- Ліхтарики - купити в Києві та Україні - краща ціна, замовити офісна техніка в каталозі інтернет магазину Office-Mix
Меню
Малокитаївська
вулиця, Київ29
900–1800

Ліхтарики

Товаров найдено: 86
 • Ліхтар ручний Fenix C7 Ліхтар ручний Fenix C7
  Ціна
  3660.00 грн штука
  У даній моделі передбачена зарядка USB Type-C із включеною літієво-іонною батареєю ємністю 5000 мАг. Дає максимальну яскравість світла 3000 люмен у турбо-режимі на відстані променя до 470 метрів. Тривалість роботи ліхтаря становить 68 годин при використанні в режимі Eco. Магнітна основа чудово підійде для того, щоб прикріпити ліхтар до прилеглої металевої поверхні. Керується ліхтар бічним перемикачем. Час до повної зарядки акумулятора – 3 години. Кліпса на корпусі дозволяє зафіксувати її на кишені або прикріпити до пояса. Ціліснометалевий корпус ефективно захищає від пошкоджень. Є перемикання між режимами Eco-Low-Med-High-Turbo і Strobe-SOS. Є функція запам'ятовування використаного режиму. За потреби можна блокувати освітлення. На корпус нанесено антиабразивне покриття із жорстким анодуванням третього ступеня.
  Основні властивості: ручна модель для промислових робіт, активного відпочинку, 7 режимів роботи, опція блокування ліхтаря, індикація ступеня зарядки батареї, захист від перегріву, стандарт захисту від пилу та води: IP68, міцність удару: 1 метр, габарити: 149*40*27 мм, вага 172 г (без урахування ваги акумулятора). Комплектація: модель ліхтаря Fenix C7, батарея літій-іонна Fenix ARB-L21-5000, кабель для заряджання USB Type-C, темляк, запасне кільце ущільнювача, посібник користувача, талон гарантії.
  Гарантія:
  Купити
 • Ліхтар ручний тактичний Fenix PD36TAC Ліхтар ручний тактичний Fenix PD36TAC
  Ціна
  4490.00 грн штука
  Ліхтар моделі Fenix PD36TAC є тактичним приладом, він стане в нагоді вам в різних видах активного відпочинку і туризму. Ліхтар забезпечує найбільший світловий потік в 3000 люменів, а його далекобійність променя становить 274 м. У даній моделі застосовано світлодіод-Luminus SST70. Термін служби такого досягає 50 тисяч годин. У комплекті разом з моделлю додається літій-іонний акумулятор 21700. Управління відбувається за допомогою запатентованої двофункціональної кнопки, яка виконує миттєву тактичну активацію. PD36TAC характеризується тактичною кнопкою з трьома функціями: легке натискання( включення, виключення, вибір режиму), натискання до клацання (тривала робота в «чергових» режимах), натискання і утримання 0,8 секунди (Строб). Тактичні режими підсилюють ліхтар більш швидким управлінням, а також полегшують вибір Максимального режиму і моментального Строба. Модель має шість режимів яскравості, в тому числі, сигнал «Стробоскопа».
  Механічна кнопка виключає магнітні перешкоди. Також наявний захист від переполюсовки елементів живлення. Модель обладнана опцією блокування ліхтаря, захищена від перегріву корпусу, стандарт захисту від пилу і вологи: IP68, легко переносить падіння з метрової висоти. Корпус зроблений з міцного алюмінію А6061-Т6 та має покриття-преміальне жорстке анодування третього ступеня. Розміри складають 140х26.5х25.4 мм, важить ліхтар 92 г, не враховуючи елементів живлення. Комплектація: Fenix PD36TAC, акумулятор літій-іонний ARB-L21-5000u, кабель для зарядки USB Type-C, чохол, запасне кільце ущільнювача, інструкція до застосування, талон гарантії.
  Гарантія:
  Купити
 • Мультиліхтар Fenix WT16R Мультиліхтар Fenix WT16R
  Ціна
  2890.00 грн штука
  Модель Fenix WT16R є ліхтарем з багатьма функціями, має 6 режимів освітлення, забезпечує якісне ближнє і дальнє світло, має невеликий за розмірами корпус. Ліхтар об'єднує в собі дальнє світло, ближнє, а також режим жовтих спалахів. Здатний пропрацювати без підзарядки до 30 годин, акумулятор може повністю зарядитися за 1 годину і 40 хвилин.Fenix WT16R здатний працювати при морозі в 35 градусів і при спеці в 45 градусів. Він зручний в різних умовах, тому його практично застосовувати в туризмі та активному відпочинку. Захищений від попадання вологи, пилу за стандартом IP66. Може без проблем працювати під сильним дощем, потрапляння бризок на корпус також не страшно ліхтарю.
  Гарантія:
  Купити
 • Ліхтар налобний Fenix HM50RV20 Ліхтар налобний Fenix HM50RV20
  Ціна
  2800.00 грн штука
  Модель Fenix HM50R V2.0 - це багатофункціональний налобний ліхтар, який надасть вам користь під час активного дозвілля та туристичної діяльності. Найбільший світловий потік становить 700 люменів, а далекобійність променя – 115 метрів. Для роботи ліхтаря використовується діод знаменитої фірми Cree XP-G3 S4, освітлення-біле. Термін служби такого діода становить 50 тисяч годин. Крім білого освітлення також передбачений ще й червоне світло. Для включення моделі: затисніть і потримайте кнопку півсекунди, щоб активувати режим білого освітлення. Якщо потрібно перейти в режим червоного світла, натисніть два рази кнопку при вимкненому стані налобника. Для виключення: при включеному приладі Натисніть і потримайте кнопку буквально половину секунди. Має 6 різних режимів роботи та потужності.
