Меню
Малокитаївська
вулиця, Київ29
900–1800

Клейка двостороння стрічка 3М VHB 100F/UR-12-33 прозора 12ммх33м

Клейка двостороння стрічка 3М VHB 100F/UR-12-33 прозора 12ммх33м
+38

Скотч

0
Ціна 756 грн шт
100F/UR-12-33
  грн/шт 0
Виберіть хоча б один товар
Товарів на суму 756 грн

Торгова марка: 3M

Артикул: 100F/UR-12-33

3M VHB 100F - прозора акрилова стрічка, ідеальне рішення для створення невидимої лінії з'єднання в конструкціях. Використання клейкої двосторонньої стрічки 3М VHB 100F у конструкціях замість традиційних механічних кріплень дозволяє досягти кращого результату та забезпечує естетичний вигляд. Забезпечує міцне з'єднання та володіє відмінними герметизуючими властивостями. Здатна поглинати утворювані вібрації та демонструє високу стійкість до УФ-випромінювання, температури та розчинників. Товщина стрічки без захисного лайнера - 1 мм, що дозволяє легко склеювати прозорі пластики, метали та скло. Ця стрічка ідеально підходить для різних застосувань, включаючи аплікації, що потребують невидимої склейки.

Тип канцелярський, технічний
Колір прозорий
Ширина 12 мм
Довжина 33 м
Вид двосторонній
Особливість морозостійкість, кріплення надміцне
Дивіться також
  • Стрічка клейка канцелярська прозора 18 мм х 20 ярд Axent 3014-A Стрічка клейка канцелярська прозора 18 мм х 20 ярд Axent 3014-A
    7.02 грн шт
    Канцелярська клейка стрічка використовується в офісних, банківської та побутовій сфері для склеювання пошкоджених документів, скріплення сторінок, розклеювання оголошень, захисту написів, виготовлення етикеток, для упаковки подарунків, коробок, пакетів і ін. Стрічка канцелярська Axent має прозору поверхню. Стрічка практично не видно на різних поверхнях.
    Ширина: 20 м. Довжина: 18 мм. Товщина: 40 мкм.
    Артикул:
    Купити
  • Стрічка клейка канцелярська, 24 мм х 20 ярд Axent 3016-A Стрічка клейка канцелярська, 24 мм х 20 ярд Axent 3016-A
    10.2 грн шт
    Канцелярська клейка стрічка використовується в офісних, банківської та побутовій сфері для склеювання пошкоджених документів, скріплення, розклеювання оголошень, захисту написів, виготовлення етикеток, для упаковки подарунків, коробок, пакетів та іншого.
    Ширина: 24 мм, Довжина: 20 ярд.
    Артикул:
    Купити
  • Стрічка клеєння канцелярська декоративна 18 мм x 10 м OPTIMA, O4536 Стрічка клеєння канцелярська декоративна 18 мм x 10 м OPTIMA, O4536
    5.82 грн шт
    Варіацій товару: 5 Стрічка клейка канцелярська декоративна 18 мм x 10 м Optima.
    Використовується в канцелярських цілях для виділення і для декорування.
    Артикул:
    Купити
  • Клейка двостороння стрічка Montex SHS 1050 МТХ/UR-19-34 прозора 19мм х 34м Клейка двостороння стрічка Montex SHS 1050 МТХ/UR-19-34 прозора 19мм х 34м
    316 грн шт
    Прозора піно-акрилова стрічка Montex SHS MTX1050 виготовлена за спеціальною технологією. Така стрічка зможе замінити не лише заклепки, зварні точкові шви, клеї та інші види монтажу, але також забезпечує зручність та простоту використання у багатьох інтер'єрах та екстер'єрах. Прозорі стрічки Montex чудово підходять як для застосування в дизайні та облаштуванні будинку, так і для професійного застосування в конструкціях.
    - Відмінно працює з прозорими матеріалами (полікарбонатом та прозорими пластиками, склом), при цьому створює зовсім непомітне з'єднання.
    - Завдяки еластичності матеріал має стійкість як до перепадів температури, так і до вібрації. Якісні клейові властивості створюють постійне ущільнення в точках склеювання.
    - Чудово працює з різнорідними матеріалами. Висока початкова адгезія і висока стійкість до ультрафіолетового випромінювання, а також хороша хімічна стійкість.
    – Мала товщина стрічки робить її незамінною у деяких конструкціях. Застосовується з такими матеріалами як скло, метал, пластик, полікарбонат, акрил.
    Артикул:
    Купити
  • Клейка двостороння стрічка Montex SHS 1100 МТХ/UR-19-34 акрилова прозора 19мм х 34м Клейка двостороння стрічка Montex SHS 1100 МТХ/UR-19-34 акрилова прозора 19мм х 34м
    452 грн шт
    Прозора піно-акрилова стрічка Montex SHS MTX1100 виготовлена за спеціальною технологією, має чудову адгезію, хорошу еластичність і відмінну довговічність. Застосується з такими матеріалами як: скло, метал, пластик, полікарбонат, акрил.
    Стрічка з акрилової піни може замінити не лише заклепки, точкові зварні шви, клеї та інші види монтажу, але також забезпечує зручність та простоту використання у багатьох інтер'єрах та екстер'єрах. Сімейство прозорих стрічок Montex відмінно підходить як для застосування в дизайні та облаштуванні будинку, так і для професійного застосування в конструкціях.
