Клейка двостороння стрічка 3М VHB 100F/UR-9-33 прозора 9ммх33м
Торгова марка: 3M
Артикул: 100F/UR-9-33
3M VHB 100F - прозора акрилова стрічка, ідеальне рішення для створення невидимої лінії з'єднання в конструкціях. Використання клейкої двосторонньої стрічки 3М VHB 100F у конструкціях замість традиційних механічних кріплень дозволяє досягти кращого результату та забезпечує естетичний вигляд. Забезпечує міцне з'єднання та володіє відмінними герметизуючими властивостями. Здатна поглинати утворювані вібрації та демонструє високу стійкість до УФ-випромінювання, температури та розчинників. Товщина стрічки без захисного лайнера - 1 мм, що дозволяє легко склеювати прозорі пластики, метали та скло. Ця стрічка ідеально підходить для різних застосувань, включаючи аплікації, що потребують невидимої склейки.
Колір | прозорий |
Тип | канцелярський, технічний |
Ширина | 9 мм |
Довжина | 33 м |
Вид | двосторонній |
Особливість | морозостійкість, кріплення надміцне |
-
Стрічка клейка канцелярська прозора 18х10 Axent 3012-A
4.5 грн шт
Ширина: 10 м. Довжина: 18 мм Товщина: 40 мкм.Артикул: 3012-A -
Стрічка клейка двостороння на ПП основі 48 мм х 10 м OPTIMA O45351
99 грн шт
Розмір: 48 мм х 10 м. Товщина: 180мкм.Артикул: O45351 -
Клейка стрічка канцелярська 24 мм*10м (6 шт) прозора Buromax BM.7170-01
44.16 грн штАртикул: BM.7170-01 -
Стрічка клейка канцелярська 12 мм х20 ярд, 40 мкм Axent 3019-A
4.32 грн шт
Ширина: 12 мм, Довжина: 20 ярд. Товщина: 40 мкм.Артикул: 3019-A -
Клейка стрічка двостороння на поліпропіленовій основі 48мм х 5м BUROMAX BM.7509
44.28 грн шт
Ця стрічка має довжину 5 м, її ширина складає 48 мм. Товщина стрічки: 95-100 мкм. Тип клею: синтетичний каучук, основа: БОПП-плівка. Колір прозорий з паперовим лайнером гірчичного кольору, просоченим силіконовою пропиткою. Робочий температурний режим від -10°С до + 90°С.Артикул: BM.7509 -
Клейка двостороння стрічка 3М 9084/UR-9-50 напівпрозора 9мм х 50м
165 грн шт
Ця стрічка має гарну стійкість до розчинників, що робить її ідеальною для застосування в поліграфії та рекламі. Вона часто використовується для монтажу плакатів, банерів та вивісок, а також для склеювання паперу, пластику, картону та тканин.
Багетні майстерні, рукоділля, хоббі, декор та дизайн - ці сфери також використовують двосторонню клейку стрічку на тонкій основі 3М 9084, як надійний засіб для з'єднання матеріалів та виконання різних завдань. Відчуйте впевненість у своїх роботах з цією клейкою стрічкою.Артикул: 9084/UR-9-50 -
Монтажна двостороння стрічка Montex SHS MTX5023-9-2,0 товщина 0.8 мм (9 мм х 2 м) сіра
100 грн шт
Даний вид стрічки відмінно підійде для кріплення молдингів та інших деталей як в інтер'єрі, так і екстер'єрі автомобіля, а також різних конструкцій, що потребують особливо міцного з'єднання.
Стрічка з акрилової піни може замінити не лише заклепки, точкові зварні шви, клеї та інші види монтажу, але також забезпечить зручність та простоту використання у багатьох інтер'єрах та екстер'єрах. Сімейство сірих стрічок Montex чудово показує себе в роботі, як усередині, так і зовні приміщення, дизайнерських застосуваннях та складних конструкціях.
Основні особливості та переваги:
• Стрічка відмінно підходить для більшості застосувань.