  Габарити: 64х36х32 мм, вага становить 78 грам, разом з батареєю і оголовним кріпленням, заряджається за допомогою USB Type-C, стандарт захисту від пилу і вологи: IP68, витримує падіння з висоти двох метрів.
  Гарантія:
  Купити
 • Ліхтар ручний Fenix LD22 V2.0 LD22V20 Ліхтар ручний Fenix LD22 V2.0 LD22V20
  Ціна
  2890.00 грн штука
  Вдосконалений ліхтар Fenix LD22 V2.0-це багатоцільовий прилад для освітлення, має компактні розміри, але забезпечує більш високу потужність 800 люменів. Відстань дії променя до 214 м. Функціонує модель на перезаряджаємому літій-іонному акумуляторі ємністю 1100 мАг і двох легкодоступних батарейках типу АА. Має 5 режимів освітлення, а також Strobe і SOS (управляються окремо тактичною хвостовою кнопкою і функціональною бічною кнопкою). Режими освітлення: Eco-Low-Med-High-Turbo. Зверніть увагу, що режим яскравості Turbo не може бути використаний, якщо елементом живлення є батарейка типу АА. Крім того, за рахунок двопозиційного затиску для тіла Fenix LD22 V2.0 можна носити як завгодно. Це прекрасний варіант для тих, хто шукає універсальний аксесуар для побутового використання, активного відпочинку або на подарунок близьким людям.
  Освітлення забезпечує світлодіод Luminus, термін служби якого становить 50 тисяч годин. Зарядка відбувається з використанням кабелю USB Type-C. У моделі передбачена опція захисту від перегрівання корпусу. Якщо температура корпусу становить 60 градусів+, яскравість знижується, щоб корпус охолов. Коли температура впаде , можна знову повернутися до високих режимів яскравості. Попередження про низьку напругу: якщо напруга акумулятора становить менше трьох вольт, то включається більш низький рівень яскравості. При падінні напруги нижче трьох вольт індикатор заряду акумулятора буде три рази блимати червоним протягом кожних п'яти хвилин. Це передбачено для того, щоб нагадати вам про необхідність підзарядити або замінити батарею. Працює така функція виключно з акумуляторами Fenix ARB-L14-1100u. Габарити ліхтарика 148х21.5х18 мм. Виготовлений з міцного матеріалу, а6061-Т6 алюмінію. Також передбачено анодування за стандартом HAIII. Ударостійкість ліхтаря-один метр. Стандарт захисту від пилу і вологи: IP68.
  Гарантія:
  Купити
 • Ліхтар налобний Fenix HM23 Ліхтар налобний Fenix HM23
  Ціна
  1620.00 грн штука
  Ліхтар Fenix HM23 відноситься до числа налобних моделей. Зручний для будь-якого виду туризму, спорту і активного відпочинку на природі. Він працює зі світлодіодом Сгее, який дає нейтрально-білий світ. Ліхтар підтримує 3 режиму з різною яскравістю променя.
  High: найяскравіший режим – 240 люмен.
  Med: режим з яскравістю 70 люмен і дальністю освітлення 30 м.
  Low: самий економний режим – 4 люмена.
  Крім лужних батарейок АА, модель Fenix HM23 може працювати з нікель-металгідридними акумуляторами з напругою 1,2 Ст. У налобний ліхтар вбудована функція інформування про розрядці батарей. Вона попередить користувача, коли прийде час замінити елемент живлення. Ліхтар, працюючи в мінімальному режимі, блимне, сигналізуючи про розрядки, а потім продовжить працювати ще деякий час - до повного вичерпання енергії. Управління роботою Fenix HM23 зроблено зовсім простим, кнопка розміщується на бічній стороні корпусу. Вона включає і вимикає світло, дозволяє короткими натисканнями перемикатися між всіма рівнями яскравості.
  Гарантія:
  Купити
 • Ліхтар ручний лазерний тактичний Fenix TK30L Ліхтар ручний лазерний тактичний Fenix TK30L
  Ціна
  11280.00 грн штука
  Ліхтарі Fenix TK30 - тактична модель генерує біле лазерне випромінювання. У цій моделі вражаюча дистанція дії світла – 1200 метрів. Тактичний ліхтар знайде своє застосування в пошуково-рятувальних операціях, у туристичній діяльності, під час активного відпочинку. Представлена модель дозволить вам легко розглянути найбільш віддалені та важкодоступні об'єкти. Це потужний виріб, з міцним корпусом і високим ступенем захисту від факторів зовнішнього середовища. Доступна заряджання за допомогою USB Type-C. В якості елементів живлення використовуються батареї типу 21700, також ліхтар сумісний із батареями типу 18650. В якості перехідника для батареї використовується ALF-18. Виріб розрахований на максимальну тривалість роботи до 6 годин. При цьому передбачено три режими освітлення ліхтаря. Найбільший світловий потік – 500 люмен. Ліхтар управляється за допомогою кнопки, розташованої у верхній частині корпуса виробу. Для швидкої роботи і точного вибору режиму передбачений подвійний перемикач. Тут реалізована функція індикації рівня заряду. Розміри ліхтаря моделі Fenix TK30 складають 15,8 x 3,2 x 2,6 см. Важить зручне виріб 146 грамів, це без урахування батареї. Такі компактні габарити роблять ліхтар досить комфортним для постійного використання. Виріб Fenix TK30 відмінно захищений і адаптовано під використання в складних та екстремальних умовах. Модель без проблем витримує механічні навантаження, падіння з висоти.