    Завдяки еластичності матеріалу має стійкість як до перепадів температури, так і до вібрації. Якісні клейові властивості створюють постійне ущільнення в точках склеювання. Добре працює з різнорідними матеріалами. Стрічка володіє високою стійкістю до УФ-випромінювання, а також хорошою хімічною стійкістю.
    Артикул:
    Купити
  • Монтажна двостороння стрічка Montex SHS MTX1100-12-2.0 прозора 12мм х 2м Монтажна двостороння стрічка Montex SHS MTX1100-12-2.0 прозора 12мм х 2м
    100 грн шт
    Прозора піно-акрилова стрічка Montex SHS MTX1100 виготовлена за спеціальною технологією, має чудову адгезію, хорошу еластичність і відмінну довговічність. Стрічка може замінити не лише заклепки, точкові зварні шви, клеї та інші види монтажу, але також забезпечує зручність та простоту використання у багатьох інтер'єрах та екстер'єрах. Якісні клейові властивості створюють постійне ущільнення в точках склеювання. Стрічка має високу початкову адгезію, стійкість до УФ-випромінювання, а також хорошу хімічну стійкість. Застосовується з: склом, металом, пластиком, полікарбонатом, акрилом.
    Прозорі стрічки Montex відмінно підходять як для застосування в дизайні та облаштуванні будинку, так і для професійного застосування в конструкціях. Чудово працює з прозорими матеріалами: полікарбонатом та прозорими пластиками, склом, при цьому створюючи повністю непомітне з'єднання. Завдяки еластичності матеріалу має стійкість як до перепадів температури, так і до вібрації.
    Артикул:
    Купити
  • Монтажна двостороння стрічка Montex SHS MTX5023-19-2,0 товщина 0.8 мм (19 мм х 2 м) сіра Монтажна двостороння стрічка Montex SHS MTX5023-19-2,0 товщина 0.8 мм (19 мм х 2 м) сіра
    112 грн шт
    Сіра піно-акрилова стрічка Montex SHS MTX5023, виготовлена за спеціальною технологією, має чудову адгезію, хорошу еластичність і відмінну довговічність.
    Даний вид стрічки відмінно підійде для кріплення молдингів та інших деталей як в інтер'єрі, так і екстер'єрі автомобіля, а також різних конструкцій, що потребують особливо міцного з'єднання.
    Стрічка з акрилової піни може замінити не лише заклепки, точкові зварні шви, клеї та інші види монтажу, але також забезпечить зручність та простоту використання у багатьох інтер'єрах та екстер'єрах. Сімейство сірих стрічок Montex чудово показує себе в роботі, як усередині, так і зовні приміщення, дизайнерських застосуваннях та складних конструкціях.
    Основні особливості та переваги:
    • Стрічка відмінно підходить для більшості застосувань.
    • Товщина 0,8 мм дозволяє створювати непомітне кріплення з високою надійністю, у разі невисоких коливань температури.
    • З'єднання з використанням цієї стрічки мають високу надійність і довговічність, при цьому створюючи в місцях приклеювання ущільнення, що захищає від вологи.
    • Висока стійкість до УФ-випромінювання, а також хороша хімічна стійкість.
    Застосування: Скло, метал, пластик, полікарбонат, акрил, дерево, керамограніт.
    Артикул:
    Купити
  • Выбрать или купить Скотч Тип канцелярський Всього: 86
  • Клейка стрічка 3M 60 GPH/UR-12-33 двостороння сіра 12ммх33м Клейка стрічка 3M 60 GPH/UR-12-33 двостороння сіра 12ммх33м
    822 грн шт
    Двостороння клейка стрічка 3M - це високоякісна двостороння акрилова монтажна стрічка, призначена для надміцного склеювання різних матеріалів з високою термостійкістю до +230°C. Ця стрічка ідеально підходить для зовнішніх та внутрішніх робіт, оскільки має чудові герметизуючі властивості.
    Завдяки підвищеній м'якості та еластичності, стрічка забезпечує максимальний контакт з поверхнею при склеюванні жорстких матеріалів і шорстких поверхонь. 3M VHB GPH-060GF підходить для склеювання металів (в тому числі з порошковим фарбуванням), скла, кераміки, багатьох різновидів пластмас (жорсткого ПВХ, оргскла, полікарбонату), дерева, ДСП, фанери, картону, а також композитних матеріалів.
    Основні застосування 3M VHB GPH-060GF - це аплікації, що потребують максимальної надійності та витримки надвисоких температур. Якщо вам потрібно надійне і міцне склеювання матеріалів, то двостороння клейка стрічка 3M - це оптимальний вибір.
    Артикул:
    Купити
  • Клейка двостороння стрічка 3М VHB 100F/UR-19-33 прозора 19ммх33м Клейка двостороння стрічка 3М VHB 100F/UR-19-33 прозора 19ммх33м
    1198 грн шт
    3M VHB 100F - прозора акрилова стрічка, ідеальне рішення для створення невидимої лінії з'єднання в конструкціях. Використання клейкої двосторонньої стрічки 3М VHB 100F у конструкціях замість традиційних механічних кріплень дозволяє досягти кращого результату та забезпечує естетичний вигляд. Забезпечує міцне з'єднання та володіє відмінними герметизуючими властивостями. Здатна поглинати утворювані вібрації та демонструє високу стійкість до УФ-випромінювання, температури та розчинників. Товщина стрічки без захисного лайнера - 1 мм, що дозволяє легко склеювати прозорі пластики, метали та скло. Ця стрічка ідеально підходить для різних застосувань, включаючи аплікації, що потребують невидимої склейки.
