Ручка кулькова Parker IM 17 Premium Pink Pearl BP 20 432PP
Торгова марка: Parker
Артикул: 20 432PP
Країна-виробник: Франція
Гарантія: 2 роки
IM Premium Pink Pearl BP – витончена кулькова ручка із серії Parker IM Premium.
Легкий металевий корпус з анодованого алюмінію з покриттям перлинно-рожевого кольору лаком і графічним гравіюванням з кільцями. Дизайн також доповнює оздоблення деталей хромуванням.
Ручка зручної та ергономічної форми з класичним натискним механізмом. Оригінальний кульковий стрижень QuinkFlow (товщина лінії – середня, 1 мм) гарантує стабільний потік чорнила. Завдяки цьому ручка пише м'яко, а чорнило не розмазується.
Елегантна ручка IM Premium - чудовий варіант стильного пишучого інструменту для особливих випадків, а також незабутнього подарунка.
Колір чорнила – синій (може бути замінений на чорний постачальником).
Запакована ручка у преміальний подарунковий футляр Parker.
Вид ручки | автоматична |
Колір корпусу | рожевий |
Матеріал корпусу | анодований алюміній |
Товщина лінії, мм | 1 |
Тип ручки | кулькова |
Механізм ручки | натискний |
Колір чорнила | синій |
Тип | індивідуальний |
-
Ручка кулькова Secret з кристалами у подарунковому футлярі LS.401021 Langres
205...271 грн шт
Присутні хромовані елементи.
Ланцюжок на застібці перетворює ручку в елегантну підвіску з білими кристалами.
Поворотний механізм подачі стержня розташований посередині корпусу ручки.Артикул: LS.401021 -
Ручка кулькова Lace з ланцюжком 70см у подарунковому футлярі Langres LS.402027
489 грн шт
Ручки Langres Lace – це не тільки втілення унікальних дизайнерських рішень.
Це турбота про жіночої привабливості і щохвилинну досконало.
Металевий корпус ручок Langres Lace має матове покриття з елегантним мереживним принтом і хромовані елементи.
Ковпачок надійно і легко фіксується завдяки вбудованому магніту.
Ланцюжок на застібці перетворює ручку в елегантну підвіску.
Металевий стрижень з великим об'ємом чорнила.Артикул: LS.402027 -
Набір подарунковий LANGRES ELEGANCE ручка кулькова і гачок для сумки, LS.122029
277...337 грн шт
Металевий корпус ручок має глянсове покриття з грайливим принтом милих сердець і хромовані елементи.
Чудова підвіска-перлина є відмітним елементом ручки даного набору.
Поворотний механізм подачі стержня.
Металевий стрижень тип D1.
Витончений гачок для сумки в наборі Langres Elegance – це оригінальний і стильний аксесуар акцент, який підкреслить Ваш вишуканий смак на будь-якій вечірці.
Граціозна капелюшок усипана безліччю сердець і декорована елегантним бантом.
Чорно-біла гра кристалів створює приголомшливий ефект шарму!Артикул: LS.122029 -
Набір подарунковий LANGRES Fairy Tale ручка кулькова і гачок для сумки, LS.122027
300 грн шт
Металевий корпус ручок має глянсове покриття, декорований кристалами, присутні хромовані елементи.
Поворотний механізм подачі стержня.
Металевий стрижень тип cross.
Незвичайний блискучий гачок для сумки у формі жабки підійде сміливим і творчим натурам. Він переливається, ніби безліч сонячних промінчиків, і дарує запальне і радісний настрій. Пустотливі червоні очі і блискучі золотисті лапки зачаровують своїм блиском. Жаба виглядає немов жива!Артикул: LS.122027 -
Набір подарунковий LANGRES LIGHTNESS ручка кулькова і гачок для сумки, LS.122030
280 грн шт
Металевий корпус ручок має глянсове покриття з візерунком, нанесеним за допомогою лазера, і хромовані елементи
Поворотний механізм подачі стержня
Металевий стрижень з великим об'ємом чорнила
Ніжний і елегантний у своєму декору, цей гачок не залишить байдужою жодну модницю. Завдяки витонченості форм, перламутровим переливам мерехтливого напилення, ця метелик буде прикрашати сірі будні і наділяти свою володарку сонячним настроєм.Артикул: LS.122030 -
Кулькова ручка Parker URBAN 17 Vibrant Magenta CT BP 30 535
2167 грн шт
Ергономічна конструкція забезпечує природний хват і відчутний комфорт. Струнка форма пісочного годинника надає цьому пишучому інструменту ефектного і сучасного вигляду. Понад 130 років Parker створює унікальні ручки з увагою до найдрібніших деталей.
