900–1800

Губка для дошок з магнітом Donau 7638001-99

Губка для дошок з магнітом Donau 7638001-99, Аксесуари для презентаційного обладнання
+38

Губка для сухостираєма дощок

0
Ціна 99 грн шт
7638001-99
  грн/шт
0
Виберіть хоча б один товар
Товарів на суму 99 грн

Торгова марка: Donau

Артикул: 7638001-99

Країна-виробник: Швейцарія

Губка для сухостираєма дощок з магнітом. Виконана з пористого пружного матеріалу. Ергономічна форма. Повстяна основа, легко видаляє сліди маркерів, не розмазує і не дряпає поверхню. Магніт надійно утримує губку на дошці. Губка повинна бути сухою, не мочити!

Розмір 11х5.7х2.5 см
Тип губка
Колір жовтий
Кількість в упаковці 1 шт.
Дивіться також
  • Губка для дошок з магнітом Donau 7638001-99, Аксесуари для презентаційного обладнання Губка для дошок з магнітом Donau 7638001-99
    99 грн шт
    Губка для сухостираєма дощок з магнітом. Виконана з пористого пружного матеріалу. Ергономічна форма. Повстяна основа, легко видаляє сліди маркерів, не розмазує і не дряпає поверхню. Магніт надійно утримує губку на дошці. Губка повинна бути сухою, не мочити!
    Артикул:
    Купити
  • Губка для сухої очистки маркерної дошки BM.0071 Buromax, Аксесуари для презентаційного обладнання Губка для сухої очистки маркерної дошки BM.0071 Buromax
    47.16 грн шт
    Губка для сухої очистки маркерної дошки Buromax. Дуже практична губка для очищення дошки, яка легко кріпиться до дошки з допомогою магніту.
    Артикул:
    Купити
  • Губка для дощок Axent 9804-A, Аксесуари для презентаційного обладнання Губка для дощок Axent 9804-A
    22.98 грн шт
    Варіацій товару: 3 Губка магнітна Axent 9804-A легко видаляє записи маркерів з поверхні сухостираєма дошок і фліпчартів. Ергономічна хвилеподібна форма з витягнутими куточками допомагає при необхідності акуратно стерти точкові ділянки. Губка виготовлена зі зносостійкого і приємного на дотик матеріалу EVA. Завдяки вбудованому магніту губка надійно кріпиться до дошки і завжди під рукою.
    Розмір губки 110х57х22 мм.
    Артикул:
    Купити
  • Губка магнітна Nobo Eco для маркерних дошок 1905325, Аксесуари для презентаційного обладнання Губка магнітна Nobo Eco для маркерних дошок 1905325
    933 грн шт
    Високоякісний магнітний стирач ефективно видаляє сліди чорнила з поверхні дошки. Розмір: 228х89х40 мм.
    Ідеально поміщається на поличку для маркерів, завдяки унікальному дизайну. Змінні серветки дозволяють зберегти кращу ефективність гумки. Завдяки магніту, стирач можна зберігати прямо на поверхні дошки.
    Артикул:
    Купити
  • Губка для дощок магнітна Kores K20860, Аксесуари для презентаційного обладнання Губка для дощок магнітна Kores K20860
    114 грн шт
    Артикул:
    Купити
  • Губка магнітна OVAL для стирання маркера з дошки 2х3 AS120, Аксесуари для презентаційного обладнання Губка магнітна OVAL для стирання маркера з дошки 2х3 AS120
    163 грн шт
    Губка магнітна в пластиковому корпусі.
    Розмір 14х4х3 см.
    Призначена для стирання слідів маркера з магнітно-маркерної дошки.
    Губка має вбудований магніт, який відмінно кріпиться до магнітної дошки, а також змінний, повстяний вкладиш, що кріпиться за допомогою липкої основи, нанесеної на губку.
    Додатково можна придбати набір змінних вкладишів - AS130.
    Артикул:
    Купити
  • Губка для сухого очищення маркерної дошки Buromax МІНІ 70x40мм асорті BM.0075, Аксесуари для презентаційного обладнання Губка для сухого очищення маркерної дошки Buromax МІНІ 70x40мм асорті BM.0075
    20.04 грн шт