    Артикул:
    Купити
  • Клейка двостороння стрічка 3М VHB 1100 РТ/UR-19-66 чорна 19мм х 66м Клейка двостороння стрічка 3М VHB 1100 РТ/UR-19-66 чорна 19мм х 66м
    4645 грн шт
    Стрічка серії 3M VHB PT1100 виготовлена з чорної акрилової піни та найкраще підходить для кріплення елементів екстер’єру та інтер’єру автомобіля. Особливі властивості продукту забезпечують високу адгезію до складних поверхонь.
    Основні призначення: приклейка деталей кузова автомобіля, таких як молдинги, вітровики, вставки, емблеми, дзеркала та інших застосувань де потрібне надміцне з’єднання до складних поверхонь. Дана стрічка може компенсувати навантаження завдяки своїй унікальній в’язко-еластичності. На відміну від спінених клейких стрічок (ПЕ, ПУ клейкі стрічки), вони можуть справлятися зі значною різницею подовження між субстратами у разі зміни температури.
    Висока початкова адгезія дозволяє негайно проводити подальшу обробку без тимчасової фіксації чи пристосувань.
    Артикул:
    Купити
  • Клейка двостороння стрічка Montex SHS 5154 МТХ/UR-25-34 сіра 25мм х 34м Клейка двостороння стрічка Montex SHS 5154 МТХ/UR-25-34 сіра 25мм х 34м
    469 грн шт
    Сіра піно-акрилова стрічка Montex SHS MTX 5154. Виготовлена за спеціальною технологією, має чудову адгезію, хорошу еластичність і відмінну довговічність.
    Даний тип стрічки є найбільш універсальним рішенням для надійного склеювання різних матеріалів. Підвищена м'якість та еластичність стрічки також дозволяють отримати повніший контакт з поверхнею при з'єднанні жорстких матеріалів та шорстких поверхонь. Стрічка з акрилової піни може замінити не лише заклепки, точкові зварні шви, клеї та інші види монтажу, але також забезпечить зручність та простоту використання у багатьох інтер'єрах та екстер'єрах.
    Стрічки Montex чудово показують себе в роботі як усередині, так і зовні приміщення, дизайнерських застосуваннях та складних конструкціях. Основні особливості та переваги:
    • Дана стрічка є однією з найбільш універсальних, маючи середню товщину, якісний адгезив та всі основні переваги спінених акрилових стрічок.
    • З'єднання на основі цієї стрічки мають високу надійність і довговічність, при цьому створюючи в місцях приклеювання ущільнення, що захищає від вологи.
    • Висока стійкість до УФ-випромінювання, а також хороша хімічна стійкість.
    Застосування: скло, метал, пластик, полікарбонат, поліпропілен, акрил, дерево, керамограніт.
    Артикул:
    Купити
  • Монтажна двостороння стрічка Montex SHS MTX1050-25-2.0 прозора 25ммх2м Монтажна двостороння стрічка Montex SHS MTX1050-25-2.0 прозора 25ммх2м
    145 грн шт
    Прозора піно-акрилова стрічка Montex SHS MTX1050, виготовлена за спеціальною технологією, має чудову адгезію, хорошу еластичність і відмінну довговічність.
    Стрічка з акрилової піни може замінити не лише заклепки, точкові зварні шви, клеї та інші види монтажу, але також забезпечує зручність та простоту використання у багатьох інтер'єрах та екстер'єрах.
    Сімейство прозорих стрічок Montex відмінно підходить як для застосування в дизайні та облаштуванні будинку, так і для професійного застосування в конструкціях. Застосування: скло, метал, пластик, полікарбонат, акрил.
    Основні особливості та переваги:
    - Чудово працює з прозорими матеріалами: полікарбонатом та прозорими пластиками, склом, при цьому створюючи повністю непомітне з'єднання.
    - Завдяки еластичності матеріалу має стійкість як до перепадів температури, так і до вібрації.
    - Якісні клейові властивості створюють постійне ущільнення в точках склеювання.
    - Добре працює з різнорідними матеріалами.
    - Висока початкова адгезія.
    - Висока стійкість до УФ-випромінювання, а також хороша хімічна стійкість.
    - Мала товщина стрічки робить її незамінною у деяких конструкціях.
    Артикул:
    Купити
  • Клейка двостороння стрічка 3М VHB 4952 Р/UR-12-33 біла 12мм х 33м Клейка двостороння стрічка 3М VHB 4952 Р/UR-12-33 біла 12мм х 33м
    1341 грн шт
    3М VHB 4952P - двостороння клейка стрічка підвищеної міцності, яка використовується як всередині, так і ззовні приміщень. Ця стрічка має високу стійкість до розчинників та погодних умов, і є ідеальним вибором для складних пластмас та матеріалів із низькою поверхневою енергією, таких як ПЕ/ПП.
