Ручка кулькова у футлярі рожева R80210.PB10.B Regal
Торгова марка: Regal
Артикул: R80210.PB1
Країна-виробник: Тайвань
Ручка кулькова у футлярі рожева R80210.PB10.B Regal
Торгова марка REGAL відома на світовому канцелярському ринку як виробник високоякісних друкарських з неординарним дизайном і нестандартним підходом до використовуваних матеріалів.
Ручка кулькова в пластиковому футлярі.
Глянцевий лакований корпус, глянцеві хромовані деталі
| Тип | індивідуальний |
| Колір корпусу | рожевий |
| Колір чорнила | синій |
| Механізм ручки | поворотний |
| Тип ручки | кулькова |
| Довжина стрижня | 98 мм |
-
Ручка кулькова Secret з кристалами у подарунковому футлярі LS.401021 Langres
Металевий корпус ручок Langres Secret має глянсове покриття металік у формі шести перлин, декорований кристалами.271 грн шт
Присутні хромовані елементи.
Ланцюжок на застібці перетворює ручку в елегантну підвіску з білими кристалами.
Поворотний механізм подачі стержня розташований посередині корпусу ручки.Артикул: LS.401021Купити -
Ручка кулькова Parker IM 17 з гравіюванням Black GT BP 22 032
Parker IM Black Lacquer GT BP – кулькова ручка з базового асортименту моделей, представленого в колекції IM у 2017 році. Міцний корпус виготовлений з латуні з лаковим покриттям глибокого чорного відтінку, чудово поєднується з оздобленням позолотою деталей.2098 грн шт
Всесвітньо відомий затискач у формі стріли та класичний механізм з кнопкою для вилучення стрижня – основні особливості даної ручки.
Крім класичного дизайну, також пропонується ще 7 варіантів: купідон, серця, вічне кохання, ILoveYOU, тризуб, тигр гарчить, голова тигра.
Технологія QuinkFlow забезпечує безперервне рівномірне подання чорнила, тим самим підкреслюючи надійність і продуктивність.
Кулька в даній моделі забезпечує середню товщину лінію письма – М, 1 мм.
Колір чорнила синій або чорний (може бути змінений постачальником).
Ручка поставляється у фірмовій коробці Parker.Артикул: 22 032Купити -
Ручка кулькова Parker IM 17 Blue CT BP 22 432
IM Matte Blue CT BP – кулькова ручка Parker у матовому дизайні синього кольору. Модель із основної лінійки колекції IM. Орієнтуючись на комфорт та просту, продуктивну функціональність, була створена лінійка у доступній ціновій категорії.1931 грн шт
Прекрасна модель для повсякденного використання з корпусом із латуні, покрита матовим лаком темно-синього благородного відтінку. У дизайні присутній усім відомий затискач у вигляді стріли та фірмове гравіювання Parker з назвою компанії на середньому кільці.
Глянцева зона захоплення виконана із міцного чорного пластику. Відмінно вписується поліроване хромоване оздоблення деталей сріблястого кольору.
Оригінальна авторучка IM Matte Blue CT BP з кульковим вузлом, що пише, поставляється зі змінним стрижнем Parker Quinkflow з синім чорнилом.
Розмір вузла, що пише – М (середня товщина лінії письма = 1 мм).
Ручка упакована у фірмову подарункову коробку Паркер.Артикул: 22 432Купити -
Кулькова ручка Parker JOTTER 17 Chelsea Orange CT BP 16 532
JOTTER Chelsea Orange CT BP – кулькова ручка Parker з лінійки Jotter у повністю сталевому дизайні. Надійний корпус з нержавіючої сталі поєднує в собі гарне лакове покриття оранжевого кольору і гладко відполірований ковпачок з блискучим хромованим затискачем-стрілою.1127 грн шт
Колекція Jotter має знаменитий обтічний дизайн і, як і раніше, вже більше 60 років, залишається такою ж популярною і професійною.
Ручка Parker використовує оригінальний стрижень QuinkFlow середнього розміру (1 мм) для кулькової ручки, який забезпечує плавний потік чорнила та рівномірно насичену лінію. Ручка пише м'яко, а чорнило не розмазується. Запасу чорнила вистачає надовго (приблизно для лінії 3,5 км), тому ручка підходить для частого та активного письма.
Дана ручка має фірмовий механізм з м'яким натисканням кнопки.
