900–1800

Губка магнітна Nobo Eco для маркерних дошок 1905325

Губка магнітна Nobo Eco для маркерних дошок 1905325, Аксесуари для презентаційного обладнання
+38

Губка для сухостираєма дощок

0
Ціна 933 грн шт
1905325
  грн/шт 0
Виберіть хоча б один товар
Товарів на суму 933 грн

Торгова марка: NOBO

Артикул: 1905325

Високоякісний магнітний стирач ефективно видаляє сліди чорнила з поверхні дошки. Розмір: 228х89х40 мм.
Ідеально поміщається на поличку для маркерів, завдяки унікальному дизайну. Змінні серветки дозволяють зберегти кращу ефективність гумки. Завдяки магніту, стирач можна зберігати прямо на поверхні дошки.

Колір білий
Розмір 22.8х8.9х4 см
Тип губка
Кількість в упаковці 1 шт.

Дивіться також
  • Змінні тканинні вкладиші для гумки Nobo Eco (10 шт) 1901434, Аксесуари для презентаційного обладнання Змінні тканинні вкладиші для гумки Nobo Eco (10 шт) 1901434
    494 грн шт
    Змінні тканинні вкладиші для гумки Nobo Eco (1901433)
    У блістері з европодвесом.
    Артикул:
    Купити
  • Губка магнітна OVAL для стирання маркера з дошки 2х3 AS120, Аксесуари для презентаційного обладнання Губка магнітна OVAL для стирання маркера з дошки 2х3 AS120
    163 грн шт
    Губка магнітна в пластиковому корпусі.
    Розмір 14х4х3 см.
    Призначена для стирання слідів маркера з магнітно-маркерної дошки.
    Губка має вбудований магніт, який відмінно кріпиться до магнітної дошки, а також змінний, повстяний вкладиш, що кріпиться за допомогою липкої основи, нанесеної на губку.
    Додатково можна придбати набір змінних вкладишів - AS130.
    Артикул:
    Купити
  • Магніти круглі 30/0.7 Magnetoplan Discofix Standard Black Set 1664212, Аксесуари для презентаційного обладнання Магніти круглі 30/0.7 Magnetoplan Discofix Standard Black Set 1664212
    185 грн шт
    Варіацій товару: 8 Ферритові магніти Discofix Standard в пластиковому корпусі з розширеним капелюшком для зручного захоплення забезпечують комфорт при роботі, легко встановлюються і знімаються з поверхні феромагнітної панелі.
    Спеціальне покриття контактної поверхні магніту захищає використовувану феромагнітну поверхню і запобігає появі на ній подряпин.
    Застосовуваний у виробництві магнітів високоякісний клей надійно з'єднує феритовий сердечник і пластиковий корпус магніту.
    За допомогою магнітів можна надійно закріпити малюнки, фотографії, інформаційні листки, плани тощо, не пошкоджуючи поверхню.
    Габаритні розміри магніту Discofix Standard: ?30 x 8 мм (D x В).
    Сила зчеплення: 0.7 кг.
    Артикул:
    Купити
  • Тримач для 4 маркерів вертикальний CLASSIC 2х3 AS127, Аксесуари для презентаційного обладнання Тримач для 4 маркерів вертикальний CLASSIC 2х3 AS127
    323 грн шт
    Вертикальний тримач для чотирьох маркерів.
    Розмір 15х6,2х4,2 см.
    Вбудований магніт дозволяє легко прикріпити його в будь-якому місці магнітної поверхні.
    Артикул:
    Купити
  • Тримач для 4 маркерів горизонтальний ERGO 2х3 AS128, Аксесуари для презентаційного обладнання Тримач для 4 маркерів горизонтальний ERGO 2х3 AS128
    323 грн шт
    Горизонтальний тримач для чотирьох маркерів.
    Розмір 15х6.2х3.8 см.
    Вбудований магніт дозволяє легко прикріпити його в будь-якому місці магнітної поверхні.
    Артикул:
    Купити
  • Стиратель-тримач Магнітний Magnetoplan Base-Kit 12290, Аксесуари для презентаційного обладнання Стиратель-тримач Магнітний Magnetoplan Base-Kit 12290