• Товщина 0,8 мм дозволяє створювати непомітне кріплення з високою надійністю, у разі невисоких коливань температури.
• З'єднання з використанням цієї стрічки мають високу надійність і довговічність, при цьому створюючи в місцях приклеювання ущільнення, що захищає від вологи.
• Висока стійкість до УФ-випромінювання, а також хороша хімічна стійкість.
Застосування: Скло, метал, пластик, полікарбонат, акрил, дерево, керамограніт.Артикул: MTX5023-9-2,0 - Выбрать или купить Скотч Тип канцелярський Всього: 89
-
Клейка двостороння стрічка Montex SHS 1100 МТХ/UR-12-34 акрилова прозора 12мм х 34м
286 грн шт
Стрічка з акрилової піни може замінити не лише заклепки, точкові зварні шви, клеї та інші види монтажу, але також забезпечує зручність та простоту використання у багатьох інтер'єрах та екстер'єрах. Сімейство прозорих стрічок Montex відмінно підходить як для застосування в дизайні та облаштуванні будинку, так і для професійного застосування в конструкціях.
Завдяки еластичності матеріалу має стійкість як до перепадів температури, так і до вібрації. Якісні клейові властивості створюють постійне ущільнення в точках склеювання. Добре працює з різнорідними матеріалами. Стрічка володіє високою стійкістю до УФ-випромінювання, а також хорошою хімічною стійкістю.Артикул: 1100 МТХ/UR-12-34 -
Клейка двостороння стрічка 3М VHB 4952 Р/UR-9-33 біла 9мм х 33м
1006 грн шт
Практично непомітне кріплення зберігає поверхні рівними. Стрічка заміняє механічне кріплення (заклепки, зварні шви, гвинти) або клеї. Створює постійне ущільнення від води, вологи тощо. Також дозволяє використовувати тонші, легші та різнорідні матеріали.Артикул: 4952 Р/UR-9-33 -
Клейка двостороння стрічка 3М VHB 150F/UR-12-16.5 прозора 12мм х 16.5м
442 грн шт
Товщина стрічки без захисного лайнера становить 1.5 мм, що дозволяє легко склеювати прозорі пластики, метали та скло. Використання 3M VHB 150F у конструкціях замість традиційних механічних кріплень дозволяє досягти кращого результату та забезпечує естетичний вигляд.
Ця стрічка ідеально підходить для різних застосувань, включаючи аплікації, що потребують невидимого склеювання. Завдяки своїм унікальним властивостям, 3M VHB 150F є надійним та ефективним рішенням для будь-яких проектів, які потребують невидимої лінії з'єднання.Артикул: 150F/UR-12-16,5 -
Клейка двостороння стрічка 3М VHB 150F/UR-19-16.5 прозора 19мм х 16.5м
700 грн шт
Ця стрічка ідеально підходить для різних застосувань, включаючи аплікації, що потребують невидимого склеювання. Забезпечує міцне з'єднання та володіє відмінними герметизуючими властивостями. Здатна поглинати утворювані вібрації та демонструє високу стійкість до УФ-випромінювання, температури та розчинників.
Завдяки своїм унікальним властивостям, 3M VHB 150F є надійним та ефективним рішенням для будь-яких проектів, які потребують невидимої лінії з'єднання.Артикул: 150F/UR-19-16,5 -
Клейка двостороння стрічка Montex SHS 5125 МТХ/UR-9-34 чорна 9мм х 34м
367 грн шт
Дана стрічка здатна справлятися там, де іншим стрічкам доводиться складно – при склеюванні матеріалів з низькою поверхневою енергією: складних пластиків, порошково-пофарбованих поверхонь і т.д. Стрічка з акрилової піни може замінити не лише заклепки, точкові зварні шви, клеї та інші види монтажу, але також забезпечить зручність та простоту використання у багатьох інтер'єрах та екстер'єрах. Застосування: скло, метал, пластик, полікарбонат, поліпропілен, акрил, дерево, керамограніт.