  Гарантія:
  Купити
 • Ліхтар ручний чорний Fenix E01V20blk Ліхтар ручний чорний Fenix E01V20blk
  Ціна
  660.00 грн штука
  Модель ліхтаря Fenix E01 V2.0 продовжує лінійку EDC-виробів. Це компактний ліхтар, чудово адаптований під швидкий ритм життя і термінові завдання. Його невеликі розміри і простота дозволяють завжди мати під рукою портативне джерело світла.
  В основі моделі – діод популярного виробника Cree XP-G2 S3, розрахований на роботу протягом 50 тисяч годин. Якісний світлодіод сприяє надійній та стабільній роботі виробу, даючи промінь з максимальною яскравістю 100 люменів. Цього рівня світла вистачає, щоб підсвічувати найближчі об'єкти перед собою або освітити невелике приміщення. Далекобійність променя досягає 35 метрів. Живиться ліхтар за рахунок однієї батарейки типу ААА (LR03) - додається в комплекті. Для живлення виробник рекомендує використовувати акумулятор Ni-MH. Також допускається застосування лужних і літієвих батарей. Літій-іонний акумулятор не сумісний з моделлю.
  Гарантія:
  Купити
 • Ліхтар ручний тактичний Fenix TK22TAC Ліхтар ручний тактичний Fenix TK22TAC
  Ціна
  5540.00 грн штука
  TK22 TAC оснащений літій-іонною батареєю форм-фактора 21700, що перезаряджається. Він являє собою прилад зі світловим потоком до 2800 люменів в Турбо режимі, що випромінює промінь на відстань до 540 м. У черговому TK22 TAC забезпечує 5 вихідних режимів, включаючи Стробоскоп. Перейдіть у тактичний режим, щоб працювати зі швидким і спрощеним режимом Турбо та миттєвим Стробоскопом. Модель оптимально підходить для професійного використання, забезпечення безпеки, може застосовуватися органами правопорядку. Вона гарантує надійне та потужне освітлення у різних ситуаціях. В даній моделі використовується діод Luminus SFT70 із терміном служби 50 тисяч годин. Є запатентований двофункціональний перемикач для миттєвої тактичної активації. Одноручний перемикач для вибору потрібного рівня освітлення. Для того, щоб уникнути випадкового увімкнення ліхтаря, існує функція блокування.
  Корпус ліхтаря виготовлений із міцного алюмінію A6061-T6. Передбачено твердоанодоване антиабразивне покриття преміум-класу HAIII. Ступінь захисту корпусу від вологи та пилу – IP68. Витримує падіння з висоти одного метра, залишаючись цілим та у робочому стані. Основні характеристики цієї моделі: тактичний ліхтар для військових цілей, туризму, активного відпочинку; функція блокування; функція сповіщення про низьку напругу; захист від перегріву корпусу. Розміри корпусу: 154х40х26 мм. Важить ліхтар 156 г (без урахування ваги батареї). Комплектація: модель ліхтаря Fenix TK22TAC, акумулятор Fenix ARB-L21-5000U літій-іонний, кабель для заряджання USB Type-C, чохол, запасне кільце ущільнювача, інструкція, талон гарантії.
  Гарантія:
  Купити
 • Ліхтар ручний Fenix WF11E Ліхтар ручний Fenix WF11E
  Ціна
  2410.00 грн штука
  Fenix WF11E це стійка до вибухів модель, що має магніт в хвостовій частині і кліпсу. Придатна для експлуатації в надзвичайних ситуаціях. А саме: у Зоні 0, Зоні 1 і Зоні 2, там, де є вибухонебезпечна газова суміш по класифікації IIA, IIB і IIC; а також з горючим пилом: Зона 20, Зона 21 і Зона 22. Ліхтар можна застосовувати на паливних заправках, у хімічній і текстильній промисловості, на пожежних станціях, металургійних заводах та інших подібних об'єктах. Він був тестований, і отримав сертифікацію IECEx і ATEX. Світлодіодом в даній моделі був обраний Cree XP-G2, нейтрального білого кольору. Діод американської компанії, ресурс роботи становить 50 тисяч годин. Ліхтар підтримує 3 режими освітлення, найбільша яскравість досягає 200 люмен. В якості елементів живлення застосовані три батарейки типу АА. Номінальна напруга становить 1.5 вольта. Не можна розбирати модель і замінювати батарейки в потенційно вибухонебезпечній атмосфері. Також не рекомендується поєднувати використані елементи живлення з новими. Для безпеки виробу застосовуйте виключно рекомендовані типи акумуляторів: Energizer E91, Duracell MN1500, Rayovac 815. У моделі передбачена функція захисту від неправильної установки елементів живлення. Найбільша яскравість досягає 200 люмен, далекобійність – 185 м, корпус зроблений із застосуванням вибухостійкого і антистатичного матеріалу, довжина моделі становить 167.5 мм, ширина: 24 мм, висота: 49 мм. Прилад важить 160 г без урахування ваги елементів живлення. Стандарт водонепроникності для даної новинки – IP66/IP67. Ліхтар витримує падіння з висоти одного метра. Комплектація: Fenix WF11E, 3х батарейки AA Alkaline (Energizer E91), запасне кільце, ремінець, інструкція, гарантійний талон. Інструкція по використанню: НЕ можна розбирати модель і змінювати елементи живлення в потенційно вибухонебезпечному середовищі. Прилад є джерелом підвищеної яскравості освітлення. Тому уникайте попадання прямого світла в очі. Не користуйтеся новинкою в потенційно вибуховою атмосферою, якщо її частини загублені або є очевидні пошкодження на корпусі.
