Меню
Малокитаївська
вулиця, Київ29
900–1800

Антисептик для рук

Товаров найдено: 21
 • Дезінфікуючий засіб з дозатором,1 л, Септофан ХД, 0155903 Дезінфікуючий засіб з дозатором,1 л, Септофан ХД, 0155903
  Ціна
  265 грн шт
  Швидкодіючий дезінфікуючий засіб СЕПТОФАН ХД 1 л для антисептичної, гігієнічної та хірургічної обробки рук і шкіри.
  Застосовується для швидкої дезінфекції невеликих поверхонь, виробів медичного призначення (в тому числі інструментів), рукавичок і інших невеликих за розмірами об'єктів.
  Основним діючим компонентом є суміш спиртів (1-пропанол, 2-пропанол).
  Також до складу входить гліцерин, який дозволяє м'яко доглядати за шкірою рук, зберігаючи її водно-жировий баланс і еластичність.
  Купити
 • Антисептик-гель для гігієни рук, 95 мл, DEZI 0152900 Антисептик-гель для гігієни рук, 95 мл, DEZI 0152900
  Ціна
  50 грн шт
  Гель антисептик Dezi для гігієни рук - ідеальний засіб для підтримування чистоти рук без використання води.
  Особливо актуальний в поїздках і громадських місцях.
  Усуває запальні процеси, сприяє загоєнню ран і тріщин.
  Знижує рівень забруднення мікроорганізмами до 99%.
  Спосіб застосування: нанесіть невелику кількість гелю на долоні і розітріть до повного висихання.

  Гігієна рук дуже важлива в повсякденному житті для кожної людини. Антисептик-гель для рук DEZI 95 мл - прекрасний вибір для очищення без використання води і знезараження шкіри. За допомогою такого засобу можна усунути запальні процеси, сприяти загоєнню ран і тріщин. Особливо доцільне використання DEZI 95 мл під час поїздок в громадському транспорті, тим самим значно знизивши ступінь забруднення мікроорганізмами шкіри рук. Купити антисептик-гель для гігієни рук та інше приладдя для ванної за прийнятною ціною можна в інтернет-магазині office-mix.com.

