Меню
Малокитаївська
вулиця, Київ29
900–1800

Маркери перманентні, водостійкі Edding

Товаров найдено: 18
 • Маркер перманентний для агресивного середовища Edding Е-8300 Маркер перманентний для агресивного середовища Edding Е-8300
  Ціна
  178 грн шт
  Промисловий перманентний маркер для маркування на жирній і курній поверхні.
  Відмінне рішення для маркування поза приміщення - там, де поверхня піддається впливу вологи і пилу.
  Маркер широко використовується в нафтогазовому секторі, в металопрокаті і при виготовленні металоконструкцій, автомобільної промисловості, а також в кліматичних умовах з підвищеною вологістю.
  Цей маркер має додатково посиленим пулевидным наконечником, підвищеною концентрацією пігментів, а так само до складу входять додаткові компоненти, що розчиняють масляну плівку при написанні по поверхні.
  Перманентні чорнила, світлостійкі, водостійкі, стійкі до кислот і розчинників.
  Купити
 • Маркер перманентний 1-5 мм клиновидний Edding e-330 Маркер перманентний 1-5 мм клиновидний Edding e-330
  Ціна
  65...86 грн шт
  Стильний корпус виготовлений з міцного пластику. Маркер edding 330 оснащений клиновидним наконечником. Маркер edding 330 призначений для нанесення постійних, практично не видаляються написів на будь-які гладкі поверхні. Клиноподібний пишучий вузол - дозволяє робити тонкі і широкі написи! Ширина сліду 1-5 мм. Для нанесення стійких написів практично на будь-якій поверхні: метал, дерево, скло, картон, пластик, кераміка і т.д. Підвищена світлостійкість. Напис стійкий до впливу вологи, стирання, атмосферних впливів. Спеціальний склад чорнила edding на спиртовій основі при зберіганні не роз'їдає поверхню, на яку нанесений. Вузол виготовлений так, що при письмі не вимагає сильного натискання на маркер. Чорнило практично без запаху.
  Фарба для заправки: e-MTK25.
  Купити
 • Маркер перманентний 1.5-3 мм круглий Edding e-300 Маркер перманентний 1.5-3 мм круглий Edding e-300
  Ціна
  65 грн шт
  Маркер Edding 300 для ефективної та економічної маркування. Може використовуватися практично на всіх матеріалах, включаючи метал, пластик і скло. Використовується при маркуванні в різноманітних цілях, наприклад, при транспортуванні, упакуванні, ремонті.
  Чорнило водостійкі, світлостійкі, зносостійкі, швидковисихаючі. Пулевидный наконечник.
  Фарба для заправки: e-MTK25.
  Купити
 • Маркер Permanent 1 мм Edding Е-370 Маркер Permanent 1 мм Edding Е-370
  Ціна
  59 грн шт
  Маркер edding 370 призначений для нанесення постійних, практично не видаляються написів на будь-які гладкі поверхні.
  Ідеально підходить для робіт по наступних поверхонь: металу, дерева, скла, картону, пластику, кераміці і т. д. Маркер є універсальним і також можливо лист на ряді інших поверхонь, таких як вологе дерево, брудний, іржавий метал, плівки, кахель і багатьох інших. Напис, завдана маркер edding 370, стійка до вигорання, стійка до змивання водою. Чорнило маркер edding 370 практично без запаху. Спеціальний склад чорнила edding на спиртовій основі при зберіганні не роз'їдає поверхню, на яку нанесена.
  Фарба для заправки: e-MTK25, e-T100, e-T25.
  Купити
 • Маркер лаковий Industry Paint 2-4 мм білий для агресивного середовища Edding e-8750/011 Маркер лаковий Industry Paint 2-4 мм білий для агресивного середовища Edding e-8750/011
  Ціна
  247 грн шт
  Універсальний лаковий маркер нанесення написів в агресивних промислових умовах. Застосовується для письма на жирних, запорошених, брудних поверхнях. Стійкий до кислот, розчинників, механічного стирання.
  Чорнило маркера e-8750 містить високу концентрацію пігменту, що дозволяє їм добре лягати на гладкі та шорсткі поверхні. Спеціальні добавки, введені до складу маркера e-8750 розчиняють масляну плівку на поверхні письма.
  Непрозоре лакове чорнило дозволяє робити добре помітні написи густим щільним шаром навіть на темних поверхнях. Маркер витримує перепади температур від -30 до +30 °С.
  При маркуванні виробів із гуми, пластику, металу, скла, спецодягу немає необхідності використовувати різні маркери. Ширина сліду 2-4 мм. Колір чорнила: білий.