    Практично непомітне кріплення зберігає поверхні рівними. Стрічка заміняє механічне кріплення (заклепки, зварні шви, гвинти) або клеї. Створює постійне ущільнення від води, вологи тощо. Також дозволяє використовувати тонші, легші та різнорідні матеріали.
    Застосування 3М VHB 4952P: аплікації, що потребують надміцного з’єднання; складні пластики та матеріали з низькою поверхневою енергією, такі як ПЕ/ПП.
    Артикул:
    Купити
  • Монтажна двостороння стрічка 3M VHB 4905F-12-2 товщина 0.5 мм (12мм х 2м) прозора Монтажна двостороння стрічка 3M VHB 4905F-12-2 товщина 0.5 мм (12мм х 2м) прозора
    107 грн шт
    3M VHB прозора - акрилова стрічка, ідеальне рішення для створення невидимої лінії з'єднання в конструкціях. Забезпечує міцне з'єднання та володіє відмінними герметизуючими властивостями. Здатна поглинати утворювані вібрації та демонструє високу стійкість до УФ-випромінювання, температури та розчинників. Товщина стрічки без захисного лайнера становить 0.5 мм, що дозволяє легко склеювати прозорі пластики, метали та скло.
    Використання цієї стрічки у конструкціях замість традиційних механічних кріплень дозволяє досягти кращого результату та забезпечує естетичний вигляд.
    Артикул:
    Купити
  • Выбрать или купить Скотч Тип технічний Всього: 97
  • Скотч пакувальний Economix коричневий 48 мм х 33м E40826 Скотч пакувальний Economix коричневий 48 мм х 33м E40826
    15.42 грн шт
    Клейка стрічка пакувальна Economix ідеально підходить для упаковки середніх за розмірами і вагою вантажів. Не боїться вологи, не темніє з часом.
    Артикул:
    Купити
  • Скотч канцелярський прозорий Transparent 33м х 12 мм Kores K50312 Скотч канцелярський прозорий Transparent 33м х 12 мм Kores K50312
    26.58 грн шт
    Клеюча стрічка не боїться вологи, не темніє з часом. Має сильний клеючий шар. Відкривається вручну при невеликому поперечному зусиллі.
    Артикул:
    Купити
  • Клейка двостороння стрічка 3М VHB GPH 110 GPH/UR-19-33 сіра 19мм х 33м Клейка двостороння стрічка 3М VHB GPH 110 GPH/UR-19-33 сіра 19мм х 33м
    1445 грн шт
    3M VHB GPH-110GF - це високоякісна двостороння акрилова монтажна стрічка, призначена для надміцного склеювання різних матеріалів з високою термостійкістю до +230°C. Ця стрічка ідеально підходить для зовнішніх та внутрішніх робіт, оскільки має чудові герметизуючі властивості.
    Модель підходить для склеювання металів (в тому числі з порошковим фарбуванням), скла, кераміки, багатьох різновидів пластмас (жорсткого ПВХ, оргскла, полікарбонату), дерева, ДСП, фанери, картону, а також композитних матеріалів. Основні застосування - це аплікації, що потребують максимальної надійності та витримки надвисоких температур.
    Завдяки підвищеній м'якості та еластичності, стрічка забезпечує максимальний контакт з поверхнею при склеюванні жорстких матеріалів і шорстких поверхонь.
    Артикул:
    Купити
  • Клейка двостороння стрічка 3М VHB 100F/UR-9-33 прозора 9ммх33м Клейка двостороння стрічка 3М VHB 100F/UR-9-33 прозора 9ммх33м
    567 грн шт
    3M VHB 100F - прозора акрилова стрічка, ідеальне рішення для створення невидимої лінії з'єднання в конструкціях. Використання клейкої двосторонньої стрічки 3М VHB 100F у конструкціях замість традиційних механічних кріплень дозволяє досягти кращого результату та забезпечує естетичний вигляд. Забезпечує міцне з'єднання та володіє відмінними герметизуючими властивостями. Здатна поглинати утворювані вібрації та демонструє високу стійкість до УФ-випромінювання, температури та розчинників. Товщина стрічки без захисного лайнера - 1 мм, що дозволяє легко склеювати прозорі пластики, метали та скло. Ця стрічка ідеально підходить для різних застосувань, включаючи аплікації, що потребують невидимої склейки.
    Артикул:
    Купити
  • Клейка двостороння стрічка 3М VHB 4952 Р/UR-19-33 біла 19мм х 33м Клейка двостороння стрічка 3М VHB 4952 Р/UR-19-33 біла 19мм х 33м
    2124 грн шт
    3М VHB 4952P - двостороння клейка стрічка підвищеної міцності, яка використовується як всередині, так і ззовні приміщень. Ця стрічка має високу стійкість до розчинників та погодних умов, і є ідеальним вибором для складних пластмас та матеріалів із низькою поверхневою енергією, таких як ПЕ/ПП. Застосування 3М VHB 4952P: аплікації, що потребують надміцного з’єднання; складні пластики та матеріали з низькою поверхневою енергією, такі як ПЕ/ПП.
    Практично непомітне кріплення зберігає поверхні рівними. Стрічка заміняє механічне кріплення (заклепки, зварні шви, гвинти) або клеї. Створює постійне ущільнення від води, вологи тощо. Також дозволяє використовувати тонші, легші та різнорідні матеріали.