    276 грн шт
    Базовий набір для письма являє собою високоякісний магнітний стирач зі змінними серветками з повсті, виконаний у вигляді пластикового контейнера для двох маркерів, що йдуть в комплекті поставки.
    Вхідні в комплект поставки універсальні маркери PRO + в двох основних кольорах (червоний і чорний) дозволяють малювати і писати як на магнітно-маркерній поверхні, так і на папері фліпчарта.
    Робоча змінна серветка з повсті, що йде в комплекті, прекрасно справляється як із сухим, так і з вологим хімічним очищенням дошки.
    Стиратель завдяки інтегрованим в бічну стінку корпусу магнітів легко кріпиться і утримується на феромагнітної поверхні.
    Габаритні розміри стирача-тримача: 145 x 55 x 30 мм (Д x В x Г).
    Артикул:
    Купити
  • Магніти ергономічні середні 30/0.7 Magnetoplan Ergo Medium Set 16640, Аксесуари для презентаційного обладнання Магніти ергономічні середні 30/0.7 Magnetoplan Ergo Medium Set 16640
    222...379 грн шт
    Варіацій товару: 12 Магніти ергономічні середні Ergo Medium феритові круглі, діаметром 30 мм, в пластиковому корпусі різних кольорів. Поставляються у наборі з 10 шт.
    Дані магніти забезпечують максимальний комфорт при роботі та легко знімаються з поверхні феромагнітної панелі. Спеціальне покриття нижньої сторони магніту захищає феромагнітну поверхню, що використовується, і запобігає появі на ній подряпин. Високоякісний клей гарантує міцний зв'язок феритового осердя з пластиковим корпусом магніту.
    Магніти Ergo виробляються у двох розмірах:
    - середні Medium з діаметром 30 мм із силою зчеплення 0.7 кг;
    - великі Large з діаметром 34 мм із силою зчеплення 2 кг.
    Всі магніти серії Ergo доступні у дванадцяти яскравих кольорах. Висока якість виготовлення, широкий вибір кольорів і два розміри дають можливість використовувати їх будь-де!
    Габаритні розміри середнього магніту: 30 х 8 мм (діаметр х висота).
    Сила зчеплення: 0.7 кг.
    Артикул:
    Купити
  • Выбрать или купить Аксесуари для презентаційного обладнання Колір білий Всього: 32
  • Губка для дощок Axent 9804-A, Аксесуари для презентаційного обладнання Губка для дощок Axent 9804-A
    22.98 грн шт
    Варіацій товару: 3 Губка магнітна Axent 9804-A легко видаляє записи маркерів з поверхні сухостираєма дошок і фліпчартів. Ергономічна хвилеподібна форма з витягнутими куточками допомагає при необхідності акуратно стерти точкові ділянки. Губка виготовлена зі зносостійкого і приємного на дотик матеріалу EVA. Завдяки вбудованому магніту губка надійно кріпиться до дошки і завжди під рукою.
    Розмір губки 110х57х22 мм.
    Артикул:
    Купити
  • Губка магнітна для дощок, 15x6x2 см, AXENT 9803-A, Аксесуари для презентаційного обладнання Губка магнітна для дощок, 15x6x2 см, AXENT 9803-A
    34.98 грн шт
    Губка магнітна Axent 9803 - A - необхідний атрибут в процесі використання візуальної комунікації-вона призначена для легкого видалення записів маркерів з поверхні сухостираємих дощок і фліпчартів.
    Виготовлена зі зносостійкого і приємного на дотик матеріалу EVA. Завдяки вбудованому магніту губка легко кріпиться до дошки. Не залишає слідів на поверхні.
    Розмір губки 15x6x2 см. асортимент кольорів: синій, червоний, жовтий, зелений.
    Артикул:
    Купити