  Гарантія:
  Купити
 • Ліхтар ручний лазерний Fenix HT30R Ліхтар ручний лазерний Fenix HT30R
  Ціна
  12740.00 грн штука
  Модель Fenix HT30R - являється лазерним ліхтарем, демонструє велику продуктивність та потужність. Має дальність світіння понад 1 км. Лазерне світло формує більш сфокусований промінь прожектора, ніж стандартний світлодіодний ліхтарик з невеликим розсіяним світлом. Тут є індикатор рівня заряду батареї, пило- і водонепроникність за стандартом IP68. Підходить для різноманітних завдань, таких як полювання, пошук та порятунок. Максимальна яскравість – 500 люменів. Оснащений комплектом високопродуктивного білого лазерного модуля потужністю 10 Вт. Внутрішня конструкція з подвійною пружиною гарантує стабільне освітлення навіть за сильного удару. У ліхтарі є функція пам'яті режимів. Це означає, що після повторного увімкнення ліхтаря активується той режим яскравості, який був використаний до моменту вимкнення. Також ліхтар має 3 режима роботи High,Low,Строб. Корпус виготовлений з алюмінію, нанесено твердоанодоване антиабразивне покриття преміум-класу HAIII. Габарити корпусу: 179х40х26 мм. Важить 264 г., враховуючи вагу батареї. Легко переносить падіння з метрової висоти, залишаючись цілим та у робочому стані.
  Гарантія:
  Купити
 • Ліхтар ручний Fenix WT25R Ліхтар ручний Fenix WT25R
  Ціна
  3380.00 грн штука
  Модель Fenix WT25R стане в нагоді для використання в промислових і операційних приміщеннях. Ліхтар має r-подібну форму і регульований кут нахилу головної частини корпусу. Доступні 6 режимів світіння (Турбо, Максимальний, Середній, Мінімальний, Строб, SOS). Найбільша яскравість досягає 1000 люменів. У ліхтаря є магнітна підставка, щоб можна було зафіксувати його на металевих поверхнях. Це зручно і звільняє руки власника ліхтаря для виконання завдань. Функціонує ліхтарик на діоді Cree XP-L HI американського виробництва, ресурс роботи якого досягає 50 тисяч годин. Далекобійність світлового променя - 230 м. Кут нахилу головної частини корпусу регулюється на 105 градусів. Для зарядки використовується магнітний кабель. Модель забезпечена літій-іонним акумулятором 18650, ємність якого дорівнює 3400 мАг. Максимальний час роботи ліхтарика досягає 29 годин. Присутня індикація ступеня зарядженості. Для виключення ненавмисної активації передбачили функцію блокування ліхтаря. Ще одна особливість даної моделі - автоматичне запам'ятовування обраного режиму, також ліхтар забезпечили опцією захисту від перегріву. Корпус моделі має вбудовану кліпсу, щоб користуватися ліхтарем було комфортніше і легше. Можна встановити його вертикально, як свічку, і руки при цьому залишаються вільними для виконання справ або ж можна примагнітити до металевих поверхонь. Корпус міцний і надійний, зроблений з алюмінію, стійкого до процесів окислення та пошкоджень. Надійний захист від пилу і сильних струменів води, стандарт IP66. Навіть якщо ліхтар впаде з висоти півтора метрів, він залишиться в робочому стані. Витримує також і екстремальні температури, від 35 градусів морозу до 45 градусів тепла. Габарити: 135.3x29.4x24.1 мм. Вага становить 137 г (разом з акумулятором).
  Гарантія:
  Купити
 • Ліхтар налобний Fenix HP30RV20 Ліхтар налобний Fenix HP30RV20
  Ціна
  9770.00 грн штука
  Модель ліхтаря Fenix HP30R V2.0 являє собою надвисокопродуктивний налобник. Це оновлена версія ліхтаря Fenix HP30R, випущеного раніше. Налобний ліхтар дає відмінну яскравість світла в 3000 люменів з відстанню дії 270 метрів. Для роботи задіюються відразу три світлодіода: один діод білого освітлення XHP50, два світлодіода нейтрального білого освітлення XP-G3 S4, з терміном експлуатації 50 тисяч годин. Живлення забезпечують дві акумуляторні батарейки типорозміру 21700. Ємність досягає 5000 мАг. Особливість цього ліхтаря-здатність синхронно задіяти як розсіяне, так і сконцентроване освітлення. Тим самим виходить адаптоване світло. Для запуску режиму ближнього-дальнього світла є поворотний перемикач. Управління відбувається поворотом кнопки. Основні властивості даної моделі: 11 рівнів яскравості, зарядка здійснюється через USB Type-C, є опція індикації ступеня зарядженості, захищений від перегріву корпус, габарити моделі: 92х56х44 мм, вага - 437 г (разом з батареєю і кріпленням). Матеріал корпусу - сплав алюмінію а6061-Т6, ударостійкість-два метри, стандарт водонепроникності-IP66 (витримує потужні водяні бризки). Комплектація: ліхтар Fenix HP30R V2.0, два літій-іонних акумулятора Fenix ARB-L21-5000, кабель для зарядки USB Type-C, чотири гачки для кріплення до шолома, три кліпси для кабеля, кріплення для ременя з нержавіючої сталі, подовжувальний кабель, запасне ущільнювальне кільце, керівництво користувача, талон гарантії.