Основні особливості та переваги:
• Підходить для роботи, як з простими, так і зі складними матеріалами.
• Має модифікований адгезив, а також є відносно менш щільною, що дозволяє досягти максимально щільного з'єднання при натисканні.
• Може застосовуватись для екстер'єру автомобіля.
• Висока стійкість до УФ-випромінювання, а також хороша хімічна стійкість.Артикул: 5125 МТХ/UR-9-34 -
Монтажна двостороння стрічка 3M VHB 4905F-9-2 товщина 0.5 мм (9мм х 2м) прозора
82 грн шт
Товщина стрічки без захисного лайнера становить 0.5 мм, що дозволяє легко склеювати прозорі пластики, метали та скло. Використання цієї стрічки у конструкціях замість традиційних механічних кріплень дозволяє досягти кращого результату та забезпечує естетичний вигляд.Артикул: 4905F-9-2 -
Монтажна двостороння стрічка Montex SHS MTX5023-9-2,0 товщина 0.8 мм (9 мм х 2 м) сіра
100 грн шт
Даний вид стрічки відмінно підійде для кріплення молдингів та інших деталей як в інтер'єрі, так і екстер'єрі автомобіля, а також різних конструкцій, що потребують особливо міцного з'єднання.
Стрічка з акрилової піни може замінити не лише заклепки, точкові зварні шви, клеї та інші види монтажу, але також забезпечить зручність та простоту використання у багатьох інтер'єрах та екстер'єрах. Сімейство сірих стрічок Montex чудово показує себе в роботі, як усередині, так і зовні приміщення, дизайнерських застосуваннях та складних конструкціях.
Основні особливості та переваги:
• Стрічка відмінно підходить для більшості застосувань.
• Товщина 0,8 мм дозволяє створювати непомітне кріплення з високою надійністю, у разі невисоких коливань температури.
• З'єднання з використанням цієї стрічки мають високу надійність і довговічність, при цьому створюючи в місцях приклеювання ущільнення, що захищає від вологи.
• Висока стійкість до УФ-випромінювання, а також хороша хімічна стійкість.
Застосування: Скло, метал, пластик, полікарбонат, акрил, дерево, керамограніт.Артикул: MTX5023-9-2,0 - Выбрать или купить Скотч Тип технічний Всього: 97
-
Скотч канцелярський прозорий Transparent 33м х 12 мм Kores K50312
28.62 грн штАртикул: K50312 -
Клейка двостороння стрічка 3М VHB GPH 110 GPH/UR-25-33 сіра 25мм х 33м
1896 грн шт
Завдяки підвищеній м'якості та еластичності, стрічка забезпечує максимальний контакт з поверхнею при склеюванні жорстких матеріалів і шорстких поверхонь.
Модель підходить для склеювання металів (в тому числі з порошковим фарбуванням), скла, кераміки, багатьох різновидів пластмас (жорсткого ПВХ, оргскла, полікарбонату), дерева, ДСП, фанери, картону, а також композитних матеріалів. Основні застосування - це аплікації, що потребують максимальної надійності та витримки надвисоких температур. Якщо вам потрібно надійне і міцне склеювання матеріалів, то 3M VHB GPH-110GF - це оптимальний вибір.Артикул: 110 GPH/UR-25-33 -
Клейка двостороння стрічка 3М VHB GPH 110 GPH/UR-12-33 сіра 6мм х 33м
910 грн шт
Завдяки підвищеній м'якості та еластичності, стрічка забезпечує максимальний контакт з поверхнею при склеюванні жорстких матеріалів і шорстких поверхонь.