Колір чорнила – чорний або синій (колір чорнила може змінюватися постачальником).
Упаковка – стильна подарункова коробка Parker.Артикул: 16 532Купити -
Ручка перова Parker IM 17 Premium Red GT FP F 24 811
IM 17 Premium Red GT FP F – перова ручка Parker з преміального асортименту колекції IM із тонким сталевим пером. Прекрасний варіант вишуканого подарунку собі, близьким, колегам або бізнес-партнерам з приводу.6703 грн шт
Гарний дизайн професійної та елегантної перової ручки Parker IM Premium має латунний корпус, який покритий насичено-червоним лаком та графічним гравіюванням.
Тонке перо зроблено з нержавіючої сталі, а форма пера гарантує оптимальний кут листа. В оздобленні використана позолота.
Дана модель виготовлена в класичному дизайні зі знімним ковпачком, розмір лінії листа - F (тонка).
Перові ручки Parker обладнані картриджно-конвертерною системою, відповідно їх можна використовувати як з картриджами, так і з конвертером для листа чорнилом з баночки (чорнило та конвертер продаються окремо).
У комплекті є один картридж із синім чорнилом (картриджі іншого кольору продаються окремо), а упакована ручка в елегантний подарунковий футляр.Артикул: 24 811Купити -
Ручка кулькова Parker IM 17 Achromatic 22 932
Parker IM Achromatic Black BT BP - кулькова ручка із серії IM Achromatic в ахроматичному дизайні для людей, які цінують простоту, стриманість та стиль.2014 грн шт
Корпус виконаний із дорогоцінної латуні з ексклюзивним багатошаровим матовим покриттям чорним лаком. Затискач-стріла, кільця та кнопка також покриті спеціальним PVD-покриттям чорного кольору. PVD - це особлива техніка декорування металів, що підвищує зносостійкість та захищає від корозії.
Проста форма та строгий зовнішній вигляд привернуть увагу всіх мінімалістів. Унікальний дизайн, монохромне оздоблення та мистецтво Parker створюють інструмент для письма, який ідеально підійде як чоловікам, так і жінкам, які цікавляться останніми трендами та якістю.
Ручка Parker IM дуже зручна у використанні, має натискний механізм (кнопка) для активації стрижня. Ручка також має спеціальний стрижень, який ідеально пише на папері різних типів, дозволяючи писати плавно та безперервно, не залишаючи розлучень.
У комплекті один кульковий стрижень Parker QuinkFlow (вже в ручці). Колір чорнила синій або чорний (може змінюватися постачальником).
Ручка упакована у фірмовий подарунковий футляр Паркер.Артикул: 22 932Купити -
Ручка гелева Parker JOTTER 17 Plastic Green CT GEL 15 262
Гелева ручка Parker JOTTER Originals Green CT GEL із пластиковим зеленим корпусом.756 грн шт
Для таких ручок використовується більш рідке чорнило в порівнянні з кульковими стрижнями, забезпечуючи простоту та точність письма без розривів та розмазування.
Ручки Jotter Originals мають невеликий розмір і вагу, ідеально підходять для повсякденного письма.
Яскравий колір корпусу із глянсового пластику, металевий ковпачок із полірованої нержавіючої сталі.
До всіх гелевих ручок Jotter підходять також кулькові стрижні Parker.
Ця ручка має натискний механізм (кнопка). У комплектації–оригінальний гелевий стрижень Quink GEL (перебуває одразу в ручці). Колір чорнила чорний. Ручка упакована у витончену подарункову коробку.Артикул: 15 262Купити - Выбрать или купить Ручки подарункові Тип індивідуальний Всього: 37
-
Ручка кулькова Secret з кристалами у подарунковому футлярі LS.401021 Langres
Металевий корпус ручок Langres Secret має глянсове покриття металік у формі шести перлин, декорований кристалами.271 грн шт
Присутні хромовані елементи.
Ланцюжок на застібці перетворює ручку в елегантну підвіску з білими кристалами.
Поворотний механізм подачі стержня розташований посередині корпусу ручки.Артикул: LS.401021Купити -
Набір подарунковий LANGRES ELEGANCE ручка кулькова і гачок для сумки, LS.122029
Набір подарунковий LANGRES ELEGANCE ручка кулькова і гачок для сумки LS.122029337 грн шт
Металевий корпус ручок має глянсове покриття з грайливим принтом милих сердець і хромовані елементи.
