Меню
Малокитаївська
вулиця, Київ29
900–1800

Вибираємо засіб для екрану

Дата публікації: 26 січня 2018

Подивіться на екран свого смартфона, ноутбука або телевізора. Тільки уважно подивіться. Що це? Невже пляма або пил скупчилися в кутку екрану? Не поспішайте прибирати пил руками і дряпати екран пальцями (у кожного на совісті такий грішок). Це нешанобливо по відношенню до техніки.

. Всі ми витрачаємо не мало часу, коли вибираємо новий телефон, телевізор або комп'ютер. Іноді йде за пару тижнів, поки знайдеться той щасливчик, який принесе радість і понесе гроші з гаманця. Помилково думати, що труднощі закінчуються відразу після того, як потрібна техніка куплена. Придбати – це тільки половина справи. Не менше уваги варто приділяти догляду. Якщо не правильно доглядати і безвідповідально, гаджет прослужить набагато менше, ніж було визначено долею.

, тому до кожного потрібен спеціальний підхід. Сьогодні розберемося в «родзинки» кожного і вирішимо, чий екран буде насолоджуватися мікрофіброю, а який обурено тьмяніти від спиртових серветок.

Чистячий засіб для екрану телевізора

Не можна складати всі телевізори в одну купу і без розбору радити чистячі засоби. Кожен виробник використовує різні техніки з виготовлення екранів, тому для всіх потрібен свій підхід. Наприклад, екрани телевізорів економного сегмента не захищаються склом, а ті, які дорожчі – мають скло.

Якщо ви виявили, що , яку перед цим варто намочити водою. Але після такого на екрані можуть залишитися розводи і ритуал потрібно буде проводити заново. Тому краще звернути увагу на спеціальні серветки для екранів телевізорів або спреї.

Якщо ж телевізор без скла, тоді його відхід ближче до чистячих засобів, які підходять для моніторів і ноутбуків.

Чистячий засіб для екрану ноутбука або монітора

Екрани комп'ютерів – ніжні створіння, які потрібно пестити і леліяти. Екрани діляться на два типу:

Різниця в тому, що для виготовлення матових екранів використовується спеціальна техніка, яка не дає екрану можливості віддзеркалювати світло. Тому такий екран носить назву «матовий». Глянцевий, як ви вже здогадалися, дозволяє сонцю або світла створювати відблиски на екрані. Але у цих двох видів екрану є спільна риса: їх ні в якому разі не можна протирати серветками, у складі яких є спирт. Так, спирт добре дезінфікує, але є велика ймовірність, що ви зіпсуєте екран раз і назавжди. . Через деякий час на екрані можуть з'являтися темні плями, а картинка помітно тьмяніти.

Выбираем чистящее средство для экрана фото 2

Чистячий засіб для екрану смартфона

В першу чергу, екран краще захистити плівкою або склом. Що стосується чистячих засобів, . Як у випадку з моніторами, забудьте про продукції, де в складі є спирт.

Засоби для чищення оргтехніки бувають наступні:

. Цей вид чистячих засобів є одним з найпопулярніших. Серветки зручні і прості у використанні. Зазвичай вологі серветки для оргехникки можуть бути у спеціальній тубі або м'якій упаковці. Упаковка відрізняється між собою кількістю серветок. Якщо ви протираєте екрани не часто, тоді немає сенсу купувати велику упаковку, тому що вологі серветки мають властивість висихати.

Наприклад, бренд випускає серветки упаковками по 20 або 15 штук, щоб вони не встигали висихати і їх завжди було зручно носити з собою. А також спеціальні серветки для екранів телефону, де їх в упаковці 5 штук. Якщо ж ви працюєте у великому офісі, де все крутиться навколо моніторів комп'ютерів і телефонів, може запропонувати великі банки по 100 серветок.

Выбираем чистящее средство для экрана фото 1

зручні у використанні, тому що не висихають, як серветки. Їх можна використовувати до моменту, поки спрей або не витратиться, або поки у нього не закінчиться термін придатності.

. Зверніть увагу, що найчастіше спреї можуть містити в складі трохи спирту. Якщо ваша техніка ніяк не готова спілкуватися з таким компонентом, то звертайте увагу на позначку , яка означає відсутність спирту.

Бренд випускає кілька видів спреїв:

Тобто, кожен клієнт зможе знайти догляд під свій гаджет.

Також у нас є засоби для чищення екранів наступних брендів:

, , , , , , , , .

Головне – не відкладайте покупку миючого засобу на потім. Ми, на жаль, знаємо багато сумних історій, коли власники гаджетів не вчасно згадували, що за екранами потрібно доглядати з самого початку. І так траплялося, що пошарпаних життям бійців, не вдавалося врятувати. Не варто повторювати помилки, краще відразу вибирати правильні засоби!

Поки ніхто не оцінював. Будьте першими :-)

Наші клієнти
alert text
Вгору »