900–1800

Ліхтар ручний Fenix WT25R

Ліхтар ручний Fenix WT25R, Ліхтарики
+38

Ліхтар

0
Ціна 3740 грн шт
WT25R
  грн/шт 0
Виберіть хоча б один товар
Товарів на суму 3740 грн

Торгова марка: Fenix

Артикул: WT25R

Гарантія: 5 років

Модель Fenix WT25R стане в нагоді для використання в промислових і операційних приміщеннях. Ліхтар має r-подібну форму і регульований кут нахилу головної частини корпусу. Доступні 6 режимів світіння (Турбо, Максимальний, Середній, Мінімальний, Строб, SOS). Найбільша яскравість досягає 1000 люменів. У ліхтаря є магнітна підставка, щоб можна було зафіксувати його на металевих поверхнях. Це зручно і звільняє руки власника ліхтаря для виконання завдань. Функціонує ліхтарик на діоді Cree XP-L HI американського виробництва, ресурс роботи якого досягає 50 тисяч годин. Далекобійність світлового променя - 230 м. Кут нахилу головної частини корпусу регулюється на 105 градусів. Для зарядки використовується магнітний кабель. Модель забезпечена літій-іонним акумулятором 18650, ємність якого дорівнює 3400 мАг. Максимальний час роботи ліхтарика досягає 29 годин. Присутня індикація ступеня зарядженості. Для виключення ненавмисної активації передбачили функцію блокування ліхтаря. Ще одна особливість даної моделі - автоматичне запам'ятовування обраного режиму, також ліхтар забезпечили опцією захисту від перегріву. Корпус моделі має вбудовану кліпсу, щоб користуватися ліхтарем було комфортніше і легше. Можна встановити його вертикально, як свічку, і руки при цьому залишаються вільними для виконання справ або ж можна примагнітити до металевих поверхонь. Корпус міцний і надійний, зроблений з алюмінію, стійкого до процесів окислення та пошкоджень. Надійний захист від пилу і сильних струменів води, стандарт IP66. Навіть якщо ліхтар впаде з висоти півтора метрів, він залишиться в робочому стані. Витримує також і екстремальні температури, від 35 градусів морозу до 45 градусів тепла. Габарити: 135.3x29.4x24.1 мм. Вага становить 137 г (разом з акумулятором).

Тип ручний
Дальність 230 м
Яскравість 1000 люмен
Тип акумулятора Li-ion
Дивіться також
  • Ліхтар налобний Fenix HM50RV20, Ліхтарики Ліхтар налобний Fenix HM50RV20
    3100 грн шт
    Модель Fenix HM50R V2.0 - це багатофункціональний налобний ліхтар, який надасть вам користь під час активного дозвілля та туристичної діяльності. Найбільший світловий потік становить 700 люменів, а далекобійність променя – 115 метрів. Для роботи ліхтаря використовується діод знаменитої фірми Cree XP-G3 S4, освітлення-біле. Термін служби такого діода становить 50 тисяч годин. Крім білого освітлення також передбачений ще й червоне світло. Для включення моделі: затисніть і потримайте кнопку півсекунди, щоб активувати режим білого освітлення. Якщо потрібно перейти в режим червоного світла, натисніть два рази кнопку при вимкненому стані налобника. Для виключення: при включеному приладі Натисніть і потримайте кнопку буквально половину секунди. Має 6 різних режимів роботи та потужності.
    Габарити: 64х36х32 мм, вага становить 78 грам, разом з батареєю і оголовним кріпленням, заряджається за допомогою USB Type-C, стандарт захисту від пилу і вологи: IP68, витримує падіння з висоти двох метрів.
