Меню
Малокитаївська
вулиця, Київ29
900–1800

Папки-реєстратори Axent

Товаров найдено: 7
 • Папка-реєстратор А4 Delta by AXENT D1711-C 5 см із двостороннім покриттям Папка-реєстратор А4 Delta by AXENT D1711-C 5 см із двостороннім покриттям
  Ціна
  98...100 грн шт
  Варіацій товару: 22 Папки-реєстратори Delta by Axent з двостороннім покриттям з поліпропілену міцні, стійкі до механічних пошкоджень та стійкі на полиці. Місткість даної папки: до 350 аркушів. Поставляється у зібраному вигляді. Товщина обкладинки: 2 мм. Ширина корінця: 50 мм.
  Металева окантовка захищає куточки папки від деформації. Надійний дуговий механізм з металевим притиском дозволяє легко додавати та витягувати документи. Замки фіксації утримують папку у закритому стані. Також папка має змінний індекс та кільце для зручного захоплення на корінці.
  Купити
 • Папка-реєстратор А4 Delta by AXENT D1714-C 7.5 см з одностороннім покриттям Папка-реєстратор А4 Delta by AXENT D1714-C 7.5 см з одностороннім покриттям
  Ціна
  37...92 грн шт
  Варіацій товару: 22 Папка-реєстратор з одностороннім покриттям має якісну картонну обкладинку завтовшки 2 мм.
  Папки-реєстратори Delta by Axent з одностороннім покриттям з поліпропілену міцні, стійкі до механічних пошкоджень та стійкі на полиці. Замки фіксації утримують папку у закритому стані.
  Місткість даної папки: до 450 аркушів. Поставляється у зібраному вигляді. Ширина корінця: 75 мм. Папка має змінний індекс та кільце для зручного захоплення на корінці.
  Металева окантовка захищає куточки папки від деформації. Надійний дуговий механізм з металевим притиском дозволяє легко додавати та витягувати документи.
  Купити
 • Папка-реєстратор A4 з двостороннім покриттям Prestige+ 5см Axent 1721-C-A Папка-реєстратор A4 з двостороннім покриттям Prestige+ 5см Axent 1721-C-A
  Ціна
  135 грн шт
  Варіацій товару: 15 Папки-реєстратори використовуються для систематизації, архівації та зберігання великої кількості паперів. Папки-реєстратори Axent з серії Prestige+ це папки з якісним двостороннім покриттям з поліпропілену з ексклюзивною текстурою. Вони міцні, стійкі до механічних пошкоджень і стійкі на полиці навіть у наповненому вигляді завдяки щільній картонній обкладинці 2.2 мм. Металева окантовка захищає кутики папки від деформації. Надійний дуговий механізм з металевим притиском дозволяє легко додавати і вилучати документи. Замки фіксації утримують папку в закритому стані. Папки мають змінний індекс і кільце для захвату на корінці.
  Трендові кольори дозволяють підібрати папку-реєстратор в корпоративних кольорах компанії, різноманітність кольорів допомагає в систематизації.
  Купити
 • Папка-реєстратор А4 Delta by AXENT D1712-C 7.5 см із двостороннім покриттям Папка-реєстратор А4 Delta by AXENT D1712-C 7.5 см із двостороннім покриттям
  Ціна
  98...100 грн шт
  Варіацій товару: 22 Папки-реєстратори Delta by Axent з двостороннім покриттям з поліпропілену міцні, стійкі до механічних пошкоджень та стійкі на полиці. Місткість даної папки: до 450 аркушів. Поставляється у зібраному вигляді. Товщина обкладинки: 2 мм. Ширина корінця: 75 мм. Папка має змінний індекс та кільце для зручного захоплення на корінці.
  Металева окантовка захищає куточки папки від деформації. Надійний дуговий механізм з металевим притиском дозволяє легко додавати та витягувати документи. Замки фіксації утримують папку у закритому стані.
  Купити
 • Папка-реєстратор А4 Delta by AXENT D1713-C 5 см з одностороннім покриттям Папка-реєстратор А4 Delta by AXENT D1713-C 5 см з одностороннім покриттям
  Ціна
  89...92 грн шт
  Варіацій товару: 22 Папки-реєстратори Delta by Axent з одностороннім покриттям з поліпропілену міцні, стійкі до механічних пошкоджень та стійкі на полиці. Місткість даної папки: до 350 аркушів. Поставляється у зібраному вигляді. Товщина обкладинки: 2 мм. Ширина корінця: 50 мм.
  Металева окантовка захищає куточки папки від деформації. Надійний дуговий механізм з металевим притиском дозволяє легко додавати та витягувати документи. Замки фіксації утримують папку у закритому стані. Також папка має змінний індекс та кільце для зручного захоплення на корінці.
  Купити
 • Папка-реєстратор з двостороннім покриттям Prestige+ 7.5 см Axent 1722-C-A Папка-реєстратор з двостороннім покриттям Prestige+ 7.5 см Axent 1722-C-A
  Ціна
  135 грн шт
  Варіацій товару: 15 Папки-реєстратори використовуються для систематизації, архівації та зберігання великої кількості паперів. Папки-реєстратори Axent з серії Prestige+ це папки з якісним двостороннім покриттям з поліпропілену з ексклюзивною текстурою. Вони міцні, стійкі до механічних пошкоджень і стійкі на полиці навіть у наповненому вигляді завдяки щільній картонній обкладинці 2.2 мм. Металева окантовка захищає кутики папки від деформації. Надійний дуговий механізм з металевим притиском дозволяє легко додавати і вилучати документи. Замки фіксації утримують папку в закритому стані. Папки мають змінний індекс і кільце для захвату на корінці. Ширина корінця папки: 7.5 см
  Трендові кольори дозволяють підібрати папку-реєстратор в корпоративних кольорах компанії, різноманітність кольорів допомагає в систематизації.
  Купити
 • Папка-реєстратор односторонній AXENT 75 мм D1720-C Папка-реєстратор односторонній AXENT 75 мм D1720-C
  Ціна
  85 грн шт
  Наявність уточнюйте
  Вона незамінна для систематизації, архівації та зберігання великої кількості паперів. Практичний арочний механізм зручний для роботи з великим об'ємом документів: він дозволяє при необхідності витягти окремий файл, не витягуючи решту, а також додавати нові документи в будь-якому порядку. Щільна обкладинка збереже їх у ідеальному стані. Стильне однотонне оформлення у класичному чорному кольорі ідеально впишеться в інтер'єр офісу. Купити