    Артикул:
    Купити
  • Клейка двостороння стрічка 3М VHB 100F/UR-25-33 прозора 25ммх33м Клейка двостороння стрічка 3М VHB 100F/UR-25-33 прозора 25ммх33м
    1576 грн шт
    3M VHB 100F - прозора акрилова стрічка, ідеальне рішення для створення невидимої лінії з'єднання в конструкціях. Використання клейкої двосторонньої стрічки 3М VHB 100F у конструкціях замість традиційних механічних кріплень дозволяє досягти кращого результату та забезпечує естетичний вигляд. Забезпечує міцне з'єднання та володіє відмінними герметизуючими властивостями. Здатна поглинати утворювані вібрації та демонструє високу стійкість до УФ-випромінювання, температури та розчинників. Товщина стрічки без захисного лайнера - 1 мм, що дозволяє легко склеювати прозорі пластики, метали та скло. Ця стрічка ідеально підходить для різних застосувань, включаючи аплікації, що потребують невидимої склейки.
    Артикул:
    Купити
  • Клейка двостороння стрічка 3М VHB 4952 Р/UR-25-33 біла 25мм х 33м Клейка двостороння стрічка 3М VHB 4952 Р/UR-25-33 біла 25мм х 33м
    2795 грн шт
    3М VHB 4952P - двостороння клейка стрічка підвищеної міцності, яка використовується як всередині, так і ззовні приміщень. Ця стрічка має високу стійкість до розчинників та погодних умов, і є ідеальним вибором для складних пластмас та матеріалів із низькою поверхневою енергією, таких як ПЕ/ПП.
    Практично непомітне кріплення зберігає поверхні рівними. Стрічка заміняє механічне кріплення (заклепки, зварні шви, гвинти) або клеї. Створює постійне ущільнення від води, вологи тощо. Також дозволяє використовувати тонші, легші та різнорідні матеріали.
    Застосування 3М VHB 4952P: аплікації, що потребують надміцного з’єднання; складні пластики та матеріали з низькою поверхневою енергією, такі як ПЕ/ПП.
    Артикул:
    Купити
  • Выбрать или купить Скотч Довжина 33 м Всього: 19
  • Клейка двостороння стрічка 3М VHB GPH 110 GPH/UR-19-33 сіра 19мм х 33м Клейка двостороння стрічка 3М VHB GPH 110 GPH/UR-19-33 сіра 19мм х 33м
    1445 грн шт
    3M VHB GPH-110GF - це високоякісна двостороння акрилова монтажна стрічка, призначена для надміцного склеювання різних матеріалів з високою термостійкістю до +230°C. Ця стрічка ідеально підходить для зовнішніх та внутрішніх робіт, оскільки має чудові герметизуючі властивості.
    Модель підходить для склеювання металів (в тому числі з порошковим фарбуванням), скла, кераміки, багатьох різновидів пластмас (жорсткого ПВХ, оргскла, полікарбонату), дерева, ДСП, фанери, картону, а також композитних матеріалів. Основні застосування - це аплікації, що потребують максимальної надійності та витримки надвисоких температур.
    Завдяки підвищеній м'якості та еластичності, стрічка забезпечує максимальний контакт з поверхнею при склеюванні жорстких матеріалів і шорстких поверхонь.
    Артикул:
    Купити
  • Клейка двостороння стрічка Montex SHS 1100 МТХ/UR-25-34 акрилова прозора 25мм х 34м Клейка двостороння стрічка Montex SHS 1100 МТХ/UR-25-34 акрилова прозора 25мм х 34м
    595 грн шт
    Прозора піно-акрилова стрічка Montex SHS MTX1100 виготовлена за спеціальною технологією, має чудову адгезію, хорошу еластичність і відмінну довговічність. Застосується з такими матеріалами як: скло, метал, пластик, полікарбонат, акрил.
    Стрічка з акрилової піни може замінити не лише заклепки, точкові зварні шви, клеї та інші види монтажу, але також забезпечує зручність та простоту використання у багатьох інтер'єрах та екстер'єрах. Сімейство прозорих стрічок Montex відмінно підходить як для застосування в дизайні та облаштуванні будинку, так і для професійного застосування в конструкціях.
    Завдяки еластичності матеріалу має стійкість як до перепадів температури, так і до вібрації. Якісні клейові властивості створюють постійне ущільнення в точках склеювання. Добре працює з різнорідними матеріалами. Стрічка володіє високою стійкістю до УФ-випромінювання, а також хорошою хімічною стійкістю.
    Артикул:
    Купити
  • Клейка двостороння стрічка 3М 9084/UR-25-50 напівпрозора 25мм х 50м Клейка двостороння стрічка 3М 9084/UR-25-50 напівпрозора 25мм х 50м
    460 грн шт
    Двостороння клейка стрічка на тонкій основі 3М 9084 з акриловим адгезивом та нетканою основою - надійний засіб для фіксації та з'єднання різних матеріалів. Ця стрічка має гарну стійкість до розчинників, що робить її ідеальною для застосування в поліграфії та рекламі. Вона часто використовується для монтажу плакатів, банерів та вивісок, а також для склеювання паперу, пластику, картону та тканин.
    Багетні майстерні, рукоділля, хоббі, декор та дизайн - ці сфери також використовують двосторонню клейку стрічку на тонкій основі 3М 9084, як надійний засіб для з'єднання матеріалів та виконання різних завдань.