Модель підходить для склеювання металів (в тому числі з порошковим фарбуванням), скла, кераміки, багатьох різновидів пластмас (жорсткого ПВХ, оргскла, полікарбонату), дерева, ДСП, фанери, картону, а також композитних матеріалів. Основні застосування - це аплікації, що потребують максимальної надійності та витримки надвисоких температур. Якщо вам потрібно надійне і міцне склеювання матеріалів, то 3M VHB GPH-110GF - це оптимальний вибір.Артикул: 110 GPH/UR-12-33 -
Клейка стрічка 3M 60 GPH/UR-12-33 двостороння сіра 12ммх33м
822 грн шт
Завдяки підвищеній м'якості та еластичності, стрічка забезпечує максимальний контакт з поверхнею при склеюванні жорстких матеріалів і шорстких поверхонь. 3M VHB GPH-060GF підходить для склеювання металів (в тому числі з порошковим фарбуванням), скла, кераміки, багатьох різновидів пластмас (жорсткого ПВХ, оргскла, полікарбонату), дерева, ДСП, фанери, картону, а також композитних матеріалів.
Основні застосування 3M VHB GPH-060GF - це аплікації, що потребують максимальної надійності та витримки надвисоких температур. Якщо вам потрібно надійне і міцне склеювання матеріалів, то двостороння клейка стрічка 3M - це оптимальний вибір.Артикул: 60 GPH/UR-12-33 -
Клейка двостороння стрічка 3М VHB 4952 Р/UR-9-33 біла 9мм х 33м
1006 грн шт
Практично непомітне кріплення зберігає поверхні рівними. Стрічка заміняє механічне кріплення (заклепки, зварні шви, гвинти) або клеї. Створює постійне ущільнення від води, вологи тощо. Також дозволяє використовувати тонші, легші та різнорідні матеріали.Артикул: 4952 Р/UR-9-33 -
Клейка стрічка 3M 60 GPH/UR-25-33 двостороння сіра 25ммх33м
1713 грн шт
Завдяки підвищеній м'якості та еластичності, стрічка забезпечує максимальний контакт з поверхнею при склеюванні жорстких матеріалів і шорстких поверхонь. 3M VHB GPH-060GF підходить для склеювання металів (в тому числі з порошковим фарбуванням), скла, кераміки, багатьох різновидів пластмас (жорсткого ПВХ, оргскла, полікарбонату), дерева, ДСП, фанери, картону, а також композитних матеріалів.
Основні застосування 3M VHB GPH-060GF - це аплікації, що потребують максимальної надійності та витримки надвисоких температур. Якщо вам потрібно надійне і міцне склеювання матеріалів, то двостороння клейка стрічка 3M - це оптимальний вибір.Артикул: 60 GPH/UR-25-33 -
Клейка двостороння стрічка 3М VHB 4952 Р/UR-19-33 біла 19мм х 33м
2124 грн шт
Практично непомітне кріплення зберігає поверхні рівними. Стрічка заміняє механічне кріплення (заклепки, зварні шви, гвинти) або клеї. Створює постійне ущільнення від води, вологи тощо. Також дозволяє використовувати тонші, легші та різнорідні матеріали.Артикул: 4952 Р/UR-19-33 - Выбрать или купить Скотч Довжина 33 м Всього: 19
-
Клейка двостороння стрічка 3М 9084/UR-12-50 напівпрозора 12мм х 50м
220 грн шт
Вона використовується у таких сферах, як: багетні майстерні, рукоділля, хоббі, декор та дизайн. Крім того, чудово підійде для монтажу плакатів, банерів та вивісок, а також для склеювання паперу, пластику, картону та тканин. Ця стрічка має гарну стійкість до розчинників, що робить її ідеальною для застосування в поліграфії та рекламі.Артикул: 9084/UR-12-50 -
Клейка двостороння стрічка 3М VHB GPH 110 GPH/UR-25-33 сіра 25мм х 33м
1896 грн шт
Завдяки підвищеній м'якості та еластичності, стрічка забезпечує максимальний контакт з поверхнею при склеюванні жорстких матеріалів і шорстких поверхонь.