    Міні-губка для сухого стирання маркера від BUROMAX – надійний помічник, який швидко і чисто допоможе стерти записи з магнітно-маркерної поверхні. Її невеликий розмір не заважає демонстрації та сприйняттю інформації, але робоча поверхня вчасно буде чистою.
    Розмір: 70х40х18 мм. Виготовлена з легкого та приємного на дотик EVA-матеріалу та має фетрову робочу частину.
    Має вбудований магніт для кріплення на металевій поверхні.
    Колір асорті: червоний, синій, жовтий.
    Артикул:
    Купити
  • Выбрать или купить Аксесуари для презентаційного обладнання Тип губка Всього: 15
  • Рамки магнітні Magnetoplan A4 Magnetofix Frame Blue Set 1130303, Аксесуари для презентаційного обладнання Рамки магнітні Magnetoplan A4 Magnetofix Frame Blue Set 1130303
    863 грн пач
    Варіацій товару: 5 Рамки magnetofix представляють собою прозорі плівки з полівінілхлориду з виділеними кольоровими оправами. Під самою оправою з виворітного боку по трьом боків рамки приліплені клапті магнітного ПВХ.
    Магнітні рамки потрібні для швидкого і легкого розміщення інформації на довільних феромагнітних плоских або циліндричних поверхнях.
    Ширина окантовки рамки 10 мм.
    Магнітно-адгезивні краї: дві вузькі сторони і одна - широка.
    Артикул:
    Купити
  • Магніти прямокутні 55x22/1.3 Magnetoplan Rechteck Assorted Set 1665110, Аксесуари для презентаційного обладнання Магніти прямокутні 55x22/1.3 Magnetoplan Rechteck Assorted Set 1665110
    365 грн шт
    Варіацій товару: 9 Ферритові магніти прямокутної форми Rechteck в пластиковому корпусі з розширеною верхньою площею для зручного захоплення забезпечують комфорт при роботі, легко встановлюються і знімаються з поверхні феромагнітної панелі.
    Спеціальне покриття нижньої контактної площадки магніту захищає використовувану феромагнітну поверхню і запобігає появі на ній подряпин.
    Застосовуваний у виробництві магнітів високоякісний клей надійно з'єднує феритовий сердечник і пластиковий корпус магніту.
    За допомогою магнітів можна надійно закріпити малюнки, фотографії, інформаційні листки, плани тощо, не пошкоджуючи поверхню.
    Габаритні розміри магніту Rechteck: 55 x 22 x 8 мм (Д x Ш x В).
    Сила зчеплення: 1.3 кг.
    Артикул:
    Купити
  • Магніти-смайли 20/0. 02 Magnetoplan Smile Set 16671, Аксесуари для презентаційного обладнання Магніти-смайли 20/0. 02 Magnetoplan Smile Set 16671
    125 грн пач
    Барвисті смайл-магніти яскраво жовтого кольору активно використовуються в календарному плануванні, в організації робочих процесів, а також магніти-смайли можна використовувати для розміщення інформаційних матеріалів на фліпчартах, магнітно-маркерних дошках або будь-який інший феромагнітної поверхні.
    Сила зчеплення магнітів дозволяє утримувати до чотирьох аркушів формату A4 щільністю 80 г / кв.м.
    Артикул:
    Купити
  • Магніти круглі 30/0.7 Magnetoplan Discofix Standard Black Set 1664212, Аксесуари для презентаційного обладнання Магніти круглі 30/0.7 Magnetoplan Discofix Standard Black Set 1664212
    185 грн шт
    Варіацій товару: 8 Ферритові магніти Discofix Standard в пластиковому корпусі з розширеним капелюшком для зручного захоплення забезпечують комфорт при роботі, легко встановлюються і знімаються з поверхні феромагнітної панелі.
    Спеціальне покриття контактної поверхні магніту захищає використовувану феромагнітну поверхню і запобігає появі на ній подряпин.
    Застосовуваний у виробництві магнітів високоякісний клей надійно з'єднує феритовий сердечник і пластиковий корпус магніту.
