900–1800

Ліхтар кемпінговий чорний Fenix CL30R

Ліхтар кемпінговий чорний Fenix CL30R, Ліхтарики
+38

Ліхтар

0
Ціна 5030 грн шт
CL30R
  грн/шт 0
Виберіть хоча б один товар
Товарів на суму 5030 грн

Торгова марка: Fenix

Артикул: CL30R

Гарантія: 5 років

Особливістю кемпінгового ліхтаря є те, що він освітлює не вузьконаправлену ділянку простору, а всю територію в діаметрі 35 метрів від ліхтаря. Тому ця модель підійде для освітлення, наприклад, території в наметовому таборі. А враховуючи, що ліхтар підтримує 6 режимів роботи, його також зручно буде використовувати і для освітлення всередині намету. Ця модель сподобається мандрівникам, рибалкам, мисливцям, а також стане у нагоді під час пікніків на природі з ночівлею.
Fenix CL30R можна заряджати не тільки в стандартному зарядному пристрої, але і використовуючи роз'єм micro-USB. У цьому випадку буде потрібно додатковий адаптер напруги. Також від ліхтаря можна зарядити мобільний телефон або інші пристрої, використовуючи CL30R в якості powerbank.
Головні особливості даної моделі:
- промінь світла яскравістю до 650 люмен;
- ліхтар підтримує шість режимів;
- лінза, ефективно розсіює світло у всіх напрямках;
- три варіанти закріплення ліхтаря;
- вбудований індикатор заряду;
- використання акумулятора формату 18650;
- ліхтар може служити в якості павербанку;
- високий рівень захищеності від вологи;
- акумуляторний блок захищений від холоду;
- інтуїтивне управління однією кнопкою на корпусі.