    Артикул:
    Купити
  • Клейка двостороння стрічка Montex SHS 5023 МТХ/UR-9-34 сіра 9мм х 34м Клейка двостороння стрічка Montex SHS 5023 МТХ/UR-9-34 сіра 9мм х 34м
    245 грн шт
    Сіра піно-акрилова стрічка Montex SHS MTX5023 виготовлена за спеціальною технологією, має чудову адгезію, хорошу еластичність і довговічність. Даний вид стрічки відмінно підійде для кріплення молдингів та інших деталей як в інтер'єрі, так і екстер'єрі автомобіля, а також різних конструкцій, що потребують особливо міцного з'єднання. Стрічка з акрилової піни може замінити не лише заклепки, точкові зварні шви, клеї та інші види монтажу, але також забезпечить зручність та простоту використання у багатьох інтер'єрах та екстер'єрах.
    Стрічки Montex сірого кольору чудово показують себе в роботі, як усередині, так і зовні приміщення, дизайнерських застосуваннях та складних конструкціях. Основні особливості та переваги:
    • Стрічка відмінно підходить для більшості застосувань.
    • Товщина 0.8 мм дозволяє створювати непомітне кріплення з високою надійністю, у разі невисоких коливань температури.
    • З'єднання з використанням цієї стрічки мають високу надійність і довговічність, при цьому створюючи в місцях приклеювання ущільнення, що захищає від вологи.
    • Висока стійкість до УФ-випромінювання, а також хороша хімічна стійкість.
    Застосування: скло, метал, пластик, полікарбонат, акрил, дерево, керамограніт.
    Артикул:
    Купити
  • Монтажна двостороння стрічка Montex SHS MTX1050-19-2.0 прозора 19ммх2м Монтажна двостороння стрічка Montex SHS MTX1050-19-2.0 прозора 19ммх2м
    115 грн шт
    Прозора піно-акрилова стрічка Montex SHS MTX1050, виготовлена за спеціальною технологією, має чудову адгезію, хорошу еластичність і відмінну довговічність.
    Стрічка з акрилової піни може замінити не лише заклепки, точкові зварні шви, клеї та інші види монтажу, але також забезпечує зручність та простоту використання у багатьох інтер'єрах та екстер'єрах.
    Сімейство прозорих стрічок Montex відмінно підходить як для застосування в дизайні та облаштуванні будинку, так і для професійного застосування в конструкціях. Застосування: скло, метал, пластик, полікарбонат, акрил.
    Основні особливості та переваги:
    - Чудово працює з прозорими матеріалами: полікарбонатом та прозорими пластиками, склом, при цьому створюючи повністю непомітне з'єднання.
    - Завдяки еластичності матеріалу має стійкість як до перепадів температури, так і до вібрації.
    - Якісні клейові властивості створюють постійне ущільнення в точках склеювання.
    - Добре працює з різнорідними матеріалами.
    - Висока початкова адгезія.
    - Висока стійкість до УФ-випромінювання, а також хороша хімічна стійкість.
    - Мала товщина стрічки робить її незамінною у деяких конструкціях.
    Артикул:
    Купити
  • Монтажна двостороння стрічка Montex SHS MTX1100-19-2.0 прозора 19мм х 2м Монтажна двостороння стрічка Montex SHS MTX1100-19-2.0 прозора 19мм х 2м
    133 грн шт
    Прозора піно-акрилова стрічка Montex SHS MTX1100 виготовлена за спеціальною технологією, має чудову адгезію, хорошу еластичність і відмінну довговічність. Стрічка може замінити не лише заклепки, точкові зварні шви, клеї та інші види монтажу, але також забезпечує зручність та простоту використання у багатьох інтер'єрах та екстер'єрах.
    Прозорі стрічки Montex відмінно підходять як для застосування в дизайні та облаштуванні будинку, так і для професійного застосування в конструкціях. Чудово працює з прозорими матеріалами: полікарбонатом та прозорими пластиками, склом, при цьому створюючи повністю непомітне з'єднання. Завдяки еластичності матеріалу має стійкість як до перепадів температури, так і до вібрації. Якісні клейові властивості створюють постійне ущільнення в точках склеювання. Стрічка також має високу початкову адгезію, стійкість до УФ-випромінювання, а також хорошу хімічну стійкість. Застосовується з: склом, металом, пластиком, полікарбонатом, акрилом.
    Артикул:
    Купити
  • Клейка двостороння стрічка Montex SHS 5023 МТХ/UR-25-34 сіра 25мм х 34м Клейка двостороння стрічка Montex SHS 5023 МТХ/UR-25-34 сіра 25мм х 34м
    679 грн шт
    Сіра піно-акрилова стрічка Montex SHS MTX5023 виготовлена за спеціальною технологією, має чудову адгезію, хорошу еластичність і довговічність. Даний вид стрічки відмінно підійде для кріплення молдингів та інших деталей як в інтер'єрі, так і екстер'єрі автомобіля, а також різних конструкцій, що потребують особливо міцного з'єднання. Стрічка з акрилової піни може замінити не лише заклепки, точкові зварні шви, клеї та інші види монтажу, але також забезпечить зручність та простоту використання у багатьох інтер'єрах та екстер'єрах.