Додати свій

Роботам заборонено залишати відгуки
А якщо ви правильно відповісте скільки буде 6 + 3 значить ви не робот

Поки ніхто не оцінював. Будьте першими :-)

Часто задаваемые вопросы про Папки-реєстратори Axent

🚨Какие самые популярные товары в категории Папки-реєстратори Axent в интернет-магазине Офис-Микс?

💵 Сколько стоят Папки-реєстратори Axent?

Актуальная цена на товары, представленные на нашем сайте: от 37 грн до 135 грн.

🛒 Почему рекомендуем купить Папки-реєстратори Axent на нашем сайте office-mix.com.ua?

Товары из категории Изделия из бумаги в каталоге представлены только от официальных поставщиков, имеют сертификаты качества и гарантию от производителя.

🤟 Какие самые покупаемые товары в категории Папки-реєстратори Axent в магазине канцелярии Office Mix?

🚚 Куда осуществляется доставка товаров из магазина Офис-Микс?

Доставка возможна в любую область Украины любыми курьерскими и почтовыми службами, а в Киеве также доступны услуги самовывоза и экспресс-доставки. Подробности — на странице «Оплата и доставка»
У нас возможно купить подвесные папки ,а так же купить канцелярия на заказ по выгодной цене на сайте https://office-mix.com.ua/ с доставкой по Николаеву и другим регионам Украины. Только у нас купить урну в комплексте с машинка для подсчета банкнот доставка в Кременчуг в течении 3х дней. А также, лучшее предложение на аппарата кассового или пакеты для монет — в каталоге нашего магазина кофе растворимый интернет магазин Купив футляр для пластиковых карточек в Кропивницком получите возможность заказать канцтовары
Наші клієнти
alert text
Вгору »