  Купити
 • Спрей для дезінфекції рук, мед обладнання, 60 мл, АХД 2000 экспрес, 0152890 Спрей для дезінфекції рук, мед обладнання, 60 мл, АХД 2000 экспрес, 0152890
  Ціна
  45.54 грн шт
  Дезінфікуючий засіб для гігієнічної та хірургічної обробки рук і шкіри, а також для швидкої дезінфекції невеликих поверхонь, некритичних медичних виробів.
  Склад: пропанол-1, пропанол-2, ЧАС.
  Купити
 • Спиртовий гель для дезінфекції рук, 475 мл, Tork, 420142 Спиртовий гель для дезінфекції рук, 475 мл, Tork, 420142
  Ціна
  1029 грн шт
  Щоб забезпечити догляд за шкірою і виконувати всі гігієнічні норми, не обійтися без спиртового гелю для дезінфекції рук.
  Виконано в обсязі одного літра, тому рідини вистачає на досить тривалий час.
  До складу входить бетаїн, який швидко очищає і дезінфікує шкіру від бактерій.
  Володіє тривалим терміном служби, що досягає трьох років, тому може закуповуватися у великих кількостях.
  Купити
 • Дезінфікуючий засіб з дозатором 1 л АХД 2000 Експрес pr.05419 Дезінфікуючий засіб з дозатором 1 л АХД 2000 Експрес pr.05419
  Ціна
  436 грн шт
  АХД 2000 Експрес - швидкодіючий дезінфікуючий засіб для антисептичної гігієнічної та хірургічної обробки рук та шкіри. Також підходить для швидкої дезінфекції невеликих поверхонь, виробів медичного призначення, зокрема інструментів, рукавичок та інших невеликих за розміром предметів.
  Рекомендований для застосування у ЛПЗ, у дитячих та шкільних закладах, на харчових виробництвах, підприємствах громадського харчування; хіміко-фармацевтичних, біотехнологічних та парфумерно-косметичних підприємствах, на об'єктах соціальних служб (зокрема у перукарських та косметичних салонах), а також у побуті.
  Рекомендований також для дезінфекції ліктьових згинів донорів, обробки шкіри операційного, ін'єкційного поля, обробки шкіри при інвазійних методах діагностики та лікування пацієнтів.
  Час дії: Гігієнічна обробка: 3 мл – 15 сек; Хірургічна обробка: 5-10 мл – 1 хв; Антисептична обробка шкіри пацієнта від 15 до 10 хв. Швидка дезінфекція – 15 с.
  Купити
 • Спиртовий гель для дезінфекції рук 1л Tork Premium 420105 Спиртовий гель для дезінфекції рук 1л Tork Premium 420105
  Ціна
  1226 грн штука
  Спиртовий гель для дезінфекції рук Tork Premium очищує і дезінфікує шкіру рук. Гель відповідає європейському стандарту EN1500, що підтверджує видалення 99,9% бактерій, також містить бетаїн, який зволожує та захищає шкіру рук.
  Дозволений для використання в медичних установах різного типу, а також на харчових виробництвах і в тих зонах, де гігієні рук приділяють значну увагу - стоматологічних кабінетах, лабораторіях тощо. Гель розрахований приблизно на 1000 порцій використання.
  Купити
 • Спиртовий гель для дезінфекції рук 1л Tork Premium 424105 для пінних дозаторів Спиртовий гель для дезінфекції рук 1л Tork Premium 424105 для пінних дозаторів
  Ціна
  1226 грн штука
  Дезінфікуючий гель для рук Tork із вмістом денатурованого спирту 80%. Знищує мікроорганізми, запобігаючи поширенню інфекцій. Ефективний проти різних вірусів та бактерій, включаючи всі віруси в оболонці, а також норо- і ротавіруси. Підходить для повсякденної гігієни рук, у тому числі для догляду за здоров'ям. Формула гелю містить зволожуючі інгредієнти, що ніжно дбають та безпечні для шкіри. Зволожує шкіру не залишаючи липких слідів. Сертифікований, простий у використанні.
  Ефективний проти багатьох хвороботворних організмів - відповідає EN 1500, EN 12791 і EN 14476 (всі віруси в оболонці, такі як: ВІЛ, SARS, корона, HBV, HCV, грип H1N1, H5N1, а також ротавірус і норовірус). Безпечно використовуйте біоциди. Перед використанням завжди читайте етикетку та інформацію про продукт.
  Купити
 • Рідкий засіб для дезінфекції рук 1 л Tork Premium 420114 на основі спирту Рідкий засіб для дезінфекції рук 1 л Tork Premium 420114 на основі спирту
  Ціна
  1067 грн штука
  Рідкий дезінфікуючий засіб для рук Tork Premium на спиртовій основі - це ефективний рідкий дезінфікуючий засіб, що містить 80% спирту денатурованого. Він не залишає липких слідів навіть при частому використанні. Підходить для диспенсерів рідкого мила Tork, які прості у використанні та забезпечують високу гігієну рук для всіх користувачів. Просте обслуговування та інтуїтивно зрозуміле заправлення менш ніж за 10 секунд. Пляшка придатна для вторинної переробки, що скорочує кількість відходів.
  Ефективний проти патогенних організмів - відповідає EN 1500, EN 12791 та EN 14476 (повністю віруліцидний) Безпечно використовуйте біоциди. Перед використанням завжди читайте етикетки та інформацію про продукт.
  Купити
 • Дезінфікуючий засіб для рук Kimberly-Clark Kleenex 6383 на основі спирту 1.2л Дезінфікуючий засіб для рук Kimberly-Clark Kleenex 6383 на основі спирту 1.2л
  Ціна
  1319 грн штука
  Дезінфікуючий гель для рук Kleenex швидко дезінфікує руки. Містить пом’якшувальні та зволожуючі компонентами, тому підходить для частого використання. Безконтактне дозування допомагає звести до мінімуму перехресне забруднення на робочому місці.
  Гель для рук підходить для використання в критичних з точки зору гігієни областях, таких як охорона здоров'я та харчова промисловість. Без ароматизаторів і барвників. Підходить для частого використання. М'який, безпечний для шкіри склад збагачений пом’якшувальними компонентами. Міцний, гігієнічно запечатаний картридж забезпечує швидку та легку заправку. Властивість термоусадки після спустошення для економії місця при вторинній переробці (після видалення дозатора).
  Купити
 • Гель для дезінфекції рук Kimberly-Clark Kleenex 6382 на основі спирту 1л Гель для дезінфекції рук Kimberly-Clark Kleenex 6382 на основі спирту 1л
  Ціна
  903 грн штука
  Дезінфікуючий гель для рук Kleenex швидко дезінфікує руки. Містить пом’якшувальні та зволожуючі компонентами, тому підходить для частого використання. Безконтактне дозування допомагає звести до мінімуму перехресне забруднення на робочому місці. Відповідає стандартам EN12791, EN13624, EN13727, EN14476, EN14348, EN1500 та регламенту про біоцидні продукти (BPR, Регламент (ЄС) 528/2012). Гель для рук підходить для використання в критичних з точки зору гігієни областях, таких як охорона здоров'я та харчова промисловість.
  • Без ароматизаторів і барвників
  • Підходить для частого використання
  • М'який, безпечний для шкіри склад збагачений пом’якшувальними компонентами
  • Міцний, гігієнічно запечатаний картридж забезпечує швидку та легку заправку
  • Властивість термоусадки після спустошення для економії місця при вторинній переробці (після видалення дозатора)
  Купити
 • Антисептичні серветки, вологі, 100 шт, в пластиковій тубі, АРНИКА, 30503 Антисептичні серветки, вологі, 100 шт, в пластиковій тубі, АРНИКА, 30503
  Ціна
  123 грн шт
  Наявність уточнюйте
  Антисептические влажные салфетки - это качественные средства для очистки рук и лица. Способ применения: легкими, нежными движениями с помощью салфетки удалите загрязнения. Количество: 100 штук.
  Состав / Contains: Isopropyl alcohol, aqua (water), glycerin, methychloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, parfums, dyes.

