Меню
Малокитаївська
вулиця, Київ29
900–1800

Грифелі

Товаров найдено: 52

Найнеобхідніші речі завжди вислизають від уваги, але коли вони закінчуються, стають відразу помітними. Механічний олівець по праву можна назвати найкращим винаходом людства. Він непомітний, але за письмовим столом без нього ніяк. У користуванні він дуже зручний, лінії, промальовані ним, виходять тонкими та витонченими. Ці олівці не потребують постійного загострення, достатньо лише вчасно змінювати грифелі. Інтернет-магазин Office-Miх надає широкий вибір стрижнів для автоматичних олівців. На сторінках каталогу ви також можете знайти змінні грифелі для олівців цангів.

Цанговий олівець: у чому його особливості та переваги?

Слово «zange» з німецької перекладається як «затискач». Це і пояснює, як влаштовано та працює виріб. Цангою (затискачем) із п'яти елементів фіксується грифель. Відбувається це шляхом натискання на кнопку, яка розкриває ці 5 елементів, а її відтискання після поставленого пелюстки цанги стрижня забезпечує міцну фіксацію.

Як і в інших механічних олівців, основа цангового може бути металевою, дерев'яною або пластиковою. Більш того, вона може мати додаткову гумову антиковзну накладку. Також може випускатися з гумкою. У деяких випадках такі вироби можна коригувати точилкою.

Унікальна конструкція цих предметів канцелярії наділяє їх кількома перевагами, недоступними іншим автоматичним моделям.Наприклад:

  • доступністю змінювати товщину ліній шляхом заточування стрижня;
  • можливістю користуватися як будь-якими грифелями, серед яких не лише прості з кольоровими, а й вугільні, і навіть крейдяні стрижні;
  • можливістю приховати змінний стрижень усередині корпусу, щоб не пошкодити його під час транспортування;
  • надійністю фіксуючої конструкції, яка не дозволить стрижню сковзнути під час малювання або штрихування.

Будь-який автоматичний олівець вимагає наявності змінних грифелів. Стрижні необхідної товщини ви без зайвих зусиль знайдете на сайті інтернет-магазину Office-Mix поряд з маркерами для тексту, кольоровими фломастерами, офісними дрібницями, папером для принтера, наборами ручок та іншою продукцією. У каталозі товарів представлені грифелі для механічних олівців, цангових, а також грифелі для циркулів. Придбати ви також можете й інші вироби для школи, дитячої творчості чи роботи.

Додати свій

Роботам заборонено залишати відгуки
А якщо ви правильно відповісте скільки буде 6 + 10 значить ви не робот

Поки ніхто не оцінював. Будьте першими :-)

Часто задаваемые вопросы про Грифелі

🚨Какие самые популярные товары в категории Грифелі в интернет-магазине Офис-Микс?

🛍️ Какими брендами представлены Грифелі на сайте?

На сегодняшний день в каталоге есть продукция таких торговых марок: Buromax, Faber-Castell, Koh-i-Noor

💵 Сколько стоят Грифелі ?

Актуальная цена на товары, представленные на нашем сайте: от 6 грн до 159 грн.

🛒 Почему рекомендуем купить Грифелі на нашем сайте office-mix.com.ua?

Товары из категории Изделия из бумаги в каталоге представлены только от официальных поставщиков, имеют сертификаты качества и гарантию от производителя.

🤟 Какие самые покупаемые товары в категории Грифелі в магазине канцелярии Office Mix?

🚚 Куда осуществляется доставка товаров из магазина Офис-Микс?

Доставка возможна в любую область Украины любыми курьерскими и почтовыми службами, а в Киеве также доступны услуги самовывоза и экспресс-доставки. Подробности — на странице «Оплата и доставка»
У нас возможно купить сахар украина цена ,а так же приобрести канцелярия на заказ по нормальной стоимости на сайте Office Mix с доставкой по Мелитополю и другим уголкам страны. Только сегодня купить чай в комплексте с папки регистраторы цена доставка в Николаев в течении 3х дней. А также, самое выгодное предложение на одноразовую посуду или одноразовые салфетки оптом — в каталоге магазина интересные закладки для книг Заказав папки на резинке в Львове получите возможность заказать грамоты дипломы
Наші клієнти
alert text
Вгору »