  Купити
 • Маркер перманентний для плівок Edding Е-141 Маркер перманентний для плівок Edding Е-141
  Ціна
  114 грн шт
  Стильний корпус виготовлений з міцного пластику.
  Маркер edding-141F оснащений м'яким пулевидным наконечником.
  Перманентний маркер призначений для нанесення написів на плівчасті і делікатні гладкі поверхні.
  Також ідеально підходить для робіт з будь-якої іншої гладкої поверхні: скла, пластику, кераміці і т. д.
  Пишучий вузол маркер edding 141 виготовлений так, що при листі не вимагає натиснення на маркер.
  Завдяки цьому поверхня плівки не дряпається і не пошкоджується.
  Спеціальний склад чорнила edding не роз'їдає плівку при зберіганні.
  Напис не змивається водою, стійка до вигорання і стирання.
  Тонкий наконечник перманентного маркер edding дозволяє підписувати дрібні деталі.
  edding підходить для нанесення написів на деталі з анодованого алюмінію– напис виходить чітке, не розтікається.
  Швидко висихає при нанесенні на поверхню, стійка до стирання механічним способом, не змивається водою протягом довгого часу, не кородує
  Маркери Edding підходять для роботи з прозорими плівками, які використовуються в проекторах.
  Забезпечують чітке і яскраве зображення при збільшенні.
  Швидковисихаючі чорнила і вологостійкі.
  Наконечники круглі, не дряпають плівкову поверхню.
  При необхідності написи і малюнки видаляються спиртовмісним розчином.
  Купити
 • Маркер Industry Permanent для агресивного середовища 1.5-3 мм чорний Edding e-8300/01 Маркер Industry Permanent для агресивного середовища 1.5-3 мм чорний Edding e-8300/01
  Ціна
  146 грн шт
  Маркер Industry Permanent е-8300, призначений для написів у агресивних промислових умовах: на жирних, вкритих пилом, брудних поверхнях.
  На відміну від звичайного перманентного маркера е-8300 має зміцнений, стійкий до стирання круглий пишучий вузол. Чорнило має більш високу концентрацію пігменту і спеціальні добавки, що розчиняють масляну плівку. Слід чорнила стійкий до кислот, розчинників і тертя. Перманентні стійкі чорнила. Пишучий вузол - круглий, ширина лінії 1.5 - 3 мм. Колір чорнила: чорний.
  Купити
 • Маркер лаковый Industry Paint 2-4 мм чорний для агресивного середовища Edding e-8750/01 Маркер лаковый Industry Paint 2-4 мм чорний для агресивного середовища Edding e-8750/01
  Ціна
  247 грн шт
  Універсальний лаковий маркер нанесення написів в агресивних промислових умовах. Застосовується для письма на жирних, запорошених, брудних поверхнях. Стійкий до кислот, розчинників, механічного стирання. Маркер витримує перепади температур від -30 до +30 °С. Чорнило маркера e-8750 містить високу концентрацію пігменту, що дозволяє їм добре лягати на гладкі та шорсткі поверхні. Спеціальні добавки, введені до складу маркера e-8750 розчиняють масляну плівку на поверхні письма.
  Ширина сліду 2-4 мм. Колір чорнила: чорний.
  Купити
 • Маркер Permanent 4-12 мм чорний Edding e-390/01 Маркер Permanent 4-12 мм чорний Edding e-390/01
  Ціна
  210 грн шт
  Маркер Permanent e-390 для нанесення стійких написів практично на будь-яку поверхню, на спиртовій основі, чорного кольору.
  Для дуже широких написів! Товстий пишучий вузол ідеально підходить для маркування великих упаковок, тари на складах.
  Форма пишучого вузла: клиноподібна. Ширина сліду 4 - 12 мм. Має підвищену світлостійкість. Напис стійкий до впливу вологи, стирання, атмосферних впливів. Спеціальний склад чорнила edding на спиртовій основі при зберіганні не роз'їдає поверхню, на яку нанесений. Пишучий вузол виготовлений так, що при письмі не вимагає сильного натискання на маркер. Чорнило практично без запаху. Заправляється чорнилом е-Т25.
  Купити
 • Маркер Industry Permanent для агресивного середовища 1.5-3 мм синій Edding e-8300/03 Маркер Industry Permanent для агресивного середовища 1.5-3 мм синій Edding e-8300/03
  Ціна
  146 грн шт