  Антисептичні серветки Арніка найчастіше використовуються для якісного очищення шкіри обличчя, рук, стоп в побутових умовах. Таке вологе засіб також рекомендується для обробки невеликих поверхонь з метою знезараження. Видалити забруднення за допомогою антисептичних вологих серветок Арніка (100 штук) в пластиковій тубі досить просто легкими рухами без натискань. Купити такий засіб та інше приладдя для ванної кімнати можна в інтернет-магазині office-mix.com з доставкою по Україні.

  Купити
 • Дезінфекція рук, медичного обладнання з дозатором Бланідас, 1 л, Мікрасепт, 0155904 Дезінфекція рук, медичного обладнання з дозатором Бланідас, 1 л, Мікрасепт, 0155904
  Ціна
  314 грн шт
  Наявність уточнюйте
  Склад: пропанол-1, пропанол-2, ГОД

  Властивості:

  Містить комплекс догляду за шкірою, захищає шкіру рук від сухості та подразнення, зберігає еластичність і природний водно-жировий баланс шкіри.

  Має віруліцидну (включаючи гепатит В, С, ВІЛ), бактерицидну, туберкулоцидну, фунгіцидну активність.
  Купити
 • Антисептик для рук, 100 мл, АРНИКА, 30512 Антисептик для рук, 100 мл, АРНИКА, 30512
  Ціна
  58 грн шт
  Наявність уточнюйте
  Антибактеріальний засіб, що ефективно дезінфікує. Засіб вбиває до 99,9% бактерій, водночас не пересушує шкіру і не залишає відчуття липкості рук. Дозуюча вставка-крапельниця дозволяє крапельно і струменево інжектувати рідину з флакона. Для однієї обробки рекомендована доза обробки 3 мл. Нанесіть засіб на долоні 1-3 рази і ретельно розтирайте протягом 10-15 секунд . Флакон зі зручним дозатором ідеально підійде для використання в будь-якій ситуації та не займе багато місця в сумці або рюкзаку. Потрібен у ситуаціях, коли немає можливості вимити руки!

  У сучасному світі важливо постійно тримати руки в чистоті. У цьому допоможе антисептик для рук виробництва компанії АРНІКА. Засобу вдається справлятися з 99,9 відсотками бактерій. Шкіра при цьому не пересушується, руки не стануть липкими. Розпилення рідини дозовано завдяки вставці-крапельниці. Для повної обробки досить нанести антисептик для рук АРНІКА до трьох разів, після - необхідно ретельно розтерти засіб, не більше 15 секунд. Засіб розлито в зручний флакон, який спокійно вміститься в невелику сумку або рюкзак. У каталозі можна вибрати не тільки засоби для обробки, але і магнітну дошку для малювання і інше шкільне приладдя. Представлені товари для всієї родини.