Чудова підвіска-перлина є відмітним елементом ручки даного набору.
Поворотний механізм подачі стержня.
Металевий стрижень тип D1.
Витончений гачок для сумки в наборі Langres Elegance – це оригінальний і стильний аксесуар акцент, який підкреслить Ваш вишуканий смак на будь-якій вечірці.
Граціозна капелюшок усипана безліччю сердець і декорована елегантним бантом.
Чорно-біла гра кристалів створює приголомшливий ефект шарму!Артикул: LS.122029Купити -
Набір подарунковий LANGRES Fairy Tale ручка кулькова і гачок для сумки, LS.122027
Набір подарунковий LANGRES Fairy Tale ручка кулькова і гачок для сумки LS.122027300 грн шт
Металевий корпус ручок має глянсове покриття, декорований кристалами, присутні хромовані елементи.
Поворотний механізм подачі стержня.
Металевий стрижень тип cross.
Незвичайний блискучий гачок для сумки у формі жабки підійде сміливим і творчим натурам. Він переливається, ніби безліч сонячних промінчиків, і дарує запальне і радісний настрій. Пустотливі червоні очі і блискучі золотисті лапки зачаровують своїм блиском. Жаба виглядає немов жива!Артикул: LS.122027Купити -
Набір подарунковий LANGRES LIGHTNESS ручка кулькова і гачок для сумки, LS.122030
Набір подарунковий LANGRES LIGHTNESS ручка кулькова і гачок для сумки LS.122030280 грн шт
Металевий корпус ручок має глянсове покриття з візерунком, нанесеним за допомогою лазера, і хромовані елементи
Поворотний механізм подачі стержня
Металевий стрижень з великим об'ємом чорнила
Ніжний і елегантний у своєму декору, цей гачок не залишить байдужою жодну модницю. Завдяки витонченості форм, перламутровим переливам мерехтливого напилення, ця метелик буде прикрашати сірі будні і наділяти свою володарку сонячним настроєм.Артикул: LS.122030Купити -
Кулькова ручка Parker URBAN 17 Vibrant Magenta CT BP 30 535
Parker URBAN Vibrant Magenta CT BP – нова кулькова ручка Parker Urban Twist із поворотним механізмом. Вигнутий корпус, збільшена вага для ідеального балансу під час письма.2167 грн шт
Ергономічна конструкція забезпечує природний хват і відчутний комфорт. Струнка форма пісочного годинника надає цьому пишучому інструменту ефектного і сучасного вигляду. Понад 130 років Parker створює унікальні ручки з увагою до найдрібніших деталей.
Ручка має латунний корпус з лаковим покриттям насиченого яскраво-рожевого кольору та красивими хромованими деталями, які підкреслюють високу якість ручки. Кліп у вигляді відомої для цього бренду стріли Паркер.
Чорнила Quinkflow забезпечують безперервну подачу та плавне письмо. Розмір вузла, що пише (кулька) - середній (М), 1 мм.
Ручка упакована в стильну подарункову коробку, яка чудово підходить для презентації як подарунок або просто для зберігання, коли ручка не використовується.Артикул: 30 535Купити -
Ручка кулькова Parker IM 17 Premium Pink Pearl BP 20 432PP
IM Premium Pink Pearl BP – витончена кулькова ручка із серії Parker IM Premium.3014 грн шт
Легкий металевий корпус з анодованого алюмінію з покриттям перлинно-рожевого кольору лаком і графічним гравіюванням з кільцями. Дизайн також доповнює оздоблення деталей хромуванням.
Ручка зручної та ергономічної форми з класичним натискним механізмом. Оригінальний кульковий стрижень QuinkFlow (товщина лінії – середня, 1 мм) гарантує стабільний потік чорнила. Завдяки цьому ручка пише м'яко, а чорнило не розмазується.
Елегантна ручка IM Premium - чудовий варіант стильного пишучого інструменту для особливих випадків, а також незабутнього подарунка.
Колір чорнила – синій (може бути замінений на чорний постачальником).
