Меню
Малокитаївська
вулиця, Київ29
900–1800

Ручки кулькові

Товаров найдено: 338
 • Ручка кулькова Spectrum Unimax UX-100 Ручка кулькова Spectrum Unimax UX-100
  Ціна
  5.10 грн штука
  Кулькова ручка SPECTRUM має лаконічний дизайн.
  Пишучий вузол преміум класу та інноваційні чорнило Visco Fluid Ink забезпечують супермягкое лист, дають яскраві і насичені лінії навіть при легкому ковзанні без зусиль.
  Масляні чорнила кулькової ручки Spectrum мають підвищену в'язкість, завдяки чому лінії шрифту виходять акуратними, лист – неймовірно гладким, а довжина листа - набагато більше в порівнянні із звичайними олійними ручками.
  Колір корпусу відповідає кольору чорнил. Вентильований ковпачок.
  Купити
 • Ручка кулькова Buromax ВМ.8100 Ручка кулькова Buromax ВМ.8100
  Ціна 5.58
  4.74 грн шт
  Класична кулькова ручка JOBMAX від BUROMAX в прозорому пластиковому корпусі з гумовим грипом, який перешкоджає виникненню мозолів на пальцях і забезпечує комфортне лист – ідеальне рішення для офісу, школи та дому! Високоякісні чорнило на водній основі забезпечують м'яке і легке лист. Для зручності кріплення ручки є кліп. Колір ковпачка і грипа відповідає кольору чорнил. Стрижень: BM.8000.
  Знижка 15%
  Купити
 • Ручка кулькова Buromax ВМ.8117 Ручка кулькова Buromax ВМ.8117
  Ціна 3.60
  3.06 грн штука
  Класична кулькова ручка тип "Корвіна" JOBMAX від BUROMAX в прозорому пластиковому корпусі. Ідеальне рішення для офісу, школи та дому! Високоякісні чорнило на водній основі забезпечує м'яке і легке лист. Для зручності кріплення ручки є кліп на ковпачку. Колір ковпачка відповідає кольору чорнила: синій, чорний, червоний. Змінний стрижень. 50 шт. упаковані в картонну коробку. Ручки BUROMAX - відмінний пишучий інструмент на кожен день.
  Знижка 15%
  Купити
 • Ручка кулькова Axent Kaprice AB1012-02-A Ручка кулькова Axent Kaprice AB1012-02-A
  Ціна
  19.08 грн шт
  Ручка кулькова Axent Kaprice з вигадливим узором на корпусі виконана в яскравих кольорах і не залишить байдужими тих, хто цінує оригінальний дизайн. Для любителів дуже тонкого листа - ручка має тонкий пишучий вузол 0,38 мм. Зручна область захоплення з рельєфними ділянками знижує втому руки при листі. Корпус ручки виконаний з ударостійкого пластику. Пишучий вузол здійснює максимальне зчеплення з поверхнею паперу і однорідну і безперебійну подачу чорнила, а чорнило плавно лягають, залишаючи рівну чітку лінію. Купити
 • Ручка кулькова автоматична з грипом UNI Laknock micro SN-100 0.5 мм Ручка кулькова автоматична з грипом UNI Laknock micro SN-100 0.5 мм
  Ціна
  36.54...60 грн шт
  UNI Laknock - максимум якості, мінімум витрат!
  Автоматична кулькова ручка, яка повинна бути в арсеналі кожного студента, школяра і офісного співробітника. Ваша рука не втомиться навіть при тривалому листі, завдяки ергономічному гумовому грипу подовженої форми, який забезпечить максимальну зручність та комфорт. Формула чорнила оптимальної в'язкості дозволяє ручкам Laknock гладко писати на папері, не дряпаючи її. Зайве витікання чорнила і утворення плям виключається! Ультратонка товщина лінії письма точно відповідає заявленій виробником 0,25 мм, а чорнило змінних стрижнів точно збігаються за кольором з оригінальним кольором листа ручки. Прозорий пластиковий корпус. Колір кліпу і грипа відповідає кольору чорнил.