  Купити
 • Антисептик для рук, 50 мл, АРНИКА, 30514 Антисептик для рук, 50 мл, АРНИКА, 30514
  Ціна
  40.02 грн шт
  Наявність уточнюйте
  Антибактеріальний засіб, що ефективно дезінфікує. Засіб вбиває до 99,9% бактерій, водночас не пересушує шкіру і не залишає відчуття липкості рук. Дозуюча вставка-крапельниця дозволяє крапельно і струменево інжектувати рідину з флакона. Для однієї обробки рекомендована доза обробки 3 мл. Нанесіть засіб на долоні 1-3 рази і ретельно розтирайте протягом 10-15 секунд . Флакон зі зручним дозатором ідеально підійде для використання в будь-якій ситуації та не займе багато місця в сумці або рюкзаку. Потрібен у ситуаціях, коли немає можливості вимити руки!

  Руки постійно необхідно обробляти для того, щоб видалити бактерії і віруси з поверхні. Ефективно з цим завданням впорається антисептик для рук, виготовлений компанією АРНІКА. Засіб не сушить шкіру, руки не стають липкими. Завдяки антисептику для рук АРНІКА усувається 99,9 відсотків бактерій. Щоб виконати обробку, досить 3 мл засобу. Флакон вміщують 50 мл, його зручно носити в невеликій сумці або кишені. В інтернет-магазині можна купити не тільки дезінфікуючі засоби, а й набори для творчості, аксесуари для ванної.

  Купити
 • Антисептик для рук, 1000 мл, АРНИКА, AR530516-1 Антисептик для рук, 1000 мл, АРНИКА, AR530516-1
  Ціна
  297 грн шт
  Наявність уточнюйте
  Антибактеріальний засіб, що ефективного дезінфікує. Засіб вбиває до 99,9% бактерій, одночасно НЕ пересушує шкіру і НЕ залишає відчуття липкості рук. Склад - ізопропіловий або етиловий спирт 65% - 70%, аква (вода), гліцерин, метілхлороізотіазолінон, парфум, барвники.
  Для однієї обробки рекомендована доза обробки 3 мл. Нанесіть засіб на долоні 1-3 рази і ретельно розтираємо протягом 10-15 секунд.

  Тим, хто постійно їздить в транспорті або спілкується з людьми, потрібно постійно обробляти руки. Саме для цього застосовується антисептик для рук, який не тільки вбиває бактерії, але і не сушить шкіру. Він складається з ізопропілового або етилового спирту, води, парфуму, метілхлороізотіазолінона і барвників. Щоб обробити руки, досить нанести 3 мл. Антисептик для рук наноситься на долоні і ретельно розтирається протягом 15 секунд. У каталозі можна вибрати і інші товари: фарби для малювання, аксесуари для ванної та шкільне приладдя.

  Купити
 • Антисептичні серветки, вологі, змінний блок, 100 шт,АРНИКА, 30506 Антисептичні серветки, вологі, змінний блок, 100 шт,АРНИКА, 30506
  Ціна
  87 грн шт
  Наявність уточнюйте
  Антисептичні вологі серветки - це якісні засоби для очищення рук і обличчя. Склад / Contains: Isopropyl alcohol, aqua (water), glycerin, methychloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, parfums, dyes. Спосіб застосування: легкими, ніжними рухами за допомогою серветки видаліть забруднення. Кількість: 100 штук. Зроблено в Україні.

  Змінний блок під контейнер антисептичних вологих серветок Арніка дозволяє користуватися цим пристосуванням для очищення в будь-якому місці. Такий засіб чудово справляється зі знищенням не лише забруднення на шкірі, але і бактерій, вірусів, грибків. Антисептичні серветки Арніка також застосовуються для якісної обробки шкіри рук, обличчя, стоп і невеликих поверхонь в побутових умовах, працівниками медустанов. Інтернет-магазин office-mix.com (Україна, Київ) пропонує купити аксесуари для ванної, офісне приладдя за оптимальними цінами.

