Меню
Малокитаївська
вулиця, Київ29
900–1800

Актуальний дизайн на папері в 2018 році?

Дата публікації: 27 червня 2018

За вікном (так і в приміщенні теж, в принципі) йшов 2018 рік. Технології розвивалися, як могли. На жаль, вони торкнулися не кожного. Ні, мова не йде про людей старшого покоління, яким простіше написати листа від руки і відправити його поштою, а потім кілька місяців чекати відповідь. Це розповідь про людей, які іменують себе дизайнерами. Як приклад, візьмемо дизайнера Євгенія. Озирніться, можливо такий приклад є у вашій компанії або роботі, тоді у нас для вас не дуже позитивні новини.

на-чем-рисуют-дизайнеры

Так от, повернемося до Євгена. Дизайнер Женя не дуже довіряє всім цим сучасним технологіям і розвитку машин. Наш фахівець вважає, що кращий дизайн – це дизайн, який повністю намальований на папері, і тільки через сотні правок і ще двох сотень листів перенесено в комп'ютер. Як співробітники Євгенія не намагалися відучити його від цього згубного справи, все без толку. І тут виникає закономірне питання: ? Або може бути дизайнер Євген знає щось більше, якщо відмовляється від сучасних технологій? Саме на ці питання ми відповімо в сьогоднішній статті. Поїхали!

что-нужно-дизайнеру

Що ми маємо на увазі під фразою «дизайн на папері»? Це макети, проекти тощо, які дизайнери зображують повністю на паперових аркушах. У багатьох в голові зараз промайнула думка, навіщо так ускладнювати життя і витрачати час, якщо давно винайшли графічні планшети. Зараз ідеальним прикладом стануть люди старшого покоління, які, приміром, на відріз відмовляються використовувати картки для отримання пенсії, і всі також стоять у чергах. Відповідь проста: дизайнер вважає, що немає нічого краще, ніж відчувати малюнок. Якщо що не так, то виправити гумкою і продовжувати творити далі. І тільки тоді, коли його дітище буде повністю готове, він переносить усі в комп'ютер.

канцтовары-для-творчества

Головні мінуси дизайну на папері:

1. На роботу над проектом йде багато часу, якого б вистачило, щоб розробити два, а то і три макета. Судіть самі, спочатку це начерк, потім сотні правок. Правки, правки, і ще трохи правок. Потім щось йде не так, зірки складаються в інше сузір'я і все потрібно починати спочатку. А потім ще зобразити все в комп'ютерному режимі.

как-выбрать-графический-планшет

2. Під час паперового дизайну йде багато паперу. Весь світ гуде про те, що . Нехай людство намагається знайти якісь компроміси, виробляє папір з вторинної сировини, але цього все одно не достатньо. Адже і дизайнерів, які воліють папір, не один, не два і не три. Їх досить-таки багато. Ті упаковки папери, які йдуть в сміття, навіть складно уявити. Але це мало кого хвилює, мабуть. Як відомо, стару загартування дуже важко перемогти.

бумага-для-рисования

Шляхи вирішення:

Настав час відповісти на головне питання цього матеріалу. Ні, році. Але це не означає, що від паперу потрібно відмовитися повністю. Бувають моменти, коли натхнення прийде в самому несподіваному місці і потрібно швидко накидати замітку до майбутнього шедевру. Ось так плавно ми підібралися до виходу із ситуації.

как-сохранить-деревья

для нотаток, який буде постійно з ним. В ньому можна малювати ескізи, позначати деталі, які потім з легкістю переносяться в комп'ютер за допомогою графічного планшета. Приплив натхнення іноді складно з ходу зобразити на комп'ютері, адже незрозумілі деталі і повна концепція, тому простіше буде накидати ескіз в щоденнику. Тим самим, у дизайнера Євгена буде більше часу, він збереже дерева, а також перестане здаватися «непродвинутою дідусем» в очах колег!

Рейтинг: 5.0 із 5, проголосувало: 1

alert text