    Стрічки Montex сірого кольору чудово показують себе в роботі, як усередині, так і зовні приміщення, дизайнерських застосуваннях та складних конструкціях. Основні особливості та переваги:
    • Стрічка відмінно підходить для більшості застосувань.
    • Товщина 0.8 мм дозволяє створювати непомітне кріплення з високою надійністю, у разі невисоких коливань температури.
    • З'єднання з використанням цієї стрічки мають високу надійність і довговічність, при цьому створюючи в місцях приклеювання ущільнення, що захищає від вологи.
    • Висока стійкість до УФ-випромінювання, а також хороша хімічна стійкість.
    Застосування: скло, метал, пластик, полікарбонат, акрил, дерево, керамограніт.
    Артикул:
    Купити
  • Выбрать или купить Скотч Особливість морозостійкість Всього: 75
  • Монтажна двостороння стрічка 3М VHB 0914-F-12-2.0 прозора 12мм х 2м Монтажна двостороння стрічка 3М VHB 0914-F-12-2.0 прозора 12мм х 2м
    97 грн шт
    Монтажна двостороння стрічка 3М VHB - акрилова стрічка, чужовий вибір, аби створити невидиму лінію з'єднання в конструкціях. Вона забезпечує міцне з'єднання та володіє відмінними герметизуючими властивостями. Також здатна поглинати утворювані вібрації та демонструє високу стійкість до УФ-випромінювання, температури та розчинників.
    Товщина стрічки без захисного лайнера становить 1.0 мм, що дозволяє легко склеювати прозорі пластики, метал та скло. Використання 3M VHB у конструкціях замість традиційних механічних кріплень дозволяє досягти кращого результату та забезпечує естетичний вигляд. Ця стрічка ідеально підходить для різних застосувань, включаючи аплікації, що потребують невидимої склейки.
    Артикул:
    Купити
  • Клейка двостороння стрічка Montex SHS 1050 МТХ/UR-25-34 прозора 25мм х 34м Клейка двостороння стрічка Montex SHS 1050 МТХ/UR-25-34 прозора 25мм х 34м
    416 грн шт
    Прозора піно-акрилова стрічка Montex SHS MTX1050 виготовлена за спеціальною технологією. Така стрічка зможе замінити не лише заклепки, зварні точкові шви, клеї та інші види монтажу, але також забезпечує зручність та простоту використання у багатьох інтер'єрах та екстер'єрах. Прозорі стрічки Montex чудово підходять як для застосування в дизайні та облаштуванні будинку, так і для професійного застосування в конструкціях.
    - Відмінно працює з прозорими матеріалами (полікарбонатом та прозорими пластиками, склом), при цьому створює зовсім непомітне з'єднання.
    - Завдяки еластичності матеріал має стійкість як до перепадів температури, так і до вібрації. Якісні клейові властивості створюють постійне ущільнення в точках склеювання.
    - Чудово працює з різнорідними матеріалами. Висока початкова адгезія і висока стійкість до ультрафіолетового випромінювання, а також хороша хімічна стійкість.
    – Мала товщина стрічки робить її незамінною у деяких конструкціях. Застосовується з такими матеріалами як скло, метал, пластик, полікарбонат, акрил.
    Артикул:
    Купити
  • Клейка двостороння стрічка Montex SHS 5125 МТХ/UR-19-34 чорна 19мм х 34м Клейка двостороння стрічка Montex SHS 5125 МТХ/UR-19-34 чорна 19мм х 34м
    774 грн шт
    Чорна піно-акрилова стрічка Montex SHS MTX5125 виготовлена за спеціальною технологією, має чудову адгезію, хорошу еластичність і довговічність.
    Дана стрічка здатна справлятися там, де іншим стрічкам доводиться складно – при склеюванні матеріалів з низькою поверхневою енергією: складних пластиків, порошково-пофарбованих поверхонь і т.д. Стрічка з акрилової піни може замінити не лише заклепки, точкові зварні шви, клеї та інші види монтажу, але також забезпечить зручність та простоту використання у багатьох інтер'єрах та екстер'єрах. Застосування: скло, метал, пластик, полікарбонат, поліпропілен, акрил, дерево, керамограніт.
    Основні особливості та переваги:
    • Підходить для роботи, як з простими, так і зі складними матеріалами.
    • Має модифікований адгезив, а також є відносно менш щільною, що дозволяє досягти максимально щільного з'єднання при натисканні.
    • Може застосовуватись для екстер'єру автомобіля.
    • Висока стійкість до УФ-випромінювання, а також хороша хімічна стійкість.
    Артикул:
    Купити
  • Монтажна двостороння стрічка Montex SHS MTX1050-9-2.0 прозора 9ммх2м Монтажна двостороння стрічка Montex SHS MTX1050-9-2.0 прозора 9ммх2м
    100 грн шт
    Прозора піно-акрилова стрічка Montex SHS MTX1050, виготовлена за спеціальною технологією, має чудову адгезію, хорошу еластичність і відмінну довговічність.
    Стрічка з акрилової піни може замінити не лише заклепки, точкові зварні шви, клеї та інші види монтажу, але також забезпечує зручність та простоту використання у багатьох інтер'єрах та екстер'єрах.
    Сімейство прозорих стрічок Montex відмінно підходить як для застосування в дизайні та облаштуванні будинку, так і для професійного застосування в конструкціях. Застосування: скло, метал, пластик, полікарбонат, акрил.
