Меню
Малокитаївська
вулиця, Київ29
900–1800

Ручки

Товари з цих категорій (666)
 • Ручка гелева PIRAMID 0.5 мм Economix E11913 Ручка гелева PIRAMID 0.5 мм Economix E11913
  Ціна
  13.38...14.28 грн шт
  Ручка має оригінальну трикутну форму. Металізований наконечник. Зображення лінійки на корпусі. Товщина лінії 0,5 мм, Стрижень можемо замінити на стрижень Е12002. Купити
 • Ручка гелева BOSS 1 мм Economix E11914 Ручка гелева BOSS 1 мм Economix E11914
  Ціна
  25.08 грн штука
  Подача стрижня-не автоматична
  Замінність стрижня-змінний стрижень
  Товщина лінії письма-1мм
  Матеріал корпусу-прогумований пластик
  Наявність эргоном. вставок-так
  Наявність метал. елементів-немає
  Купити
 • Ручка гелева Axent Forum AG1006-А Ручка гелева Axent Forum AG1006-А
  Ціна
  26.10 грн штука
  Ручка гелева Axent Forum має класичний діловий дизайн і приємний на дотик прогумований корпус, який не ковзає в руці. Гладкий лист, тонкий слід - пишучий вузол 0,5 мм Високоточний швейцарський пишучий вузол забезпечує максимальне зчеплення з поверхнею паперу і однорідну і безперебійну подачу чорнила, а високоякісні гелеві чорнила забезпечують чіткість і яскравість. Ручка представлена в 3-х кольорах чорнила і відповідних кольорах корпусу. Довжина стрижня 131 мм, довжина написання 600 м. Купити
 • Ручка пір'яна в оксамитовому чохлі R22101.F Regal Ручка пір'яна в оксамитовому чохлі R22101.F Regal
  Ціна
  454.00 грн штука
  Ручка пір'яна в оксамитовому чохлі R22101.F Regal
  Торгова марка REGAL відома на світовому канцелярському ринку як виробник високоякісних друкарських з неординарним дизайном і нестандартним підходом до використовуваних матеріалів.
  Ручка кулькова в подарунковому футлярі.
  Чорний лакований корпус, деталі-кольору золота.
  Купити
 • Ручка гелева Student пише-стирає Axent AG1071-02-A синя Ручка гелева Student пише-стирає Axent AG1071-02-A синя
  Ціна
  30.60 грн штука
  Ручка "пиши-стирай" Student має корисну особливість - протягом 12 годин є можливість видалення запису з допомогою ластику, вбудованого в корпус. Чорнило стираються не за рахунок механічного стирання і відшаровування частинок ластику, а за рахунок властивостей самих чорнила – чорнило нагріваються під час тертя і зникають при нагріванні до 60 градусів. Завдяки гелевим чорнилу і високоякісному автору сайту Premec ручка м'яко пише, вимагає мимнимального натискання при листі і залишає чіткий насичений слід. Має прозорий корпус з якісного пластика і гумовий кольоровий грип для зручності руки. Купити
 • Ручка гелева автоматична uni-ball Signo 207 0.7 мм Uni UMN-207 Ручка гелева автоматична uni-ball Signo 207 0.7 мм Uni UMN-207
  Ціна
  75...163 грн шт
  Uni-ball Signo 207 - стильна деталь Вашого образу! Сучасний дизайн, високотехнологічний пишучий вузол і якісне виконання зробили серію ручок Signo 207 популярною у всьому світі! Зручний корпус ручок забезпечує максимально комфортне положення руки під час письма, а спеціальний ергономічний гумовий грип надає мікромасажна дія на подушечки пальців.
  Стрижень: UMR-85, UMR-87.
  Також фахівці UNI Mitsubishi Pencil провели велику роботу над поліпшенням формули гелевих чорнила.
  В результаті чорнило ручок серії Signo 207:
  • швидко висихають на папері
  • не вигоряють на сонці
  • не вицвітають з часом
  • водостійкі

  Документ, написаний водоустойчивыми чорнилом uni-ball Signo 207, захищений від вицвітання або стирання і переписування, тим самим знижуючи ризик підробки Вашого документа. Ручка Signo 207 забезпечує більш м'яке і легке лист, ніж звичайні гелеві ручки.

