Степлер пластиковий корпус на 10 аркушів Economix E40233
Дивіться також
-
Степлер пластиковий RUBBER TOUCH №10 Buromax BM.4128
Степлер RUBBER TOUCH №10 Buromax BM.4128.155 грн шт
Стильний і унікальний степлер пластиковий RUBBER TOUCH від BUROMAX – бархатисте прогумоване покриття, яке забезпечує приємний тактильні відчуття і максимальний комфорт під час роботи!
Ідеально підходить для щоденного використання в офісі і вдома при роботі з невеликим обсягом документів!
Скріплює заявлена кількість аркушів (12 л. паперу 80 г/м2) і навіть більше!
Дана модель відносяться до категорії «легка навантаження».
Степлер оснащений вбудованим металевим дестеплером для швидкого вилучення скоби – зручність і економія!
Яскраві кольори в дизайні.
Степлери BUROMAX – стиль і унікальність!Артикул: BM.4128Купити -
Степлер пластиковий №10 Buromax BM.4125
Степлер №10 Buromax BM.4125.56 грн шт
Стильний і компактний МІНІ степлер пластиковий BUROMAX – для ручного скріплення листів паперу!
Скріплює заявлена кількість аркушів (10 л. паперу 80 г/м2) і навіть більше.
Корпус виготовлений з пластика із глянсовим покриттям і металевої підошвою.
Степлер підходить для щоденного використання як вдома, так і в офісі.
Дана модель степлера оснащена вбудованим пластиковим дестеплером для вилучення скоби – зручність та економія часу!
Яскраві кольори в наявності.Артикул: BM.4125Купити -
Степлер пластиковий №10/5 10 аркушів Delta D4219
Степлер пластиковий Delta D421953 грн шт
Всі робочі механізми виконані з металу, корпус з пластика.
Ергономічний дизайн підвищує зручність в роботі.
Віконце контролю наявності скоби.
Дестеплер.Артикул: D4219Купити -
Степлер Kangaro DS-435L А3
Незамінний для поліграфічних компаній, архітектурних та інших організацій, яким важлива глибина скріплення. Має довге плече. Магазин вміщує: 150 скоби №24/6 і 210 скоб №26/6.1737 грн шт
Регулювання глибини скріплення паперу: єАртикул: DS-435LКупити -
Степлер Standard 10/5 пластиковий 15 аркушів Axent 4222-A
Степлер Axent 4222-A серії Standard виконаний в яскравих кольорах і ергономічному дизайні, який підвищує зручність в роботі. Призначений для ручного або настільного скріплення листів паперу (потужність до 15 аркушів). Зроблений з якісного пластику, робочий механізм з металу.66 грн шт
Має віконце для контролю наявності скоб і вбудований дестеплер, що дозволяє заощадити час, коли потрібно видалити скобу.
Скоба №10/5.
Глибина скріплення 50мм.Артикул: 4222-09-AКупити -
Степлер Standard №10/5 пластиковий 12листов Axent 4221-A
Степлер Axent 4221-A серії Standard виконаний в яскравих кольорах і ергономічному дизайні, який підвищує зручність в роботі.50 грн шт
Призначений для ручного або настільного скріплення листів паперу.
Зроблений з якісного пластику, робочий механізм з металу.
Має віконце для контролю наявності скоб і вбудований дестеплер, що дозволяє заощадити час, коли потрібно видалити скобу.
Скоба №10/5. Потужність до 12 аркушів. Глибина скріплення 25мм.Артикул: 4221-09-AКупити -
Степлер 25 аркушів, пластик/метал, асорті KANGARO Nowa-45
Скобозшивач Nowa-45 з високоякісного пластику з металевими деталями. У задній частині степлера знаходиться скоборасшиватель, що робить цю модель ще більш функціональною. Скріплює 25 аркушів щільністю 80г/м. Глибина захоплення - 60 мм. Магазин вміщує 50 скоб 24/6,100 скоб 26/6. Підходять скоби 24/6,26/6.278 грн штАртикул: Nowa-45Купити - Выбрать или купить Степлери Матеріал корпусу пластик Всього: 76
Відгуки 0
<
Степлер пластиковий корпус на 10 аркушів Economix E40201
Степлер пластиковий корпус на 10 аркушів Economix E40205
>
Степлер пластиковий корпус на 10 аркушів Economix E40233 рекомендується вибрати і придбати за гарною вартістю в онлайн магазині канцтоварів office-mix.com.ua з доставкою по Києву. Магазин office-mix.com.ua привезе товари з каталогу покупцям в містах: Харків, Одеса или Кривий Ріг. наберіть нашому фахівцеві і він знайде Степлери або аналог продукту із багатого асортименту. уточнити всі деталі про найкращу пропозицію покупки оригінальнго товару можете за номером телефону: 093 170 14 09.