    Артикул:
    Купити
  • Ліхтар ручний лазерний тактичний Fenix TK30L, Ліхтарики Ліхтар ручний лазерний тактичний Fenix TK30L
    12490 грн шт
    Ліхтарі Fenix TK30 - тактична модель генерує біле лазерне випромінювання. У цій моделі вражаюча дистанція дії світла – 1200 метрів. Тактичний ліхтар знайде своє застосування в пошуково-рятувальних операціях, у туристичній діяльності, під час активного відпочинку. Представлена модель дозволить вам легко розглянути найбільш віддалені та важкодоступні об'єкти. Це потужний виріб, з міцним корпусом і високим ступенем захисту від факторів зовнішнього середовища. Доступна заряджання за допомогою USB Type-C. В якості елементів живлення використовуються батареї типу 21700, також ліхтар сумісний із батареями типу 18650. В якості перехідника для батареї використовується ALF-18. Виріб розрахований на максимальну тривалість роботи до 6 годин. При цьому передбачено три режими освітлення ліхтаря. Найбільший світловий потік – 500 люмен. Ліхтар управляється за допомогою кнопки, розташованої у верхній частині корпуса виробу. Для швидкої роботи і точного вибору режиму передбачений подвійний перемикач. Тут реалізована функція індикації рівня заряду. Розміри ліхтаря моделі Fenix TK30 складають 15,8 x 3,2 x 2,6 см. Важить зручне виріб 146 грамів, це без урахування батареї. Такі компактні габарити роблять ліхтар досить комфортним для постійного використання. Виріб Fenix TK30 відмінно захищений і адаптовано під використання в складних та екстремальних умовах. Модель без проблем витримує механічні навантаження, падіння з висоти.
    Артикул:
    Купити
  • Мультиліхтар Fenix WT16R, Ліхтарики Мультиліхтар Fenix WT16R
    3200 грн шт
    Модель Fenix WT16R є ліхтарем з багатьма функціями, має 6 режимів освітлення, забезпечує якісне ближнє і дальнє світло, має невеликий за розмірами корпус. Ліхтар об'єднує в собі дальнє світло, ближнє, а також режим жовтих спалахів. Здатний пропрацювати без підзарядки до 30 годин, акумулятор може повністю зарядитися за 1 годину і 40 хвилин.Fenix WT16R здатний працювати при морозі в 35 градусів і при спеці в 45 градусів. Він зручний в різних умовах, тому його практично застосовувати в туризмі та активному відпочинку. Захищений від попадання вологи, пилу за стандартом IP66. Може без проблем працювати під сильним дощем, потрапляння бризок на корпус також не страшно ліхтарю.
    Артикул:
    Купити
  • Ліхтар ручний блакитний Fenix E-CPblue, Ліхтарики Ліхтар ручний блакитний Fenix E-CPblue
    3250 грн шт
    Головні особливості даної моделі ліхтаря:
    - невеликий ліхтар для щоденного використання, туризму, подорожей;
    - яскравість освітлення дорівнює 1600 люмен;
    - відстань дії променя: 222 метри;
    - живлення походить від внутрішнього акумулятора ємністю 5000 мАг;
    - шість режимів роботи;
    - діод: Luminus із терміном експлуатації 50 000 годин;
    - контроль температури корпусу;
    - функція запам'ятовування режимів;
    - індикація рівня заряду;
    - можливість заблокувати ліхтар;
    - удароміцність – 1 метр;
    - водостійкість: IP68;
    - габарити: 138x28 мм;
    - важить ліхтар 170 грам (включаючи батарею).
    Комплектація: ліхтар Fenix E-CP, кабель USB Type-C зарядний, темляк, інструкція до експлуатації, гарантійний талон.
    Артикул:
    Купити
  • Ліхтар ручний чорний Fenix E05Rblk, Ліхтарики Ліхтар ручний чорний Fenix E05Rblk
    1570 грн шт
    Модель ліхтаря Fenix E05R є компактним і легким міні-брелоком. Ще й має стильний дизайн - корпус представлений в трьох різних відтінках. А саме: в чорному, зеленому і бронзовому кольорах. Для світіння цієї моделі використовується світлодіод Cree XP-G2 S3 білого освітлення. Найбільший світловий потік ліхтар видає в 400 люменів. Промінь світла поширюється на відстань в 64 м. Живлення відбувається за допомогою вбудованого акумулятора Li-polymer ємністю 320 мАг. Для зарядки пристрій має прихований micro-USB порт.