  Особливості:

  Унікальні чорнила Super Ink.
  Економна витрата чорнила завдяки технології "Twin-Ball".
  Потовщений стрижень вміщує більшу кількість чорнила.
  Спеціальний ергономічний гумовий грип надає мікромасажна дія на подушечки пальців.
  Унікальні чорнила Super Ink - це пігментні чорнила, які не втрачають колір під впливом повітря, світла і вологи.
  Гелеві чорнила і технологія "Twin-Ball"

  Запобігає утворенню інтенсивного зворотного потоку чорнила і дозволяє ручкам Signo писати плавно і рівномірно без зайвого витікання чорнила.
  Коли ручка перебувати у звичайному положенні пишучим вузлом вниз, чорнило плавно випливають з каналу подачі чорнила.
  Коли ручка перебувати в перевернутому положенні, спеціальний кулька не дає повітряному потоку потрапити в канал подачі чорнила.
  Гелеві чорнила Signo - гладке лист без клякс

  При листі пише кульку ручки обертається, в результаті чого в'язкі чорнило стають більш рідкими. Саме тому ручки ковзають по папері, забезпечуючи більш гладке лист. При зіткненні з папером і повітрям чорнило знову стають в'язкими, швидко висихають і ваші записи залишаються без помарок.
  Купити
 • Ручка кулькова Spectrum Unimax UX-100 Ручка кулькова Spectrum Unimax UX-100
  Ціна
  5.10 грн штука
  Кулькова ручка SPECTRUM має лаконічний дизайн.
  Пишучий вузол преміум класу та інноваційні чорнило Visco Fluid Ink забезпечують супермягкое лист, дають яскраві і насичені лінії навіть при легкому ковзанні без зусиль.
  Масляні чорнила кулькової ручки Spectrum мають підвищену в'язкість, завдяки чому лінії шрифту виходять акуратними, лист – неймовірно гладким, а довжина листа - набагато більше в порівнянні із звичайними олійними ручками.
  Колір корпусу відповідає кольору чорнил. Вентильований ковпачок.
  Купити
 • Ручка кулькова Buromax ВМ.8100 Ручка кулькова Buromax ВМ.8100
  Ціна 5.58
  4.74 грн шт
  Класична кулькова ручка JOBMAX від BUROMAX в прозорому пластиковому корпусі з гумовим грипом, який перешкоджає виникненню мозолів на пальцях і забезпечує комфортне лист – ідеальне рішення для офісу, школи та дому! Високоякісні чорнило на водній основі забезпечують м'яке і легке лист. Для зручності кріплення ручки є кліп. Колір ковпачка і грипа відповідає кольору чорнил. Стрижень: BM.8000.
  Знижка 15%
  Купити
 • Ручка кулькова Buromax ВМ.8117 Ручка кулькова Buromax ВМ.8117
  Ціна 3.60
  3.06 грн штука
  Класична кулькова ручка тип "Корвіна" JOBMAX від BUROMAX в прозорому пластиковому корпусі. Ідеальне рішення для офісу, школи та дому! Високоякісні чорнило на водній основі забезпечує м'яке і легке лист. Для зручності кріплення ручки є кліп на ковпачку. Колір ковпачка відповідає кольору чорнила: синій, чорний, червоний. Змінний стрижень. 50 шт. упаковані в картонну коробку. Ручки BUROMAX - відмінний пишучий інструмент на кожен день.
  Знижка 15%
  Купити
 • Ручка гелева 0.7 мм uni-ball Signo GELSTICK Uni UM-170 Ручка гелева 0.7 мм uni-ball Signo GELSTICK Uni UM-170
  Ціна
  26.61...48 грн штука
  Гелева ручка з швидковисихаючими чорнилом.

  - Плавне письмо без плям і помарок
  - Швидковисихаючі водостійкі пігментні чорнило
  - Економна витрата чорнила завдяки технології «Twin-Ball»
  - Потовщений стрижень вміщує більшу кількість чорнила
  - Стильний лаконічний дизайн корпусу і велика кількість квітів

  Технологія «Twin-Ball» запобігає утворенню інтенсивного зворотного потоку чорнила і дозволяє ручкам Signo писати плавно і рівномірно без зайвого витікання чорнила.
  Коли ручка знаходиться в звичайному положенні пишучим вузлом вниз, чорнило плавно випливають з каналу подачі чорнила.
  Коли ручка знаходиться в перевернутому положенні, спеціальний кулька не дає повітряному потоку потрапити в канал подачі чорнила.