  Гарантія:
  Купити
 • Ліхтар ручний Cree XP-G3 Fenix LD15R Ліхтар ручний Cree XP-G3 Fenix LD15R
  Ціна
  2340.00 грн штука
  Модель Fenix LD15R компактні ліхтарі, користуються величезною популярністю і повсюдно застосовуються для рішення широкого списку завдань. Це обумовлено тим, що подібний ліхтар набагато простіше носити з собою в кишені або сумці/рюкзаку ніж більш великі варіанти. Fenix LD15R оснащена світлодіод Cree XP-G3, який здатний працювати з яскравістю до 500 люмен, забезпечуючи при цьому освітлення території радіусом до 85 метрів. Також присутній додатковий світлодіод червоного кольору — Everlight red LED, працює з яскравістю до 4 люмен. Управління ліхтарем реалізовано за допомогою однієї клавіші, яка розташована в торцевій частині корпусу. В цю ж кнопку вбудований індикатор рівня заряду (зелений і червоний світлодіод). За рахунок вбудованого захисту від зворотної полярності, ліхтар не вийде з ладу, якщо ви неправильно встановіть елемент живлення. При необхідності, встановлений акумулятор можна заряджати прямо в ліхтарі, попередньо підключивши LD15R до сумісного джерела живлення через micro-USB порт. Корпус ліхтаря витримує досить серйозні механічні навантаження і до того ж, стійкий до утворення сколів, потертостей і подряпин. Ліхтар Fenix LD15R здатний працювати під водою на глибині до двох метрів. Подібного результату вдалося домогтися за рахунок особливостей конструкції, завдяки чому пило - та вологозахист представленого ліхтаря повністю відповідають міжнародному стандарту IP68.
  Гарантія:
  Купити
 • Ліхтар тактичний Fenix PD35R Ліхтар тактичний Fenix PD35R
  Ціна
  4020.00 грн штука
  Ліхтар Fenix PD35R - має упором на тактичне використання, що демонструє сконцентрований пучок світла і збільшена далекобійність променя до 353 метрів. Він генерує світло холодного білого відтінку 6500К та яскравістю до 1700 люмен, що дозволяє ефективно підсвітити дрібні об'єкти на великій відстані. Заряджання акумулятора Fenix ARB-L18 до 100% займає близько 3-х годин. Порт захищений силіконовою заглушкою, яка запобігає контакту з вологою під час експлуатації моделі у складних погодних умовах. Керування Fenix PD35R здійснюється за допомогою подвійного перемикача в хвості корпусу, дозволяючи миттєво активовувати пристрій та змінювати доступні режими навіть при носінні щільних тактичних рукавичок. Кнопки мають різний розмір і поверхню, щоб користувач не плутав їх між собою і міг намацати необхідний перемикач навіть у темряві. Велика кнопка круглої форми — це тактичний перемикач, який відповідає за миттєву активацію ліхтаря. Менша кнопка овальної форми — функціональний перемикач, який призначений для зміни активного режиму та керування режимом Стробоскоп.Ліхтар Fenix PD35R має металевий корпус, виготовлений з авіаційного сплаву алюмінію A6061-T6 та оброблений методом анодування. Матове покриття темного кольору виконує дві важливі функції: воно робить метал міцнішим (удароміцність моделі становить 1 метр) і приховує дрібні подряпини на гладкій поверхні. Купити
 • Ліхтар ручний Fenix E-SPARK Ліхтар ручний Fenix E-SPARK
  Ціна
  1770.00 грн штука
  Fenix E-Spark є акумуляторним ліхтарем-брелоком для аварійних ситуацій. Fenix E-SPARK — модель, що перезаряджається на брелоку з крутою функцією Power Bank. За рахунок вбудованого акумулятора ємністю 800 мАг він гарантує найбільшу яскравість світла - 100 люменів, а відстань дії променя – 30 метрів.
  В цьому ліхтарі також присутні: функція визначення рівня заряду, п'ять режимів яскравості, також можна заблокувати модель для уникнення випадкового вмикання і зайвого розряду батареї. Додаткові характеристики: захист від пилу та вологи - IP24, ударостійкість - 1 метр. Модель має міцний корпус, виготовлений з алюмінію A6061-T6. Розміри ліхтаря: 87х37х8 мм. Вага: 37 грам (включаючи акумулятор).
  Гарантія:
  Купити
 • Ліхтар ручний блакитний Fenix E-CPblue Ліхтар ручний блакитний Fenix E-CPblue
  Ціна
  2930.00 грн штука
  Головні особливості даної моделі ліхтаря:
  - невеликий ліхтар для щоденного використання, туризму, подорожей;
  - яскравість освітлення дорівнює 1600 люмен;
  - відстань дії променя: 222 метри;
  - живлення походить від внутрішнього акумулятора ємністю 5000 мАг;
  - шість режимів роботи;
  - діод: Luminus із терміном експлуатації 50 000 годин;
  - контроль температури корпусу;
  - функція запам'ятовування режимів;
  - індикація рівня заряду;
  - можливість заблокувати ліхтар;
  - удароміцність – 1 метр;
  - водостійкість: IP68;
  - габарити: 138x28 мм;
  - важить ліхтар 170 грам (включаючи батарею).
  Комплектація: ліхтар Fenix E-CP, кабель USB Type-C зарядний, темляк, інструкція до експлуатації, гарантійний талон.
  Гарантія:
  Купити
 • Ліхтар ручний CREE XP-L HI V3 Fenix UC35V20 Ліхтар ручний CREE XP-L HI V3 Fenix UC35V20
  Ціна
  3820.00 грн штука