Модель підходить для склеювання металів (в тому числі з порошковим фарбуванням), скла, кераміки, багатьох різновидів пластмас (жорсткого ПВХ, оргскла, полікарбонату), дерева, ДСП, фанери, картону, а також композитних матеріалів. Основні застосування - це аплікації, що потребують максимальної надійності та витримки надвисоких температур. Якщо вам потрібно надійне і міцне склеювання матеріалів, то 3M VHB GPH-110GF - це оптимальний вибір.Артикул: 110 GPH/UR-25-33 -
Клейка двостороння стрічка 3М VHB 4952 Р/UR-19-33 біла 19мм х 33м
2124 грн шт
Практично непомітне кріплення зберігає поверхні рівними. Стрічка заміняє механічне кріплення (заклепки, зварні шви, гвинти) або клеї. Створює постійне ущільнення від води, вологи тощо. Також дозволяє використовувати тонші, легші та різнорідні матеріали.Артикул: 4952 Р/UR-19-33 -
Клейка двостороння стрічка Montex SHS 5125 МТХ/UR-19-34 чорна 19мм х 34м
774 грн шт
Дана стрічка здатна справлятися там, де іншим стрічкам доводиться складно – при склеюванні матеріалів з низькою поверхневою енергією: складних пластиків, порошково-пофарбованих поверхонь і т.д. Стрічка з акрилової піни може замінити не лише заклепки, точкові зварні шви, клеї та інші види монтажу, але також забезпечить зручність та простоту використання у багатьох інтер'єрах та екстер'єрах. Застосування: скло, метал, пластик, полікарбонат, поліпропілен, акрил, дерево, керамограніт.
Основні особливості та переваги:
• Підходить для роботи, як з простими, так і зі складними матеріалами.
• Має модифікований адгезив, а також є відносно менш щільною, що дозволяє досягти максимально щільного з'єднання при натисканні.
• Може застосовуватись для екстер'єру автомобіля.
• Висока стійкість до УФ-випромінювання, а також хороша хімічна стійкість.Артикул: 5125 МТХ/UR-19-34 -
Клейка двостороння стрічка Montex SHS 5154 МТХ/UR-9-34 сіра 9мм х 34м
169 грн шт
Даний тип стрічки є найбільш універсальним рішенням для надійного склеювання різних матеріалів. Підвищена м'якість та еластичність стрічки також дозволяють отримати повніший контакт з поверхнею при з'єднанні жорстких матеріалів та шорстких поверхонь. Стрічка з акрилової піни може замінити не лише заклепки, точкові зварні шви, клеї та інші види монтажу, але також забезпечить зручність та простоту використання у багатьох інтер'єрах та екстер'єрах.
Стрічки Montex чудово показують себе в роботі як усередині, так і зовні приміщення, дизайнерських застосуваннях та складних конструкціях. Основні особливості та переваги:
• Дана стрічка є однією з найбільш універсальних, маючи середню товщину, якісний адгезив та всі основні переваги спінених акрилових стрічок.
• З'єднання на основі цієї стрічки мають високу надійність і довговічність, при цьому створюючи в місцях приклеювання ущільнення, що захищає від вологи.
• Висока стійкість до УФ-випромінювання, а також хороша хімічна стійкість.
Застосування: скло, метал, пластик, полікарбонат, поліпропілен, акрил, дерево, керамограніт.Артикул: 5154 МТХ/UR-9-34 -
Монтажна двостороння стрічка 3M VHB 5040-В RP45-9-2 надміцна товщина 1.1 мм (9 мм х 2 м) сіра
65 грн шт
Завдяки підвищеній м'якості та еластичності, стрічка забезпечує максимальний контакт з поверхнею при склеюванні жорстких матеріалів і шорстких поверхонь. 3M VHB надміцна підходить для склеювання металів (в тому числі з порошковим фарбуванням), скла, кераміки, багатьох різновидів пластмас (жорсткого ПВХ, оргскла, полікарбонату), дерева, ДСП, фанери, картону, а також композитних матеріалів.Артикул: RP45-9-2 -
Клейка двостороння стрічка Montex SHS 5023 МТХ/UR-12-34 сіра 12мм х 34м
326 грн шт
Стрічки Montex сірого кольору чудово показують себе в роботі, як усередині, так і зовні приміщення, дизайнерських застосуваннях та складних конструкціях. Основні особливості та переваги:
• Стрічка відмінно підходить для більшості застосувань.
