900–1800

Засіб для чищення килимів Бджілка ВОРС 48791 500 мл

Засіб для чищення килимів Бджілка ВОРС 48791 500 мл, Миючі і чистячі засоби
+38

Засіб для чищення килимів

0
Ціна 67 грн шт
0148791
  грн/шт
0
Виберіть хоча б один товар
Товарів на суму 67 грн

Торгова марка: Бджілка

Артикул: 48791

БДЖIЛКА-ВОРС для килимів 500 мл.
Призначення: для чищення килимів, м’яких меблів та оббивки салонів автомобілів в різних галузях промисловості, комунальному господарстві, на підприємствах, дитячих закладах, а також в побуті.
Властивості: Ефективне видалення бруду з килимів, м’яких меблів та оббивки салонів автомобілів досягається за допомогою спеціальних добавок. Ефективний при використанні в жорсткій та дуже жорсткій воді, з характерною миттєвою піною з ярко вираженою піноутворюючою здатністю.
Спосіб застосування: перед застосуванням засіб збовтати. Чищення вручну: очистити від пилу поверхню, що оброблюється. Розчинити 45-50 г засобу в 1 л води при температурі 20-30С. Спінити розчин за допомогою губки або щітки. Піну рівномірно нанести на поверхню, що очищується, та протерти губкою або щіткою.
Увага! Намагайтесь не перезволожувати поверхню. Після повного висихання видалити залишки бруду пилососом або щіткою. Чищення за допомогою машин: згідно до інструкції застосованого апарату. Витрати засобу: 50 г на 1 м2.

Тип засобу рідина
Тип для тканин, для килимів
Дивіться також
  • Рідкий засіб для дерев'яної підлоги, 750мл, PRONTO 0149831, Миючі і чистячі засоби Рідкий засіб для дерев'яної підлоги, 750мл, PRONTO 0149831
    266 грн шт
    Ідеально очищає, доглядає й захищає ваш улюблений паркет. Натуральні дерев'яні підлоги та ламінат потребують особливого догляду для збереження блиску та довгої експлуатації. Олії, що входять до складу, допомагають дбати про вашу підлогу. Ваша підлога надовго залишиться бездоганною.
    Не потребує змивання, не залишає розводів. Економічний: лише 2 ковпачки Pronto на 5 літрів води. М'яко очищає поверхню й доглядає завдяки унікальному складу. Захищає поверхню від несприятливого зовнішнього впливу.
    Артикул:
    Купити
  • Універсальний засіб для підлог лимон, 1000мл, Mr. PROPER 0149836_1, Миючі і чистячі засоби Універсальний засіб для підлог лимон, 1000мл, Mr. PROPER 0149836_1
    185 грн шт
    Запатентована технологія поверхнево-активних речовин покращує проникнення всередину жирових забруднень, розчиняє і виводить бруд. Може бути використаний у чистому вигляді, розчині або як спрей. Швидкий та легкий у застосуванні, оскільки у разі використання розчину не потребує змивання. Не залишає розводів на таких поверхнях, як неіржавка сталь і кахельна плитка. Засіб надає блиску та залишає приємний і свіжий стійкий запах.
    Артикул:
    Купити
  • Чистячий засіб Сан Клин з розпилювачем для плит, 500мл, Майстер Клінер Green House 0150898, Миючі і чистячі засоби Чистячий засіб Сан Клин з розпилювачем для плит, 500мл, Майстер Клінер Green House 0150898
    125 грн шт
    Сучасний засіб для видалення жиру, розроблений для задоволення вимог сьогоднішнього дня за спеціальною технологією. Засіб знімає бруд, жирові та харчові нашарування, кіптяву, сажу, а також ефективний для розчинення й видалення інших найстійкіших видів забруднень, зокрема плям від пригорілого цукру.
    Скорочує витрати та полегшує роботу з підтримання чистоти. Не містить абразивів. Не ушкоджує поверхню, що очищається.
    Артикул:
    Купити
  • Засіб для підлоги, 1000мл, Універсал Сан Клин 0149818, Миючі і чистячі засоби Засіб для підлоги, 1000мл, Універсал Сан Клин 0149818
    114 грн шт
    Швидко і без зусиль очистить підлогове покриття від будь-яких забруднень. Цей засіб для миття підлоги, завдяки спеціально розробленій формулі, підходить для очищення ламінату, паркету, кахлю, лінолеуму. Склад відмінно усуне бруд, крім цього створить захисний шар, що прибирає електростатичну напругу, внаслідок чого пил менше осідає і налипає на поверхні.
    Склад : деминерализованная вода, АПАВ і НПАВ, ЕДТА, силіконовий піногасник, консервант, суміш запашних речовин.
    Артикул:
    Купити
  • СІЛЛІТ ВАNG ковпачок для чищення будь-яких поверхонь 750мл 0150819, Миючі і чистячі засоби СІЛЛІТ ВАNG ковпачок для чищення будь-яких поверхонь 750мл 0150819
    262 грн шт
    Рідкий засіб для прибирання;
    для чищення ванної, для видалення іржі
    Артикул:
    Купити
  • Засіб для миття посуду BUROCLEAN EuroStandart 1л лайм та м'ята 10700791, Миючі і чистячі засоби Засіб для миття посуду BUROCLEAN EuroStandart 1л лайм та м'ята 10700791
    64 грн штука
    Засіб для миття посуду BUROCLEAN з ароматом "Лайм та м'ята" ідеально справляється з жиром, залишками їжі та неприємними запахами. Його густа формула ефективна навіть у холодній воді й не залежить від жорсткості води. Підходить для посуду зі скла, кераміки, пластику, металу та будь-якого кухонного приладдя. Аромат лайму та м'яти дарує відчуття свіжості після кожного миття. Пляшка з дозатором забезпечує зручне й економне використання засобу. Ідеальний для щоденного використання вдома, у кафе чи на виробництві.
    Артикул:
    Купити
  • Миючий засіб FAIRY 450г зелене яблуко для посуду 0149721, Миючі і чистячі засоби Миючий засіб FAIRY 450г зелене яблуко для посуду 0149721
    105 грн шт
    Рідкий засіб для миття посуду Fairy «Яблуко» ефективно видаляє жир та складні забруднення навіть у холодній воді. Концентрована формула утворює густу піну, завдяки чому засіб витрачається економно — однієї краплі достатньо для миття великої кількості посуду.
    Підходить для скляного, керамічного, пластикового, металевого та дерев’яного посуду. Активні компоненти швидко розщеплюють жир, усувають наліт від чаю й кави, залишки їжі та неприємні запахи без попереднього замочування. Об’єм — 450 мл. Має приємний аромат свіжого яблука.
    Артикул:
    Купити
  • Выбрать или купить Миючі і чистячі засоби Тип засобу рідина Всього: 66
Відгуки 0

Роботам заборонено залишати відгуки.
Якщо ви правильно відповісте скільки буде 7 + 4, значить ви не робот💡

Засіб для чищення килимів Бджілка ВОРС 48791 500 мл рекомендується вибрати і придбати за адекватною ціною на сайті канцелярії Офіс-Мікс з доставкою по Україні. Наш сайт office-mix.com.ua привозить товар з категорії проживають в регіонах Запоріжжя, Київ или Дніпро. напишіть співробітнику і він порадить Миючі і чистячі засоби або аналог товару із величезного асортименту товарів. Дізнатися про кращу пропозицію придбання якісного виробу можна за номером телефону: 044 585 31 25.

alert text