Запакована ручка у преміальний подарунковий футляр Parker.Артикул: 20 432PPКупити - Выбрать или купить Ручки подарункові Колір корпусу рожевий Всього: 6
-
Кулькова ручка Parker JOTTER 17 Victoria Violet CT BP 16 732
JOTTER Victoria Violet CT BP – кулькова ручка Parker з лінійки Jotter у повністю сталевому дизайні. Надійний корпус з нержавіючої сталі поєднує красиве лакове покриття фіолетового відтінку та полірований ковпачок з блискучим хромованим затиском у відомій формі стріли.1127 грн шт
Колекція Jotter має знаменитий обтічний дизайн і, як і раніше, вже більше 60 років, залишається такою ж популярною і професійною.
Ручка Parker використовує оригінальний стрижень QuinkFlow середнього розміру (1 мм) для кулькової ручки, який забезпечує плавний потік чорнила та рівномірно насичену лінію. Ручка пише м'яко, а чорнило не розмазується. Запасу чорнила вистачає надовго (приблизно для лінії 3,5 км), тому ручка підходить для частого та активного листа.
Дана ручка має фірмовий механізм з м'яким натисканням кнопки.
Колір чорнила – чорний або синій (колір чорнила може змінюватися постачальником).
Упаковка – стильна подарункова коробка Parker.Артикул: 16 732Купити -
Ручка кулькова Parker IM 17 з гравіюванням Black GT BP 22 032
Parker IM Black Lacquer GT BP – кулькова ручка з базового асортименту моделей, представленого в колекції IM у 2017 році. Міцний корпус виготовлений з латуні з лаковим покриттям глибокого чорного відтінку, чудово поєднується з оздобленням позолотою деталей.2098 грн шт
Всесвітньо відомий затискач у формі стріли та класичний механізм з кнопкою для вилучення стрижня – основні особливості даної ручки.
Крім класичного дизайну, також пропонується ще 7 варіантів: купідон, серця, вічне кохання, ILoveYOU, тризуб, тигр гарчить, голова тигра.
Технологія QuinkFlow забезпечує безперервне рівномірне подання чорнила, тим самим підкреслюючи надійність і продуктивність.
Кулька в даній моделі забезпечує середню товщину лінію письма – М, 1 мм.
Колір чорнила синій або чорний (може бути змінений постачальником).
Ручка поставляється у фірмовій коробці Parker.Артикул: 22 032Купити -
Кулькова ручка Parker JOTTER 17 Royal Blue CT BP 16332
Parker JOTTER Royal Blue CT – кулькова ручка Parker з лінійки Jotter у повністю сталевому дизайні. Міцний корпус із нержавіючої сталі з кольоровим покриттям лаком кольору синього металіка та полірованим оздобленням металу. Блиску окремим деталям надає хромування.1127 грн шт
Колекція ручок Jotter, що отримала назву від однієї зі станцій лондонського метро, має знаменитий обтічний дизайн, впізнаваний затискач-стрілу і, як і раніше, вже більше 60 років, залишається такою ж популярною і професійною. На ковпачку розташоване фірмове гравіювання Parker.
Унікальна технологія Quinkflow використовує кулькову конструкцію, яка зменшує тертя під час письма, що дозволяє писати більш м'яко, чистіше та набагато акуратніше.
У комплекті йде один змінний стрижень Parker QuinkFlow (вже заправлений у ручку). Запасу чорнила вистачає надовго (приблизно для лінії 3,5 км), тому ручка підходить для частого та активного листа. Розмір вузла, що пише (кулька) - середній (М = 1 мм).
Дана ручка має фірмовий механізм з м'яким натисканням кнопки однією рукою.
Колір чорнила – чорний або синій (колір чорнила може змінюватися постачальником).
Упаковка – стильна подарункова коробка Parker.Артикул: 16 332Купити -
Ручка кулькова Parker IM 17 Achromatic 22 832
Parker IM Achromatic Grey BT BP - стильна кулькова ручка з лімітованої серії IM Achromatic в ахроматичному дизайні. Сірий у поєднанні з чорним виглядає виключно монументально та благородно.1931 грн шт
Корпус виконаний з дорогоцінної латуні з ексклюзивним матовим багатошаровим покриттям сірим лаком. Затискач-стріла, кільця та кнопка також покриті спеціальним PVD-покриттям чорного кольору. PVD - це особлива техніка декорування металів, що підвищує зносостійкість та захищає від корозії.