    Також передбачена високоефективна лінза з повним відбиваючим покриттям. Включення, виключення ліхтарика, а також вибір режиму відбувається металевою кнопкою. Ліхтар має чотири різних рівня яскравості. Корпус моделі за замовчуванням захищений від перегрівання. При роботі модель накопичує в собі багато теплової енергії, тому при досягненні температури понад 60 градусів автоматично зменшується яскравість ліхтаря. Корпус виконаний з міцного алюмінію A6061-T6. Покриття корпусу - преміальне жорстке анодування HAIII, стійке до абразивних впливів. Габарити моделі складають 68х15.3х15 мм. Вага дорівнює 24 г. Ліхтар переносить падіння з висоти одного метра і має захисту від пилу та вологи за стандартом IP68.
    Артикул:
    Купити
  • Ліхтар ручний зелений Fenix E05Rgr, Ліхтарики Ліхтар ручний зелений Fenix E05Rgr
    1570 грн шт
    Основні характеристики даної моделі:
    - невеликий ліхтар-брелок для щоденного використання;
    - кольори корпусу: чорний, зелений, бронзовий;
    - найбільший світловий потік - 400 люменів;
    - відстань дії світлового променя - 64 метри;
    - застосований діод - Cree XP-G2 S3 білого світла;
    - чотири режими яскравості;
    - заряджається за допомогою micro-USB порту;
    - живиться від акумулятора Li-polymer ємністю 320 мАг;
    - високоефективна лінза з повним відбиваючим покриттям;
    - захищений від перегрівання корпусу;
    - матеріал - міцний алюміній A6061-T6;
    - стандарт захисту від вологи і пилу IP68;
    - ударостійкість - один метр;
    - покриття - преміальне жорстке анодування HAIII, стійке до абразивів;
    - розміри ліхтаря: 68х15.3х15 міліметрів;
    - важить 24 грами.
    Комплектація: ліхтар моделі Fenix E05R, кабель для зарядки micro-USB, кільце на ключі, запасне кільце ущільнювача, керівництво користувача, талон гарантії.
    Артикул:
    Купити
  • Ліхтар ручний Fenix WF05E, Ліхтарики Ліхтар ручний Fenix WF05E
    1340 грн шт
    Модель Fenix WF05E являє собою новинку серед товарів виробника, які спеціально створені для умов, в яких висока ймовірність вибухів або пожеж при найменшій іскрі. Це вибухозахищений ліхтар для газодобувних вишок, нафтопереробних заводів, тощо. Його корпус повністю пиленепроникний і вологоізольований. Управління даною моделлю відбувається без допомоги кнопок, Щоб увімкнути або вимкнути ліхтарик, користувачеві досить трохи повернути його головну частину, таким же чином відбувається і перемикання всіх запрограмованих режимів, а замість сталевої притискної кліпси на корпусі розміщена пластикова. Ліхтар за формою і габаритами нагадує звичайну друкарську ручку. А важить він всього 38 р. Модель Fenix WF05E працює за рахунок світлодіода Cree XP-G2 з яскравістю до 85 люмен. Він підтримує 3 різних рівня яскравості:
    High: режим на 85 люмен з дальністю променя 54 м. Ліхтар працює протягом 11,5 годин, а інтенсивність світлового потоку складає 724 кд;
    Med: режим на 35 люмен з дальністю променя 29 м. Ліхтар працює протягом 35 годин, інтенсивність світлового потоку складає 210 кд;
    Low: режим на 10 люмен з дальністю променя 18 м. Ліхтар працює протягом 80 годин, інтенсивність світлового потоку складає 77 кд.
