Меню
Малокитаївська
вулиця, Київ29
900–1800

Тижневик недатований

Товаров найдено: 8
 • Щотижневик недатований Смарт Графо MTV-4 BRUNNEN 73-792 68 041 Щотижневик недатований Смарт Графо MTV-4 BRUNNEN 73-792 68 041
  Ціна
  131 грн шт
  Щотижневик недатований Смарт Графо MTV-4 — трендова європейська модель з ліцензійним принтом MTV. Об'єднує в собі щотижневик і блокнот. Починайте планування з будь-якої дати.
  • Тижневик і блокнот в одній моделі;
  • Кремовий папір 80 г/м2;
  • Ексклюзивна обкладинка з принтом MTV;
  • Сторінки для загального планування;
  • 2 закладки і петля для ручки;
  • Фірмова гумка.
  Формат тижневика — «тиждень на розвороті», а блокнот містить 68 сторінок в клітинку. Смарт Графо MTV — яскравий приклад зразкової німецької якості: кожна деталь продумана до дрібниць. Зручна верстка допомагає сконцентруватися і налаштуватися на планування. Стильний дизайн обкладинки додасть яскравості в роботі.
  Купити
 • Щотижневик недатований Смарт Графо MTV-3 BRUNNEN 73-792 68 031 Щотижневик недатований Смарт Графо MTV-3 BRUNNEN 73-792 68 031
  Ціна
  131 грн шт
  Щотижневик недатований Смарт Графо MTV-3 — популярна модель з ліцензійним принтом MTV. Поєднує в собі щотижневик і блокнот. Формат щотижневика — «тиждень на розвороті», а блокнот містить 68 сторінок в клітинку. Делікатний друк сірого кольору чітко нанесений на папір кремового кольору.
  Зручна верстка допомагає сконцентруватися і налаштуватися на планування. Щотижневик має стильний дизайн обкладинки, додасть яскравості офісним будням. Також містить сторінки для загального планування, має 2 закладки і петлю для ручки і фірмову гумку.
  Купити
 • Щотижневик недатований Смарт Графо MTV-2 BRUNNEN 73-792 68 021 Щотижневик недатований Смарт Графо MTV-2 BRUNNEN 73-792 68 021
  Ціна
  131 грн шт
  Щотижневик недатований Смарт Графо MTV-2 — трендова європейська модель з ліцензійним принтом MTV. Поєднує в собі щотижневик і блокнот. Дозволяє починати планування з будь-якої дати. Формат щотижневика — «тиждень на розвороті», а блокнот містить 68 сторінок в клітинку.
  Зручна верстка допомагає сконцентруватися і налаштуватися на планування. Стильний дизайн обкладинки додасть яскравості будням.
  • Щотижневик і блокнот в одній моделі;
  • Кремовий папір 80 г/м2;
  • Ексклюзивна обкладинка з принтом MTV;
  • Сторінки для загального планування;
  • 2 закладки і петля для ручки;
  • Фірмова гумка.
  Купити
 • Тижневик настільний недатований ЕП-161 Реверс Тижневик настільний недатований ЕП-161 Реверс
  Ціна
  76 грн штука
  Наявність уточнюйте
  Недатований, на 6 днів незамінний у плануванні оперативних і стратегічних завдань як керівника, так і рядового працівника. Обкладинка картон товщиною 1,2 мм, обклеєний ПВХ-плівкою.
  Внутрішній блок: 54 листа, папір офсет щільність 55 г/м2 скріплення на металеву пружину. Розмір: 295х140 мм.
  Купити
 • Тижневик недатований А3 на пружині Economix E21832 Тижневик недатований А3 на пружині Economix E21832
  Ціна
  126 грн шт
  Наявність уточнюйте
  Тижневик недатований формату А3 на 54 сторінки.
  Колір блоку-білий з синім.
  Тип кріплення блоку-на пружині.
  Колір обкладинки верхня кришка - прозорий пластик.
  Щільність паперу внутрішнього блоку-100г/м2.
  Купити