  З UNI Laknock Ви можете бути впевнені у своєму виборі на 100%.
  Змінний стрижень: SA-5CN.
  Додаткові стрижні: SA-7CN, SA-10CN.
  Купити
 • Ручка кулькова 1 мм Delta DB2050 Ручка кулькова 1 мм Delta DB2050
  Ціна
  0.78...3.78 грн штука
  Кулькова ручка Delta DB2050 має пластиковий корпус жовтого кольору. Купити
 • Ручка кулькова 1 мм Delta DB2051 Ручка кулькова 1 мм Delta DB2051
  Ціна
  3.42 грн штука
  Кулькова ручка Delta DB2051 має прозорий пластиковий корпус. Купити
 • Ручка кулькова Fest 0.5 мм Axent AB1000-A Ручка кулькова Fest 0.5 мм Axent AB1000-A
  Ціна 16.92
  7.2...13.54 грн шт
  Популярна модель кулькової ручки з незмінною гладкістю листи. Незамінна для заповнення бланків. Корпус ручки виконаний з прозорого пластика. Чорнило плавно лягають, залишаючи рівну чітку лінію. Прогумована область захоплення не дає руці ковзати і зменшує навантаження при листі. До ручки підходить стрижень ABR1000-A. Довжина стрижня 140 мм, тонкий пишучий вузол - 0.5 мм. Довжина написання 1100 м.
  Знижка 20%
  Купити
 • Ручка кулькова Maxflow Unimax UX-117 Ручка кулькова Maxflow Unimax UX-117
  Ціна
  15.9...18.42 грн штука
  Чорнило Visco Fluid Ink підвищеної в'язкості забезпечують супермягкое лист.
  Збільшений запас чорнила! Особливо довгий стрижень гарантує подовжену загальну лінію листи – звідси і назва моделі
  Прогумована зона захоплення.Хромований наконечник.Колір корпусу відповідає кольору чорнил.
  Аналог легендарної ручки CELLO MAXRITER!!!
  Купити
 • Ручка кулькова автоматична uni LAKNOCK fine 0.7 мм SN-100. 07 Uni Ручка кулькова автоматична uni LAKNOCK fine 0.7 мм SN-100. 07 Uni
  Ціна
  42...65 грн штука
  Японська компанія UNI Mitsubishi Pencil спеціалізується на розробці та виготовленні письмового приладдя. UNI використовує сучасні світові матеріали і технології на базі своїх наукових центрів і дослідницьких груп для створення якісної продукції.
  Складно уявити, що можна так серйозно ставиться до ручок і чорнилу, але ж як часто ви стикалися з неякісним листом в невідповідний момент? Саме серія автоматичних кулькових ручок Uni Laknock Fine дозволить швидко і якісно писати, а дизайн корпусу не дасть втомлюватися руці при листі, приміром, на довгих лекціях.
  Формула чорнила оптимальної в'язкості дозволяє ручкам гладко ковзати по папері, не дряпаючи її. Зайве витікання чорнила і утворення плям виключається! Товщина лінії письма точно відповідає заявленій виробником, а чорнило змінних стрижнів точно збігаються за кольором з оригінальним кольором листа ручки. Ви можете бути впевнені у своєму виборі!
  Подовжений гумовий грип спеціальної форми ідеально лягає в руку. Він розроблений з урахуванням максимально природного і зручного положення руки під час письма. Така ергономія не дасть руці втомитися, навіть якщо ви дуже багато пишете.
  Товщина лінії письма точно відповідає заявленій виробником 0.7 мм, Стрижень: SA-5CN, SA-7CN, SA-10CN.
  Купити