Ручка має латунний корпус з лаковим покриттям насиченого яскраво-рожевого кольору та красивими хромованими деталями, які підкреслюють високу якість ручки. Кліп у вигляді відомої для цього бренду стріли Паркер.
Чорнила Quinkflow забезпечують безперервну подачу та плавне письмо. Розмір вузла, що пише (кулька) - середній (М), 1 мм.
Ручка упакована в стильну подарункову коробку, яка чудово підходить для презентації як подарунок або просто для зберігання, коли ручка не використовується.Артикул: 30 535 - Выбрать или купить Ручки подарункові Колір корпусу рожевий Всього: 6
-
Кулькова ручка Parker JOTTER 17 з гравіюванням SS CT BP 16 132
986...1000 грн шт
Витончений дизайн корпусу виконаний з першокласної нержавіючої сталі з полірованим оздобленням. Сяйва окремим деталям додає хромування.
На корпусі присутнє фірмове гравіювання Parker. Також, крім класичного дизайну ручки, пропонується ще 2 дизайни з гравіюванням: тризуб та тризуб із написом Слава Україні.
Механізм із кнопкою для м'якого натискання однією рукою. Особлива технологія Quinkflow використовує кулькову конструкцію, яка зменшує тертя в процесі письма, що дозволяє писати більш м'яко, чистіше та набагато акуратніше.
У комплекті йде один змінний стрижень Parker QuinkFlow (вже заправлений у ручку). Колір чорнила - синій.
Розмір вузла, що пише (кулька) - середній (М = 1 мм).
Ручка постачається у гарній подарунковій коробці.Артикул: 16 132 -
Ручка кулькова Parker IM 17 Black CT BP 22 132
1931 грн шт
Класичний письмовий інструмент Parker у чорному глянсовому дизайні з блискучими хромованими деталями. Ергономічний дизайн має зручну зону захоплення із чорного глянсового пластику та класичний натискний механізм з кнопкою.
Корпус виготовлений із ювелірної латуні з покриттям чорним глянсовим лаком.
Ручка Паркер використовує стрижень QuinkFlow для кулькової ручки, що гарантує рівномірно насичену лінію. Ручка пише м'яко, а чорнило не розмазується. Технологія QuinkFlow забезпечує безперервне рівномірне подання чорнила, тим самим підкреслюючи надійність і продуктивність.
Колекція IM – це поєднання бездоганної якості та доступнішої ціни. Професіоналізм та легендарний стиль, доступні кожному.
Кулька в даній моделі забезпечує середню товщину лінію письма - М, 1 мм.
Колір чорнила синій або чорний (може бути змінений постачальником).
Ручка упакована у фірмовий подарунковий футляр Parker.Артикул: 22 132 -
Ручка кулькова Parker IM 17 Blue CT BP 22 432
1931 грн шт
Прекрасна модель для повсякденного використання з корпусом із латуні, покрита матовим лаком темно-синього благородного відтінку. У дизайні присутній усім відомий затискач у вигляді стріли та фірмове гравіювання Parker з назвою компанії на середньому кільці.
Глянцева зона захоплення виконана із міцного чорного пластику. Відмінно вписується поліроване хромоване оздоблення деталей сріблястого кольору.
Оригінальна авторучка IM Matte Blue CT BP з кульковим вузлом, що пише, поставляється зі змінним стрижнем Parker Quinkflow з синім чорнилом.
Розмір вузла, що пише – М (середня товщина лінії письма = 1 мм).
Ручка упакована у фірмову подарункову коробку Паркер.Артикул: 22 432 -
Кулькова ручка Parker JOTTER 17 Bond Street Black CT BP 16 232
1127 грн шт
Колекція Jotter має знаменитий обтічний дизайн і, як і раніше, вже більше 60 років, залишається такою ж популярною і професійною.
Ручка Parker використовує оригінальний стрижень QuinkFlow середнього розміру (1 мм) для кулькової ручки, який забезпечує плавний потік чорнила та рівномірно насичену лінію. Ручка пише м'яко, а чорнило не розмазується. Запасу чорнила вистачає надовго (приблизно для лінії 3,5 км), тому ручка підходить для частого та активного письма.
Дана ручка має фірмовий механізм з м'яким натисканням кнопки.
Колір чорнила – чорний або синій (колір чорнила може змінюватися постачальником).
Упаковка – стильна подарункова коробка Parker.Артикул: 16 232 -
Ручка кулькова Parker IM 17 Brushed Metal GT BP 22 232
1447...2098 грн шт
Прекрасна модель для щоденного використання з корпусом із ювелірної латуні з полірованим матовим оздобленням, дизайн доповнений золотим покриттям окремих елементів і чорною зоною захоплення з ударостійкого полімеру.