  • Губка для сухостираєма дощок асорті синя Axent 9802-А, Аксесуари для презентаційного обладнання Губка для сухостираєма дощок асорті синя Axent 9802-А
    23.52 грн шт
    Візуальна комунікація - незамінний інструмент у процесі проведення презентацій, нарад, зустрічей, навчальних занять.
    Фліпчарти та сухостираемые дошки - це відмінний засіб візуальної комунікації.
    Губка магнітна Axent 9803-A - необхідний атрибут у процесі використання візуальної комунікації - вона призначена для легкого видалення записів маркерів з поверхні сухостираєма дошок і фліпчартів.
    Виготовлена зі зносостійкого і приємного на дотик матеріалу EVA. Завдяки вбудованому магніту губка легко кріпиться до дошки.
    Не залишає слідів на поверхні. Асортимент кольорів: синій, червоний, жовтий, зелений.
    Артикул:
    Купити
  • Стирач для дощок магнітний Nobo ECO для маркерних дошок 1901433, Аксесуари для презентаційного обладнання Стирач для дощок магнітний Nobo ECO для маркерних дошок 1901433
    610 грн шт
    Магнітний стирач Nobo Eco для простою, зручною та ефективною очищення маркерних дошок.
    У комплекті зі стирателем — 3 змінних тканинних вкладиша.
    У блістері з европодвесом.
    Для даного гумки підходять тканинні вкладиші Nobo. 1901434
    Артикул:
    Купити
  • Губка для дощок магнітна 60x145 мм Optima O71803, Аксесуари для презентаційного обладнання Губка для дощок магнітна 60x145 мм Optima O71803
    51 грн шт
    Губка з м'якою зносостійкою поверхнею. Призначена для сухого стирання записів магнітних дощок. Зручний пластиковий корпус. Розмір губки - 65х150 мм. Індивідуальна упаковка: прозорий пакет.
    Артикул:
    Купити
  • Губка магнітна OVAL для стирання маркера з дошки 2х3 AS120, Аксесуари для презентаційного обладнання Губка магнітна OVAL для стирання маркера з дошки 2х3 AS120
    163 грн шт
    Губка магнітна в пластиковому корпусі.
    Розмір 14х4х3 см.
    Призначена для стирання слідів маркера з магнітно-маркерної дошки.
    Губка має вбудований магніт, який відмінно кріпиться до магнітної дошки, а також змінний, повстяний вкладиш, що кріпиться за допомогою липкої основи, нанесеної на губку.
    Додатково можна придбати набір змінних вкладишів - AS130.
    Артикул:
    Купити
  • Губка пориста Magnetoplan Sponge 12298, Аксесуари для презентаційного обладнання Губка пориста Magnetoplan Sponge 12298
    81 грн шт
    Губка з дрібними порами добре вбирає воду, добре миється, не накопичує піщинки і бруд, стійка до різних хімічних речовин.
    Вона прекрасно видаляє крейду, жир, абразивні частинки з поверхні крейдяної дошки, не пошкоджуючи її.
    Губки відмінно знаходять широке застосування в школах і дошкільних закладах.
    Артикул:
    Купити
  • Выбрать или купить Аксесуари для презентаційного обладнання Тип губка Всього: 15
Відгуки 0

Роботам заборонено залишати відгуки.
Якщо ви правильно відповісте скільки буде 1 + 10, значить ви не робот💡

Губка магнітна Nobo Eco для маркерних дошок 1905325 пропонуємо купити за виправданою ціною на сайті канцелярії Office-mix з доставкою по Україні. Магазин office-mix.com.ua привозить товари з категорії жителям міст: Київ, Львів или Харків. напишіть фахівцеві і він допоможе підібрати Аксесуари для презентаційного обладнання або аналог товару із великого асортименту. уточнити всі деталі про найкращу пропозицію покупки надійного виробу можна за номером телефону: 050 425 75 59.

alert text