Меню
Малокитаївська
вулиця, Київ29
900–1800

Вибір гумки для малювання або креслення

Дата публікації: 15 січня

Гумка — це невелика приналежність, завдяки якій зайві намальовані на папері лінії зникають. З його допомогою вдається усувати помилки у художніх роботах та кресленнях. Правильний вибір гумки — це гарантія успіху. В асортименті магазину Office-Mix ви обов'язково знайдете виріб, який підійде вам за всіма параметрами. Зараз пропонуємо вивчити статтю від наших експертів, щоб дізнатися, якими бувають ластики, з яких матеріалів вони виробляються і як знайти ідеальний варіант.

Види гумок

Ластики найчастіше виглядають як невеликі різнокольорові прямокутники. Вони займають зовсім мало місця в пеналі або органайзері, але не варто їх недооцінювати. Пральна гумка має важливу роль, і творчі люди знають про неї. Правильний вибір гумки - це гарантія того, що всі ідеї з підготовленими матеріалами вдасться втілити.

Зараз на ринку можна знайти м'які, жорсткі та навіть електронні гумки. Перший варіант відмінно підходить для стирання найменших помилок. З його допомогою легко здійснювати делікатні процеси без ризику розмазати слід олівця або пошкодити папір. Жорстка гумка грубіша на дотик і має більшу міцність, ніж попередній варіант. Вона здатна впоратися з лініями насичених кольорів. Електричні гумки з'явилися у вільному доступі не так давно. Їхня поява стала можливою завдяки стрімкому розвитку технологій. Це ефективний та зручний інноваційний інструмент, який не потребує сильного натискання на корпус під час використання. Кожен із варіантів має свої плюси та мінуси. Підбирати гумку слід під конкретні потреби.

lastyk_001

З чого зроблено гумку

Для виготовлення сучасних ефективних гумок використовуються різні матеріали. Пропонуємо розглянути найпопулярніші:

  • вулканізований каучук — найпоширеніший матеріал, використовується у виробництві звичайних гумок, ефективний і довго витрачається;
  • силікон — дозволяє отримати еластичні та м'які на дотик гумки, які дбайливо справляються з грифельними слідами;
  • пластик — найчастіше зустрічається у професійних гумках, застосовується художниками, справляється з інтенсивними слідами на папері.

Інформацію про матеріал гумки можна прочитати в каталозі на сторінці артикулу. Також її можна запитати у менеджерів магазину.

Яку гумку вибрати

Кожна гумка орієнтована на використання в певних ситуаціях. Неможливо купити єдину універсальну модель для малювання, креслення, виконання домашніх завдань. Краще підібрати гумки для кожного з завдань окремо.

При покупці гумки школяру варто зупинитися на гнучких та м'яких варіантах. Найкраще якщо виріб буде білим, оскільки у кольорових завжди залишається ризик того, що барвник залишиться на папері. Для стирання простих олівців м'яка гумка ідеальна, а ось для творчості кольоровими олівцями підійде твердий аксесуар.

Якщо ви плануєте витирати штрихування, варто зупинитися на гумці з пластиком. Вона гарантує мінімальне пошкодження аркуша. Ідеальним варіантом для передачі світла, виконання відблисків та інших мистецьких прийомів стане клячка.

Що таке клячка

Ви могли чути цю назву, але навіть не здогадуватися про що йдеться. Клячка — це гумка, яка стирає тільки барвник і зовсім не впливає на верхній шар паперу, на відміну від інших варіантів. За допомогою маленького шматочка клячки можна створювати чудові художні ефекти, навіть якщо малювати простим олівцем.

Уважно поставтеся до вибору ластика для креслення або малювання. Відкрийте каталог інтернет-магазину Офіс-Мікс, щоб підібрати вироби з різних матеріалів для творчих та професійних експериментів.

Поки ніхто не оцінював. Будьте першими :-)

Наші клієнти
alert text
Вгору »