувати як брелок. Цікавий дизайн моделі сподобається любителям незвичайних стильних аксесуарів. Найчастіше його використовують під час відпочинку на природі, в поїздках, на пікніку або в поході. Вдома такий мультитул також може стати в нагоді. Він простий і зручний у застосуванні, підходить для щоденного носіння.
Якість матеріалу, використовуваного при створенні виробу, гарантує необхідну твердість і стійкість до зношування. Навіть через деяикй час зовнішній вигляд інструменту буде таким же гарним, як і при покупці. Зручні мультитули NexTool також стануть хорошим варіантом практичного подарунка.Артикул: KT5014 -
Мультитул Storm Roxon S801S
1800 грн шт
Ще більше функціональність даної моделі розширюється за рахунок набору біт і перехідника для них. Всі біти зберігаються в одному чохлі, що не дозволяє їм загубитися. Набір біт, як і сам мультитул, поміщається в нейлоновий чохол, який продається разом з пристроєм. Модель повністю виготовлена з нержавіючої сталі 420. Це марка металу з високим рівнем корозійної стійкості і гарною міцності. Його цілком можна носити просто у кишені, щоб використовувати при кожній потребі. Особливості: повнорозмірний мультитул, матеріал ножиць і леза ножа покращено з нержавіючої сталі 3Cr13 до нержавіючої сталі 5Cr15, твердість до 56-58 HRC, додано замок на пилку (liner lock), більш безпечне використання, додано замок типу Safe Lock на ніж, товщина ножа збільшена на 20% (порівняно зі старим) - 2.2 мм, загальна кількість функцій – 16, вага - 313 г, габарити складеного мультитула складають 106х41х20 мм.Артикул: S801S -
Ніж складний сріблястий Ruike M121-TZ
6780 грн штАртикул: M121-TZ -
Ніж складний сріблястий Ruike P801-SF
1850 грн штАртикул: P801-SF -
Ніж складний сріблястий Ruike M108-TZ
6450 грн штАртикул: M108-TZ - Выбрать или купить Складні ножі Колір сріблястий Всього: 10
-
Ніж складний чорний D2 сталь Ganzo D727M-BK
1480 грн шт
Дана модель представлена у двох класичних кольорах: чорний та зелений. Ніж D727 не вибагливий у догляді, практичний у використанні. Тепер цей ніж став ще кращим за рахунок використання сталі D2 та додавання підшипників у механізм замку типу Axis-lock. Цей замок забезпечує легке відкриття та закриття леза, а також його надійну фіксацію.
Підшипники додали плавність ходу клинка та підвищили зносостійкість механізму. Сталь D2 довго тримає заточування, має високу стійкість до корозійних процесів, високих температур, деформацій. Прямий тип заточування полегшує догляд за лезом. Рукоятка цієї моделі зручно лягає в руку, забезпечуючи надійний хват ножа. Зроблено рукоятку із міцного склопластику G10 - це композитний витривалий матеріал, термо- та вологостійкий. Легко піддається обробці, дозволяючи створювати потрібні форми та фактури. Завдяки шорсткій поверхні ніж не вислизне навіть із мокрих рук.
Цей варіант ножа стане бюджетним помічником у повсякденних ситуаціях і не лише. Замок легко відкривається однією рукою. Це простий, надійний ніж на кожен день, який береться із собою всюди. Йому знайдеться застосування як у місті, так і за містом – на риболовлі, відпочинку, подорожі тощо.Артикул: D727M-BK -
Нiж-метелик (балiсонг) складаний чорний Ganzo G766-BK
1910 грн шт
Основою виробу є гострий клинок класичної форми зі сталі 440C. При цьому вона легко заточується, надовго зберігає гостроту та переносить великі навантаження без появи сколів та інших пошкоджень ріжучої кромки. Рукоятка моделі Ganzo G766 складається з двох однакових частин, між якими прихований клинок, коли інструмент знаходиться в закритому положенні. На рукоятці розташовані накладки зі склотекстоліту G10, що дозволяє покращити хват при використанні виробу. Вони не тріскаються при падінні, переносять низькі та високі температури, зберігають форму та колір протягом усього терміну використання. На одній із половин рукояті розташована сталева засувка за допомогою заклепки. Відкриття та закриття інструменту буде комфортним як правші, так і лівші. Модель можна покласти в кишеню та носити з собою під час прогулянок вулицями міста або використовувати для базових завдань на пікніку.
Властивості даної моделі:
- надлегкий ніж-метелик;
- класична форма клинка, виготовлена зі сталі 440C;
- жорсткість сталі досягає позначки 58 HRC;
- клинок швидко заточується за допомогою звичайного абразиву, що дозволяє надовго зберегти свій первісний вигляд;
- рукоятка складається з двох половин з накладками G10 на кожній;
- фіксацію ножа забезпечує металева засувка;
- у відкритому положенні довжина всього ножа становить 203 мм;
- довжина клинка - 89 мм;
- довжина рукояті - 114 мм;
- загальна вага сягає 50 г.Артикул: G766-BK -
Ніж складний зелений D2 сталь Ganzo D727M-GR
1480 грн шт
Дана модель представлена у двох класичних кольорах: чорний та зелений. Ніж D727 не вибагливий у догляді, практичний у використанні. Тепер цей ніж став ще кращим за рахунок використання сталі D2 та додавання підшипників у механізм замку типу Axis-lock. Цей замок забезпечує легке відкриття та закриття леза, а також його надійну фіксацію.
