Меню
Малокитаївська
вулиця, Київ29
900–1800

Про нас

Наша компанія займається канцелярськими товарами вже . За весь час роботи у нас з'явилося дуже багато клієнтів: як роздрібних, так і оптових. Серед них: державні структури, великі організації і приватні особи. Головне правило для нас: «Клієнт повинен бути задоволений якістю покупки, ціною і сервісом». Для цього ми робимо все можливе. Безсумнівно, ви будете задоволені оперативною обробкою і доставкою ваших замовлень, що на сьогоднішній день досить актуально.

Для оптових і постійних клієнтів у нас передбачена гнучка система знижок. Умови та розмір знижки вам підкажуть наші менеджери. Вся історія замовлень зберігається у вашому особистому віртуальному кабінеті, доступ до якого ви можете отримати зареєструвавшись на сайті. Це просто і зручно.

Переваги покупок канцтоварів в інтернеті

  • На відміну від звичайних магазинів у нас представлена велика кількість товарних позицій з зручною можливістю пошуку потрібної речі. «Оффлайн» магазинах з-за обмежень по площі дуже важко розмістити весь асортимент, потрібний покупцю.
  • У нас по кожному розділу є свій компетентний менеджер, який підкаже по кожному товару абсолютно все.
  • Більшість магазинів своєю діяльністю орієнтовані в першу чергу на канцелярські товари для будинку і школи. Офісні товари трохи інші так і представлені не так широко.
  • Крім канцелярських товарів, у нас також продаються господарчі товари та продукти харчування. А це дуже зручно для корпоративних клієнтів, коли потрібно замовити все в одному місці та до того ж і з доставкою.
Наші клієнти
alert text
Вгору »