Ручка кулькова Parker IM 17 Premium SE Last Frontier Submerge CT BP 25 232
Торгова марка: Parker
Артикул: 25 232
Країна-виробник: Франція
Гарантія: 2 роки
Parker IM Last Frontier Submerge CT BP – кулькова ручка із спеціальної колекції IM Special Edition 2021 року, присвяченої людським дослідженням найзагадковіших куточків Всесвіту.
Унікальна ручка з лінійки Last Frontier у дизайні Submerge, що розповідає про загадкові глибини світового океану.
Дизайн представлений надійним корпусом з нержавіючої сталі з глянсовим покриттям градієнтним лаком з переходом від бірюзово-блакитного до синього та малюнком із бульбашок води та ілюмінаторів. Оздоблення деталей виконано у сріблястому кольорі за допомогою хромування.
Parker IM має простий та строгий стиль, а простота ніколи не виходить із моди. Класичні речі виглядають завжди сучасно та професійно.
У ручці є змінний стрижень для кулькової ручки.
Упаковано ручку в стильну подарункову коробку Parker, створену спеціально для цієї колекції.
-
Ручка кулькова Parker IM 17 Premium Warm Silver GT BP 24 132
3996 грн шт
Легкий металевий корпус, виготовлений з анодованого алюмінію, теплого сріблястого відтінку з піскоструменевою обробкою та графічним різьбленим візерунком, який приємно відчувається в руці. Оздоблення деталей позолотою відмінно доповнює дизайн та надає моделі благородності.
Ручка зручної та ергономічної форми з класичним натискним механізмом. Оригінальний кульковий стрижень QuinkFlow (товщина лінії – середня, 1 мм) гарантує стабільний потік чорнила. Завдяки цьому ручка пише м'яко, а чорнило не розмазується.
Витончена ручка IM Premium - чудовий варіант стильного пишучого інструменту для особливих випадків, а також незабутнього подарунка.
Колір чорнила – синій (може бути замінений на чорний постачальником).
Запакована ручка у преміальний подарунковий футляр Parker.Артикул: 24 132 -
Ручка кулькова Parker IM 17 Premium SE Last Frontier Portal CT BP 25 332
3957 грн шт
Унікальна ручка з лінійки Last Frontier у дизайні Portal, який розповідає про захоплюючі дослідження космосу.
Дизайн представлений надійним корпусом з нержавіючої сталі з глянсовим покриттям градієнтним лаком темно-червоного кольору, що плавно перетікає в чорний. Малюнок гравіювання відображає безкраї простори Всесвіту. Оздоблення деталей виконано у сріблястому кольорі за допомогою хромування.
Parker IM має простий та строгий стиль, а простота ніколи не виходить із моди. Класичні речі виглядають завжди сучасно та професійно.
У ручці є змінний стрижень для кулькової ручки.
Упаковано ручку в стильну подарункову коробку Parker, створену спеціально для цієї колекції.Артикул: 25 332 -
Кулькова ручка Parker URBAN 17 Metro Metallic CT BP 30 335
2167 грн шт
Ергономічна конструкція забезпечує природний хват і відчутний комфорт. Витончена форма пісочного годинника надає цьому пишучому інструменту ефектного і сучасного вигляду. Понад 130 років Parker створює унікальні ручки з увагою до найдрібніших деталей.
Ручка має латунний корпус кольору металік з ефектом легкого брашування з красивими хромованими деталями, що підкреслюють високу якість ручки. Кліп у вигляді відомої для цього бренду стріли Паркер.
Чорнила Quinkflow забезпечують безперервну подачу та плавне письмо. Розмір вузла, що пише (кулька) - середній (М), 1 мм.
Ручка упакована в стильну подарункову коробку, яка чудово підходить для презентації як подарунок або просто для зберігання, коли ручка не використовується.Артикул: 30 335 -
Ручка кулькова Parker IM 17 Premium Black GT BP 24 032
3996 грн шт
Легкий металевий корпус з анодованого алюмінію з чорним матовим покриттям та різьбленим візерунком. Дизайн також доповнює оздоблення деталей позолотою.