  При листі пише кульку ручки обертається, в результаті чого в'язкі чорнило стають більш рідкими. Саме тому ручки ковзають по папері, забезпечуючи більш гладке лист.
  При зіткненні з папером і повітрям чорнило знову стають в'язкими, швидко висихають і ваші записи залишаються без помарок.
  Товщина лінії письма: 0,7 мм
  Матеріал кульки: карбід вольфраму
  Колір корпусу: блакитний
  Імітація грипа на корпусі
  Купити
 • Ручка масляна Axent Glide AB1052-А Ручка масляна Axent Glide AB1052-А
  Ціна
  13.50 грн штука
  Ручка масляна Axent Glide має лаконічний дизайн, ребристий корпус ручки виконаний з тонованого пластику. Зручна область захоплення з гумовим грипом знижує втому руки при листі. Легке, гладке і акуратне лист, без пропусків і патьоків забезпечують високоточний швейцарський пишучий вузол і високоякісне чорнило. Пишучий вузол здійснює максимальне зчеплення з поверхнею паперу і однорідну і безперебійну подачу чорнила, а масляні чорнила плавно лягають, залишаючи рівну чітку лінію. Стрижень має довжину 132 мм і тонкий пишучий вузол – 0,7 мм. Довжина написання 1100 м.
  Крім того, Ручки масляні здатні писати при низьких температурах, до -20С.
  Купити
 • Ручка масляна OIL HIT 0.5 мм Optima O15630 Ручка масляна OIL HIT 0.5 мм Optima O15630
  Ціна
  9.18 грн штука
  Не автоматична ручка масляна, товщина лінії 0.5 мм. Ручка зі змінним стрижнем. Також для зручності присутні ергономічні вставки. Колір стрижня збігається з кольором корпусу. Купити
 • Ручка масляна 0.5 мм OIL Optima PRO O15616 Ручка масляна 0.5 мм OIL Optima PRO O15616
  Ціна
  9.18 грн штука
  Не автоматична масляна ручка, товщина лінії 0.5 мм.
  Ручка зі змінним стержнем.
  Також для зручності присутні ергономічні вставки.
  Колір стрижня збігається з кольором корпусу.
  Зручний прогумований грип
   стрижень О15704
  Купити
 • Ручка гелева Buromax ВМ.8340 Ручка гелева Buromax ВМ.8340
  Ціна
  2.25...9.6 грн шт
  Ручка гелева JOBMAX від BUROMAX – відмінний пишучий інструмент на кожен день. Корпус виготовлений з якісного білого пластику з гумовим грипом, який перешкоджає виникненню мозолів на пальцях і забезпечує комфортне лист. Голчастий пишучий вузол для більш тонкої лінії письма. Високоякісні чорнило на водній основі забезпечують м'яке і легке лист. Колір ковпачка відповідає кольору чорнила. Для зручності кріплення ручки є кліп. Стрижень: BM.8380. Купити
 • Ручка гелева Axent Autographe AG1007-A Ручка гелева Axent Autographe AG1007-A
  Ціна
  33.60 грн шт
  Ручка Axent Autographe ідеально підходить для тих, хто пише багато і цінує м'яке і яскраве лист гелевих ручок. Високоточний швейцарський пишучий вузол забезпечує максимальне зчеплення з поверхнею паперу і однорідну і безперебійну подачу чорнила. Високоякісні чорнило забезпечують чіткий і яскравий слід. Для комфорту при листі на ручці в зоні захоплення присутні рельєфні ділянки. Ручка представлена в 3-х кольорах чорнила і відповідних кольорах корпусу. Довжина стрижня 131 мм.
  До ручки підходять стрижні AGR1016-А і AGR1024-А.
  Купити
 • Ручка кулькова Axent Kaprice AB1012-02-A Ручка кулькова Axent Kaprice AB1012-02-A
  Ціна
  19.08 грн шт
  Ручка кулькова Axent Kaprice з вигадливим узором на корпусі виконана в яскравих кольорах і не залишить байдужими тих, хто цінує оригінальний дизайн. Для любителів дуже тонкого листа - ручка має тонкий пишучий вузол 0,38 мм. Зручна область захоплення з рельєфними ділянками знижує втому руки при листі. Корпус ручки виконаний з ударостійкого пластику. Пишучий вузол здійснює максимальне зчеплення з поверхнею паперу і однорідну і безперебійну подачу чорнила, а чорнило плавно лягають, залишаючи рівну чітку лінію. Купити
 • Ручка гелева GEL 0.5 мм Economix E11901 Ручка гелева GEL 0.5 мм Economix E11901
  Ціна
  8.1...8.4 грн шт
  Гелева ручка з круглим прозорим пластиковим корпусом.
  Має гумовий грип для зручного захоплення ручки.
  Колір ковпачка відповідає кольору чорнила.
  Товщина лінії письма 0,5 мм.
  Купити
 • Ручка кулькова 1 мм Delta DB2050 Ручка кулькова 1 мм Delta DB2050
  Ціна
  0.78...3.78 грн штука
  Кулькова ручка Delta DB2050 має пластиковий корпус жовтого кольору. Купити
 • Ручка масляна ICEBERG 0.7 мм Economix E10197 Ручка масляна ICEBERG 0.7 мм Economix E10197
  Ціна
  4.08 грн штука
  Чорнило ручки зроблені на масляній основі. У вставлені ручки ергономічні вставки для того, щоб рука не втомлювалася так швидко. Товщина лінії 0,7 мм Купити
 • Ручка кулькова 1 мм Delta DB2051 Ручка кулькова 1 мм Delta DB2051
  Ціна
  3.42 грн штука
  Кулькова ручка Delta DB2051 має прозорий пластиковий корпус. Купити
 • Набір з 12-та гелевих ручок NEON + металік ZiBi ZB.2205-99 Набір з 12-та гелевих ручок NEON + металік ZiBi ZB.2205-99
  Ціна
  94.00 грн штука
  Набір з 12 гелевих ручок з 2 видами чорнила у пластиковому пеналі з завісом: 6 ручок неонових відтінків з флуоресцентними частинками в складі (жовтий, червоний, рожевий, салатовий, блакитний, фіолетовий); 6 ручок з металевими пігментами і світловідбиваючими частинками в складі (зелений, синій, срібний, золотий, фіолетовий, червоний).Товщина лінії письма 0.7 мм Корпус: круглий, довжина 140 мм. Металізований наконечник. Змінний стрижень довжиною 107 мм Ергономічний прогумований рельєфний грип попереджає ковзання пальців при листі і забезпечує максимально комфортний захоплення. Стійке і гладке чорнило, плавно наноситься, не вигоряє з часом. Купити
 • Ручка гелева 0.7 мм Delta DG2042 Ручка гелева 0.7 мм Delta DG2042
  Ціна
  16.68 грн штука
  Гелева ручка Delta DG2042 має прогумований корпус і металізований наконечник.
  Класичний дизайн корпусу червоного кольору.
  Колір корпусу збігається з кольором чорнила.
  Купити
 • Ручка масляна MaxOFFICE Buromax BM.8352 Ручка масляна MaxOFFICE Buromax BM.8352
  Ціна
  9.18 грн шт
  Олійна ручка BUROMAX - ідеальне рішення для власного брендування. Є заміна стрижня. У ручки прозорий корпус.
  Стрижень: BM.8384.
  Купити
 • Ручка гелева uni-ball GEL IMPACT 1.0 мм Uni UM-153 Ручка гелева uni-ball GEL IMPACT 1.0 мм Uni UM-153
  Ціна
  119.00 грн шт
  Гелева ручка з швидковисихаючими чорнилом.