• Товщина 0.8 мм дозволяє створювати непомітне кріплення з високою надійністю, у разі невисоких коливань температури.
• З'єднання з використанням цієї стрічки мають високу надійність і довговічність, при цьому створюючи в місцях приклеювання ущільнення, що захищає від вологи.
• Висока стійкість до УФ-випромінювання, а також хороша хімічна стійкість.
Застосування: скло, метал, пластик, полікарбонат, акрил, дерево, керамограніт.Артикул: 5023 МТХ/UR-12-34 - Выбрать или купить Скотч Особливість морозостійкість Всього: 75
-
Клейка стрічка 3M 60 GPH/UR-19-33 двостороння сіра 19ммх33м
1300 грн шт
Підходить для склеювання:
- металів (алюмінію, сталі), зокрема з порошковим фарбуванням;
- скла;
- кераміки;
- багатьох типів пластмас (жорсткого ПВХ, оргскла, полікарбонату);
- дерева, ДСП, фанери, картону;
- композитних матеріалів.Артикул: 60 GPH/UR-19-33 -
Клейка двостороння стрічка Montex SHS 5154 МТХ/UR-25-34 сіра 25мм х 34м
469 грн шт
Даний тип стрічки є найбільш універсальним рішенням для надійного склеювання різних матеріалів. Підвищена м'якість та еластичність стрічки також дозволяють отримати повніший контакт з поверхнею при з'єднанні жорстких матеріалів та шорстких поверхонь. Стрічка з акрилової піни може замінити не лише заклепки, точкові зварні шви, клеї та інші види монтажу, але також забезпечить зручність та простоту використання у багатьох інтер'єрах та екстер'єрах.
Стрічки Montex чудово показують себе в роботі як усередині, так і зовні приміщення, дизайнерських застосуваннях та складних конструкціях. Основні особливості та переваги:
• Дана стрічка є однією з найбільш універсальних, маючи середню товщину, якісний адгезив та всі основні переваги спінених акрилових стрічок.
• З'єднання на основі цієї стрічки мають високу надійність і довговічність, при цьому створюючи в місцях приклеювання ущільнення, що захищає від вологи.
• Висока стійкість до УФ-випромінювання, а також хороша хімічна стійкість.
Застосування: скло, метал, пластик, полікарбонат, поліпропілен, акрил, дерево, керамограніт.Артикул: 5154 МТХ/UR-25-34 -
Клейка двостороння стрічка Montex SHS 5125 МТХ/UR-25-34 чорна 25мм х 34м
1018 грн шт
Дана стрічка здатна справлятися там, де іншим стрічкам доводиться складно – при склеюванні матеріалів з низькою поверхневою енергією: складних пластиків, порошково-пофарбованих поверхонь і т.д. Стрічка з акрилової піни може замінити не лише заклепки, точкові зварні шви, клеї та інші види монтажу, але також забезпечить зручність та простоту використання у багатьох інтер'єрах та екстер'єрах. Застосування: скло, метал, пластик, полікарбонат, поліпропілен, акрил, дерево, керамограніт.
Основні особливості та переваги:
• Підходить для роботи, як з простими, так і зі складними матеріалами.
• Має модифікований адгезив, а також є відносно менш щільною, що дозволяє досягти максимально щільного з'єднання при натисканні.
• Може застосовуватись для екстер'єру автомобіля.