  Купити
 • Антисептик для рук, (каністра), 5 л АРНІКА 30517 Антисептик для рук, (каністра), 5 л АРНІКА 30517
  Ціна
  1186 грн шт
  Наявність уточнюйте
  Антибактеріальний засіб, ефективно дезінфікує. Засіб вбиває до 99,9% бактерій, при цьому не пересушує шкіру і не залишає відчуття липкості рук. Для однієї обробки рекомендована доза обробки 3 мл. Нанесіть засіб на долоні і ретельно розтирайте протягом 10-15 секунд. Потрібен в ситуаціях, коли немає можливості вимити руки.
  СКЛАД: Isopropyl alcohol 65%, aqua (water), glycerin, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, parfum, dyes
  Купити
 • Антисептик для рук, 5 л (каністра), АРНИКА, AR530516 Антисептик для рук, 5 л (каністра), АРНИКА, AR530516
  Ціна
  914 грн шт
  Наявність уточнюйте
  Антибактеріальний засіб, що ефективного дезінфікує. Засіб вбиває до 99,9% бактерій, одночасно НЕ пересушує шкіру і НЕ залишає відчуття липкості рук. Склад - ізопропіловий або етиловий спирт 65% - 70%, аква (вода), гліцерин, метілхлороізотіазолінон, парфум, барвники.
  Для однієї обробки рекомендована доза обробки 3 мл. Нанесіть засіб на долоні 1-3 рази і ретельно розтираємо протягом 10-15 секунд.

  Ефективним дезинфікуючим засобом є антисептик для рук ТМ Арніка (5 л). За допомогою такого засобу можна позбутися від патогенних грибків і бактерій. Такий антисептик використовується для миттєвої обробки шкірних покривів, поверхонь в домашніх умовах і медичних установах. Також його застосовують для запобігання грибкових інфекцій на ногах. Антисептик ТМ Арніка не вимагає змивання водою і знищує бактерії, в той же час не пересушує шкіру, не залишаючи відчуття липкості після нанесення. Купити антисептик Арніка (5 л) та інші ванні приналежності можна в інтернет-магазині office-mix.com за оптимальною ціною з доставкою по Україні.

  Купити
 • Серветки антисептичні вологі BUROMAX BM.0805 100шт в пластиковій тубі Серветки антисептичні вологі BUROMAX BM.0805 100шт в пластиковій тубі
  Ціна
  136 грн шт
  Наявність уточнюйте
  Серветки BUROMAX виготовлені з приємного на дотик, м'якого матеріалу спанлейс, просоченого антисептичним розчином з ароматною отдушкой.
  Склад розчину: ізопропіловий спирт (65-70%), вода, гліцерин, метілхлорізотіазолінон, метілізотіазолінон, віддушка.
  Упаковка: по 100 серветок в пластиковій тубі.
  Купити
 • Антисептик для рук, 250 мл, АРНИКА, 30505 Антисептик для рук, 250 мл, АРНИКА, 30505
  Ціна
  109 грн шт
  Наявність уточнюйте
  Купити
 • Антисептик для рук антибактеріальний, 500 мл, АРНИКА, AR530516-2 Антисептик для рук антибактеріальний, 500 мл, АРНИКА, AR530516-2
  Ціна
  142 грн шт
  Наявність уточнюйте
  Антибактеріальний засіб, ефективно дезінфікує. Засіб вбиває до 99,9% бактерій, при цьому не пересушує шкіру і не залишає відчуття липкості рук.
  Склад: ізопропіловий або етиловий спирт 65% - 70%, аква (вода), гліцерин, метилхлороізотіазолінон, парфуми, барвники.
  Для однієї обробки рекомендована доза - 3 мл. Нанесіть засіб на долоні 1-3 рази і ретельно розтирайте протягом 10-15 секунд.
  Купити

Небезпечні мікроорганізми і численні мікроби весь час живуть вдома і в громадських приміщеннях. Вони можуть жити на грошах, ручках магазинних візків і поручнях, яких ви торкаєтеся кожен день. Інтернет-магазин Office-Mix рекомендує придбати санітайзер для рук , щоб убезпечити себе від бактерій. Це незамінний засіб як для особистого користування, так і для розміщення в медичних, освітніх, державних та інших установах з сотнями відвідувачів.

Санітайзер у вигляді спрею і гелю: надійна дезінфекція

У магазині Офіс-Мікс найбільшим попитом користується гель-антисептик в невеликому обсязі. Його можна брати з собою і використовувати при першій необхідності. Також доступні до замовлення антисептики в каністрах та пляшках. Великий обсяг розрахований на регулярне та професійне використання коштів в місцях великого скупчення людей. Антибактеріальна рідина поставляється в ємності, до якої можна прикріпити дозатор для більшої зручності.

Якісний дезінфектор для кожи дітей и дорослих має наступні якості:

 • швидко і надійно дезінфікує шкірний покрив;
 • не провокує сухість і алергічні реакції;
 • діє протягом тривалого періоду часу;
 • призначається для обробки рук не тільки звичайних громадян, але і медичного персоналу.