 • Ручка кулькова автоматична з грипом 0.7 мм UNI Power Tank SN-227 Ручка кулькова автоматична з грипом 0.7 мм UNI Power Tank SN-227
  Ціна
  88...128 грн шт
  UNI POWER TANK
  Автоматична кулькова супер ручка, яка не підведе Вас ніколи!!!
  Завдяки особливій формулі пігментних чорнила на масляній основі UNI Super-Ink (зберігають записи понад 100 років), спеціальному автору сайту і кульці з насічками, UNI Power Tank пише навіть під водою ідеально гладких поверхнях. Проливний дощ, розлита вода, мороз нижче -20°С, глянсовий папір... Пише навіть пишучим вузлом вгору! Для POWER TANK не існує ніяких перешкод!
  Оригінальний практичний дизайн, тонований пластиковий корпус колір чорнила, гумовий грип, пластиковий кліп, змінний стрижень і тонка товщина лінії письма 0,3 мм. UNI POWER TANK краще рішення для найбільш екстремальних професій: поліцейські, військовослужбовці, страхові агенти, лікарі швидкої, експедитори, кур'єри, співробітники спецслужб.
  POWER TANK - ідеальне лист в будь-якому стані і в будь-яких умовах, навіть в самих екстремальних!
  Змінний стрижень: SNP-7
  Додаткові стрижні: SNP-10
  Купити
 • Ручка кулькова автоматична 0.7 мм Bright Axent AB1079-A синя Ручка кулькова автоматична 0.7 мм Bright Axent AB1079-A синя
  Ціна
  15.90 грн штука
  Кулькова автоматична ручка Bright, має прогумований корпус і гумовий грип для комфортного листи. Корпус ручки виконаний з первинного пластику яскравих кольорів. Легке, гладке і акуратне лист, без пропусків і патьоків.
  Пишучий вузол: 0,7 мм. Довжина стержня: 120 мм. Довжина написання: 900 м.
  Купити
 • Ручка кулькова Buromax BM.8119 Ручка кулькова Buromax BM.8119
  Ціна 3.48
  2.96 грн шт
  Ручка Buromax в пластиковому корпусі, колір ковпачка відповідає кольору чорнил. Колір чорнила: чорний, синій, червоний.
  Колір корпусу: жовтий. Легко писати, зручна для тримання. Змінний стрижень: BM.8001.
  Знижка 15%
  Купити
 • Ручка кулькова Orange Bic bc80992 Ручка кулькова Orange Bic bc80992
  Ціна
  19.20 грн шт
  Ручка кулькова
  Яскравий помаранчевий шестигранний корпус.
  Колір ковпачка, верхньої кришки та держателя пишучого вузла відповідає кольору чорнил
  Матеріал корпусу: Пластик
  Тонка лінія письма.
  Колір чорнила: синій червоний зелений чорний
  Виробник: BIC, Франція
  Вентильований ковпачок.
  Максимальна довжина листа: 3.5 км.
  Діаметр пишучого вузла: 0.8 мм
  Товщина лінії: 0.36 мм
  Купити
 • Ручка кулькова Buromax BM.8118-01 синя Ручка кулькова Buromax BM.8118-01 синя
  Ціна 3.06
  2.6 грн шт
  Класична кулькова ручка JOBMAX від BUROMAX в прозорому пластиковому корпусі. Ідеальне рішення для офісу, школи та дому! Високоякісні чорнило на водній основі забезпечують м'яке і легке лист. Для зручності кріплення ручки є кліп на ковпачку. Колір ковпачка відповідає кольору чорнила: синій. Змінний стрижень BM.8002. 50 штук упаковані в картонну коробку. Ручки BUROMAX – відмінний пишучий інструмент на кожен день.
  Знижка 15%
  Купити
 • Ручка кулькова Standart Economix E10117 Ручка кулькова Standart Economix E10117
  Ціна
  3.72...4.02 грн шт
  Не автоматична кулькова ручка. Ідеальне поєднання ціни та якості. Прозорий колір корпусу дозволяє контролювати залишок чорнило. Тонка лінія письма. Стрижень E10601. Купити