    Довжина корпусу ліхтаря становить 154 мм, діаметр його голови – 19 мм, а хвостовій частині корпуса – 14,9 мм.
    Артикул:
    Купити
  • Выбрать или купить Ліхтарики Тип ручний Всього: 27
  • Ліхтар налобний Fenix HM65R, Ліхтарики Ліхтар налобний Fenix HM65R
    4730 грн шт
    Ліхтарі з кріпленнями на голову особливо зручні для туристичних цілей та будь-якого активного дозвілля. Вони компактні, легко фіксуються на лобі, дають повну свободу дій. В цей ліхтар встановлено 2 білих світлодіода різного типу. Один з них світить сфокусовано і далеко, а другий дає розсіяне світло для ближньої дистанції. Дана модель підтримує 7 варіантів освітлення (4 у сфокусованому режимі і 3 у розсіяному).
    У моделі Fenix HM65R передбачено одночасне використання обох світлодіодів. Причому, управляється кожен з них окремо. Тому сумарна кількість варіантів освітлення для цього ліхтарика набагато більше семи. Серцем роботи ліхтарика є фірмовий літій-іонний акумулятор на 3500 мАг. Він може близько 500 разів перезаряджатися без істотної втрати своєї початкової ємності. Його можна заряджати прямо в корпусі ліхтаря, з'єднавши з джерелом живлення кабелем USB type-C. Модель Fenix HM65R також може працювати з двома літієвими батарейками CR123A, які повторній зарядці не підлягають. Є відстеження рівня заряду. Ремінець має помітні в темноті світловідбивачі. Тривалість автономної роботи ліхтаря – до 300 годин, корпус виконаний з магнієвого сплаву, вага цієї моделі – 92.6 г (без аксесуарів і акумулятора), присутня повна ізоляція від вологи та бруду.
    Артикул:
    Купити
  • Ліхтар ручний CREE XP-L HI V3 Fenix UC35V20, Ліхтарики Ліхтар ручний CREE XP-L HI V3 Fenix UC35V20
    4230 грн шт
    Компактний, легкий і в той же час потужний - це Fenix UC35 V2.0. У ліхтарі встановлений світлодіод Cree XP-L HI V3, який здатний працювати з яскравістю до 1 000 люмен, забезпечуючи при цьому створення спрямованого світлового потоку з дальністю до 266 метрів. Доступні 6 режимів роботи, які по черзі перемикаються за допомогою кнопки, розташованої біля «головний» частини, виконаної з нержавіючої сталі. За рахунок наявності функції «пам'яті», при включенні ліхтаря буде «запущено» останній вибраний режим роботи. В цю ж кнопку вбудований індикатор рівня заряду (пара світлодіодів зеленого і червоного кольору). У комплекті з моделлю Fenix UC35 V2.0 надається фірмовий Li-ion акумулятор Fenix ARB-L18. Однак, у разі необхідності ви також можете застосовувати для живлення ліхтаря літій-іонні акумулятори.
    Артикул:
    Купити
  • Выбрать или купить Ліхтарики Яскравість 1000 люмен Всього: 2
  • Ліхтар ручний Fenix PD25R, Ліхтарики Ліхтар ручний Fenix PD25R
    3030 грн шт
    Ліхтар моделі Fenix PD25R це портативний прилад з прихованим зарядним портом Type-C. Він дає яскравість променя в 800 люменів з відстанню дії 250 м. Основні особливості даної моделі: міцний водостійкий корпус, індикація рівня заряду, захист від перегрівання, зручне управління. Присутні шість режимів яскравості, включаючи Стробоскоп (Turbo-Eco-Low-Med-High). Також в ліхтарі передбачена опція пам'яті режимів (не стосується режиму Стробоскопа). Для роботи застосовується діод Luminus SST20 з періодом експлуатації 50 000 годин. Лінза з надпрозорого загартованого скла з покриттям антивідблиску. Передбачено захист від зворотної полярності, щоб уникнути неправильної установки батарейки. Антиковзаючий дизайн корпусу, в комплекті з ліхтарем є двопозиційний затиск для тіла.