    За допомогою магнітів можна надійно закріпити малюнки, фотографії, інформаційні листки, плани тощо, не пошкоджуючи поверхню.
    Габаритні розміри магніту Discofix Standard: ?30 x 8 мм (D x В).
    Сила зчеплення: 0.7 кг.
    Артикул:
    Купити
  • Губка для сухостираєма дощок з магнітом Buromax BM.0074, Аксесуари для презентаційного обладнання Губка для сухостираєма дощок з магнітом Buromax BM.0074
    13.18...28.08 грн шт
    Варіацій товару: 4 Губка для сухостиральних дощок призначена для стирання маркера з дошки завдяки фетровому основі.
    Легко видаляє сліди маркера, що не розмиває і не дряпає поверхню.
    Магніт надійно утримує губку на дошці.
    Виготовлена з етіленвінілацетатата, ізностойкій, легкий, нетоксичний матеріал EVA.
    Розмір: 110х58х21 мм.
    Артикул:
    Купити
  • Очищувач універсальний 100 Magnetoplan Universal Cleaner Kit 12297, Аксесуари для презентаційного обладнання Очищувач універсальний 100 Magnetoplan Universal Cleaner Kit 12297
    879 грн шт
    Екологічний універсальний очищувач призначений для акуратного глибокого очищення магнітно-маркерних дошок, фліпчартів, будь-яких емальованих і лакованих поверхонь, пластмас, металів і т.д.
    У комплекті з спеціальною губкою демонструє надзвичайно високу миючу здатність і ефективність.
    Досить змочити губку водою, намастити тонким шаром пасти, спінити пасту і можна приступати до контактного очищення поверхонь. Очищувач м'яко видаляє будь-які забруднення, полірує і консервує поверхню, захищаючи її від агресивних зовнішніх впливів.
    Артикул:
    Купити
  • Магніти ергономічні середні 30/0.7 Magnetoplan Ergo Medium Set 16640, Аксесуари для презентаційного обладнання Магніти ергономічні середні 30/0.7 Magnetoplan Ergo Medium Set 16640
    222...379 грн шт
    Варіацій товару: 12 Магніти ергономічні середні Ergo Medium феритові круглі, діаметром 30 мм, в пластиковому корпусі різних кольорів. Поставляються у наборі з 10 шт.
    Дані магніти забезпечують максимальний комфорт при роботі та легко знімаються з поверхні феромагнітної панелі. Спеціальне покриття нижньої сторони магніту захищає феромагнітну поверхню, що використовується, і запобігає появі на ній подряпин. Високоякісний клей гарантує міцний зв'язок феритового осердя з пластиковим корпусом магніту.
    Магніти Ergo виробляються у двох розмірах:
    - середні Medium з діаметром 30 мм із силою зчеплення 0.7 кг;
    - великі Large з діаметром 34 мм із силою зчеплення 2 кг.
    Всі магніти серії Ergo доступні у дванадцяти яскравих кольорах. Висока якість виготовлення, широкий вибір кольорів і два розміри дають можливість використовувати їх будь-де!
    Габаритні розміри середнього магніту: 30 х 8 мм (діаметр х висота).
    Сила зчеплення: 0.7 кг.
    Артикул:
    Купити
  • Выбрать или купить Аксесуари для презентаційного обладнання Колір жовтий Всього: 13
Відгуки 0

Роботам заборонено залишати відгуки.
Якщо ви правильно відповісте скільки буде 10 + 7, значить ви не робот💡

Губка для дошок з магнітом Donau 7638001-99 пропонуємо вибрати і придбати за виправданою ціною на сайті канцтоварів Office-mix з доставкою по Україні. office-mix.com.ua - сайт, який реалізує доставку з категорії проживають в регіонах Харків, Дніпро или Луцьк. наберіть фахівцеві і він порадить Вам Аксесуари для презентаційного обладнання або аналог продукту із багатого асортименту товарів. дізнатися всі деталі про кращу пропозицію придбання якісного виробу можете по телефону: 044 585 31 25.

alert text