 • Ручка кулькова Axent Milagro AB1011-02-А синя Ручка кулькова Axent Milagro AB1011-02-А синя
  Ціна
  19.08 грн шт
  Ручка кулькова Axent Milagro з квітковим принтом на корпусі виконана в яскравих кольорах і здатна надати весняного настрою в будь-який час року. Корпус ручки виконаний з ударостійкого пластику.
  Пишучий вузол здійснює максимальне зчеплення з поверхнею паперу і однорідну і безперебійну подачу чорнила, а чорнило плавно лягають, залишаючи рівну чітку лінію.
  Стрижень ABR1000-A має стандартну довжину: 140 мм і тонкий пишучий вузол: 0.5 мм.
  Купити
 • Ручка кулькова автоматична Buromax BM.8201 Ручка кулькова автоматична Buromax BM.8201
  Ціна 7.62
  6.48 грн шт
  Ручка Buromax кулькова автоматична в пластиковому корпусі, гумовий грип, пластиковий дисплей.
  Змінний стрижень: ВМ.8003.
  Знижка 15%
  Купити
 • Ручка кулькова автоматична Buromax BM.8200 Ручка кулькова автоматична Buromax BM.8200
  Ціна 8.04
  6.83 грн шт
  Ручка кулькова автоматична Buromax з прозорим, тонованим пластиковий корпус, гумовий грип, кольоровий корпус, пластиковий дисплей.
  Змінний стрижень: BM.8003.
  Знижка 15%
  Купити
 • Ручка кулькова автоматична 0.7 мм Delta DB 2057-02 синя Ручка кулькова автоматична 0.7 мм Delta DB 2057-02 синя
  Ціна
  7.02 грн штука
  Кулькова ручка Delta DB2057 має пластиковий корпус.
  Яскравий дизайн корпусу в розмаїтті кольорів: блакитний, рожевий, салатовий.
  Для зручності написання на ручці в зоні захоплення присутні рельєфні ділянки.
  Купити
 • Ручка кулькова автоматична DB2024 Ручка кулькова автоматична DB2024
  Ціна
  8.40 грн штука
  Ручка кулькова автоматична DELTA by Axent Купити
 • Ручка кулькова Trio DC-3 набір (10шт) Unimax UX-108-20 Ручка кулькова Trio DC-3 набір (10шт) Unimax UX-108-20
  Ціна
  131.00 грн штука
  Набір кулькових ручок TRIO DC-3 – це натхнення, яке завжди під рукою.
  Преміальний пишучий вузол та інноваційні чорнило Visco Fluid Ink забезпечують супермягкое лист, дають яскраві і насичені лінії навіть при легкому ковзанні без зусиль.
  Масляні чорнила кулькових ручок набору TRIO DC-3 мають підвищену в'язкість, завдяки чому лінії шрифту виходять акуратними, лист – неймовірно гладким, а довжина листа - набагато більше в порівнянні із звичайними олійними ручками.
  Тригранна форма корпусу і рельєфна зона захоплення гарантують правильне положення пальців і відсутність напруги під час письма.
  Яскравий прозорий корпус колір чорнила і сірий вентильований ковпачок.
  Купити
 • Ручка кулькова автоматична PHAETON 0.5 мм Economix E10219 Ручка кулькова автоматична PHAETON 0.5 мм Economix E10219
  Ціна
  7.08 грн штука
  Подача стрижня-автоматична
  Змінність стрижня-зі змінним стрижнем
  Товщина лінії-0,5 мм
  Колір чорнила-синій
  Матеріал корпусу-пластик
  Колір корпусу-асорті
  Наявність ергономічних вставок-так
  Купити
 • Ручка автоматична BOLIDE Economix E10113 Ручка автоматична BOLIDE Economix E10113
  Ціна
  9.42 грн штука
  Автоматична кулькова ручка. Одна з найпопулярніших ручок в Україну. Елегантна і зручна, незамінна при щоденному використанні. Стрижень e10601. Купити