Тип кемпінговий
Дальність 35 м
Яскравість 650 люмен
Тип акумулятора Li-ion
Діаметр 93 мм
Дивіться також
  • Ліхтар ручний лазерний Fenix HT30R, Ліхтарики Ліхтар ручний лазерний Fenix HT30R
    14110 грн шт
    Модель Fenix HT30R - являється лазерним ліхтарем, демонструє велику продуктивність та потужність. Має дальність світіння понад 1 км. Лазерне світло формує більш сфокусований промінь прожектора, ніж стандартний світлодіодний ліхтарик з невеликим розсіяним світлом. Тут є індикатор рівня заряду батареї, пило- і водонепроникність за стандартом IP68. Підходить для різноманітних завдань, таких як полювання, пошук та порятунок. Максимальна яскравість – 500 люменів. Оснащений комплектом високопродуктивного білого лазерного модуля потужністю 10 Вт. Внутрішня конструкція з подвійною пружиною гарантує стабільне освітлення навіть за сильного удару. У ліхтарі є функція пам'яті режимів. Це означає, що після повторного увімкнення ліхтаря активується той режим яскравості, який був використаний до моменту вимкнення. Також ліхтар має 3 режима роботи High,Low,Строб. Корпус виготовлений з алюмінію, нанесено твердоанодоване антиабразивне покриття преміум-класу HAIII. Габарити корпусу: 179х40х26 мм. Важить 264 г., враховуючи вагу батареї. Легко переносить падіння з метрової висоти, залишаючись цілим та у робочому стані.
    Артикул:
    Купити
  • Ліхтар ручний тактичний Fenix TK35UE V2.0 TK35UEV20, Ліхтарики Ліхтар ручний тактичний Fenix TK35UE V2.0 TK35UEV20
    6810 грн шт
    Ліхтар моделі Fenix TK35UE V2.0 це дворежимний тактичний прилад з максимальним світловим потоком 5000 люменів і відстанню дії променя 400 м. Працює ліхтар завдяки трьом світлодіодам Luminus SST40 з терміном експлуатації 50 000 годин. Живиться модель від двох батарей 18650. В аварійних ситуаціях передбачено живлення від одного акумулятора 18650 або двох батарейок CR123A. Інноваційний механічний перемикач дає можливість вільно і швидко змінювати тактичний, черговий і локаутний режимам. 5 основних режимів освітлення (Eco-Low-Med-High-Turbo)+Strobe. Моментальний строб, можливість блокування, плаский корпус і подвійні хвостові кнопки — все це робить ліхтар здатним задовольняти потреби військових і правоохоронних органів. Також він може стати в нагоді багатьом любителям активного дозвілля. Тут є функція індикації рівня заряду акумуляторів і повідомлення про низьку напругу. Для блокування ліхтаря: при включеному стані слід повернути кнопку вправо, модель буде заблокована. Освітлення згасне, а індикатор рівня заряду батарейок стане блимати червоним і зеленим світлом поперемінно. Тим самим він покаже, що діє блокування. Корпус ліхтаря зроблений з міцного алюмінію а6061-Т6. Є антиабразивне покриття з твердим анодуванням третього типу преміум-класу. Розміри становлять 143х43 мм, вага досягає 202 г, без урахування батареї. Легко переносить падіння з висоти одного метра. Стандарт захисту від пилу і вологи – IP68, це означає, що корпус не пропускає всередину воду.
    Артикул:
    Купити
  • Ліхтар ручний блакитний Fenix E-CPblue, Ліхтарики Ліхтар ручний блакитний Fenix E-CPblue
    3250 грн шт
    Головні особливості даної моделі ліхтаря:
    - невеликий ліхтар для щоденного використання, туризму, подорожей;
    - яскравість освітлення дорівнює 1600 люмен;
    - відстань дії променя: 222 метри;
    - живлення походить від внутрішнього акумулятора ємністю 5000 мАг;
    - шість режимів роботи;
    - діод: Luminus із терміном експлуатації 50 000 годин;
    - контроль температури корпусу;
    - функція запам'ятовування режимів;
    - індикація рівня заряду;
    - можливість заблокувати ліхтар;
    - удароміцність – 1 метр;
    - водостійкість: IP68;
    - габарити: 138x28 мм;
    - важить ліхтар 170 грам (включаючи батарею).
    Комплектація: ліхтар Fenix E-CP, кабель USB Type-C зарядний, темляк, інструкція до експлуатації, гарантійний талон.
    Артикул:
    Купити
  • Ліхтар налобний Fenix HM65R, Ліхтарики Ліхтар налобний Fenix HM65R
    4730 грн шт
    Ліхтарі з кріпленнями на голову особливо зручні для туристичних цілей та будь-якого активного дозвілля. Вони компактні, легко фіксуються на лобі, дають повну свободу дій. В цей ліхтар встановлено 2 білих світлодіода різного типу. Один з них світить сфокусовано і далеко, а другий дає розсіяне світло для ближньої дистанції. Дана модель підтримує 7 варіантів освітлення (4 у сфокусованому режимі і 3 у розсіяному).
    У моделі Fenix HM65R передбачено одночасне використання обох світлодіодів. Причому, управляється кожен з них окремо. Тому сумарна кількість варіантів освітлення для цього ліхтарика набагато більше семи. Серцем роботи ліхтарика є фірмовий літій-іонний акумулятор на 3500 мАг. Він може близько 500 разів перезаряджатися без істотної втрати своєї початкової ємності. Його можна заряджати прямо в корпусі ліхтаря, з'єднавши з джерелом живлення кабелем USB type-C. Модель Fenix HM65R також може працювати з двома літієвими батарейками CR123A, які повторній зарядці не підлягають. Є відстеження рівня заряду. Ремінець має помітні в темноті світловідбивачі. Тривалість автономної роботи ліхтаря – до 300 годин, корпус виконаний з магнієвого сплаву, вага цієї моделі – 92.6 г (без аксесуарів і акумулятора), присутня повна ізоляція від вологи та бруду.
    Артикул:
    Купити
  • Ліхтар тактичний Fenix PD36RPRORED, Ліхтарики Ліхтар тактичний Fenix PD36RPRORED
    6230 грн шт