 • Тижневик недатований Partner Soft L, 190х250 мм, AXENT 8605-21 Тижневик недатований Partner Soft L, 190х250 мм, AXENT 8605-21
  Ціна
  220...266 грн шт
  Наявність уточнюйте
  Тижневик Axent Soft в м'якою, еластичною обкладинці. Використовується для щоденних записів, а також ділових і творчих завдань. М'яка обкладинка з PU-матеріалу допомагає зберегти акуратний зовнішній вигляд протягом довгого часу. Якісна кремова папір щільністю 80 г / м2 добре вбирає чорнило і забезпечує комфортне лист. Зручно робити записи, креслити і малювати. Тижневик поділений на 2 частини - полудатірованний блок в лінійку для зручного планування справ і додаткові аркуші в клітинку для ведення особистих записів. Внутрішній блок українською мовою. У розділі міститься календар на 2021-2024 рік, поля для запису улюблених книг, трекер корисних звичок, важливих телефонних номерах, часових поясах країн світу, одиницях виміру, шкалою температур. Дві різноколірні закладки-мотати дозволяють швидко знайти і відкрити потрібні сторінки. Містить 96 аркушів, розмір - 190х250 мм. Купити
 • Щотижневик недатований, Partner Soft, 125х195 см, AXENT 8601-21 Щотижневик недатований, Partner Soft, 125х195 см, AXENT 8601-21
  Ціна
  88...132 грн шт
  Наявність уточнюйте
  Тижневик Axent формату А5 з серії Soft в м'якою, еластичною обкладинці. Містить 96 аркушів, розмір - 125х195 мм.
  Використовується для щоденних записів, а також ділових і творчих завдань. М'яка обкладинка з PU-матеріалу допомагає зберегти акуратний зовнішній вигляд протягом довгого часу. Якісна кремова папір щільністю 80 г / м2 добре вбирає чорнило і забезпечує комфортне лист. Зручно робити записи, креслити і малювати. Тижневик поділений на 2 частини - полудатірованний блок в лінійку для зручного планування справ і додаткові аркуші в клітинку для ведення особистих записів. Внутрішній блок українською мовою. У розділі міститься календар на 2021-2024 рік, поля для запису улюблених книг, трекер корисних звичок, важливих телефонних номерах, часових поясах країн світу, одиницях виміру, шкалою температур. Дві різноколірні закладки-мотати дозволяють швидко знайти і відкрити потрібні сторінки.
  Купити
 • Щотижневик недатований Partner Strong, 125х195 см, AXENT 8602-21 Щотижневик недатований Partner Strong, 125х195 см, AXENT 8602-21
  Ціна
  88...132 грн шт
  Наявність уточнюйте
  Щотижневик Axent формату А5 із серії Strong з твердою обкладинкою. Містить 96 аркушів, розмір - 125х195 мм.
  Використовується для щоденних записів, а також ділових і творчих завдань. Тверда палітурка з вінілу допомагає зберегти акуратний і презентабельний вигляд протягом довгого часу. Якісна кремова папір щільністю 80 г / м2 добре вбирає чорнило і забезпечує комфортне лист. Зручно робити записи, креслити і малювати. Тижневик поділений на 2 частини - полудатірованний блок в лінійку для зручного планування справ і додаткові аркуші в клітинку для ведення особистих записів. Внутрішній блок українською мовою. У розділі міститься календар на 2021-2024 рік, поля для запису улюблених книг, трекер корисних звичок, важливі телефонні номери, часові пояси країн світу, одиниці виміру, шкалу температур. Дві різноколірні закладки-мотати дозволяють швидко знайти і відкрити потрібні сторінки.
  Купити