    Корпус моделі зроблений з міцного алюмінію A6061-T6. Твердоанодоване антиабразивне покриття преміум-класу HAIII. Розміри ліхтарика складають: 92х24х24 мм, важить прилад 78 г, враховуючи вагу акумулятора. Рівень водонепроникності-IP68, ударостійкість - 1 м. Комплектація: ліхтар Fenix PD25R, літій-іонний акумулятор Fenix ARB-L16-700P, кабель USB Type-C, темляк, два запасних кільця-ущільнювачі, двостороння кліпса, інструкція, талон гарантії. Fenix PD25R - компактний ліхтар для туризму, активного відпочинку, EDC-застосування.
    Артикул:
    Купити
  • Ліхтар налобний Fenix HM60R, Ліхтарики Ліхтар налобний Fenix HM60R
    4140 грн шт
    Для світіння моделі використовується діод Luminus SST40, який дає біле освітлення, а також світлодіод XP-G2 Cree, що дає нейтральне біле освітлення, крім того, два діода Everlight 2835 – вони забезпечують червоне світло. Для включення необхідно натиснути і потримати кнопку половину секунди, таким чином ви потрапляєте в режими далекого освітлення. Двічі натисніть на кнопку, щоб потрапити в функціональні режими. Акумулятором служить літій-іонна батарейка Fenix ARB-L18-2600 18650, є в комплектації. У разі потреби можете використовувати дві літієві батарейки CR123A. Дальнє світло, ближнє світло і червоне світло комбінуються. Новою особливістю в цьому ліхтарі є сенсор частоти кроку: яскравість змінюється разом зі швидкістю руху.
    Основні властивості: невеликий налобний ліхтар для туризму, активного відпочинку, найбільший світловий потік: 1200 люменів, відстань променя: 116 метрів, заряджається через USB Type-C, управляється однією кнопкою, 8 рівнів яскравості, захищений від перегріву, сенсор частоти кроку, індикація ступеня зарядженості акумулятора. Розміри ліхтаря: 85x45x45 мм, вага досягає 157 г (включаючи акумулятор і налобне кріплення).
    Корпус - якісний пластик і алюміній, легкі та зносостійкі матеріалів. Ударостійкість налобного ліхтаря-пару метрів, також він витримує вплив вологи, маючи стандарт водонепроникності IP68.
    Комплектація: ліхтар Fenix HM60R, акумулятор Fenix ARB-L18-2600 Li-ion, кабель для зарядки USB Type-C, запасне кільце ущільнювача, керівництво, гарантійний талон.
    Артикул:
    Купити
  • Ліхтар налобний Fenix HP25RV20, Ліхтарики Ліхтар налобний Fenix HP25RV20
    6020 грн шт
    Ліхтар моделі Fenix HP25R V2.0 є налобним варіантом. Видає найбільший світловий потік в 1600 люменів (дальнє світло). Ближнє світло досягає 400 люменів. Далекобійність променя при цьому становить 290 м. В цій моделі використано діоди: Luminus SST40, він дає біле освітлення, а також світлодіод Cree XP-G3 S4 – генерує нейтральне біле світло. Також тут застосовується діод Everlight 2835 і він дає червоний потік світла. Термін експлуатації діодів 50 000 годин. Для живлення підходить літій-іонний акумулятор Fenix ARB-L21-5000, який іде в комплекті. Налобний ліхтар працює з акумулятором 18650. Управління відбувається за допомогою двох кнопок. Якщо ви хвилюєтеся, що ліхтар вмпадково включиться - є можливість застосовувати блокування пристрою. Заряджається через порт USB Type-C, а також ліхтар піддається регулюванню положення, кут нахилу дорівнює 60 градусам.