Підшипники додали плавність ходу клинка та підвищили зносостійкість механізму. Сталь D2 довго тримає заточування, має високу стійкість до корозійних процесів, високих температур, деформацій. Прямий тип заточування полегшує догляд за лезом. Рукоятка цієї моделі зручно лягає в руку, забезпечуючи надійний хват ножа. Зроблено рукоятку із міцного склопластику G10 - це композитний витривалий матеріал, термо- та вологостійкий. Легко піддається обробці, дозволяючи створювати потрібні форми та фактури. Завдяки шорсткій поверхні ніж не вислизне навіть із мокрих рук.
Цей варіант ножа стане бюджетним помічником у повсякденних ситуаціях і не лише. Замок легко відкривається однією рукою. Це простий, надійний ніж на кожен день, який береться із собою всюди. Йому знайдеться застосування як у місті, так і за містом – на риболовлі, відпочинку, подорожі тощо.Артикул: D727M-GR -
Нiж-метелик (балiсонг) складаний зелений Ganzo G766-GR
1910 грн шт
Основою виробу є гострий клинок класичної форми зі сталі 440C. При цьому вона легко заточується, надовго зберігає гостроту та переносить великі навантаження без появи сколів та інших пошкоджень ріжучої кромки. Рукоятка моделі Ganzo G766 складається з двох однакових частин, між якими прихований клинок, коли інструмент знаходиться в закритому положенні. На рукоятці розташовані накладки зі склотекстоліту G10, що дозволяє покращити хват при використанні виробу. Вони не тріскаються при падінні, переносять низькі та високі температури, зберігають форму та колір протягом усього терміну використання. На одній із половин рукояті розташована сталева засувка за допомогою заклепки. Відкриття та закриття інструменту буде комфортним як правші, так і лівші. Модель можна покласти в кишеню та носити з собою під час прогулянок вулицями міста або використовувати для базових завдань на пікніку.
Властивості даної моделі:
- надлегкий ніж-метелик;
- класична форма клинка, виготовлена зі сталі 440C;
- жорсткість сталі досягає позначки 58 HRC;
- клинок швидко заточується за допомогою звичайного абразиву, що дозволяє надовго зберегти свій первісний вигляд;
- рукоятка складається з двох половин з накладками G10 на кожній;
- фіксацію ножа забезпечує металева засувка;
- у відкритому положенні довжина всього ножа становить 203 мм;
- довжина клинка - 89 мм;
- довжина рукояті - 114 мм;
- загальна вага сягає 50 г.Артикул: G766-GR -
Ніж складний сірий Ruike P875-SZ
3010 грн штАртикул: P875-SZ - Выбрать или купить Складні ножі Довжина клинка 89 мм Всього: 5
-
Мультитул Victorinox SWISSTOOL SPIRIT X PLUS 3.0235.L
12120 грн шт
Функції, що виконуються даною моделлю мультитула: ножиці, штопор, відкривалка для пляшок, 6мм пл.викрутка, паз для зняття ізоляції, консервний ніж, 3мм пл.викрутка, міні-викрутка у штопорі, гачок багатоцільовий, пила по дереву, напилок та ножівка по металу, плоскогубці, стамеска - долото, велике лезо, шило - кернер, набір викруток/біт, кусачки, хрестова викрутка 1/2.Артикул: Vx30235.L -
Складний нiж Adimanti by Ganzo (Skimen design) фiолетовий Skimen-PL
1780 грн шт
Форма леза дуже вдала для наколювання і розрізання. Дуже популярний тип клинка (drop-point) серед людей, які займаються туризмом. Модель складна, лезо витягується за допомогою зручного замку Flipper. Ручка виробу виконана з сучасного, міцного і зносостійкого матеріалу G10. Це склотекстоліт, він чудово витримує дію високих температур, до того ж, стійкий до механічних впливів. Шорстка рукоять володіє спеціальною виїмкою, що робить її зручною для захоплення. Ніж щільно лягає в долоню, не зміщується і не вислизає під час експлуатації. Вага виробу – всього 120 грам. Легкий і компактний ніж. Для комфортного носіння ви можете прикріпити його до кишені або до пояса, для цього тут є металева кліпса.Артикул: Skimen-PL -
Ніж складний Ruike Fang P105-K
2280 грн шт