Ручка Parker IM дуже зручна у використанні. Проста форма та строгий зовнішній вигляд привернуть увагу всіх мінімалістів. Унікальний дизайн, монохромне оздоблення та мистецтво Parker створюють інструмент для письма, який ідеально підійде як чоловікам, так і жінкам, які цікавляться останніми трендами та якістю.
Ручка Parker IM дуже зручна у використанні, має натискний механізм (кнопка) для активації стрижня. Ручка також має спеціальний стрижень, який ідеально пише на папері різних типів, дозволяючи писати плавно та безперервно, не залишаючи розлучень.
У комплекті один кульковий стрижень Parker QuinkFlow (вже в ручці). Колір чорнила синій або чорний (може змінюватися постачальником).
Ручка упакована у фірмовий подарунковий футляр Паркер.Артикул: 22 832Купити -
Кулькова ручка Parker URBAN 17 Muted Black CT BP 30 135
Parker URBAN Muted Black CT BP – нова кулькова ручка Parker Urban Twist із поворотним механізмом. Вигнутий корпус, збільшена вага для ідеального балансу під час письма.2167 грн шт
Ергономічна конструкція забезпечує природний хват і відчутний комфорт. Струнка форма пісочного годинника надає цьому пишучому інструменту ефектного і сучасного вигляду.
Дизайн представлений матовим чорним лаком із пудровим ефектом на корпусі з латуні з красивими хромованими деталями, що підкреслюють високу якість ручки. Кліп у вигляді відомої для цього бренду стріли Паркер.
Чорнила Quinkflow забезпечують безперервну подачу та плавне письмо. Розмір вузла, що пише (кулька) - середній (М), 1 мм.
Ручка упакована в стильну подарункову коробку, яка чудово підходить для презентації як подарунок або просто для зберігання, коли ручка не використовується.Артикул: 30 135Купити -
Ручка кулькова Parker IM 17 Matte Black CT BP 26 132
IM Matte Black CT BP – кулькова ручка Parker в елегантній формі. Класичний чорний матовий дизайн, не підвладний часу, з колекції IM.1353 грн шт
IM Matte Black CT виконаний у корпусі з латуні із багатошаровим покриттям чорним матовим лаком. Стильності дизайну надає хромування та гравіювання назви бренду на середньому кільці. Кліп у вигляді популярної для бренду стріли Parker.
Ручка зручно лежить у руці. Плавно і рівномірно пише, а чорнило швидко сохне на папері, не залишаючи плям.
Parker IM – ця ручка сподобається людям, яким потрібний традиційний пишучий інструмент у сучасній інтерпретації. Завдяки унікальному стилю він може використовуватися як студентами для нотаток, так і офісними працівниками для заповнення форм або підписання важливих документів.
Ручка має натискний механізм (кнопка), усередині кульковий стрижень QuinkFlow, упакована в преміальний подарунковий футляр Паркер.Артикул: 26 132Купити -
Кулькова ручка Parker URBAN 17 Muted Black GT BP 30 035
Parker URBAN Muted Black GT BP – нова кулькова ручка Parker Urban Twist із поворотним механізмом. Вигнутий корпус, збільшена вага для ідеального балансу під час письма.2348 грн шт
Ергономічна форма забезпечує природний хват і комфорт. Струнка форма пісочного годинника надає цьому пишучому інструменту ефектного і сучасного вигляду.
Дизайн представлений матовим чорним лаком на корпусі з латуні із золотистими деталями, які підкреслюють високу якість ручки. Кліп у вигляді відомої для цього бренду стріли Паркер.
Чорнила Quinkflow забезпечують безперервну подачу та плавне письмо. Розмір вузла, що пише (кулька) - середній (М), 1 мм.
Ручка упакована в стильну подарункову коробку, яка чудово підходить для презентації як подарунок або просто для зберігання, коли ручка не використовується.Артикул: 30 035Купити - Выбрать или купить Ручки подарункові Тип ручки кулькова Всього: 36
Ручка кулькова у футлярі рожева R80210.PB10.B Regal рекомендується замовити за нормальною ціною на сайті канцелярії Office-mix з доставкою по Україні. Магазин office-mix привезе товар з категорії клієнтам регіонів Львів, Кривий Ріг или Одеса. Зателефонуйте менеджеру і він запропонує Вам Ручки подарункові або аналог продукту із величезного асортименту. Дізнатися про привабливу пропозицію замовлення якісного товару можна за нашим номером телефону: 0800 213 125.