    Fenix PD36R Pro має вражаючу яскравість світла до 2800 люменів, що майже в 2 рази перевищує потужність моделей-попередників. Пристрій сконструйований на основі сучасної технології Fenix APF (Advanced Pulse Frequency). Вона дозволяє уникнути обмеження струму без негативних наслідків для терміну служби внутрішньої електроніки і збільшити продуктивність ліхтаря до максимуму. Білий світлодіод Luminus SFT70 генерує яскраве світло далекобійністю 380 метрів. Ресурс роботи діода складає близько 50 тисяч годин. За живлення ліхтаря відповідає Li-ion акумулятор ємністю 5000 мАгод. Час заряджання становить 3 години. Має 6 різних режимів роботи. У моделі присутня пам'ять останнього використаного режиму, тому при наступній активації у користувача немає необхідності знову шукати світло потрібної потужності. Корпус виготовлений із зносостійкого алюмінієвого сплаву А6061-Т6, який відрізняється міцністю та стійкістю до механічних впливів. Метал не деформується під час ударів та гарантує захист внутрішньої електроніки у разі падіння ліхтаря з висоти близько 1.5 метрів.
    Артикул:
    Купити
  • Ліхтар ручний тактичний Fenix TK16 V2.0 TK16V20, Ліхтарики Ліхтар ручний тактичний Fenix TK16 V2.0 TK16V20
    5330 грн шт
    Підствольний ліхтар TK16 V2.0 відрізняється компактністю і легкістю при великій потужності. Він працює з удосконаленою системою APF, розробленою в лабораторіях Fenix з метою підвищення ефективності ліхтарів. Саме APF-система дозволила обійти обмеження по струму, які є у традиційних систем включення, і досягти яскравості 3100 люменів. В якості світлодіода застосовується надійний і довговічний Luminus SST 70 з ресурсом роботи на 50000 годин. Є захист від перегріву – спрацьовує при довгому використанні самого яскравого режиму і підвищенні температури до 60 градусів за Цельсієм. Після охолодження можна буде повернутися до турбо-режиму. Для роботи діода вистачить однієї батареї типу 21700 (напругу 3,6 V). Акумулятор - Fenix ARB-L21-5000, який забезпечить довгі години роботи ліхтаря. Світлодіод знаходиться за скляною лінзою. Лінза захищена ударної кромкою та покриттям антивідблиску. Сам корпус виготовлений з авіаційного сплаву алюмінію (A6061-T6), який пройшов спеціальну обробку анодуванням. Він стійкий до виникнення сколів і подряпин. Також ліхтар надійно захищений від вологи, клас захисту – IP68. У даній моделі передбачено 5 режимів яскравості, плюс мерехтливий строб-режим. Останній дозволяє на час дезорієнтувати противника. Щоб зробити ліхтар ще більш практичним і функціональним, можна скористатися спеціальними аксесуарами Fenix. Наприклад, кнопкою для віддаленого керування режимами – AER-5, з кріпленням ALG-05 можна цю кнопку зручно розмістити на цівку рушниці, а кріплення ALG-00 надійно зафіксує сам ліхтар. Також можна скористатися фільтрами AOF-M (кольоровим) і AOT-M (сигнальним).
    Артикул:
    Купити
  • Ліхтар ручний Fenix WF30RE, Ліхтарики Ліхтар ручний Fenix WF30RE
    4880 грн шт
    Модель Fenix WF30RE є вибухозахищеним варіантом ліхтаря, використовувати який оптимально скрізь, де існує загроза вибуху. Виняток становлять підземні шахти. Ліхтар протестували, і він отримав сертифікати, такі як IECEx, ATEX, CSA, NEPSI. Призначений для застосування в зоні 1 і зоні 2, де газова суміш відноситься до класифікації IIA, IIB і IIC. Також надасть користь в місцях з горючим пилом. Це можуть бути Зона 21 і Зона 22, а конкретніше: заправні станції, хімічні та текстильні підприємства, пожежні частини, металургійні заводи та інші. Функціонує ліхтарик на діоді XP-G2, американської компанії Cree. Ресурс експлуатації світлодіода становить 50 тисяч годин. Елемент живлення: акумулятор Fenix ARB-L21-2600ex літій-іонний. Максимальна яскравість - 280 люменів. Мікросхема всередині корпусу має захист від пошкоджень під час зарядки. А акумулятор, який використовується в ліхтарі, стійкий до екстремальних температур. У кнопці передбачили вбудований індикатор ступеня зарядженості. Користувачеві запропоновані три режими роботи ліхтаря. Також є режим Строб. Максимальна дистанція, на яку поширюється світло, досягає 170 м. Ліхтар захищений від впливу води. Захищений від попадання пилу і вологи за стандартом IP68. Корпус зроблений з використанням міцного матеріалу – алюмінію A6061-T6, який характеризується стійкістю до окислення. Також був оброблений преміальним анодуванням HAIII, стійким до абразивних впливів. Легко переносить падіння з півтораметрової висоти. Розміри ліхтаря Fenix WF30RE складають: 15 см – довжина , 2.8 см– діаметр корпусу, 3.4 см– діаметр головної частини. Вага - 214 г, не враховуючи вагу елементів живлення. Комплектація: Fenix WF30RE, акумулятор Fenix ARB-L21-2600ex Li-ion, адаптер для зарядки, захисний пристрій для зарядки, запасне кільце ущільнювача, ремінець, інструкція до застосування, талон гарантії.
    Артикул:
    Купити
  • Выбрать или купить Ліхтарики Тип акумулятора Li-ion Всього: 27
Відгуки 0

Роботам заборонено залишати відгуки.
Якщо ви правильно відповісте скільки буде 4 + 3, значить ви не робот💡

Ліхтар кемпінговий чорний Fenix CL30R рекомендуємо вибрати і замовити за гарною вартістю в інтернет магазині office-mix.com.ua з доставкою в усі регіони України. Магазин Офіс Мікс оперативно привезе покупцям регіонів: Харків, Кривий Ріг или Запоріжжя. наберіть нашому фахівцеві і він запропонує Ліхтарики або аналог товару із величезного асортименту товарів. Дізнатися про вигідну пропозиціюі придбання якісного виробу можна за номером: 067 826 74 46.

alert text