Недатований тижневик - це універсальний паперовий органайзер, записи в якому можна вести протягом зручного проміжку часу. Якщо датований щоденник розрахований на регулярне заповнення великої кількості планів і завдань, то цей варіант не ставить своїм власникам ніяких рамок. Це найзручніший формат блокнота, який варто купити для планування собі, а також близьким, друзям і колегам. На сайті Office-Mix ви обов'язково знайдете практичний варіант на будь-який смак, а також зможете оформити оптове замовлення додатковим тисненням обкладинок фірмовою символікою.

Тижневик без дат - це не тільки практичний інструмент, але і стильний аксесуар. Він доповнює образ ділової особистості, при цьому постійно нагадує про ідеї, завдання та майбутні зустрічі. Багато тижневиків доповнюються сторінками з важливою інформацією, а також закладками, гумками для ручок, змінними паперовими блоками і кишеньками для візиток.

Кращий подарунок для ділових і творчих людей

При прийомі на нову роботу багато компаній дарують новачкам корпоративну канцелярію. Це можуть бути ручки, візитки, блокноти і обов'язково щоденник з фірмовим логотипом. Такий подарунок приємно отримати не тільки новому співробітнику в офісі, а й колегам, діловим партнерам і друзям. Кожному з нас потрібен паперовий путівник по життю зручного формату, так чому б не купити недатований щоденник в магазині Office-Mix.

Обрати планер на подарунок можна зі смартфона. Для покупки атрибута успішної і ділової особистості не потрібно бігати по магазинах і стояти в пробках в шляху до чергового торгового центру. Тижневик буде приємно отримати кожній людині, адже планування справ здатне зробити нас більш ефективними особистостями, які цінують себе, незважаючи на спрагу досягнень.

Як купити недатований тижневик в Office-Mix?

Організувати свій робочий час і зробити дні максимально продуктивними допомагають різні типи органайзерів. На сайті магазина канцтоварів ви знайдете планінги, недатовані і датовані щоденники, а також тижневики. Вироби останньої категорії опубліковані на цій сторінці, а їх пошук спрощує наявність фільтра. Досить клікнути по важливим критеріям:

 • торгова марка - Economix, AXENT, BRUNNEN;
 • розмір;
 • щільність паперу - 55, 80 і 100 г/м2;
 • кількість аркушів - 54 або 96;
 • формат - А3, А5;
 • колір - чорний, синій, м'ятний, рожевий.

Недатовані тижневики випускаються з однотонною обкладинкою, але можуть бути прикрашені орнаментами. Мультифункціональні моделі об'єднали в собі переваги щоденників і блокнотів.

У магазині Office-Mix замовити недатований тижневик можна для особистого користування і для вручення як подарунок. У будь-якому випадку ціни залишаються доступними, а обслуговуються покупці зі всієї України. Оформляйте замовлення на сайті, але перед цим не забудьте перевірити запас паперу А4, зошитів, письмового приладдя, а також побутової хімії та прибирального інвентарю, який в будь-який момент може втратити колишню новизну.

Додати свій

Роботам заборонено залишати відгуки
А якщо ви правильно відповісте скільки буде 4 + 5 значить ви не робот

Поки ніхто не оцінював. Будьте першими :-)

Часто задаваемые вопросы про Тижневик недатований

🚨Какие самые популярные товары в категории Тижневик недатований в интернет-магазине Офис-Микс?

🛍️ Какими брендами представлены Тижневик недатований на сайте?

На сегодняшний день в каталоге есть продукция таких торговых марок: BRUNNEN

💵 Сколько стоят Тижневик недатований ?

Актуальная цена на товары, представленные на нашем сайте: от 76 грн до 266 грн.

🛒 Почему рекомендуем купить Тижневик недатований на нашем сайте office-mix.com.ua?

Товары из категории Изделия из бумаги в каталоге представлены только от официальных поставщиков, имеют сертификаты качества и гарантию от производителя.

🤟 Какие самые покупаемые товары в категории Тижневик недатований в магазине канцелярии Office Mix?

🚚 Куда осуществляется доставка товаров из магазина Офис-Микс?

Доставка возможна в любую область Украины любыми курьерскими и почтовыми службами, а в Киеве также доступны услуги самовывоза и экспресс-доставки. Подробности — на странице «Оплата и доставка»
Предлагаем купить пакеты для льда либо же купить канцелярия на заказ по лучшей цене в интернет магазине канцелярии office-mix.com.ua с доставкой по Виннице и другим уголкам страны. Только в нашем магазине купить планшет в комплексте с магазин сладостей доставка в Северодонецк в течении 3х дней. А также, выгодные предложения на а3 купить и чашка термос киев — в нашем интернет магазине продажа продуктов питания через интернет Купив роллер ручка в Северодонецке у вас будет возможность заказ канцелярии
Наші клієнти
alert text
Вгору »