    Режими роботи поділені на групи: основна (дальнє світло), функціональна (ближнє світло), червоне світло. Корпус виконаний з міцного алюмінію і якісного пластику, матеріали легкі та зносостійкі. Ударостійкість досягає двох метрів. Індекс водонепроникності-IP66. Габарити корпусу складають 60х47х33 мм. Вага - 238 г, включаючи вагу акумулятора і налобного кріплення. Даний ліхтар також захищений від перегріву корпусу та є опція повідомлення про низьку напругу.
    Артикул:
    Купити
  • Ліхтар тактичний Fenix PD36RPRORED, Ліхтарики Ліхтар тактичний Fenix PD36RPRORED
    6230 грн шт
    Fenix PD36R Pro має вражаючу яскравість світла до 2800 люменів, що майже в 2 рази перевищує потужність моделей-попередників. Пристрій сконструйований на основі сучасної технології Fenix APF (Advanced Pulse Frequency). Вона дозволяє уникнути обмеження струму без негативних наслідків для терміну служби внутрішньої електроніки і збільшити продуктивність ліхтаря до максимуму. Білий світлодіод Luminus SFT70 генерує яскраве світло далекобійністю 380 метрів. Ресурс роботи діода складає близько 50 тисяч годин. За живлення ліхтаря відповідає Li-ion акумулятор ємністю 5000 мАгод. Час заряджання становить 3 години. Має 6 різних режимів роботи. У моделі присутня пам'ять останнього використаного режиму, тому при наступній активації у користувача немає необхідності знову шукати світло потрібної потужності. Корпус виготовлений із зносостійкого алюмінієвого сплаву А6061-Т6, який відрізняється міцністю та стійкістю до механічних впливів. Метал не деформується під час ударів та гарантує захист внутрішньої електроніки у разі падіння ліхтаря з висоти близько 1.5 метрів.
    Артикул:
    Купити
  • Ліхтар ручний Fenix PD36RPRO, Ліхтарики Ліхтар ручний Fenix PD36RPRO
    5870 грн шт
    Fenix PD36R Pro – оновлення популярної моделі Fenix PD36R, що відрізняєтья підвищеною яскравістю 2800 люмен. Це пристрій нового покоління, який сконструйований за інноваційною технологією Fenix APF (Advanced Pulse Frequency), що дозволяє обійти обмеження струму без шкоди для терміну служби електроніки та підвищити продуктивність ліхтаря. Всередині приладу є акумулятор Fenix ARB-L21 форм-фактора 21700 ємністю 5000 мАг. Заряджається за допомогою USB Type-C за 3 години з 0% до 100%. Процес заряджання відстежується за рахунок кольорового індикатора. Корпус Pro версії виготовлений з алюмінію (A6061-T6) з антиабразивним покриттям класу HAIII та має максимальний захист від води на рівні IP68. Ліхтар витримує тривалий контакт із вологою навіть у разі нещільно закритої заглушки порту і не виходить з ладу при падінні з висоти 1 метра. Основою є сучасний світлодіод Luminus SFT70 із терміном служби 50 тисяч годин та прозора лінза із загартованого скла.
    Модель відноситься до тактичного типу і призначена для поліцейських, військових та рятувальників, які потребують якісного підсвічування окремих об'єктів на малих та великих дистанціях. 5 стандартних режимів роботи (еко, мінімальний, середній, максимальний, турбо). Допоміжний режим стробоскоп яскравістю 2500 люмен призначений для подачі сигналів на великій відстані та засліплення супротивника. Для зручності експлуатації ліхтар запам'ятовує останній використаний режим, позбавляючи необхідності щоразу заново вибирати потрібну яскравість. Металевий корпус важить 169 г з урахуванням акумулятора. Модель повністю поміщається у долоню і кріпиться до одягу за допомогою знімної кліпси зі сталі. Розміри: 145.8 х 26.5 х 25.7 мм.