Через інтернет ви можете купити антисептик для рук оптом з найбільш підходящим складом. Зверніть увагу, що представлені в каталозі засоби складаються з декількох компонентів, які активно впливають на бактерії різних груп. Звертайтеся по допомогу до менеджерів, щоб підібрати варіант відповідно до цілей і переносимості речовин в складі.

Купівля дезінфекторів в два кліка

В асортименті інтернет-магазину ви знайдете кращі антисептики для обробки шкіри та інших поверхонь від мікробів. Всі представлені товарні позиції відповідають санітарним нормам і найвищим стандартам якості. Антисептик-гель купити онлайн з доставкою можна в Києві і будь-якому куточку України. Для цього потрібно додати товар в корзину або оформити замовлення іншим способом. За столиці виконується доставка кур'єром, в інші міста - транспортними компаніями.

Замовляйте побутову хімію і товари для офісу за вигідними цінами. Вибирайте зручний спосіб доставки і отримуйте замовлену продукцію в найкоротші терміни.

Додати свій

Роботам заборонено залишати відгуки
А якщо ви правильно відповісте скільки буде 10 + 1 значить ви не робот

Поки ніхто не оцінював. Будьте першими :-)

 • Антисептик Антисептик-гель для гігієни рук, 95 мл, DEZI 0152900
  Гарний гелевий антисептик, на відміну від інших не сушить шкіру і не покриває неприємною плівкою, швидко впитується
  Читать отзыв
 • Антисептик Антисептик-гель для гігієни рук, 95 мл, DEZI 0152900
  В связи с эпидемиями и всеобщей паникой стал пользоваться антисептиками. Сначала пробовал дешевые пенные с ближайшего супермакета, потом, в аптеке стал покупать спиртовые в аптеке — и это был ужас: руки пекут ужасно, дышать рядом ещё пару минут невозможно, а самое грустное то, что никакой крем не спасал от сухой кожи. Были попытки приготовить что-то самому, но компоненты в аптеках, тоже быстро разбирают...

  Так продолжалось 2 недели, пока я не заказал 3 штуки этого геля-антисептика, по рекомендации знакомого. Люди, не жалейте этих 130 грн и купите это чудо: пахнет приятно, руки очищает хорошо и хватает ну прям очень на долго. Руки не сушит особо, такое чувство, что наооборот увлажняет. Замечательный продукт, 5+

  Заказал ещё знакомым на «подарки», ведь никогда не подумал бы, что санитайзеры могут стать такими востребованными и дефицитными. Люди, берегите себя от вирусов и некачественных антисептиков))

  Магазину и ребятам-менеджерам спасибо!
  Читать отзыв

Часто задаваемые вопросы про Антисептик для рук

🚨Какие самые популярные товары в категории Антисептик для рук в интернет-магазине Офис-Микс?

🛍️ Какими брендами представлены Антисептик для рук на сайте?

На сегодняшний день в каталоге есть продукция таких торговых марок: DEZI, Kleenex , PRO-service

💵 Сколько стоят Антисептик для рук ?

Актуальная цена на товары, представленные на нашем сайте: от 40 грн до 1319 грн.

🛒 Почему рекомендуем купить Антисептик для рук на нашем сайте office-mix.com.ua?

Товары из категории Изделия из бумаги в каталоге представлены только от официальных поставщиков, имеют сертификаты качества и гарантию от производителя.

🤟 Какие самые покупаемые товары в категории Антисептик для рук в магазине канцелярии Office Mix?

🚚 Куда осуществляется доставка товаров из магазина Офис-Микс?

Доставка возможна в любую область Украины любыми курьерскими и почтовыми службами, а в Киеве также доступны услуги самовывоза и экспресс-доставки. Подробности — на странице «Оплата и доставка»
Мы предлагаем купить чехол на планшет в интернет магазине либо же заказать канцелярия на заказ по выгодному прайсу на сайте https://office-mix.com.ua/ с доставкой по Николаеву и другим городам Украины. Только у нас купить урна в комплексте с школьные рюкзаки kite отправка в Украина в течении 3х дней. А также, доступные предложения на карточки купить или калькуляторы brilliant — в каталоге нашего магазина школьные принадлежности интернет магазин Купив замазка для тетради в Краматорске получите заказать записную книжку
alert text
Вгору »