Фотополімер рідкий Trodat 1 кг IDEAL i-50/1
Торгова марка: Trodat
Артикул: IDEAL i-50/1
Країна-виробник: Австрія
Ideal i50 plus дозволяє створювати кліше, які чудово змочуються як традиційної штемпельною фарбою на водній основі, так і флексографічного. Цей полімер рекомендується для виготовлення штампів з дуже дрібними, тонкими деталями і складними візерунками. Висока ступінь в'язкості і велика еластичність роблять його одним з найбільш міцних і довговічних фотополімерів.
| Маса | 1000 гр |
| Тип | фотополімер |
-
Фотополімер Imagepac 2,3 мм 5521
ImagePac Green - готовий до використання рідкий фотополімер для виготовлення кліше печаток і штампів. Розфасований в спеціальні вакуумні упаковки різних розмірів. При його використанні немає необхідності застосовувати захисну плівку, субстрат і бордюрную стрічку. Виключає можливість появи пухирців. Відсутність потреби у зберіганні 4-х компонентів: підкладка, стрічка-герметик, що покриває шар і рідкий полимерса. На 30% менше переливу, ніж на традиційний рідкий полімер.55...103 грн шт
Розміри: А4-210 x 297 мм, A8-52 x 74 мм, A7-74 x 105 мм, A6-105 x 148 мм, A5-148 x 210 ммАртикул: 5521Купити -
Фотополімер рідкий 1 кг Colop VX55
Рідкий фотополімер добре відтворює зображення, розширений експозиційний діапазон. Після тужавіння приймає твердість: 50 Shore A. Стійкий до УФ-лікуванню. Ємність: 1 кг.1822 грн штАртикул: VX55Купити - Выбрать или купить Додатковий асортимент Тип фотополімер Всього: 2
Фотополімер рідкий IDEAL 1 кг i-50/1 Trodat рекомендуємо вибрати і придбати за нормальною ціною на нашому сайті Office-mix з доставкою в усі регіони України. Наш сайт office-mix оперативно привезе жителям міст: Харків, Запоріжжя или Одеса. Зателефонуйте менеджеру і він порадить Вам Додатковий асортимент або аналог продукту із широкого асортименту товарів. дізнатися всі деталі про привабливу пропозицію вибору надійного виробу можна за номером: 044 585 31 25.