Меню
Малокитаївська
вулиця, Київ29
900–1800

Картон для творчості Тип білий

Товаров найдено: 8
 • Набір білого крейдованого картону, 10 аркушів А4 180 г/м2 Zibi ZB.1991 Набір білого крейдованого картону, 10 аркушів А4 180 г/м2 Zibi ZB.1991
  Ціна
  26.7 грн шт
  Набір білого двостороннього картону — відмінний варіант для дорослого або дитячого творчості. З ним ви зможете втілити свої ідеї в життя. У набір включені 10 глянцевих двосторонніх білих аркушів формату А4. Щільність картону 180 г/м2. Дизайн папки представлений у двох варіантах. Купити
 • Набір білого картону А4 10 аркушів ZB.1990 Zibi Набір білого картону А4 10 аркушів ZB.1990 Zibi
  Ціна
  24.9 грн штука
  Набір білого целюлозного картону — відмінний варіант для дорослого або дитячого творчості. З ним Ви зможете втілити свої ідеї в життя. У набір включені 10 білих аркушів формату А4. Дизайн папки представлений у двох варіантах. Купити
 • Картон білий 10 аркушів A4 KITE Dogs K22-254 Картон білий 10 аркушів A4 KITE Dogs K22-254
  Ціна
  50 грн шт
  Набір білого двостороннього картону Kite у яскравій папці. Набір складається із 10 аркушів.
  Картон призначений для створення виробів та аплікацій, він розвиває дрібну моторику, творчі здібності дитини та просторове мислення. Не містить шкідливих речовин.
  Купити
 • Картон А4 білий односторонній 10 аркушів Kite K21-1254 Картон А4 білий односторонній 10 аркушів Kite K21-1254
  Ціна
  32.52 грн штука
  Наявність уточнюйте
  Набір одностороннього картону білого кольору Kite в яскравій картонній папці з зображенням зимового пейзажу, в асортименті 2 дизайну.
  Набір складається з 10 аркушів білого кольору.Щільний, має однорідну структуру і легко розрізається.
  Картон призначений для створення виробів і аплікацій, він розвиває дрібну моторику, творчі здібності дитини і просторове мислення.Не містить шкідливих речовин.Формат картону А4.Щільність 230 г/м2. Рекомендовано дітям дошкільного і шкільного віку.
  Купити
 • Картон білий А5 5 аркушів 200 г/м2 Zibi ZB.1992 Картон білий А5 5 аркушів 200 г/м2 Zibi ZB.1992
  Ціна
  3.72 грн штука
  Наявність уточнюйте
  Набір білого картону — відмінний варіант для дорослого або дитячого творчості. З ним ви зможете втілити свої ідеї в життя. У наборі: 5 аркушів, А5. Щільність картону 200 г/м2. Купити
 • Картон Kite My Little Pony білий 10 аркушів A4 LP21-254 Картон Kite My Little Pony білий 10 аркушів A4 LP21-254
  Ціна
  44.1 грн шт
  Наявність уточнюйте
  Набір білого двостороннього картону Kite в яскравій картонній папці із зображенням Май Літл Поні, який сподобається кожній дівчинці. Набір складається із 10 аркушів.
  Картон білий, щільний, має однорідну текстуру та легко розрізається. Картон призначений для створення об'ємних аплікацій. Створення аплікацій розвиває дрібну моторику дитини, творчі здібності та просторове мислення. Не містить шкідливих речовин. Рекомендовано дітям дошкільного та шкільного віку.
  Купити
 • Картон Kite Hello Kitty білий 10 аркушів A4 HK21-254 Картон Kite Hello Kitty білий 10 аркушів A4 HK21-254
  Ціна
  44.1 грн шт
  Наявність уточнюйте
  Набір білого двостороннього картону Kite в яскравій картонній папці із зображенням кошеняти Хелло Кітті, який сподобається кожній дівчинці. Набір складається з 10 аркушів. Картон білий, щільний, має однорідну текстуру та легко розрізається. Картон призначений для створення об'ємних аплікацій. Створення аплікацій розвиває дрібну моторику дитини, творчі здібності та просторове мислення. Не містить шкідливих речовин. Рекомендовано дітям дошкільного та шкільного віку. Купити
 • Картон Kite Hot Wheels білий 10 аркушів A4 HW21-254 Картон Kite Hot Wheels білий 10 аркушів A4 HW21-254
  Ціна
  44.1 грн шт
  Наявність уточнюйте
  Набір білого двостороннього картону Kite в яскравій картонній папці з зображенням машинок Хот Вілс, який сподобається кожному хлопчику. Набір складається із 10 аркушів.
  Картон білий, щільний, має однорідну текстуру та легко розрізається. Картон призначений для створення об'ємних аплікацій. Створення аплікацій розвиває дрібну моторику дитини, творчі здібності та просторове мислення. Не містить шкідливих речовин. Рекомендовано дітям дошкільного та шкільного віку.
  Купити

Додати свій

Роботам заборонено залишати відгуки
А якщо ви правильно відповісте скільки буде 9 + 2 значить ви не робот

Поки ніхто не оцінював. Будьте першими :-)

Часто задаваемые вопросы про Картон для творчості Тип білий

🚨Какие самые популярные товары в категории Картон для творчості Тип білий в интернет-магазине Офис-Микс?

🛍️ Какими брендами представлены Картон для творчості Тип білий на сайте?

На сегодняшний день в каталоге есть продукция таких торговых марок: Galeria Papieru, Kite, ZiBi

💵 Сколько стоят Картон для творчості Тип білий?

Актуальная цена на товары, представленные на нашем сайте: от 3 грн до 50 грн.

🛒 Почему рекомендуем купить Картон для творчості Тип білий на нашем сайте office-mix.com.ua?

Товары из категории Изделия из бумаги в каталоге представлены только от официальных поставщиков, имеют сертификаты качества и гарантию от производителя.

🤟 Какие самые покупаемые товары в категории Картон для творчості Тип білий в магазине канцелярии Office Mix?

🚚 Куда осуществляется доставка товаров из магазина Офис-Микс?

Доставка возможна в любую область Украины любыми курьерскими и почтовыми службами, а в Киеве также доступны услуги самовывоза и экспресс-доставки. Подробности — на странице «Оплата и доставка»
Мы рекомендуем Вам купить библию подарочную ,а так же купить канцелярия на заказ по лучшей цене в магазине канцелярских товаров office-mix.com.ua с доставкой по Краматорску и другим регионам Украины. Только сегодня купить упаковку в комплексте с канцелярские товары заказать доставка в Полтава в течении 3х дней. А также, наилучшие предложения на блокноты харьков и канцелярия магазин — в каталоге бумага для принтера рулонная Заказав цена бумага для офиса а4 украина в Лисичанске получите возможность заказать самоклеющиеся этикетки
Наші клієнти
alert text
Вгору »