• Висока стійкість до УФ-випромінювання, а також хороша хімічна стійкість.Артикул: 5125 МТХ/UR-25-34 -
Клейка двостороння стрічка 3М VHB 4952 Р/UR-12-33 біла 12мм х 33м
1341 грн шт
Практично непомітне кріплення зберігає поверхні рівними. Стрічка заміняє механічне кріплення (заклепки, зварні шви, гвинти) або клеї. Створює постійне ущільнення від води, вологи тощо. Також дозволяє використовувати тонші, легші та різнорідні матеріали.
Застосування 3М VHB 4952P: аплікації, що потребують надміцного з’єднання; складні пластики та матеріали з низькою поверхневою енергією, такі як ПЕ/ПП.Артикул: 4952 Р/UR-12-33 -
Клейка двостороння стрічка Montex SHS 5219 МТХ/UR-9-16,5 сіра 9мм х 16.5м
238 грн шт
Застосування: скло, метал, пластик, полікарбонат, поліпропілен, акрил, дерево, керамограніт. Сімейство стрічок із підвищеною товщиною Montex підходить для нерівних та шорстких поверхонь, конструкцій з динамічним навантаженням та монтажу архітектурних панелей. Основні особливості та переваги:
• Висока товщина дозволяє застосовувати стрічку в умовах великого перепаду температур та конструкцій з великою площею поклейки.
• Еластичність та висока товщина дозволяють компенсувати лінійне розширення різнорідних матеріалів.
• З'єднання на основі цієї стрічки мають високу надійність і довговічність, при цьому створюючи в місцях приклеювання ущільнення, що захищає від вологи.
• Висока стійкість до УФ-випромінювання, а також хороша хімічна стійкість.Артикул: 5219 МТХ/UR-9-16,5 -
Клейка двостороння стрічка Montex SHS 5125 МТХ/UR-9-34 чорна 9мм х 34м
367 грн шт
Дана стрічка здатна справлятися там, де іншим стрічкам доводиться складно – при склеюванні матеріалів з низькою поверхневою енергією: складних пластиків, порошково-пофарбованих поверхонь і т.д. Стрічка з акрилової піни може замінити не лише заклепки, точкові зварні шви, клеї та інші види монтажу, але також забезпечить зручність та простоту використання у багатьох інтер'єрах та екстер'єрах. Застосування: скло, метал, пластик, полікарбонат, поліпропілен, акрил, дерево, керамограніт.
Основні особливості та переваги:
• Підходить для роботи, як з простими, так і зі складними матеріалами.
• Має модифікований адгезив, а також є відносно менш щільною, що дозволяє досягти максимально щільного з'єднання при натисканні.
• Може застосовуватись для екстер'єру автомобіля.
• Висока стійкість до УФ-випромінювання, а також хороша хімічна стійкість.Артикул: 5125 МТХ/UR-9-34 -
Монтажна двостороння стрічка 3M VHB 5040-В RP45-6-2 надміцна товщина 1.1 мм (6 мм х 2 м) сіра
46.98 грн шт
Завдяки підвищеній м'якості та еластичності, стрічка забезпечує максимальний контакт з поверхнею при склеюванні жорстких матеріалів і шорстких поверхонь. 3M VHB надміцна підходить для склеювання металів (в тому числі з порошковим фарбуванням), скла, кераміки, багатьох різновидів пластмас (жорсткого ПВХ, оргскла, полікарбонату), дерева, ДСП, фанери, картону, а також композитних матеріалів.Артикул: RP45-6-2 - Выбрать или купить Скотч Особливість кріплення надміцне Всього: 58
Клейка двостороння стрічка 3М VHB 100F/UR-9-33 прозора 9ммх33м рекомендується вибрати і замовити за адекватною ціною в онлайн магазині канцтоварів Офіс-Мікс з доставкою в будь-який куточок України. Наш сайт office-mix.com.ua реалізує поставку товарів з каталогу проживають в регіонах Дніпро, Львів или Київ. напишіть консультанту і він знайде Скотч або аналог продукту із широкого асортименту. уточнити подробиці про вигідну пропозиціюі вибору якісного виробу можна за номером телефону: 0800 213 125.