Кулькова ручка

Сучасний ринок канцелярського приладдя пропонує великий асортимент пишучих інструментів, серед яких великою популярністю користуються класичні кулькові ручки. Основними елементами даного виробу є корпус і стрижня з чорнилом. Від якості наповнювача залежить чіткість і «охайність» відтворної на паперовому носії інформації.

Кулькову ручку можна зустріти в багатьох сферах життя:

 • школи і навчальні заклади всіх рівнів акредитації (коледжі, училища, інститути, університети, академії і т. д.);
 • офісна робота, пов'язана з діловодством (реєстрація кореспонденції, оформлення заяв, написанням нотаток, вказівок, службових і доповідних записок);
 • заповнення бланків, квитанцій, анкет та ін.

Великий спектр кулькових ручок дозволяє вибрати виріб, яке максимально відповідає бажаним критеріям:

 • товщина і довжина корпусу;
 • наявність/відсутність гумового грипа;
 • змінний/постійний стрижень;
 • автоматичний механізм;
 • ковпачок, що захищає від можливих плям руки, пенал, стільницю, канцелярський органайзер, одяг.

Щоб усунути можливу «розмазування» тексту, поява плям і забезпечити плавне ковзання наконечника по поверхні аркуша, необхідно віддавати перевагу перевіреній продукції від відомих виробників.

Особливості вибору

Перш, ніж купувати красиву кулькову ручку, слід визначитися з її призначенням та експлуатаційними характеристиками:

 • товщина кінчика стрижня - він неї залежить ширина відтворюється на папері лінії;
 • колір чорнил (синій, чорний, червоний, зелений і їх відтінки);
 • обсяг стрижня;
 • особливості дизайну (рельєфність корпусу, прозорі секції, принт, гумовий грип для міцного захоплення, забарвлення тощо);
 • кількість виробів в упаковці.

Наявністю на робочому столі брендового ручки, має презентабельний зовнішній вигляд, можна підкреслити статус її власника. Для повсякденного використання підійдуть недорогі моделі з ергономічною конструкцією і плавно ковзаючим наконечником стрижня. Дітям можна купити яскраву ручку з лаконічним оформленням, без виступаючих елементів, які легко зламати або відгризти зубами.

Інтернет-магазин office-mix.com.ua пропонує купити хороші, красиві кулькові ручки з вигідним співвідношенням "ціна - якість" і замовити їх доставку за будь-якою адресою в Києві або до найближчого відділення поштового/кур'єрської служби, розташованому в іншому населеному пункті України. В електронному каталозі сайту представлені канцелярські товари від відомих виробників: Axent, BIC, Milan, Optima, Buromax, Economix, Regal, Schneider, UNI, ін.

Порядок співпраці з компанією «Office-mix»

В магазині «Office-mix» (Київ) розроблена зручна система навігації, що дозволяє за лічені хвилини відфільтрувати потрібні товари і наповнити ними електронний кошик.

Додати свій

Роботам заборонено залишати відгуки
А якщо ви правильно відповісте скільки буде 9 + 2 значить ви не робот

Рейтинг: 5.0 із 5 , проголосувало: 2.

Часто задаваемые вопросы про Ручки кулькові

🚨Какие самые популярные товары в категории Ручки кулькові в интернет-магазине Офис-Микс?

🛍️ Какими брендами представлены Ручки кулькові на сайте?

На сегодняшний день в каталоге есть продукция таких торговых марок:

💵 Сколько стоят Ручки кулькові ?

Актуальная цена на товары, представленные на нашем сайте: от 0 грн до 323 грн.

🛒 Почему рекомендуем купить Ручки кулькові на нашем сайте office-mix.com.ua?

Товары из категории Изделия из бумаги в каталоге представлены только от официальных поставщиков, имеют сертификаты качества и гарантию от производителя.

🤟 Какие самые покупаемые товары в категории Ручки кулькові в магазине канцелярии Office Mix?

🚚 Куда осуществляется доставка товаров из магазина Офис-Микс?

Доставка возможна в любую область Украины любыми курьерскими и почтовыми службами, а в Киеве также доступны услуги самовывоза и экспресс-доставки. Подробности — на странице «Оплата и доставка»
Уникальная возможность купить оснастку для печати киев либо же заказать канцелярия на заказ по доступному прайсу на сайте office-mix.com.ua с доставкой по Днепру и другим городам Украины. В магазине Office Mix купить портфолио в комплексте с увлажнители для пальцев отправка в Львов в течении 3х дней. А также, лучшие предложения на ложка пластиковая и детектор цена — в нашем интернет магазине интернет магазин декоративных наклеек Заказав сувениры и подарки в деловой сфере в Броварах у вас будет возможность заказать грамоту
Наші клієнти
alert text

Додати в кошик

Вгору »

Шановні відвідувачі, на сайті ведуться технічні роботи!

Можуть виникнути проблеми з оформленням замовлень через корзину. У випадку труднощів, оформлюйте замовлення через Viber, Telegram або по телефону. Приносимо вибачення за незручності.