Ручка має механізм із кнопкою для плавного натискання однією рукою. Унікальна технологія Quinkflow використовує кулькову конструкцію, яка зменшує тертя під час письма, що дозволяє писати більш гладко, чисто та набагато акуратніше.
Оригінальна авторучка IM Matte Blue CT BP з кульковим вузлом, що пише, поставляється зі змінним стрижнем Parker Quinkflow. Колір чорнила синій або чорний (може змінюватися постачальником).
Розмір вузла, що пише – М (середня товщина лінії письма = 1 мм).
Ручка упакована у фірмову подарункову коробку Паркер.Артикул: 22 232 -
Кулькова ручка Parker JOTTER 17 з гравіюванням Stainless Steel GT BP 16 032
986...1048 грн шт
Класична ручка Parker має кнопковий механізм, що видає м'який звук "клік".
Ручка має міцний і досить нелегкий металевий корпус, виготовлений з полірованої нержавіючої сталі, доповнений золотим оздобленням на кліпі та фірмовим гравіюванням з назвою бренду на ковпачку.
Крім класичного варіанта дизайну, також пропонується 7 варіантів гравіювання на даній ручці Stainless Steel GT: прапор України, тризуб з написом "Слава Україні", тризуб чорний, тризуб жовто-блакитний, тризуб золотий, тигр і голова тигра.
Особлива механічна система наконечника Jotter використовує кулькову конструкцію, яка зменшує тертя у процесі письма. Це дозволяє більш гладко, чистіше та набагато акуратніше писати.
У комплекті йде один змінний стрижень Parker QuinkFlow (вже заправлений у ручку).
Розмір вузла, що пише (кулька) - середній (М = 1 мм).Артикул: 16 032 -
Ручка кулькова Parker IM 17 Premium Dark Espresso Chiselled CT BP 24 332
3014 грн шт
Металевий корпус із латуні з лаковим покриттям кавового відтінку і графічним різьбленим візерунком, який приємно відчувається в руці. Дизайн відмінно доповнює хромоване оздоблення деталей та надає моделі елегантності.
Ручка зручної та ергономічної форми з класичним натискним механізмом. Оригінальний кульковий стрижень QuinkFlow (товщина лінії – середня, 1 мм) гарантує стабільний потік чорнила. Завдяки цьому ручка пише м'яко, а чорнило не розмазується.
Елегантна ручка IM Premium - чудовий варіант стильного пишучого інструменту для особливих випадків, а також незабутнього подарунка.
Колір чорнила – синій (може бути замінений на чорний постачальником).
Запакована ручка у преміальний подарунковий футляр Parker.Артикул: 24 332 - Выбрать или купить Ручки подарункові Тип ручки кулькова Всього: 36
-
Кулькова ручка Parker JOTTER 17 Victoria Violet CT BP 16 732
1127 грн шт
Колекція Jotter має знаменитий обтічний дизайн і, як і раніше, вже більше 60 років, залишається такою ж популярною і професійною.
Ручка Parker використовує оригінальний стрижень QuinkFlow середнього розміру (1 мм) для кулькової ручки, який забезпечує плавний потік чорнила та рівномірно насичену лінію. Ручка пише м'яко, а чорнило не розмазується. Запасу чорнила вистачає надовго (приблизно для лінії 3,5 км), тому ручка підходить для частого та активного листа.
Дана ручка має фірмовий механізм з м'яким натисканням кнопки.
Колір чорнила – чорний або синій (колір чорнила може змінюватися постачальником).
Упаковка – стильна подарункова коробка Parker.Артикул: 16 732 -
Ручка кулькова Parker IM 17 Premium Warm Silver GT BP 24 132
3996 грн шт
Легкий металевий корпус, виготовлений з анодованого алюмінію, теплого сріблястого відтінку з піскоструменевою обробкою та графічним різьбленим візерунком, який приємно відчувається в руці. Оздоблення деталей позолотою відмінно доповнює дизайн та надає моделі благородності.
Ручка зручної та ергономічної форми з класичним натискним механізмом. Оригінальний кульковий стрижень QuinkFlow (товщина лінії – середня, 1 мм) гарантує стабільний потік чорнила. Завдяки цьому ручка пише м'яко, а чорнило не розмазується.
Витончена ручка IM Premium - чудовий варіант стильного пишучого інструменту для особливих випадків, а також незабутнього подарунка.
Колір чорнила – синій (може бути замінений на чорний постачальником).
Запакована ручка у преміальний подарунковий футляр Parker.Артикул: 24 132 -
Ручка кулькова Parker IM 17 з гравіюванням Black GT BP 22 032
1447...2098 грн шт
Всесвітньо відомий затискач у формі стріли та класичний механізм з кнопкою для вилучення стрижня – основні особливості даної ручки.