  - Плавне письмо без плям і помарок
  - Швидковисихаючі водостійкі пігментні чорнило
  - Економна витрата чорнила завдяки технології «Twin-Ball»
  - Потовщений стрижень вміщує більшу кількість чорнила
  - Стильний лаконічний дизайн корпусу і велика кількість квітів

  Технологія «Twin-Ball» запобігає утворенню інтенсивного зворотного потоку чорнила і дозволяє ручкам Signo писати плавно і рівномірно без зайвого витікання чорнила.
  Коли ручка знаходиться в звичайному положенні пишучим вузлом вниз, чорнило плавно випливають з каналу подачі чорнила.
  Коли ручка знаходиться в перевернутому положенні, спеціальний кулька не дає повітряному потоку потрапити в канал подачі чорнила.
  Стрижень: UMR-10, UMR-5N, UMR-7N.
  При листі пише кульку ручки обертається, в результаті чого в'язкі чорнило стають більш рідкими. Саме тому ручки ковзають по папері, забезпечуючи більш гладке лист.
  При зіткненні з папером і повітрям чорнило знову стають в'язкими, швидко висихають і ваші записи залишаються без помарок.
  Купити

Ручка: актуальність на всі часи

Незважаючи на глобальну комп'ютеризацію, ручка для письма не втрачає своєї актуальності. Адже куди б ми не прийшли: в державне чи комерційне установа, поліклініку, санаторій, готель - скрізь необхідно заповнювати і підписувати. Практично будь-який електронний договір в кінцевому підсумку має свій оригінал в друкованому вигляді, який закріплений печаткою і підписами сторін.

