Меню
Малокитаївська
вулиця, Київ29
900–1800

Секрети вибору ідеального клейкої стрічки для офісу та дому

Дата публікації: 25 березня

Велика кількість офісних дрібниць забезпечує безперервний діловодний процес. Серед них варто виділити клейку стрічку, яка активно застосовується в різних галузях. Вона необхідна для виробництва, торгівлі та упаковки. Клейка стрічка потрібна як у корпоративних масштабах, так і представникам малого бізнесу та роздрібним продавцям. Від якості матеріалу найчастіше залежить кінцева міцність продукту, а магазин Office-Mix пропонує найкращу продукцію для допомоги бізнесу, а також особистого використання.

Клейка стрічка для офісу та будинку: різноманітність

Широкий асортимент товарів цієї категорії доступний на нашому сайті. Кожен вид представлений артикулами, які виробляються з урахуванням покладеного на них навантаження.

  • пакувальна стрічка — підходить для побутового та офісного використання, надійно склеює картон із шорсткими поверхнями;
  • двостороння стрічка - підбирається під вагу конкретної тари, широко застосовується в декорі;
  • малярна стрічка — необхідна для будівельних робіт, не залишає після себе слідів, дозволяючи реалізовувати різні дизайнерські ідеї.

Особливу увагу варто приділити скотчу. Саме він вважається популярним типом канцелярської клейкої стрічки. Відрізняється тонкою фактурою, прозорістю, відмінним зчепленням з папером та картоном.

vatman

На що звернути увагу при виборі клейкої стрічки

На надійність витратного матеріалу впливають такі фактори, як легкість відриву, міцність та клеючі властивості. У магазині Офіс-Мікс ви можете підібрати скотч, який не залишить слідів на паперових та міцних поверхнях, а ще буде легко відриватися без ножиць .

Широкий асортимент клейкої стрічки включає прозорий, двосторонній, укріплений, декоративний і кольоровий матеріал. Всі вони створені для вирішення конкретних завдань, тому мають особливості, що відповідають заявленим експлуатаційним властивостям.

Офісна клейка стрічка може застосовуватися не тільки у діловодстві. Її багатофункціональність легко оцінить кожен власник. За допомогою клейкого матеріалу можна маркувати предмети, тимчасово фіксувати дроти, а також екстрено ремонтувати різні речі, включаючи розриви на картонних і паперових листах.

Сучасна клейка стрічка допоможе вам навіть в організації комфортного робочого простору. Використовуйте невеликі відриви, щоб забезпечити постійне місце блокам із нотатками та іншим органайзерам. Також ви зможете зонувати особистий простір, якщо йдеться про спільний робочий стіл.

Клейка стрічка підходить і для творчих занять. Ви можете купити різнокольоровий декоративний матеріал, щоб прикрасити блокноти, зробити позначки на папках з документами. Двосторонній скотч буде чудовим рішенням для створення табличок та покажчиків, а також листівок, святкових прикрас, дитячих виробів.

Вибирайте клейку стрічку від найкращих виробників у нашому інтернет-магазині. Стати власником незамінного інструменту у вирішенні офісних та побутових завдань.

Рейтинг: 5.0 із 5, проголосувало: 1

Наші клієнти
alert text
Вгору »