Крім класичного дизайну, також пропонується ще 7 варіантів: купідон, серця, вічне кохання, ILoveYOU, тризуб, тигр гарчить, голова тигра.
Технологія QuinkFlow забезпечує безперервне рівномірне подання чорнила, тим самим підкреслюючи надійність і продуктивність.
Кулька в даній моделі забезпечує середню товщину лінію письма – М, 1 мм.
Колір чорнила синій або чорний (може бути змінений постачальником).
Ручка поставляється у фірмовій коробці Parker.Артикул: 22 032 -
Кулькова ручка Parker URBAN 17 Metro Metallic CT BP 30 335
2167 грн шт
Ергономічна конструкція забезпечує природний хват і відчутний комфорт. Витончена форма пісочного годинника надає цьому пишучому інструменту ефектного і сучасного вигляду. Понад 130 років Parker створює унікальні ручки з увагою до найдрібніших деталей.
Ручка має латунний корпус кольору металік з ефектом легкого брашування з красивими хромованими деталями, що підкреслюють високу якість ручки. Кліп у вигляді відомої для цього бренду стріли Паркер.
Чорнила Quinkflow забезпечують безперервну подачу та плавне письмо. Розмір вузла, що пише (кулька) - середній (М), 1 мм.
Ручка упакована в стильну подарункову коробку, яка чудово підходить для презентації як подарунок або просто для зберігання, коли ручка не використовується.Артикул: 30 335 -
Ручка кулькова Parker IM 17 Matte Black CT BP 26 132
1353 грн шт
IM Matte Black CT виконаний у корпусі з латуні із багатошаровим покриттям чорним матовим лаком. Стильності дизайну надає хромування та гравіювання назви бренду на середньому кільці. Кліп у вигляді популярної для бренду стріли Parker.
Ручка зручно лежить у руці. Плавно і рівномірно пише, а чорнило швидко сохне на папері, не залишаючи плям.
Parker IM – ця ручка сподобається людям, яким потрібний традиційний пишучий інструмент у сучасній інтерпретації. Завдяки унікальному стилю він може використовуватися як студентами для нотаток, так і офісними працівниками для заповнення форм або підписання важливих документів.
Ручка має натискний механізм (кнопка), усередині кульковий стрижень QuinkFlow, упакована в преміальний подарунковий футляр Паркер.Артикул: 26 132 -
Ручка перова Parker IM 17 Premium Warm Silver GT FP F 24 111
6703 грн шт
Легкий металевий корпус та ковпачок з анодованого алюмінію сріблястого відтінку з піскоструменевою обробкою та графічним різьбленим візерунком, що залишає приємні відчуття в процесі письма. У поєднанні з позолотою модель набуває витонченого благородного вигляду.
Зручна та ергономічна форма з класичним знімним ковпачком.
Перову ручку Parker можна використовувати як зі змінним картриджем (у комплектації), так і з конвертером і чорнилом у банках (конвертер і чорнило продаються окремо).
Перо виготовлене з нержавіючої сталі. Розмір пера – F (тонке).
Колір чорнила – синій.
Упаковка – преміальний подарунковий футляр Parker.Артикул: 24 111 -
Ручка перова Parker IM 17 Premium SE Last Frontier Submerge CT FP F 25 211
6410 грн шт
Елегантний пишучий інструмент з колекції Last Frontier в дизайні Submerge, який відкриває нам незвідані глибини світового океану.
Преміальний дизайн представлений корпусом та знімним ковпачком з нержавіючої сталі з глянцевим градієнтним лаком з переходом від бірюзово-блакитного до синього та вигравіруваним малюнком із бульбашок води та ілюмінаторів.
Оздоблення деталей виконано у сріблястому кольорі – хромування.
Parker IM має простий та строгий стиль, а простота ніколи не виходить із моди. Класичні речі виглядають завжди сучасно та професійно.
Заправляти ручку можна картриджами (у комплекті) або використовувати чорнило у пляшках з конвертером.
Ручка має висококласне перо із нержавіючої сталі тонкого розміру - F.
Ручка упакована у вишукану подарункову коробку Parker, створену спеціально для колекції.Артикул: 25 211 - Выбрать или купить Ручки подарункові Тип індивідуальний Всього: 39
Ручка кулькова Parker IM 17 Premium Pink Pearl BP 20 432PP пропонується підібрати і купити за виправданою вартістю в інтернет магазині office-mix.com.ua з доставкою по Києву і всій Україні. Магазин office-mix доставить товар з категорії в Київ, Харків или Одеса. наберіть консультанту і він знайде Ручки подарункові або аналог товару із великого асортименту. уточнити про найкращу пропозицію замовлення оригінальнго товару можете по телефону: 044 585 31 25.