Лезо ножа Ruike P105 виготовлено зі сталі марки 14C28N Sandvik шведського виробництва. Така сталь має у складі великий вміст вуглецю і хрому і розроблялася спеціально для застосування в клинках. Вона має високу твердість (58-60 HRC) та стійкість до корозії. Крім того, ріжуча кромка зберігає гостроту досить довгий час. Ніж фіксується в закритому та відкритому положеннях за рахунок фіксатора Liner Lock, який буде виконувати свої функції за будь-яких погодних умов. Рукоятка виготовляється з популярного композиту G10. Цей матеріал твердий, легкий і має текстуровану поверхню. Крім того дана модель має ергономічну форму ручки, а тому ніж зручно лежить в руці і не вислизає, навіть якщо рукоять волога. Також є спеціальна виїмка під вказівний палець, яка забезпечує захист від випадкових пошкоджень. Крім того, на рукоятці розміщена кліпса, що дозволяє прикріпити ніж на кишеню, ремінь або іншу амуніцію.Артикул: P105-K -
Ніж складний Ruike D191-B
1560 грн шт
Загальна довжина ножа становить 219 міліметрів, товщина 3,5 міліметри. Вага 120 грамів. Основою накладки для рукояті став сучасний, міцний композитний матеріал G10. Це не що інше, як склотканина, поєднана з епоксидними смолами. В результаті утворюється сполука, яка чудово проявляє себе при практичному застосуванні: витримує високі температури, ударів, вологу, фарбування. Металеву основу рукоятки зроблено зі сталі марки 420. Є знімна сталева кліпса та отвір під темляк. Готовий виріб набуває такі риси, як міцність, довговічність, стійкість до пошкоджень. Клинок з ножа витягується за допомогою фліпера і фіксується сталевим замком типу Frame-Lock. За швидкість витягання відповідає осьовий роликовий підшипник.
Колір моделі – чорний. Ніж годиться для туристів, мандрівників, активних осіб, чий відпочинок зазвичай проходить в оточенні природи. Крім того, модель завжди знайде своє застосування і в домашніх умовах. Невеликі габарити дозволяють брати її з собою всюди, тому, надійний помічник буквально завжди під рукою.Артикул: D191-B -
Ніж складний зелений Ganzo G611G
350 грн шт
Ніж G611 стане чудовим придбанням як собі, так і на подарунок. Дана модель представлена в 3-х класичних для ножів Ganzo кольорах.
Матеріалом для леза є сталь марки 420С. Велика кількість вуглецю та особлива обробка матеріалу дозволяють підняти твердість клинка до показника 60 HRC. При цьому він довго залишається гострим. Ручка ергономічної форми добре лягає в руку. Вона виготовлена з міцного пластику. Інтегрований у ручку свисток робить цю модель відмінною від інших. Цей додатковий аксесуар може стати незамінним в екстремальних ситуаціях. Також, цілком знадобиться і карабін, що є на ручці. З його допомогою ніж легко кріпиться до пояса або спорядження, а також легко відстібається. Модель G611 стане дуже корисною для туристів та рибалок.Артикул: G611G -
Ніж складний чорний Ruike Hussar P121-B
2150 грн штАртикул: P121-B -
Ніж складний Ruike Fang P865-B
1830 грн шт
Лезо ножа має форму Wharncliffe і гладку заточування ріжучої кромки, завдяки чому цей ніж чудово підходить для того, щоб щось проколіть або розрізати.
Матеріалом клинка є мартенситна сталь з маркуванням 14C28N. Застосування цього матеріалу зумовлено тим, що дана сталь має відмінну міцність і корозійну стійкість. А внаслідок спеціальної термічної обробки лезо досить довго зберігає гостроту ріжучої кромки.
Рукоять ножа складається з двох сталевих лайнерів і парі накладок з G10 чорного кольору. Невеликий вигин рукояті, а також фактурна поверхня полімерних накладок дозволяють надійно утримувати ніж в будь-якій ситуації.
Особливості:
- модель Ruike P865-B має складну конструкцію;
- повна довжина ножа у відкритому вигляді дорівнює 20,5 см, а в закритому — 11,4 см;
- довжина клинка становить 9,1 см, а його товщина біля обуха — 3,1 мм;
- лезо загартоване до рівня 58-60 одиниць за шкалою Роквелла;
- ніж укомплектувань знімною сталевою кліпсою;
- вага — 70 грамів.Артикул: P865-B - Выбрать или купить Складні ножі Матеріал леза нержавіюча сталь Всього: 75
Відгуки 0
<
Штопор багатофункціональний Barista PROMO Optima O41701-01 чорний
Ніж складний чорний Ruike P108-SB
>
Ніж складний сріблястий Ruike M875-TZ рекомендуємо вибрати і придбати за реальною ціною на сайті Офіс-Мікс з доставкою в будь-який куточок Києва. Сайт office-mix привозить товари з каталогу покупцям регіонів: Львів, Дніпро или Одеса. наберіть нашому менеджеру і він знайде Складні ножі або аналог товару із величезного асортименту. дізнатися подробиці про найкращу пропозицію придбання якісного товару можна за номером: 067 826 74 46.