  Компактний, легкий і в той же час потужний - це Fenix UC35 V2.0. У ліхтарі встановлений світлодіод Cree XP-L HI V3, який здатний працювати з яскравістю до 1 000 люмен, забезпечуючи при цьому створення спрямованого світлового потоку з дальністю до 266 метрів. Доступні 6 режимів роботи, які по черзі перемикаються за допомогою кнопки, розташованої біля «головний» частини, виконаної з нержавіючої сталі. За рахунок наявності функції «пам'яті», при включенні ліхтаря буде «запущено» останній вибраний режим роботи. В цю ж кнопку вбудований індикатор рівня заряду (пара світлодіодів зеленого і червоного кольору). У комплекті з моделлю Fenix UC35 V2.0 надається фірмовий Li-ion акумулятор Fenix ARB-L18. Однак, у разі необхідності ви також можете застосовувати для живлення ліхтаря літій-іонні акумулятори.
  Гарантія:
  Купити
 • Ліхтар ручний Fenix E30R Cree XP-L HI LED Ліхтар ручний Fenix E30R Cree XP-L HI LED
  Ціна
  3500.00 грн штука
  Модель Fenix E30R - це один з компактних ручних ліхтариків. Довжина корпусу: 99 мм при діаметрі в хвостовій частині 21.5 мм, а в головній – 25.4 мм. Вага ліхтарика невелика – 51 г без урахування акумулятора. В дану модель встановлено потужний світлодіод з робочим потенціалом на 50 000 годин освітлення. Він дає промінь яскравістю до 1600 люмен і підтримує 6 режимів роботи. Зокрема, це 5 ступенів яскравості і 1 режим миготіння, який можна використовувати для сигналів. Fenix E30R розрахований на велику яскравість і може нагріватися під час роботи. Для уникнення перегрівання встановлено автоматичний захист. Також в цій моделі використовується захист від коротких замикань і переполюсовки, що збільшує термін служби ліхтаря і його надійність. Для роботи Fenix E30R використовується фірмовий літій-іонний акумулятор, для підзарядки використовується магнітний кабель. Акумулятор розрахований на 500 циклів перезарядки. Зарядка займає 3 години, також вбудовано індикатор заряду.
  Модель Fenix E30R добре пристосована для використання практично в будь-яких умовах. У цього ліхтарика алюмінієва оболонка з жорстким анодуванням. Вона захистить від ударів, вібрації, подряпин та інших механічних пошкоджень. Ліхтар не постраждає після падіння на каміння з висоти приблизно 2 метрів. Корпус також водонепроникний. Fenix E30R можна занурювати під воду на глибину приблизно на 2 метри і залишати там до півгодини.
  Гарантія:
  Купити
 • Ліхтар ручний Fenix PD25R Ліхтар ручний Fenix PD25R
  Ціна
  2730.00 грн штука
  Ліхтар моделі Fenix PD25R це портативний прилад з прихованим зарядним портом Type-C. Він дає яскравість променя в 800 люменів з відстанню дії 250 м. Основні особливості даної моделі: міцний водостійкий корпус, індикація рівня заряду, захист від перегрівання, зручне управління. Присутні шість режимів яскравості, включаючи Стробоскоп (Turbo-Eco-Low-Med-High). Також в ліхтарі передбачена опція пам'яті режимів (не стосується режиму Стробоскопа). Для роботи застосовується діод Luminus SST20 з періодом експлуатації 50 000 годин. Лінза з надпрозорого загартованого скла з покриттям антивідблиску. Передбачено захист від зворотної полярності, щоб уникнути неправильної установки батарейки. Антиковзаючий дизайн корпусу, в комплекті з ліхтарем є двопозиційний затиск для тіла.
  Корпус моделі зроблений з міцного алюмінію A6061-T6. Твердоанодоване антиабразивне покриття преміум-класу HAIII. Розміри ліхтарика складають: 92х24х24 мм, важить прилад 78 г, враховуючи вагу акумулятора. Рівень водонепроникності-IP68, ударостійкість - 1 м. Комплектація: ліхтар Fenix PD25R, літій-іонний акумулятор Fenix ARB-L16-700P, кабель USB Type-C, темляк, два запасних кільця-ущільнювачі, двостороння кліпса, інструкція, талон гарантії. Fenix PD25R - компактний ліхтар для туризму, активного відпочинку, EDC-застосування.
  Гарантія:
  Купити
 • Ліхтар ручний Fenix LR50R Ліхтар ручний Fenix LR50R
  Ціна
  13250.00 грн штука
  Fenix LR50R має яскравість у 12 тисяч люменів. Відстань дії променя досягає 950 метрів, трохи менше одного кілометра. Подібних можливостей достатньо здійснення пошуково-рятувальних операцій. Будь-який об'єкт в умовах темряви легко виявите за допомогою цього приладу. Fenix LR50R має подвійні бічні перемикачі із нержавіючої сталі. Вони дозволяють негайно активувати та перемикати шість загальних рівнів яскравості, а також функціональні режими, такі як: миттєвий турбо, стробоскоп та SOS. У комплектації з Fenix LR50R є порт заряджання USB Type-C. З його допомогою можна швидко заряджати акумулятор, а також за необхідності зарядити різні інші гаджети. Використовується акумулятор ємністю 16000 міліампер-годин, який гарантує користувачеві до 58 годин роботи ліхтаря в економічному режимі. Також передбачено опцію датчика скорочення яскравості, за рахунок чого вдається уникнути високих температур при ближньому освітленні. У Fenix LR50R діють дев'ять режимів освітлення. У ліхтарі передбачено функцію визначення ступеня зарядженості. У моделі також діє важлива функція, що запобігає перегріву освітлюваного поблизу предмета або поверхні. Якщо ліхтар освітлює простір на близькій відстані (6 см або ближче), яскравість за замовчуванням знижується до режиму Еко. Габарити моделі становлять 163х88х60 мм. Вага складає 986 р, включаючи батарейний блок. При виготовленні використовували метал алюмінію А6061-Т6, також є преміальне жорстке анодування, стійке до абразивних впливів. Удароміцність – один метр, а стандарт захисту від пилу та вологи – IP68.