    Основні особливості та переваги:
    - Чудово працює з прозорими матеріалами: полікарбонатом та прозорими пластиками, склом, при цьому створюючи повністю непомітне з'єднання.
    - Завдяки еластичності матеріалу має стійкість як до перепадів температури, так і до вібрації.
    - Якісні клейові властивості створюють постійне ущільнення в точках склеювання.
    - Добре працює з різнорідними матеріалами.
    - Висока початкова адгезія.
    - Висока стійкість до УФ-випромінювання, а також хороша хімічна стійкість.
    - Мала товщина стрічки робить її незамінною у деяких конструкціях.
    Артикул:
    Купити
  • Клейка двостороння стрічка Montex SHS 5023 МТХ/UR-25-34 сіра 25мм х 34м Клейка двостороння стрічка Montex SHS 5023 МТХ/UR-25-34 сіра 25мм х 34м
    679 грн шт
    Сіра піно-акрилова стрічка Montex SHS MTX5023 виготовлена за спеціальною технологією, має чудову адгезію, хорошу еластичність і довговічність. Даний вид стрічки відмінно підійде для кріплення молдингів та інших деталей як в інтер'єрі, так і екстер'єрі автомобіля, а також різних конструкцій, що потребують особливо міцного з'єднання. Стрічка з акрилової піни може замінити не лише заклепки, точкові зварні шви, клеї та інші види монтажу, але також забезпечить зручність та простоту використання у багатьох інтер'єрах та екстер'єрах.
    Стрічки Montex сірого кольору чудово показують себе в роботі, як усередині, так і зовні приміщення, дизайнерських застосуваннях та складних конструкціях. Основні особливості та переваги:
    • Стрічка відмінно підходить для більшості застосувань.
    • Товщина 0.8 мм дозволяє створювати непомітне кріплення з високою надійністю, у разі невисоких коливань температури.
    • З'єднання з використанням цієї стрічки мають високу надійність і довговічність, при цьому створюючи в місцях приклеювання ущільнення, що захищає від вологи.
    • Висока стійкість до УФ-випромінювання, а також хороша хімічна стійкість.
    Застосування: скло, метал, пластик, полікарбонат, акрил, дерево, керамограніт.
    Артикул:
    Купити
  • Клейка двостороння стрічка 3М VHB 4952 Р/UR-25-33 біла 25мм х 33м Клейка двостороння стрічка 3М VHB 4952 Р/UR-25-33 біла 25мм х 33м
    2795 грн шт
    3М VHB 4952P - двостороння клейка стрічка підвищеної міцності, яка використовується як всередині, так і ззовні приміщень. Ця стрічка має високу стійкість до розчинників та погодних умов, і є ідеальним вибором для складних пластмас та матеріалів із низькою поверхневою енергією, таких як ПЕ/ПП.
    Практично непомітне кріплення зберігає поверхні рівними. Стрічка заміняє механічне кріплення (заклепки, зварні шви, гвинти) або клеї. Створює постійне ущільнення від води, вологи тощо. Також дозволяє використовувати тонші, легші та різнорідні матеріали.
    Застосування 3М VHB 4952P: аплікації, що потребують надміцного з’єднання; складні пластики та матеріали з низькою поверхневою енергією, такі як ПЕ/ПП.
    Артикул:
    Купити
  • Клейка двостороння стрічка 3М VHB 50F/UR-9-66 прозора 9мм х 66м Клейка двостороння стрічка 3М VHB 50F/UR-9-66 прозора 9мм х 66м
    1600 грн шт
    3M VHB 50F - прозора акрилова стрічка, ідеальне рішення для створення невидимої лінії з'єднання в конструкціях. Забезпечує міцне з'єднання та володіє відмінними герметизуючими властивостями. Також стрічка здатна поглинати утворювані вібрації та демонструє високу стійкість до УФ-випромінювання, температури та розчинників.
    Товщина стрічки без захисного лайнера становить 0.5 мм, що дозволяє легко склеювати прозорі пластики, метали та скло. Використання 3M VHB 50F у конструкціях замість традиційних механічних кріплень дозволяє досягти кращого результату та забезпечує естетичний вигляд.
    Ця стрічка ідеально підходить для різних застосувань, включаючи аплікації, що потребують невидимої склейки. Завдяки своїм унікальним властивостям, 3M VHB 50F є надійним та ефективним рішенням для будь-яких проектів, які потребують невидимої лінії з'єднання.
    Артикул:
    Купити
  • Выбрать или купить Скотч Особливість кріплення надміцне Всього: 58

Роботам заборонено залишати відгуки
А якщо ви правильно відповісте скільки буде 5 + 1 значить ви не робот

Клейка двостороння стрічка 3М VHB 100F/UR-12-33 прозора 12ммх33м рекомендується придбати за нормальною ціною на сайті Офіс-Мікс з доставкою в усі міста України. office-mix.com.ua - сайт, який виконає доставку товарів в Харків, Кривий Ріг или Одеса. Зателефонуйте консультанту і він запропонує Вам Скотч або аналог продукту із величезного асортименту товарів. дізнатися деталі про вигідну пропозиціюі вибору оригінальнго виробу можна за нашим номером телефону: 093 170 14 09.

alert text