  Спеціальний промисловий маркер для написання на забруднених, вкритих пилом і жирних поверхнях. На відміну від звичайного перманентного маркера е-8300 має зміцнений, стійкий до стирання круглий пишучий вузол. Чорнило має більш високу концентрацію пігменту і спеціальні добавки, що розчиняють масляну плівку. Слід чорнила стійкий до кислот, розчинників і тертя. Перманентні стійкі чорнила. Пишучий вузол - круглий, ширина лінії 1,5-3 мм. Колір чорнила: синій. Купити
 • Маркер лаковый Industry Paint 2-4 мм синій для агресивного середовища Edding e-8750/03 Маркер лаковый Industry Paint 2-4 мм синій для агресивного середовища Edding e-8750/03
  Ціна
  247 грн шт
  Універсальний лаковий маркер нанесення написів в агресивних промислових умовах. Застосовується для письма на жирних, запорошених, брудних поверхнях. Стійкий до кислот, розчинників, механічного стирання. Ширина сліду 2-4 мм. Колір чорнила: синій.
  Непрозоре лакове чорнило дозволяє робити добре помітні написи густим щільним шаром навіть на темних поверхнях. Маркер витримує перепади температур від -30 до +30 °С. Чорнило маркера e-8750 містить високу концентрацію пігменту, що дозволяє їм добре лягати на гладкі та шорсткі поверхні. Спеціальні добавки, введені до складу маркера e-8750 розчиняють масляну плівку на поверхні письма.
  Купити
 • Маркер перманентний 4-12 мм клиновидний Edding Е-390 Маркер перманентний 4-12 мм клиновидний Edding Е-390
  Ціна
  210 грн шт
  Під замовлення
  Маркер edding 390 оснащений клиновидним наконечником. Маркер edding 390 призначений для нанесення постійних, практично не видаляються написів на будь-які гладкі поверхні. Ідеально підходить для робіт по наступних поверхонь: металу, дерева, скла, картону, пластику, кераміці і т. д. Маркер є універсальним і також можливо лист на ряді інших поверхонь, таких як вологе дерево, брудний, іржавий метал, плівки, кахель і багатьох інших. Пишучий вузол маркер edding-390 виготовлений так, що при листі не вимагає сильного натискання на маркер. Напис, завдана маркер edding 390, стійка до вигорання, стійка до змивання водою. Чорнило маркер edding 390 практично без запаху. Спеціальний склад чорнила edding на спиртовій основі при зберіганні не роз'їдає поверхню на яку нанесена. Клиноподібний наконечник маркер edding 390 дозволяє робити як тонкі написи, так і широкі без втрати якості і безперервності лінії.
  Фарба для заправки: e-T25, e-T100.
  Купити
 • Маркер перманентний для плівок Edding E-142 M Маркер перманентний для плівок Edding E-142 M
  Ціна
  112...114 грн шт
  Під замовлення
  Стильний корпус виготовлений з міцного пластику.
  Маркер E-142 M оснащений круглим наконечником і призначений для нанесення особливо тонких написів.
  Перманентний маркер призначений для нанесення написів на плівчасті і делікатні гладкі поверхні.
  Також ідеально підходить для робіт з будь-якої іншої гладкої поверхні: склу, металу, пластику, кераміці і т. д.
  Пишучий вузол маркер виготовлений так, що при листі не вимагає натиснення на маркер.
  Завдяки цьому поверхня плівки не дряпається і не пошкоджується.
  Маркер виготовлений з екологічно чистих матеріалів, чорнило не забруднюють навколишнє середовище і не містять толуол/ксилол.
  Спеціальний склад чорнила не роз'їдає плівку при зберіганні.
  Напис не змивається водою, стійка до вигорання і стирання.
  Після нанесення швидко висихає.
  Тонкий наконечник перманентного маркера дозволяє підписувати дуже дрібні деталі, а також наносити написи на кембрики і кабелі.
  Купити
 • Маркер лаковый Industry Paint 2-4 мм червоний для агресивного середовища Edding e-8750/02 Маркер лаковый Industry Paint 2-4 мм червоний для агресивного середовища Edding e-8750/02
  Ціна
  247 грн шт
  Під замовлення
  Універсальний лаковий маркер нанесення написів в агресивних промислових умовах. Застосовується для письма на жирних, запорошених, брудних поверхнях. Стійкий до кислот, розчинників, механічного стирання. Ширина сліду 2-4 мм. Колір чорнила: червоний.
  Маркер витримує перепади температур від -30 до +30 °С. Чорнило маркера e-8750 містить високу концентрацію пігменту, що дозволяє їм добре лягати на гладкі та шорсткі поверхні. Спеціальні добавки, введені до складу маркера e-8750 розчиняють масляну плівку на поверхні письма.
  Купити