  Гарантія:
  Купити
 • Ліхтар ручний чорний Fenix E05Rblk Ліхтар ручний чорний Fenix E05Rblk
  Ціна
  1420.00 грн штука
  Модель ліхтаря Fenix E05R є компактним і легким міні-брелоком. Ще й має стильний дизайн - корпус представлений в трьох різних відтінках. А саме: в чорному, зеленому і бронзовому кольорах. Для світіння цієї моделі використовується світлодіод Cree XP-G2 S3 білого освітлення. Найбільший світловий потік ліхтар видає в 400 люменів. Промінь світла поширюється на відстань в 64 м. Живлення відбувається за допомогою вбудованого акумулятора Li-polymer ємністю 320 мАг. Для зарядки пристрій має прихований micro-USB порт.
  Також передбачена високоефективна лінза з повним відбиваючим покриттям. Включення, виключення ліхтарика, а також вибір режиму відбувається металевою кнопкою. Ліхтар має чотири різних рівня яскравості. Корпус моделі за замовчуванням захищений від перегрівання. При роботі модель накопичує в собі багато теплової енергії, тому при досягненні температури понад 60 градусів автоматично зменшується яскравість ліхтаря. Корпус виконаний з міцного алюмінію A6061-T6. Покриття корпусу - преміальне жорстке анодування HAIII, стійке до абразивних впливів. Габарити моделі складають 68х15.3х15 мм. Вага дорівнює 24 г. Ліхтар переносить падіння з висоти одного метра і має захисту від пилу та вологи за стандартом IP68.
  Гарантія:
  Купити
 • Ліхтар ручний Fenix LR35R Ліхтар ручний Fenix LR35R
  Ціна
  8600.00 грн штука
  Модель Fenix LR35R являє собою єдиний у своєму роді ліхтар з найбільшою яскравістю 10000 люменів в такому маленькому корпусі. Пристрій позиціонується, як пошуковий варіант, його промінь світла долає дистанцію 500 м. В наборі разом з ліхтарем йдуть дві літій-іонні батареї ємністю 4000 мАг кожна форм-фактора 21700. Вихідний струм – 30 ампер. Батареї можна заряджати за допомогою порту USB Type-C. Кут прожектора в 90 градусів сприяє дослідницьких, пошукових і рятувальних видами діяльності. Індикатор ступеня зарядженості покаже рівень заряду батарей. Додаткові можливості включають в себе схему запам'ятовування вибраного режиму, опцію блокування і клас захисту від пилу та вологи IP68. Використовуються діоди – шість примірників Luminus SST40, ресурс роботи яких становить 50 тисяч годин. Пристрій Fenix LR35R має шість режимів освітлення: турбо, максимальний, середній, мінімальний, еко, строб. В цій моделі є функція захисту від перегрівання. Кнопка ліхтаря відображає рівень заряду батарей. Корпус ліхтаря зроблений з високоміцного матеріалу А6061-Т6. Алюміній в складі виробу дає ліхтаря такі якості, як стійкість до механічних пошкоджень, ударів і зносу. Витримує падіння з висоти до півтора метрів, також поверхня оброблена преміальним жорстким анодуванням і стійка до абразивних впливів. Модель світить під водою на глибині двох метрів протягом півгодини, переносить складні погодні умови: від 35 градусів морозу до 45 градусів тепла, розміри: 14х5.2х4.7 см, вага 239 г (без елементів живлення). Комплектація: ліхтарик Fenix LR35R, два акумулятора ARB-L21-4000P, шнур для зарядки Type-C, чохол, ремінець на руку, запасне кільце, інформаційна листівка, керівництво до застосування, гарантійний талон.
  Попередження! Ліхтар є джерелом яскравого освітлення, тому не можна направляти в очі промінь світла. У процесі роботи прилад накопичує багато тепла, будьте обережні, щоб уникнути опіку.
  Гарантія:
  Купити
 • Ліхтар ручний тактичний Fenix TK20RV20 Ліхтар ручний тактичний Fenix TK20RV20
  Ціна
  5710.00 грн штука
  Fenix TK20R V2.0 - багатоцільовий, тактичний ліхтар ручного формату, має підвищену яскравість - до 3000 люменів. Далекобійність променя досягає 475 метрів. Управління відбувається легко ля цього є подвійні тактичні кнопки в хвостовій частині. Оснащено міцним корпусом. Для живлення застосовується літій-іонний акумулятор ємністю 5000 мАг. Заряджається ліхтар через порт USB Type-C. Це чудовий помічник в ситуаціях, коли потрібно проводити інтенсивні і довготривалі операції. Застосовуваний діод-Luminus SFT70 з терміном експлуатації 50 тисяч годин. Fenix TK20R V2.0 управляється за допомогою круглого і овального перемикачів. Кругла кнопка призначена для миттєвої активації ліхтаря. Має 6 режимів роботи. Габарити ліхтаря: 152х34х25,4 мм., вага становить 204 г. (враховуючи вагу батареї), ударостійкість - один метр, стандарт стійкості до пилу і вологи: IP68.
  Гарантія:
  Купити