Ручка зручної та ергономічної форми з класичним натискним механізмом. Оригінальний кульковий стрижень QuinkFlow (товщина лінії – середня, 1 мм) гарантує стабільний потік чорнила. Завдяки цьому ручка пише м'яко, залишаючи рівномірно насичену лінію.
Елегантна ручка IM Premium - чудовий варіант стильного пишучого інструменту для особливих випадків, а також незабутнього подарунка.
Колір чорнила – синій (може бути замінений на чорний постачальником).
Запакована ручка у преміальний подарунковий футляр Parker.Артикул: 24 032 -
Кулькова ручка Parker JOTTER 17 Bond Street Black CT BP 16 232
1151 грн шт
Колекція Jotter має знаменитий обтічний дизайн і, як і раніше, вже більше 60 років, залишається такою ж популярною і професійною.
Ручка Parker використовує оригінальний стрижень QuinkFlow середнього розміру (1 мм) для кулькової ручки, який забезпечує плавний потік чорнила та рівномірно насичену лінію. Ручка пише м'яко, а чорнило не розмазується. Запасу чорнила вистачає надовго (приблизно для лінії 3,5 км), тому ручка підходить для частого та активного письма.
Дана ручка має фірмовий механізм з м'яким натисканням кнопки.
Колір чорнила – чорний або синій (колір чорнила може змінюватися постачальником).
Упаковка – стильна подарункова коробка Parker.Артикул: 16 232 -
Ручка кулькова Parker IM 17 Premium Pale Green CT BP 24 232
3014 грн шт
Легкий металевий корпус виготовлений з анодованого алюмінію з матовим покриттям та графічним різьбленим візерунком, що приємно відчувається в руці. Дизайн відмінно доповнює хромування та надає моделі елегантності.
Ручка зручної та ергономічної форми з класичним натискним механізмом. Оригінальний кульковий стрижень QuinkFlow (товщина лінії – середня, 1 мм) гарантує стабільний потік чорнила. Завдяки цьому ручка пише м'яко, залишаючи рівномірно насичену лінію.
Елегантна ручка IM Premium - чудовий варіант стильного пишучого інструменту для особливих випадків, а також незабутнього подарунка.
Колір чорнила – синій (може бути замінений на чорний постачальником).
Запакована ручка у преміальний подарунковий футляр Parker.Артикул: 24 232 -
Ручка кулькова Parker IM 17 Premium Blue Grey CT BP 24 932
3689 грн шт
Ручка має міцний латунний корпус із матовим покриттям лаком сіро-блакитного кольору та гравіюванням із геометричним малюнком. Дизайн доповнює блискуче сріблясте оздоблення деталей методом хромування.
Кулькова ручка Parker використовує кулькові стрижні QuinkFlow (вставлений у ручку) для рівномірного потоку чорнила та плавного письма. Ручка пише м'яко, а чорнило не розмазується. Використовується зручний натискний механізм із кнопкою.
Поставляється ручка у стильному подарунковому футлярі.Артикул: 24 932 - Выбрать или купить Ручки подарункові Тип кулькова Всього: 25
-
Набір подарунковий LANGRES Crystal ручка кулькова і гачок для сумки, LS.122028
225...298 грн шт
Металевий корпус ручок має глянсове покриття, декорований кристалами, присутні хромовані елементи.
Поворотний механізм подачі стержня.
Металевий стрижень тип cross.