 • Маркер лаковий Industry Paint 2-4 мм зелений для агресивного середовища Edding e-8750/04 Маркер лаковий Industry Paint 2-4 мм зелений для агресивного середовища Edding e-8750/04
  Ціна
  247 грн шт
  Під замовлення
  Універсальний лаковий маркер нанесення написів в агресивних промислових умовах. Застосовується для письма на жирних, запорошених, брудних поверхнях. Стійкий до кислот, розчинників, механічного стирання.
  Непрозоре лакове чорнило дозволяє робити добре помітні написи густим щільним шаром навіть на темних поверхнях. Маркер витримує перепади температур від -30 до +30 °С. Чорнило маркера e-8750 містить високу концентрацію пігменту, що дозволяє їм добре лягати на гладкі та шорсткі поверхні. Спеціальні добавки, введені до складу маркера e-8750 розчиняють масляну плівку на поверхні письма.
  При маркуванні виробів із гуми, пластику, металу, скла, спецодягу немає необхідності використовувати різні маркери. Ширина сліду 2-4 мм. Колір чорнила: зелений.
  Купити
 • Маркер перманентний силіконовий Edding Е-8150 Маркер перманентний силіконовий Edding Е-8150
  Ціна
  346 грн штука
  Наявність уточнюйте
  Корпус маркера виготовлений з міцного пластику. Широкий наконечник маркер edding 8150 скошеної форми і виготовлений з м'якого пористого матеріалу.
  Спеціальний маркер edding-8150 служить для обробки будь-яких гумових ущільнень для продовження їх терміну служби та для відновлення поверхні, наприклад ущільнювачів віконних блоків, холодильників, автомобільних дверей та інших. Гумові ущільнення необхідно обробляти маркер edding-8150 в профілактичних цілях один раз в рік.
  Маркер заповнений силіконовим маслом без кольору і запаху. Силіконове масло заповнює тріщини на поверхні виробу і пом'якшує гуму, тим самим, збільшуючи термін служби виробу.
  Для відновлення ущільнювача необхідно очистити поверхню, знежирити її, завдати силіконове масло на ушкоджену поверхню і щільно притиснути до відповідної частини. Перед експлуатацією приладу необхідно зачекати близько 24 годин.
  Також маркер edding 8150 можна використати для продовження терміну служби автомобільних "двірників"
  Купити
 • Маркер перманентний Edding Е-300 Маркер перманентний Edding Е-300
  Ціна
  86 грн шт
  Наявність уточнюйте
  Маркер є універсальним і також можливо лист на ряді інших поверхонь, таких як вологе дерево, брудний, іржавий метал, плівки, кахель і багатьох інших. Використовується при маркуванні в різноманітних цілях, наприклад, при транспортуванні, упакуванні, ремонті. Пишучий вузол маркер edding-300 виготовлений так, що при листі не вимагає сильного натискання на маркер.
  Напис, завдана маркер edding 300, стійка до вигорання, стійка до змивання водою. Чорнило маркер edding 300 практично без запаху. Маркер заправляється чорнилом МТК 25. Спеціальний склад чорнила edding на спиртовій основі при зберіганні не роз'їдає поверхню, на яку нанесена. Круглий наконечник маркер edding 300 дозволяє робити як тонкі написи, так і широкі без втрати якості і безперервності лінії.
  Фарба для заправки: e-MTK25.
  Купити
 • Маркер перманентний Edding Е-800 Маркер перманентний Edding Е-800
  Ціна
  346...352 грн шт
  Наявність уточнюйте
  Маркер edding 800 призначений для нанесення постійних, практично не видаляються написів на будь-які гладкі поверхні. Ідеально підходить для робіт по наступних поверхонь: металу, дерева, скла, картону, пластику, кераміці і т. д. Маркер є універсальним і також можливо лист на ряді інших поверхонь, таких як вологе дерево, брудний, іржавий метал, плівки, кахель і багатьох інших.
  Пишучий вузол маркер edding-800 виготовлений так, що при листі не вимагає сильного натискання на маркер. Напис, завдана маркер edding 800, стійка до вигорання, стійка до змивання водою. Чорнило маркер edding 800 практично без запаху.
  Спеціальний склад чорнила edding на спиртовій основі при зберіганні не роз'їдає поверхню на яку нанесена.
  Клиноподібний наконечник маркер edding 800 дозволяє робити дуже широкі і помітні написи Маркер edding 800 оснащений змінним наконечником № 800 N-A.
  Фарба для заправки: e-T25, e-T100.
  Купити