    Артикул:
    Купити
  • Ліхтар ручний тактичний Fenix TK16 V2.0 TK16V20, Ліхтарики Ліхтар ручний тактичний Fenix TK16 V2.0 TK16V20
    5330 грн шт
    Підствольний ліхтар TK16 V2.0 відрізняється компактністю і легкістю при великій потужності. Він працює з удосконаленою системою APF, розробленою в лабораторіях Fenix з метою підвищення ефективності ліхтарів. Саме APF-система дозволила обійти обмеження по струму, які є у традиційних систем включення, і досягти яскравості 3100 люменів. В якості світлодіода застосовується надійний і довговічний Luminus SST 70 з ресурсом роботи на 50000 годин. Є захист від перегріву – спрацьовує при довгому використанні самого яскравого режиму і підвищенні температури до 60 градусів за Цельсієм. Після охолодження можна буде повернутися до турбо-режиму. Для роботи діода вистачить однієї батареї типу 21700 (напругу 3,6 V). Акумулятор - Fenix ARB-L21-5000, який забезпечить довгі години роботи ліхтаря. Світлодіод знаходиться за скляною лінзою. Лінза захищена ударної кромкою та покриттям антивідблиску. Сам корпус виготовлений з авіаційного сплаву алюмінію (A6061-T6), який пройшов спеціальну обробку анодуванням. Він стійкий до виникнення сколів і подряпин. Також ліхтар надійно захищений від вологи, клас захисту – IP68. У даній моделі передбачено 5 режимів яскравості, плюс мерехтливий строб-режим. Останній дозволяє на час дезорієнтувати противника. Щоб зробити ліхтар ще більш практичним і функціональним, можна скористатися спеціальними аксесуарами Fenix. Наприклад, кнопкою для віддаленого керування режимами – AER-5, з кріпленням ALG-05 можна цю кнопку зручно розмістити на цівку рушниці, а кріплення ALG-00 надійно зафіксує сам ліхтар. Також можна скористатися фільтрами AOF-M (кольоровим) і AOT-M (сигнальним).
    Артикул:
    Купити
  • Ліхтар ручний Fenix E18RV20, Ліхтарики Ліхтар ручний Fenix E18RV20
    2870 грн шт
    Fenix E18R V2.0 - потужний акумуляторний ліхтар, має ультракомпактний дизайн для повсякденного носіння. Ліхтар видає максимум 1200 люменів із далекобійністю променя 146 метрів. Живлення ліхтаря походить від літій-іонного акумулятора ARB-L16-700P, що входить в комплект, повністю заряджається через зарядний порт USB Type-C. Зручний бічний перемикач активує всі режими освітлення та включає індикатор рівня заряду батареї, допомагаючи вам завжди знати стан зарядженості. Магнітна основа полегшує використання без допомоги рук для кріплення ліхтаря до більшості металевих поверхонь. Для роботи застосовується холодний білий світлодіод Luminus SST40 із терміном служби 50 000 годин. Існує опція блокування, щоб уникнути ненавмисної активації моделі. Ліхтар має 6 режимів потужності.
    Артикул:
    Купити
  • Выбрать или купить Ліхтарики Тип акумулятора Li-ion Всього: 27
Відгуки 0

Роботам заборонено залишати відгуки.
Якщо ви правильно відповісте скільки буде 10 + 2, значить ви не робот💡

Ліхтарик ручний Fenix WT25R пропонуємо підібрати і купити за вигідною ціною в магазині канцелярії Офіс-Мікс з доставкою в усі регіони України. Магазин office-mix.com.ua реалізує доставку з категорії проживають в регіонах Львів, Дніпро или Запоріжжя. Зателефонуйте нашому фахівцеві і він запропонує Вам Ліхтарики або аналог продукту із широкого асортименту товарів. уточнити всі деталі про вигідну пропозиціюі покупки якісного товару можна за нашим номером телефону: 050 425 75 59.

alert text