Додати свій

Роботам заборонено залишати відгуки
А якщо ви правильно відповісте скільки буде 2 + 9 значить ви не робот

Поки ніхто не оцінював. Будьте першими :-)

Часто задаваемые вопросы про Ліхтарики

🚨Какие самые популярные товары в категории Ліхтарики в интернет-магазине Офис-Микс?

🛍️ Какими брендами представлены Ліхтарики на сайте?

На сегодняшний день в каталоге есть продукция таких торговых марок:

💵 Сколько стоят Ліхтарики ?

Актуальная цена на товары, представленные на нашем сайте: от 550 грн до 19880 грн.

🛒 Почему рекомендуем купить Ліхтарики на нашем сайте office-mix.com.ua?

Товары из категории Изделия из бумаги в каталоге представлены только от официальных поставщиков, имеют сертификаты качества и гарантию от производителя.

🤟 Какие самые покупаемые товары в категории Ліхтарики в магазине канцелярии Office Mix?

🚚 Куда осуществляется доставка товаров из магазина Офис-Микс?

Доставка возможна в любую область Украины любыми курьерскими и почтовыми службами, а в Киеве также доступны услуги самовывоза и экспресс-доставки. Подробности — на странице «Оплата и доставка»
Дарим возможность купить одноразовые тарелки либо же заказать канцелярия на заказ по доступной стоимости на сайте Office Mix с доставкой по Днепру и других регионах Украины. Только в нашем магазине купить руководителя в комплексте с магазин двд дисков киев отправка в Черновцы в течении 3х дней. А также, актуальные предложения на закладки оригинальные и бутылка для воды в школу — в каталоге магазина кофе растворимый интернет магазин Заказав пенал для школы в Никополе получите заказать дырокол
Наші клієнти
alert text

Додати в кошик

Вгору »