Додати свій

Роботам заборонено залишати відгуки
А якщо ви правильно відповісте скільки буде 3 + 2 значить ви не робот

Поки ніхто не оцінював. Будьте першими :-)

Часто задаваемые вопросы про Маркери перманентні, водостійкі Edding

🚨Какие самые популярные товары в категории Маркери перманентні, водостійкі Edding в интернет-магазине Офис-Микс?

💵 Сколько стоят Маркери перманентні, водостійкі Edding?

Актуальная цена на товары, представленные на нашем сайте: от 59 грн до 352 грн.

🛒 Почему рекомендуем купить Маркери перманентні, водостійкі Edding на нашем сайте office-mix.com.ua?

Товары из категории Изделия из бумаги в каталоге представлены только от официальных поставщиков, имеют сертификаты качества и гарантию от производителя.

🤟 Какие самые покупаемые товары в категории Маркери перманентні, водостійкі Edding в магазине канцелярии Office Mix?

🚚 Куда осуществляется доставка товаров из магазина Офис-Микс?

Доставка возможна в любую область Украины любыми курьерскими и почтовыми службами, а в Киеве также доступны услуги самовывоза и экспресс-доставки. Подробности — на странице «Оплата и доставка»
Мы рекомендуем Вам купить для планшета чехол ,а так же купить канцелярия на заказ по выгодному прайсу в интернет магазине https://office-mix.com.ua/ с доставкой по Житомиру и всей Украине. В магазине Office Mix купить мышь в комплексте с карта физическая доставка в Павлоград в течении 3х дней. А также, интересные предложения на заказать ручку или канцелярские ножницы — в каталоге нашего магазина интернет магазин товаров детского творчества Заказав бахилы украина в Бердянске у вас будет возможность заказать ручку
Наші клієнти
alert text
Вгору »