Меню
Малокитаївська
вулиця, Київ29
900–1800

Каси букв і цифр

Товаров найдено: 9

Самонабірні штампи для підприємців і організацій

На сьогоднішній день існує величезна кількість великих компаній і приватних підприємців, які користуються самонаборными штампами. Він являє собою кліше різної форми з порожніми рядками, на яких з допомогою окремих букв набирається текст.

Це дуже зручно, тому що не потрібно замовляти новий штамп підприємства кожен раз, коли змінюється інформація про нього. У цьому випадку інформацію можна просто відредагувати. Змінити зміст тексту дуже легко, з цим впорається будь-який співробітник компанії.

Широкий вибір каси букв і цифр в інтернет-магазині "Office Mix"

Окрім апарату для виготовлення самонаборного штампа, потрібно придбати каси букв. Вони розрізняються набором символів (російська, українська латиниця), їх кількістю в касі, а також способом кріплення (одна ніжка або дві). Каса має різну кількість символів, але зазвичай їх достатньо для того, щоб набрати потрібний текст на штампі. Для зручності використання багато каси продаються в наборі з пінцетом.

Інтернет-магазин Office Mix (Україна, Київ) пропонує придбати каси цифр та букв від відомих виробників канцелярських товарів: Colop, Trodat, ціни доступні, доставка організована по всій країні. Маючи в арсеналі достатню кількість букв і цифр, ви з легкістю змінити інформацію на своєму штампі, чим суттєво прискорите і полегшите роботу з документами.

Каси букв і цифр для самонабірних штампів з доставкою по Україні

Магазин канцелярських товарів "Office Mix" більше десяти років надає свої послуги громадянам України, незалежно від їх місця проживання. За цей час у нас з'явилися постійні клієнти - приватні особи і великі компанії, якими ми дорожимо однаково.

Ознайомитися з асортиментом магазину зручно на сайті office-mix.com.ua. Скориставшись зручною системою навігації і фільтрами, ви моментально знайдете той товар, який ви шукаєте. Ми пропонуємо зручні варіанти оплати і оперативну доставку у всі населені пункти України.

Додати свій

Роботам заборонено залишати відгуки
А якщо ви правильно відповісте скільки буде 10 + 9 значить ви не робот

Рейтинг: 5.0 із 5 , проголосувало: 1.

Часто задаваемые вопросы про Каси букв і цифр

🚨Какие самые популярные товары в категории Каси букв і цифр в интернет-магазине Офис-Микс?

🛍️ Какими брендами представлены Каси букв і цифр на сайте?

На сегодняшний день в каталоге есть продукция таких торговых марок: Colop, Trodat

💵 Сколько стоят Каси букв і цифр ?

Актуальная цена на товары, представленные на нашем сайте: от 324 грн до 401 грн.

🛒 Почему рекомендуем купить Каси букв і цифр на нашем сайте office-mix.com.ua?

Товары из категории Изделия из бумаги в каталоге представлены только от официальных поставщиков, имеют сертификаты качества и гарантию от производителя.

🤟 Какие самые покупаемые товары в категории Каси букв і цифр в магазине канцелярии Office Mix?

🚚 Куда осуществляется доставка товаров из магазина Офис-Микс?

Доставка возможна в любую область Украины любыми курьерскими и почтовыми службами, а в Киеве также доступны услуги самовывоза и экспресс-доставки. Подробности — на странице «Оплата и доставка»
Предлагаем купить одноразовую посуду в интернет магазине либо же приобрести канцелярия на заказ по хорошему прайсу в интернет магазине канцелярии office-mix.com.ua с доставкой по Киеву и других уголках Украины. В нашем магазине купить миллиметровка в комплексте с офисный настольный набор отправка в Черновцы в течении 3х дней. А также, доступные предложения на красивые шариковые или копировальная бумага — в каталоге нашего магазина интернет магазин освежителей воздуха Заказав биндер-машины в Днепродзержинске у вас будет возможность заказать дырокол
Наші клієнти
alert text
Вгору »