Якщо в сім'ї є школярі, вигідніше замовити ручки оптом. Так ви забезпечите своїх учнів надовго пишучим приладдям, тим більше, що дітям властиво часто втрачати ручки і олівці. Купити в один клік якісні, ергономічні і красиві ручки для письма можна в нашому онлайн-магазині Office-Mix. З картки товару ви дізнаєтеся всі технічні характеристики моделі ручки, а також інформацію про те, скільки вона коштує.

Різновиди і характеристики атрибутів для письма

Сучасний ринок пропонує великий асортимент виробів:

 • кулькові. Найпопулярніший вид завдяки простоті використання і доступною ціною;
 • капілярні (рапідографи) - підійдуть для креслярів і архітекторів. Являють собою трубочку з пишучим "пером" і балончиком з чорнилом;
 • ролери. Це зручне сполучення в одній моделі кулькової ручки і гелевою. Дуже зручне пристосування для тривалого листа;
 • пір'яні. Являють собою трубочку з ковпачком, оснащену гострим наконечником (пером), і змінним контейнером для туші;
 • "пише-стирає". Виріб для листа зі спеціальною гумкою на кінці, яка легко стирає написаний текст.

Office-Mix - широкий асортимент, доступна ціна

У нас на сайті ви можете придбати вподобану ручку оптом або в роздріб з доставкою в будь-яке місто нашої країни: Київ, Одеса, Дніпро, Харків і т. д. У розділі письмових приладдя ви знайдете різні моделі ручок: від бюджетних до дорогих моделей преміум-сегменту. З питань характеристик атрибутів для письма звертайтеся до менеджерів магазину за телефонами, які є на сайті. Наш асортимент часто поповнюється новими екземплярами. Для постійних клієнтів діє система індивідуальних знижок.

Доставка здійснюється за допомогою Нової пошти. В межах Києва можна замовити кур'єрську доставку. Якщо сума замовлення з доставкою по Києву перевищує 1000 грн., то всі витрати по транспортуванню ми беремо на себе.

Додати свій

Роботам заборонено залишати відгуки
А якщо ви правильно відповісте скільки буде 10 + 3 значить ви не робот

Серж
03 лютого 2020 в 11:21
Покупаю тут ручки масляные, дешевле цен нет. До 3 грн за ручку это очень хорошая цена.

Рейтинг: 5.0 із 5 , проголосувало: 1. Отзывов від покупців: 1.

Часто задаваемые вопросы про Ручки

🚨Какие самые популярные товары в категории Ручки в интернет-магазине Офис-Микс?

🛍️ Какими брендами представлены Ручки на сайте?

На сегодняшний день в каталоге есть продукция таких торговых марок:

💵 Сколько стоят Ручки ?

Актуальная цена на товары, представленные на нашем сайте: от 0 грн до 1027 грн.

🛒 Почему рекомендуем купить Ручки на нашем сайте office-mix.com.ua?

Товары из категории Изделия из бумаги в каталоге представлены только от официальных поставщиков, имеют сертификаты качества и гарантию от производителя.

🤟 Какие самые покупаемые товары в категории Ручки в магазине канцелярии Office Mix?

🚚 Куда осуществляется доставка товаров из магазина Офис-Микс?

Доставка возможна в любую область Украины любыми курьерскими и почтовыми службами, а в Киеве также доступны услуги самовывоза и экспресс-доставки. Подробности — на странице «Оплата и доставка»
Предлагаем Вам купить тетради одесса либо же заказать канцелярия на заказ по актуальной цене в магазине канцелярских товаров office-mix.com.ua с доставкой по Славянску и другим городам Украины. Только в нашем магазине купить чеков в комплексте с канцелярский корректор доставка в Бердянск в течении 3х дней. А также, самое выгодное предложение на масляная ручка или щетка для чистки унитаза — в магазине интернет магазин конфет Купив средство для мытья в Кропивницком получите возможность заказать брелок
Наші клієнти
alert text

Додати в кошик

Вгору »