Елегантний гачок для сумки з романтичним серцем - безсумнівно, чарівний аксесуар для будь-якої дами. Він навіть більше схожий на ювелірну прикрасу. Любительки поекспериментувати можуть використовувати його в якості виразного браслета. Оправа з блискучих кристалів додасть красу Вашому образу. Елементи чорно-білої забарвлення леопарда додадуть сміливості і екстравагантності.Артикул: LS.122028 -
Набір подарунковий LANGRES LIGHTNESS ручка кулькова і гачок для сумки, LS.122030
280 грн шт
Металевий корпус ручок має глянсове покриття з візерунком, нанесеним за допомогою лазера, і хромовані елементи
Поворотний механізм подачі стержня
Металевий стрижень з великим об'ємом чорнила
Ніжний і елегантний у своєму декору, цей гачок не залишить байдужою жодну модницю. Завдяки витонченості форм, перламутровим переливам мерехтливого напилення, ця метелик буде прикрашати сірі будні і наділяти свою володарку сонячним настроєм.Артикул: LS.122030 -
Кулькова ручка Parker JOTTER 17 Waterloo Blue CT BP 16 832
1151 грн шт
Колекція Jotter має знаменитий обтічний дизайн і, як і раніше, вже більше 60 років, залишається такою ж популярною і професійною.
Ручка Parker використовує оригінальний стрижень QuinkFlow середнього розміру (1 мм) для кулькової ручки, який забезпечує плавний потік чорнила та рівномірно насичену лінію. Ручка пише м'яко, а чорнило не розмазується. Запасу чорнила вистачає надовго (приблизно для лінії 3,5 км), тому ручка підходить для частого та активного листа.
Дана ручка має фірмовий механізм з м'яким натисканням кнопки.
Колір чорнила – чорний або синій (колір чорнила може змінюватися постачальником).
Упаковка – стильна подарункова коробка Parker.Артикул: 16 832 -
Ручка кулькова Parker IM 17 Blue CT BP 22 432
1931 грн шт
Прекрасна модель для повсякденного використання з корпусом із латуні, покрита матовим лаком темно-синього благородного відтінку. У дизайні присутній усім відомий затискач у вигляді стріли та фірмове гравіювання Parker з назвою компанії на середньому кільці.
Глянцева зона захоплення виконана із міцного чорного пластику. Відмінно вписується поліроване хромоване оздоблення деталей сріблястого кольору.
Оригінальна авторучка IM Matte Blue CT BP з кульковим вузлом, що пише, поставляється зі змінним стрижнем Parker Quinkflow з синім чорнилом.
Розмір вузла, що пише – М (середня товщина лінії письма = 1 мм).
Ручка упакована у фірмову подарункову коробку Паркер.Артикул: 22 432 -
Кулькова ручка Parker JOTTER 17 Royal Blue CT BP 16332
1151 грн шт
Колекція ручок Jotter, що отримала назву від однієї зі станцій лондонського метро, має знаменитий обтічний дизайн, впізнаваний затискач-стрілу і, як і раніше, вже більше 60 років, залишається такою ж популярною і професійною. На ковпачку розташоване фірмове гравіювання Parker.
Унікальна технологія Quinkflow використовує кулькову конструкцію, яка зменшує тертя під час письма, що дозволяє писати більш м'яко, чистіше та набагато акуратніше.
У комплекті йде один змінний стрижень Parker QuinkFlow (вже заправлений у ручку). Запасу чорнила вистачає надовго (приблизно для лінії 3,5 км), тому ручка підходить для частого та активного листа. Розмір вузла, що пише (кулька) - середній (М = 1 мм).
Дана ручка має фірмовий механізм з м'яким натисканням кнопки однією рукою.
Колір чорнила – чорний або синій (колір чорнила може змінюватися постачальником).
Упаковка – стильна подарункова коробка Parker.Артикул: 16 332 - Выбрать или купить Ручки подарункові Колір корпусу синій Всього: 5
Ручка кулькова Parker IM 17 Premium SE Last Frontier Submerge CT BP 25 232 пропонуємо підібрати за гарною вартістю на сайті канцтоварів Офіс-Мікс з доставкою в усі регіони України. Наш сайт office-mix оперативно привезе клієнтам регіонів Київ, Одеса или Харків. наберіть нашому співробітнику і він допоможе знайти Ручки подарункові або аналог товару із широкого асортименту. уточнити подробиці про найкращу пропозицію придбання оригінальнго товару можете за номером телефону: 067 826 74 46.